Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:25:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 212701 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: ноември 16, 2015, 11:36:33 »

Фери, след сватбата ЛК се сменя до 1 месец. С новата Лк вече отиваш да си смениш и шофьорската книжка, мисля отново до 1 месец. За друго не мога да кажа, защото книжка нямам.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: ноември 16, 2015, 11:40:58 »

Добър ден и от мен!
Благодаря за кафето. Аз пък съм на мляко с какао.  tease
Аз обявявам стачка и съм решила да ги оставям да се оправят както искат. Толкова хаотична работа не съм виждала никъде през целия си живот. И само Ох и Ах се чува.
По темата за Франция- нямам намерение да си споделям мнението нито за бежанците, нито за тероризма, тъй като вече сте написали възможните гледни точки. Само ще подчертая, че тия въпросни бежанци не търсят само убежище в една държава, а се изселват целенасоено, според мен. Къде е Сирия, къде е Германия? И защо търсят убежище основно в християнски държави? От къде имат пари да стигнат до тук? НЕ ги осъждам, всички имат правото да търсят по-добър живот. Но никой няма правото да отнема чужд живот заради личните си убеждения. Нито пък аз ще си променя гледната точка за другите религии. Както има фанатизирани християни, така има и мюсюлмани, будисти и т.н. Сега заради възгледите на една организация да спрем да си уважаваме кума и част от приятелите ли? Дрън дрън.
В крайна сметка си споделих възгледите.

Честито на Кари! Все повече успехи и радости ви пожелавам! Тя с какъв уред тренира?
Оо, Тони, радвам се и благородно ти завиждам, че драмата с персонала е приключила. Сега се оказа, че нашия ЧР нямало да има време да се занимава с подбор на кадри за мой заместник, та го възложи на нас.  crazy Понеже ние сме най-незаетите в момента, а горкия имал да прави атестации на офиса.
Как да е.

3 нови отговора:
Еми е сложила много точна картинка, отразяваща ситуацията в момента, а и не само.
До 1м след издаване на новата ЛК се подават документи за книжка. Изискват се бълния набор от документи за издаване на СУМПС- заявление, медицинско, копие от свиделтелството за брак (не са го искали изрично, но беше в папката и го приложиха), бележка за платена такса.
Едит: заедно с подмяната на ЛК може да се смени и задграничен паспорт, тъй като там не се попълват данни за ЛК.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: ноември 16, 2015, 12:10:32 »

Ох, видеото ще ни е готово до края на седмицата.. Сега се чух с Ана, че леко съм се отплеснала и не съм й изпратила снимчици.. "Вика, а бе жена, толкова много рев и смях в едно видео не съм монтирала никога.. Какво сте направили с тия обети.. От колко време се познавате, че сте толкова влюбени.." хахах Толкова ми стана приятно..  blush

Нати
, квалифицирани кадри се търсят по-лесно.. Чистачи и тн са направо ужас..  girl_impossible

Фери, а бе ти малко си закъсняла.. Да не ти тръснат глобичка.. ?  huhhuh.gif
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: ноември 16, 2015, 12:17:10 »

Добро утро smile

Избрахте ли си градове, бе девойки?  smile На мен плановете за седмицата са ми само да направя подаръка и да мога да го пусна, колкото се може по-скоро.  yahoo

Друго нямам какво да кажа. Само можа да питам ще готвите ли и какво?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: ноември 16, 2015, 12:22:23 »

Чери, и аз вече обмислям моя подарък.. Но мисля да го пусна през декември, че да е по-коледно  Wink

Ние ще ядем спагети Болонезе..  blush

Благодаря на Ина за рецептите.. Записах ги и като ходим да пазаруваме другата седмица ще се запазя с всичко необходимо  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #485 -: ноември 16, 2015, 12:29:48 »

Нат и Миме, данке за инфото, аз си се ровнах и в сайта (българска му работа, първо да си питам) и вече съм съвсем наясно Wink Хубавото е, че работят от 7 и 30, така че се надявам да не закъснея за работа smile

Тони, ами не съм, подадох си за ЛК на 14-ти октомври (сватбата ни беше на 19.09), днес я взех, че в петък не успях и сега мисля пак да не бързам...въпреки, че пише, че на 22-ри е издадена, от тогава ли се брои един месец  huhhuh.gif Иначе четох за тия глоби, че не ги зачитат мн мн...

Ние сме най-вероятно на някакву картофи, тип запеканка, че имам разни продукит, които трябва да оползотворя. Всякакъв вид паста е на почит и при нас, и при нашите...сред любимите ми са макарони (най-често фузили) с риба тон и грах и Карбонара, ама побългарена рецепта (+мляко или сметана).

Избрах си град, пратих на Фийби, ама нещо нямам отговор...чудя се да не пиша ли и на Мяука? huhhuh.gif

Мнението ми за случващото се в Париж, се обобщава много добре от следната картинка:
EDIT:

Много съм проста, забравих да ви разкажа за тийм билдинга (копирам ви разказът за кумата, че ме мързи): много беше хубаво, хотелът нищо особено...нямаше чак толкова много спа глезотии като във Велинград, ама спа центърът примерно беше празен, имаше джакузи, парна баня и сауна
и такова ледено, ма не го броя него за атракция.
Иначе за вечерта бяха запазили един клуб, там близо до хотела...даже нз дали не беше към него, само ние с и бяхме, частно парти и тоя дж беше мноооооого зле, непрекъснато прескачаше в някакву стилове...нищо общо, по едно време някой му поръча сръбско и тоя като се ентусиазира, веднага хвана микрофона Балканско парти...А-У...нз си какво, след 2 песни вече бяхме на мазните чалгии, ама всички умряхме и той се усети, слава Богу! Ама му счупихме хатъра де, личеше си колко иска да се размаже
с мазните чалгии.
Иначе трябваше да имаме някаква првзентация, среща, дискусия за отдела, уършоп и тн, но интернетът беше слаб и нищо работно не свършихме, пък и шефът каза, че това било само параван...да ходим да се киснем в басейна Wink Само един колега, направо ми скри шапката, учил география и предподавал малко, излезе и ни дръпна една лекция, за държавите в проекта...половината де, че нямаше време за всички
егати енциклопедията...не можете да си представите какви неща знаеше  huhhuh.gif
Та това правихме, после се размазахме в спа центъра и басейна...вечеря, беше много вкусно всичко, сутринта на шведска маса беше закуската, всички ни гонеше алкохолен глад и добре се натъпкахме и в събота като  си тръгнахме спряхме в Добринище за обяд наплющяхме се с шкембе и всички бяхме доволни  pardon
колегите са някакви всестранно развити личности, всеки е някакъв спец в някаква област, различна от това което правим и знаят супер много...едната мацка например баща ѝ е текстописец, на Тоника и Тони Димитрова е писал всички текстове та и тя се занимава доста с музика, даже сега я пазарят за някакъв бар да ходи да свири и пее...абе сериозна работа, тийм лидерът ми е брейкаджия, даже професионално се е занимавал с това...какво да ви кажа обогатих се доста  danceg Обожавам да общувам с такива хора Wink Що се отнася за районът...нямам думи, есенна приказак, безкрайно красиво и омагьосващо  heart Върпосният колега с географията и по пътят ни разказваще някакви неща и някой като изцепи някоя простотия (поради невежество) той му вика аууууууу двойка ти пиша biggrin



* 11201892_10205016062903166_312994389300182018_n.jpg (26.16 KB, 640x445 - видяно 99 пъти.)
« Последна редакция: ноември 16, 2015, 12:41:05 от Feribotka » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: ноември 16, 2015, 12:38:50 »

Здравейте!  
Днес ММ почива и имам чувството, че е неделя, ще трябва да се оправям за работа.

Аз снощи си избрах град, Чаках да понамалеят, че не можех да си избера нещо. Сега много ме амбицира изборът ми  blum

Желая ви хубава седмица, най-вече мирна!

нов отговор

Фери и при мен беше така с ЛК и ШК, няма проблем. Аз си носех квитанцията за всеки случай, но нямаше проблем.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: ноември 16, 2015, 12:43:08 »

Фери, аз мислех, че не си подала за ЛК.. Няма проблем.. Иначе аз закъснях за работа.. Разботят от 7 и 30, ама гишенце, таксичка.. На късмет си е...


Аз пък избързах... Заблудиха ме, като казаха на някой за последния влак и сутринта като се събудих.. Директно писах.. Измамих малко, извинявам се..  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #488 -: ноември 16, 2015, 12:47:59 »

Аз съм си записала Ибан-а да си я платя предварително, ама я кажи, за талон нов трябва ли да плащам...пише за книжка 25 и за талон 2 и се чудя колко да внеса, да не взема да надвиша или да не достигне  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #489 -: ноември 16, 2015, 12:52:35 »

Момичета, след 9мин минута мълчание за загиналите в Париж. В 13ч бг време.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: ноември 16, 2015, 13:00:12 »

Фери, на Маука е по-добре да пишем, Фийби каза че може да няма време.

Тони, то аз писах, че е последния влак защото бях останала със спомена, че на 15 избираме. И на 15 сутринта проверих и видях, че всъщност е от 16. Ама не е голяма драма според мен, само си нядявам всички решили да участват да влязат, за да се раздадт градовете biggrin
« Последна редакция: ноември 16, 2015, 13:03:00 от Cerise » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: ноември 16, 2015, 13:03:51 »

Тони, мхм и аз съм от "измамените", нооо важното е, че нямаше проблем. Wink Сега е ред да избера какъв да е подаръкът. smile

Ние ще ходим да пазаруваме след работа, защото нямаме кой знае какви останали продукти. Така, че тази вечер ще сме на нещо по-бързо.

Фери, до колкото знам градовете се пращат на Мяука, защото Фийби каза, че няма много време.
Браво за спа-то. Добре си се поглезила. smile

Ех, изпуснах минутата мълчание, а хем чух по радиото. sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: ноември 16, 2015, 13:08:16 »

Аз пък прочетох малко по-късно.. Може да се каже, обаче че съм я спазила, без да знае, понеже от 1 час не съм обелила дума.. Май се разболявам.. И ми е едно отнесено и сънливо  cray

Фери, да ти кажа.. Аз за медицинското дадох 30лв, после отидох в КАТ и понеже ми беше смяна на адреса+подмяна на книжката ми взеха 45лв или 35.. Не знам ти какво сменяш.. Но не бих рискувала да го направя по банков път предвид оправната им система...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: ноември 16, 2015, 13:33:09 »

Ами и аз не съм продумвала тогава, но това, че не съм мислила точно в онзи момент за случилото се, по-скоро ме кара да смятам, че не съм спазила тази минута мълчание.

Тони, не се давай толкова лесно. Пий витаминки и нещо противогрипно. Чайчета ти обичаш, така че те не са ти проблем.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #494 -: ноември 16, 2015, 13:37:06 »

Здравейте!
За Париж - само чух какво е станало. Никакви подробности! Не искам и да слушам, не искам да разбирам, не гледаме телевизия и новини. Видях, че Ина беше писала. Чакам да се свържа по скайп с едни приятели (живеят в Париж). Друго не ме интересува, защото журналистите подвеждат с информацията. Да ме прощават - това не е професионализъм. Моето на непукизъм върви, но не е. Съжалявам за загиналите и пострадалите. Не искам тълкувания на ситуацията.
Нашата одисея с лекарите продължава. Стискаме се до последно преди да започна да давам антибиотик на Дребосъчка angry Вчера аз бях много зле - всичко ме заболя в един момент. ММ подхвана с грижите за Мънинка и аз си стъпих на краката. Днес обаче той е с буца в гърлото. Даже не можеше да дъвче сутринта... Диетата му е преждевременна Wink
Избрах си и аз град. Не съм от измамените danceg Бая задачки ми се очертават близките две седмици, включая и посещения в държавни институции ( tease ). Това, че малката не е добре, ще ме възпре да съм много бърза с подаръка.
Казаха ми страхотен чай за кашлица... Само да мога да накарам едно човече да го пие crazy pardon
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines