Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:19:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 212636 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #510 -: ноември 17, 2015, 09:21:52 »

Здравейте.  danceg
Много мнооого ви благодаря за честитките за рождения ми ден!!!!!! Вие сте прекраснииии  heart Аз чак сега успях да прочета всичко, защото от кеф вчера сутринта се прибрахме в Петрич, директно за работа. Имам един инцидентен подарък, ударих си носа и в момента съм с оток и приличам на луда. Една колежка вчера разведри обстановката като разказа на едно обучение в Банско как се фраснах в един стълб и... до края на деня всички ми се подиграваха хаххахаххх  tease Търсих пръстен под дърво и камък, не намерих хахахха дано се сбъдне на свекс пожеланието поне до края на седмицата хахахх. Нали бяхме и на питка на 15.11 на бебеце, та го  погушках малкото бебче ииии на снимките си личи колко съм страхотна с бебе в ръце!! kiss2
На рождения ми ден тук отишъл при майка ми един мъдрец със странничък поглед към света и казал, че е получил знамение - че я очакват сватба и близнаци (а той не знае, че имам рожден ден точно тогава!!). Та така написах 100 новини от преживяванията ми накратко... Пак много ви благодаря, че сте се сетили за мен и че сте ми пращали мисли и чувства! kiss2

Сънувах, че сме се запознали с Миленка и Тони и Тони беше с цвят на косата в русите тонове, тъмно русите. smile Сега вече имаме кола, ще дойда наистина да се запознаем...край точка!!!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #511 -: ноември 17, 2015, 09:28:12 »

svekarva, нашите кумове така пострадаха с дървениците и то с дете на 3 месеца и друго на 5 години.Всичко изкараха,пръскаха и месец и половина по-късно още имат чували за пране и сушилня.Оказа се,че комшията е клошар и мъкне всякакви гадости и от него е отишло и при тях.Аз и затова смятах,че може да ни откажат кумство.Иначе в щатите хората са невероятни мърлячи.Докато работех в магазина на касата имаше някои толкова смрадливи,но дори и тия,които бяха по-чистички имаха петна по блузите и ходеха като разпасана команда.Гледам сега по снимките на някои от приятелите американци задния фон е вечно разхвърляно.
Тони, по принцип мен ме приемат много добре и аз не им се сърдя,че не са се сетили да ми звъннат. ММ си пази много личното пространство и майка му сигурно е решила,че спим и не е посмяла да звъни повече,но това на брат му ме разбива-"писах ти в whatsapp" егати ако искаш и по гълъб ми кажи. Предисторията е,че аз не си мълча и съм справедлива.Не разбирам начина на живот на брат му ,той пък си намери жена по негов образ и подобие.Използват свекърите за касичка ,за детегледачи, а като не им удисва ги обвиняват за скандалите си. ММ знае и се ядосва,но пази Боже някой да каже нещо за брат му.Лошото е,че след време трябва да живеем врата до врата ,защото двамата братя имат големи съседни апартаменти и аз очаквам да е точно същото и като ние сме им комшии,защото сега са свекърите.ММ,за да избяга от скандалите е поискал този апартамент, който е малък и далече от тази симбиоза,но той си е за двама души.Гледам да се абстрахирам,ама не ми се получава-пустата му македонска кръв...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: ноември 17, 2015, 09:38:46 »

Защо да трябва да живеете така? Жилища под път и над път! Пък и знае ли човек може така да се завъртят нещата, че въобще може да не сте в този град или дори да сте в чужбина. Обаче уважавай избора им за начин на живот. Всеки има право да живее както иска, дори и това да са ни най-близките, дори и да не доумяваме или подкрепяме избора им. Например и аз не харесвам начина на живот на сестра ми и избранника й, в началото се дразнех и й правех забележки, но с времето сякаш свикнах. Сега просто не правя коментари, не давам непоискани съвети, интересувам се умерено и така. Ако ви е интересно по натам мога да пиша повече за начина им на живот.
Наде, неприятна ситуация - дано скоро ти мине!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: ноември 17, 2015, 09:50:30 »

Фани съгладна съм с теб. Пък аз ако се включа за сестра ми и мъжа и, ще стане една дълга, дълга.

addicted, няма какво да го мислите, ако не искате да живеете до тях, продавате и си купувате друг, където е удобно и ви харесва, никой не може да ви задължи.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: ноември 17, 2015, 09:51:43 »

Добро утро дами..

Това с дървениците си е ужасно.. Зълва ми така си купи спална с матрак, беше пълен с дървеници, ама бързо и го смениха.. Ние имахме дървеници на една врата, е гадинките постоянно излизаха и ядяха дървото.. Мазахме с различни препарати и нищо, накрая ни смениха вратата..

Фани подаръка, които сте избрали е подходящ, да не забравиш да му искаш стотинки за ножа, може да добавиш и от онези шапки за готвачите.

Тони оправяй се бързо, взе някакви подсилващи витамини..

addicted_to_u да ви е жива и здрава племенницата.. постъпката на брат му не е правилна, но явно някъде са изпуснали връзката помежду си.. Ти не се ядосвай с тези неща, гледай си вас двамата..

nadelina88 всички сме в очакване на хубави новини от теб Wink

Моля, които знае да каже някаква програма за смаляване на снимки.?

Да ви покажа, една част от тефтера ми за рецепти, които си изработвам..



  


* 178489Ssxe5MIV.jpg (39.75 KB, 277x208 - видяно 1293 пъти.)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: ноември 17, 2015, 09:52:27 »

Ето още една страница smile


* oie_1785031r8nCWFBU.jpg (60.45 KB, 408x306 - видяно 1296 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #516 -: ноември 17, 2015, 09:52:57 »

addicted, няма какво да го мислите, ако не искате да живеете до тях, продавате и си купувате друг, където е удобно и ви харесва, никой не може да ви задължи.

Подкрепям! Освен ако ТМ няма някакъв сантимент и би станала драма...но това са си вече лични неща, за които вие двамата трябва да се разберете Wink Аз пък мога ферман да изпиша за братовчедка ми и нейния (не са женени, така че не бих го нарекла мъж...)  pardon
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: ноември 17, 2015, 10:03:56 »

addicted_to_u ако се наложи да живеете врата до врата, ги изолираш и това е.. здрасти, как си и до там.. Не вярвам всяка вечер да са ви на вратата.. 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: ноември 17, 2015, 10:08:36 »

Джоси, много готин рецептурник  Wink good

Али се изгуби?!


Рони,
да си призная, ако жилището ми харесва не бих си го продала, защото някой си ми пречи.. Просто ограничавам контактите на макс и готово  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #519 -: ноември 17, 2015, 10:10:08 »

Фани, давай, всичко е интересно good Обещавам да се въздържам после от коментар /ама едва ли ще устискам/
Наде, голям зор са близнаците, дано поне са разнополови. Wink
Значи не съм само аз, дето съм го забелязала по къщите на хамериканците. Ами идват ни гости на големия от там и една мома беше седнала на на бюрото на стационарния компютър. По едно време вика с голяма почуда: А, реших да запиша нещо и до дясната си ръка веднага намерих лист и химикал!" Пък аз учудена от нейната почуда казах: "Не си ги намерила, там им е мястото!" Ей, до ден днешен ме разправят, че съм била маниачка и се смеят. crazy.
Панди, давай и ти с разказа. Моите роднини са странни само с избора си за хранене, другото им е съвсем скучно и нормално.
djosi, вашето май са били дървояди. То и от тях спасение няма. По време на войната направо са горели дрехи и мебели, няма спасение от гадините. Сега патили препоръчват дрехите, които не могат да се изварят, да се слагат за седмица в нискотемпературна камера.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: ноември 17, 2015, 10:16:30 »

Да, Джос, дървениците всъщност не ядат дърво, а само пият кръв.. Сигурно са дървояди  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: ноември 17, 2015, 10:24:22 »

Ами Свекс казуса е следния:
Живеят в чужбина, ама не в някой град, че да могат да работят ами на село където са родителите на избранника й. Живеят заедно, работят си хората/свекърите/ в една изба целогодишно, избранника само през сезона когато имат много работа, а тя ако я извика някоя баба от селото да й поизчисти, което е веднъж на месец/два. През останалото време образно казано им слугува. На обяд не се чуваме, защото работниците си идват, а тя трябва да им слага да ядат. Поне се научи да готви покрай тях. Беше станала 90 кг, но нещо я ощипа и се подложи на диета и отслабна с 20 кг. Разхожда си кученцето из селото и хич и не се замисля/поне не дава вид да се замисля/ за деца, а е вече на 31. Избранника е 3-4 г. по-малък от нея, когато не работи или е болен от нещо или е на фитнес. Не са си идвали от 2011 г. насам дори и на почивка, а камо ли да пробват да поработят нещо в БГ. Изглежда супер щастлива винаги когато говорим по скайп въпреки факта, че вероятно иска от мъжа си и родителите му пари за подаръци на племенниците си. Спирам, че се дразня...
А пък вие си коментирайте, че на мен ми е интересно вашата гледна точка по казуса.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #522 -: ноември 17, 2015, 10:38:19 »

Мерси за подкрепата,момичета! Аз не ги осъждам да си живеят както искат,а и не искам да разделям братята.Може би заради това,че аз си нямам и съм си представяла по друг начин братските/сестринските отношения,затова и ми стана гадно снощи,че не се обадиха на ММ,все пак е чичо.Иначе това за апартаментите не ми е на дневен ред като стане време ще го мислим и ще му намерим решението. Сега да си направим сватбата,както си искаме,да дойде ред за бебета и чаак тогава евентуално.Сега да е живо и здраво детенцето.
Да сменя темата:
Свекърва,има две неща,които ме учудиха в Америка-мръсотията им и това колко рано се женят и как раждат като на конвеир.Ние тогава бяхме на 20-21 години,а колежките ни хамериканки на тази възраст бяха женени с по 1-2 деца.Един от супервайзерите ни е пример за това.Голяма любов с жена му,бяха наша възраст-2 деца роди за 3 години и изведнъж той забремени някаква друга,разведе се и се ожени в рамките на 2-3 месеца.Онзи ден я беше снимал как го чака от работа имаше 6 снимки в 6 различни помещения -нямаше една снимка дето отзад да е чисто и подредено поне. Това,което ми прави впечатление и по чуждите предавания е,че явно е някакъв свръх лукс да имаш пералня вкъщи.Ние имахме в къщата,но бяха със стотинки и идваха чужди хора дето искаха да ни ги ползват,щото си нямали у тях .shok
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: ноември 17, 2015, 10:39:42 »

Аз, като човек от типа "не мога да разбера защо" не знам дали ще съм много обективна...Но точно защото съм такъв човек, сама си стигнах до извода, че как си живеят хората си е лично техен проблем...

Имам си приятелки, които са ми казвали "Аз вас (с мъжО ми) не ви разбирам", имам такива чийто начин на живот аз не мога да разбера. Но като се замисли човек - всички ние сме различни хора и имаме различни разбирания за живота. Това, че примерно са ви възпитавали едни и същи хора (аз съм едно дете, та нямам база за сравнение), не означава че ще сте еднакви.

Ето например Жоро и неговата майка - те са толкова различни в отношенията си към почти всичко. И двамата и се дразним, ама не можеш да промениш човек, освен ако той сам не "узрее". Ние пък двамата имаме еднакво мнение за много неща. В крайна сметка нали за това сме се събрали.

Така, че аз лично си позволявам да обсъждам хорският начин на живот само с мЪжо и евентуално с майка, и то само за да се намираме на приказка. Няма смисъл да се дразниш на някой как си живее живота. Той си е техен. Сигурно и тях ги дразни нещо в нашият начин на живот, но той си е наш - това е. Не смятам, че моят начин е най- правилният, за да си позволявам да давам акъл на други хора pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #524 -: ноември 17, 2015, 10:44:24 »

Тук съм, ама не мога да ви изчета. Следобед ще се включа адекватно.
Само видях, че Фани иска книгата на Манчев. Ако са някакви точки - ще ти ги събирам и ще ти ги пратя по пощата. smile Аз ровя във Веселият готвач за рецепти. Хахаха, на Чолчева и ние имаме книгата - вече пред разпад. Майка ме бъзика последно време, че такива изчанчени манджи като моите (като онова пиле с мед и бадеми) ги няма в бабините й книги. Wink
Имах и още за казване, ама ме дърпат да правя влакчета и кули от конструктор pardon Пък и трябва да следя в кой момент черните капки ще се стекат от едно малко носле. Олееее, разпърцаха ми гримовете tease
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines