Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:15:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Септември 2015 г.  (Прочетена 176970 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: септември 28, 2015, 12:40:55 »

Али, не бях сама с моя приятелка отидохме.. Там се намерих с още познати.. Беше адски готини и зареждащо..  heart

Нямаше ли едни подплънки, които да си ги слагате на гърдите.. Виждала съм моята приятелка и тя си слагаше такива  good Wink

Ние имаме такава машина с капсули Dolce Gusto, наистина идват доста пари, но ние пием евентуално само в събота или неделя, или при гости.. Та, е поносимо.. Ако и двамата си пиемхме кафе всяка сутрин.. Нямаше да е ок със сигурност  nea

Свекс, натъжаваш ме много като чета такива постове за синовете ти, които са далеч.. Представям си всеки път майка ми, как тъгуваше като живеех във Варна (а тя идваше на 1-2-3 месеца най-много) и не ще и да чуе да заминаваме някъде в чужбина.. Дано се видите по-скоро  heart

Мечтая си и аз за книжка.. Я кажете някое интересно леко, но смислено четиво smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: септември 28, 2015, 12:49:47 »

Добър ден и от мен!

Ама ужасно е това време. Хич не го харесвам такова. Вали съвсем ситно, колкото косата ми да изглежда ужасно.

И на всичкото отгоре вече съм в клуба на болните.  cray Не можах да спя цяла нощ и сега се чувствам като парцал. Ходих до личната, защото се познавам и знам, че за отрицателно време ангината ми е сигурна.
Каза ми, че гърлото ми е много зле  angry ама засега не съм на антибиотик. Изписа ми го за всеки случай, ако се влоша. Освен това ми изписа още витамини и отвратителните прахчета, които мразя.  bad
Поне да знаех, че съм се разболяла след концерта на Слави.  blush Още не мога да преживея, че не отидохме.  Плачещо момиче Всеки ми казва, че е бил уникален, не че аз се съмнявам. Дано, дано пак да направи такъв концерт.  smile

Мари, ама много ти благодаря за милите думи.  give_rose
Изкарахме си много хубаво на юбилея. Наистина си беше едно ВИП парти. Ресторанта беше украсен много хубаво, менюто беше 4-5-6-7 степенно хахах. Имаше какво ли не. pardon Постоянно носеха още и още. Програмата също беше много хубава - пяха Трио Тенорите. Тези хора са много добри.  Bravo Освен това танцуваха ансамбъл Българе.  yahoo Плачещо момиче Ех, през цялото време бях настръхнала. Идеше ми да се хвана до тях. Имаше и духов оркестър и заря. Беше весело. Бяхме се настроили за нещо като коктейл по-скоро, а то взе, че се заформи супер купон. И така до 4 сутринта.
Не знам там ли се разболях или къде.  blush

Ина, с кеф да си ходиш на лекции, честно.  Bravo Пиеш си кафенцето и слушаш лектора.  yahoo Направо да ти завиди човек в такава обстановка.  smile

Свекъра, евала на такива семейства. На мен ми става много мило, когато видя толкова голямо семейство.  Bravo В днешно време май вече не е "модерно".  nea

Наде, на мен ми е много трудно климатизирането. Трудни са ми сезоните пролет и есен, особено за дрехите. По-лесно ми е да знам, че има лято и зима, сандали и ботуши и т.н.  pardon

Тони, честита придобивка. Със здраве да си я ползвате и много вкусотийки да си правите.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: септември 28, 2015, 12:54:21 »

Забравих и аз да изкоментирам за Ина.. Поредното възхитително нещо, което разказваш за образованието и системата им във Франция.. Как да не ходиш с кеф, при такива обстоятелства?  pardon

Миме, къде работи твоя мъж, ако не е тайна.. Мирише ми на гербаджийски шеф, погледнах една позната беше споделила някакъв плакат във Враца ще има предизборен концерт на Герб и изброените от теб, бяха в програмата  huhhuh.gif girl_wink

Мен пък ме е яд, че дадохме 140лв за билети и накрая на отидохме на концерта.. Поне да ги бях дала на малкия ми братовчед, който много искаше да отиде..Не мога да кажа, че съжалявам, че не отидохме ние..  Ама в 8 без 20 се отказахме и нямаше как да реагира, за да дойде толкова бързо  sad
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #528 -: септември 28, 2015, 12:55:23 »

Свеки, сега като чета и се сетих за едни думи на мама от онзи ден, коментирахме за смисъла на децата, понеже се чудим за 2-ро и май няма да се навием, та си говорихме и тя супер тъжно каза нещо от сорта, че е супер докато не си хванат пътя децата и какво ... оставаш накрая сам и това е. Много е тъжно и колкото и да се стараеш - да се чуваме или да сме заедно, е много трудно като сме в различни държави. Макар че познавам и хора, дето живеят в един град и пак с месеци не се виждат ... не знам ... объркана е тая история с децата. За това не обичам някой като каже, че децата са му смисъла на живота, защото реално ще пораснат и ще си хванат пътя и тогава какъв ще е смисъла? За това много се кефя на родителите на мъжа ми, хич не им пука, живеят си живота и хич не си го слагат, и в крайна сметка може би така е най-добре. Wink

Миленка, аз пък се заразих от малката и от вчера и аз не съм добре, то си беше направо време да си ни тръшне нещо, ама не е приятно. sad
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: септември 28, 2015, 13:11:23 »

Тони, Влади работи в администрацията на една фирма за дограма - ЧЕХ пласт.  smile И аз го видях този плакат, за който говориш. Доколкото разбрах шефът му е спонсор на Тенорите и ансамбъла.  pardon

Виви, точно за нещо подобно си говорехме с един колега на Влади онзи ден. Ставаше въпрос как децата уж са ти всичко, а в един момент си хващат багажа и изчезват. Та той беше на мнение, че за него жена му е по-важна, защото именно тя ще е до него винаги, докато децата все някой ден ще създадат собствено семейство. Първо ми стана хубаво, че има някакво отношение към съпругата си. Честно казано точно това не го бях чувала от мъж и ми стана интересно. От друга страна аз не знам как се обичат децата, защото нямам. Но предполагам, че много. Не знам, но на мен ми е интересна тази тема.  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: септември 28, 2015, 13:29:20 »

Ха добър ден и от мен. Аз съм мега хипер ултра гига изнервена днес и ще хвърчат глави на работа. Късат ми нервите яко и ако продължават така, ще ги оставя да се оправят сами.
Миленко, вземай мерки! Едно време мама ми слагаше мед,сода и вестник на гърдите за кашлица и температура. Гадно е, ама бързо ме оправяше.

Много ме е яд, че тая година пропускам готини концерти....исках да отидем на Ерос, ноември има и други интересни събития, ама сега не ми се вре из подивели фенове и тълпи. А и все съм изморена, та най-много да си заспя на концерта.

Инче, много се радвам за теб, душа! Ти си пример, че тежкият труд се отплаща в един момент.

Оффф, пак ме изнервиха! Колежката, дето е на половин ден, ми виси болна и ми кашля! Да си ходиии да си гледа внучетата, ох.... beating
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: септември 28, 2015, 13:38:21 »

Аз пък от родители, които не се интересуват и не помагат с нищо, дори чисто морално, интересувайки се от житейските проблеми на децата си, се погнусявам не, ами по-силна дума търся.. Ненавиждам мисленето, че като са ти навършили децата 18 години да се спасяват и толкова, ние ще си гледаме живота.. Според мен, нито трябва да има прекомерни грижи, които да водят до инфантилно поведение у децата, нито незаинтересованост..
Може и да не искам майка ми да ми разреши проблема, но ми е важно да ме пита и да ме усети какво ми е, за да й кажа, да ме посъветва, да ми помогне в крайна нужда или просто да ме изслуша, когато съм зле..
Нямам деца, надявам се скоро да се промени това, но искам да съм приятелка с децата си, да им помагам докато мога, да не съм им в тежест, но да знаят, че във всеки моемннт имат на кого да разчитат  pardon Wink

Нати, пази се, мила kiss2
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #532 -: септември 28, 2015, 13:42:01 »

Нат, дишай дълбоко, всичко ще е ок. Wink И ще си наваксаш после с концертите, не го мисли толкоз. smile Мен много ме е яд на болни колеги, дето идват на работа. Ми амбиция, амбиция, ама 1-2 дни няма да умреш ако си останеш вкъщи да се пооправиш, а не да кихаш и кашляш в лицата на колегите. Грррр
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #533 -: септември 28, 2015, 13:54:07 »

Тони, и аз съм с подобно отношение. good Мен ме втриса от родители, които много се дистанцират, или такива, които пък само треперят до последно косъм да не падне от главите на децата им... Мъже и жени на по 30 и кусур и родителите им да им оправят бакиите nea Ми, мерси!
Може би тук ключовото е "споделяне" от двете страни. Родителите да споделят опит и тяхната гледна точка, без тя да бъде общовалидна и правилна pleasantry От друга страна споделяне от страна на децата и яснота какво се случва в душите и главите им. Аз съм си вироглава, та в много случаи е трябвало аз да си блъсна главата и да разбера кое е правилното. Малко и хазартна личност съм - преценям рисковете и смея да рискувам. Виж, майка и особено татко пък, вече са по-... По-малко склонни да рискуват, може би. Татко не е консервативен, за разлика от майка, обаче последно време го кара по енерция. Може да са се наситили на събития - не знам.
Иначе те си имат техния живот. Имат си кариерите, имат си жилището, имат си своите приятелски кръгове... Пътуват, последните години даже доста. Важното е пътищата ни да се пресичат не само по празници.
Последно време на мен ми е малко тъжно, че рядко се засичаме със свекърва ми. Преди ни беше по-често общуването и споделянето. Сигурно съм единствената тук с подобни терзания funnytooth Откакто тя си смени работата, можем по-рядко да се виждаме. Днес ми напълни душата - беше дошла да види Мънинка. Изведе я на разходка, аз си ходих по магазините, където ми е трудно да влизам с дете. Даже ми заяви, че прекалено рано съм се прибрала.
Нат, хич не ти трябват кашлящи около теб diablo Гони ги като мухи с вестник в ръка!
Миме, припомни ми за мой приятел, който е в Англия. Жена му имаше доста проблемна бременност, наложи се секцио, имаше опасност за нея... Та на вече реализирания татко му се наложи да подписна документи дали да пазят живота на майката, или на бебето, ако нещо се обърка. Той подписал клаузата да се борят за живота на жена му. За щастие - всичко минало по план. Тук по презумция лекарите спасяват майката. В Англия юридически нещата са много по-различни, пък и народопсихологията им е странна за нас pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: септември 28, 2015, 14:02:08 »

И аз не харесвам незаинтересовани родители, а много такива има. Не ставаше въпрос точно за това в случая. И двете крайности не са добре.
И аз много искам, когато имаме деца, връзката ни с тях да е силна, да сме приятели освен всичко, но времето ще покаже.
Ето, хора всякакви има. За някои сигурно не е важно да знаят как са децата им, има и абсолютно обсебващи родители.

Али, на тази тема скоро и аз се замислях. Сигурно е трудно да се вземе подобно решение. Дано не ми се налага да мисля за такива неща.  huhhuh.gif
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: септември 28, 2015, 14:50:44 »

Здравейте smile

Ако се чудя дали да си купя или не, някоя рокля веднага ще звънна на майка ми. Обаче за някакви по-сериозни неща, ще ѝ звънна, чак като няма мърдане. Обаче познайте от кой съм го научила това Wink Сестра ми, малко да ѝ е криво нещо и звъни на майка ми да си го изкара на нея. Мен това ужасно много ме дразни, много пъти сме се разправяли, та за това аз гледам да не я товаря. Много ми се свиди  heart Баща ми е като сестра ми - страда публично, та него по-малко го мисля. Ако има нещо, ще се чуе.

svekarva, жалко, че момчетата няма да си дойдат за Коледа. Знам колко ще ти липсват чувалите с дрехи за пране и претенциите за вечерята. Прегръщам те  heart

alexandrova_90, споделяй какво готвиш в мултикукъра, интересна ми е тая джаджа.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #536 -: септември 28, 2015, 15:15:57 »

pandapanda , прегръщам те и аз heart heart heart
 
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #537 -: септември 28, 2015, 16:33:15 »

Ееее много лошо че ще пропуснат момците... sad аз карам обратна настинка - първо гърдите, после гърлото, и накрая носа - ще пукна днеска.... sad

Фери и аз бях екипирана ама кел файда...

Много пишете не смогвам...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: септември 28, 2015, 17:13:51 »

Във връзка с отношението към децата да похваля по-приятната ми от двете in-law. Понеже получи пари накуп по случай пенсионирането си на Байрама решила след като се мина данданията с целуването на ръце от децата и еуфорията около припечеленото от тях да даде на синовете си по хиляда лева защото : "сега може да нямате нужда, но аз сега имам възможност, а когато ви трябват може да нямам"  cray
А преди ден взимах болничния на моя приятелка от гинеколога й, защото я боли стомаха, а майка й щяла да ходи на село  diablo no comment
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #539 -: септември 28, 2015, 20:04:22 »

Прочетох само предната страница, ама искам да кажа, че се сетих. Оня ден кат прочетох "жиже" не можах да включа веднага, но после ми просветна. Според мен се казва "жЕже" и означава пари. Идва от жежко, жегнато… Затова каза Надето като те изгори сльнцето.

Сега ще прочета и тая страница и ще се включа.

Свекс, вече има подпльнки за гьрди, които поемат млякото  good
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines