Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 23:23:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 193860 пъти)
 
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 25, 2015, 15:15:36 »

Миме, наистина се свържи с човека и поискай мостра от дантелата. Особено ако се допира до кожата някъде, защото майка ми например е с чувствителна кожа и понякога се зачервява и я сърби от определени материали. И аз съм сигурна, че ще са избрали хубава дантела, но е важно как ще се чувства кожата ти в допир с нея :Р
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 25, 2015, 15:25:21 »

Аз се изринах от дантела на рокля от 3000лв, така че пак не е гаранция, ама е важно "Око да види, ръка да пипне"  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 25, 2015, 16:13:55 »

 badgirl badgirl badgirl Ох, малко ме стреснахте. Така излиза, че съм някаква наивница, а не ми се иска да е така.  Ashamed
Така..... писах на Радичев и сега ще изчакам, за да видя дали ще ми отговори. Ако се наложи и ще му звънна. Точно, защото съм чувала и чела само хубави неща за него и защото ми харесват роклите му, се насочих именно към него. Ако не бях разбрала, че и тук се предлагат негови модели, със сигурност щях да отида до Асеновград и то главно заради него. Когато разбрах, че моделите, предлагани тук са негови, много се зарадвах, че хем ще си спестя път, хем ще имам негова рокля. Е, да за сметка на това си спечелих много нерви, но се надявам да не са били напразно.
За това, кой ми е избрал дантелата и аз не разбрах. Не знам дали е тя или и той е помогнал. Надявам се да разбера, ако ми отговори.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 26, 2015, 08:17:03 »

Стискаме палци, няма нужда от стрес. Извинявам се, ако сме ти го причинили. Въпросът е просто, да си търсиш правата и да не позволяваш да те разиграва продавачка. Ако Радичев не отговори просто му звънни  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 28, 2015, 13:23:52 »

Не знам защо, но не съм видяла, че е писано след мен. Тони, благодаря ти. Не сте ме стресирали, а просто ми помогнахте малко да си отворя очите и да направя нещо по въпроса, най-вече за мое успокоение.  give_rose
Активен
dodis
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #125 -: май 28, 2015, 13:41:17 »

Здравейте бъдещи булки smile

Имам нужда от помощ... Някой да знае къде мога да намеря бродерия за коланче на сватбената му рокля?
Нещо подобно на тези:
https://www.pinterest.com/pin/463307880392708894/
https://www.pinterest.com/pin/537406168012170914/
https://www.pinterest.com/pin/541487555173288917/
https://www.pinterest.com/pin/541487555173288949/

Въобще не знам къде да търся, а и шивачката ми не може мн да ми помогне....
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 28, 2015, 13:46:06 »

Това е дантела, обшита с малки мъниста. Харесай си дантела и помоли шивачката да ти пришие мънистата по орнаментиката на самата дантела. И се приготви за висока цена заради изпълнението. ако си от по-сръчните булки, може да се заемеш и сама smile
Такива аксесоари са скъпи по принцип, в Aegean мисля предлагат такива.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 28, 2015, 14:04:23 »

Първите две рокли са на Давид Тутера, него рокли се предлагат в Be Queen, София. Коланчетата могат да се поръчват отделно, така че ако искаш можеш да провериш.. Разбира се, никак не са евтини от порядъка на 100-250лв.  pardon Също не съм запозната, дали биха се съгласили да поръчат само коланчето... Успех  good
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 28, 2015, 14:08:49 »

Моята рокля е с коланче като третата или почти същото,не съм я поглеждала откакто я взех pardon. Купих я от Асеновград,но не знам дали шият отделно коланчета. В събота ще ходя да ми я подкъсят и ако искаш мога да попитам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #129 -: май 28, 2015, 14:30:03 »

В по-големите кинкалерии има подобни ширити. Има с камъни, пайети, мъниста... Продават се на метър или са елементи, които да можеш да пришиеш към изчистена лента от плата на роклята (както на третата рокля). За кой град става дума? Имай предвид, че е добре да имаш плат от роклята, за да прецениш дали ще стои добре цветово.
В някои от ателиетата могат да предложат да ти направят такова коланче - тези, които разполагат с машини за бродерии. Така например, дантелата и бродерията на моята рокля ми я правиха в БулВеси, където си поръчах самата рокля.
Активен
dodis
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #130 -: май 28, 2015, 15:54:59 »

Благодаря ви момичета! smile

Alichka-Става дума за София.
Иначе и аз си мисля, че по кинкалериите ще има подобни готови продукти, но не знам къде има такива магазини... Дали вие имате някакви идеи...

А за BeQueen- и аз ходих там- има невероятни рокли, но тези, които си бях набелязала, бяха свършили и затова реших да си шия:)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 29, 2015, 07:29:21 »

За кога ти трябва роклята? Биха могли да ти я поръчат, както обикновено правят с всички рокли  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #132 -: май 29, 2015, 09:22:15 »

dodis, в Милена стил съм виждала такива http://shop.milenastyle.com/index.php За съжаление ги няма качени в он-лайн магазина им. Иначе се разрови в интернет къде продават мулинета/конци за гоблени в София. Мога да помогна с информация за големи кинкалерии, обаче само за Пловдив. sad
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 29, 2015, 09:24:39 »

В София по Пиротска и пресечките й има много такива магазинчета. Каква е тая шивачка, дето не знае къде има кинкалерии в София?! Много странно.  crazy
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #134 -: май 30, 2015, 06:03:43 »

Момичета да се похваля и аз че роклята ми е вече ушита
ще избирам и между два воала като още не съм решила кой ще е но вероятно испански тип
при моята рокля воалът идва малко излишен но въпреки това ще имам че много искам после ще го сваля
сега в събота съм на последна проба стискайте палци всичко да е точно
на булките с рокли честито  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines