Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:56:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 181713 пъти)
 
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #540 -: април 13, 2016, 09:17:39 »


Сестра ми се омъжи през октомври с рокля на Версай. Показа им какво иска, каза, че бюджета и е 700лв и ѝ направиха роклята, която искаше за тези пари. Та цените им са около тази цифра.

Благодаря за инфото. smile

А може ли по-запознатите дами от вас да ми кажат кога падат цените на булчинските рокли? Моя позната ме посъветва да изчакам сега, защото били най-високи цените и към края на юли да започна да обикалям (сватбата ми е началото на Октомври). Дали е така?
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: април 13, 2016, 09:58:12 »

Tommy, напълно си си в правото и аз на твое място не бих се върнала. Лошото в случая е, че ако управителката е наистина такава, каквато ми изглежда в момента по твоите писания ще удържи това доплащане от човека, който ти е звънял и той ще го отнесе... Дано не съм права, ама ти си дръж на твоето.

На кумата ни роклята й е шита във "Версай" и тя е изключително доволна. Ситуацията е сходна, харесала си по-скъпа рокля, но имала по-нисък бюджет и са й казали, че с промяна на някои от материалите(дантелата) ще стане по-евтина.
Активен
silviq8998
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #542 -: април 20, 2016, 08:35:52 »

Здравейте дами, бих искала да попитам някой има ли представа има ли в бг такава рокля и колко струва... много ми харесва , но бюджета ми е ограничен :)Моделът е на Stella York ,но никъде не откривам цена или подобен модел ... Благодаря предварително smile  http://www.essensedesigns.com/blog/wp-content/uploads/2015/06/Stella-York-Style-6176.jpg
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: април 20, 2016, 12:45:37 »

Томи, това което описваш е наистина некоректно отношение!  nea Та какво им струват тези -100 лв и то при положение, че роклята е мостра (т.е. няма да ти шият нова, а вземаш тази от магазина, която е пробвана). Аз не бих им дала нищо повече, а даже бих поискала обяснение с какво право ме търсят и притеснява без да имам някаква вина! Най-малкото, никъде не си подписала договор, те ти казват цена, платила си, взела си роклята - край.

silviq8998, такива подобни има в Be Queen, в Bridal Hause, но цените там започват от 1000 лв. нагоре. Винаги остава варианта да отидеш до Асеновград - там повечето места нямат сайтове, но можеш да откриеш най-разнообразни модели. Късмет  good

Момичета, вчера мерих рокли на Жана Жекова. Бях с впечатление, че са много скъпи, защото са бутикови, но останах приятно изненадана, че ценовият диапазон е от 700 до 1400 лв., а качеството е несравнимо! Много харесах една рокличка  Girl_hide , но в нея ме притеснява дължината - до прасеца е. Другото е, че ако ми шият, а не взема готовата там, цената скача с 20%. Малко ме е яд, защото се разминавам само с един размер... да взема да го смъкна някак  tease
Дантелата обаче е великолепна, дори бяха така добри да ми дадат мостра, за да я покажа и у дома, че ходих да меря сама. Другата седмица планирам да отида с кумата или майка ми, за да чуя още едно мнение.
« Последна редакция: април 20, 2016, 12:48:39 от Bube » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: април 20, 2016, 13:07:58 »

Странно.. Може след цялото негативно амплоа, което са си създали консултантките там миналата година, да са ги сменили или да са им обърнали внимание, че не са богини и да слязат малко на земята.. Братовчедка ми имаше желание да пробва там, но след дивия скандал, който спретнах заради грубото им отношение, се отказа..  diablo
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: април 20, 2016, 13:55:50 »

silviq8998 , моето мнение е, че красотата на тази рокля е в дантелата, а тя е скъпа.
Всяко поевтиняване на роклята, означава смяна на дантелата, и много се съмнявам да е този същият ефектът.
Активен
darkheartt
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #546 -: април 20, 2016, 20:29:59 »

silviq8998, съгласна съм с Marri и Bube, разликата в качеството се вижда и усеща веднага...пробвала съм 2 модела които бегло се доближават до твоя (визирам дантелата) и бяха над 1500. Пробвах и модел за 500 с евтина дантела...пак е красиво, но в сравнение с другите бледнее по всички параграфи...
Ама тоо и аз съм си такава, като вляза някъде почти винаги се лепвам на най-скъпото sad как успявам и аз не знам...
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines