Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 23:33:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 193892 пъти)
 
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 20, 2015, 15:58:25 »

Няма ли как да я държат в магазина? Моята е там и ще я взема чак преди сватбата.
Даже се радвам, че не е при мен, защото щях да си я гледам постоянно...

Ами аз ще си я шия и за да е по-сложно - ще я шия във Варна, а сватбата е тук в София.  angry
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #91 -: май 20, 2015, 16:14:52 »

Остави я при някоя приятелка, или кумата примерно, ако има възможност smile
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 20, 2015, 16:29:31 »

Остави я при някоя приятелка, или кумата примерно, ако има възможност smile

Даже в момента си въртя в главата имена къде мога да я оставя smile Кумата ми живее в едно селце до София и мисля, че отпада. Малко ми е неудобно да моля приятелки.
Другият вариант май е да сложа роклята в щранг за дрехи и да накарам Павел да се закълне да не гледа.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 20, 2015, 16:39:42 »

Моята я взех два дни преди сватбата, но беше първо в найлонов плик, и след това в непрозрачен плик за дрехи. Нямаше никакъв проблем. А ММ нямаше желание да я гледа, даже  не искаше и аз да виждам вратовръзката (понеже др неща ги взехме заедно, но вратовръзката си я купи сам) и като я купи и ме заведе до гардероба и ми каза: "Това ми е вратовръзката, няма да я гледаш". И така и не погледнах, видях я чак на сватбата smile Бях малко  Oh my ... , но много ме накефи smile
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #94 -: май 20, 2015, 16:44:48 »

Ама те искат ли да гледат?
biggrin
Моят не иска. Дори една сутрин бях зяпала във форума и бях оставила браузъра отворен - явно на страницата с роклите. В 9 и нещо ми звъни половинката паникьосан по телефона: "Златоооо, как може да направиш така??? Защо си оставила отворена снимка със сватбената ти рокля на компа??? Аз само мернах и веднаха погледнах на другата страна и затворих, ама все пак малко видях!!! Как можаааа???" biggrin Беше много забавен. На снимката не бях аз, разбира се. Но той горкия в просъница...
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 20, 2015, 17:16:22 »

Е, не smile Аз му бях показала коя рокля искам в нета, от сайта на Atelier Pronovias. Но не я беше виждал вече ушита, нито на снимки, нито на живо smile Чак на сватбата, а тя реално не изглежда чак по същия начин smile Но и той не искаше да я вижда, искаше да бъде изненада smile Също като вратовръзката smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #96 -: май 20, 2015, 21:25:20 »

Привет, момичета
Интересувам се от цените на роклите в магазините на AEGEAN FASHION GROUP. Някой има ли представа в какви граници варират smile


Ами над 1500 са общо взето.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 21, 2015, 08:27:02 »

И моят е същия - даже и ме кара да млъкна като ме чуе да коментирам нещо с момичетата пред него. Дума не дава да се обели за роклята пред него. При нас няма да има проблем със съхранението тъй като СС не е от Русе, но и да си идва при мен от време на време мога да я държа или при родителите ми или в баба, но и да знае, че е в другата стая никога няма да погледне smile
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 21, 2015, 08:46:09 »

Моят беше с мен на първата ми проба на рокли, тъй като от самото начало знаех, че ще си шия и искам да комбинирам няколко и реших, че не е страшно той да види. След 5 пробвани рокли беше ужасно объркан, че са различни. Той си мисли, че знае каква ще е роклята ми - така че си мисля, че няма да погледне Wink
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 21, 2015, 09:19:19 »

Интересно нещо са мъжете biggrin Моят уж не иска да знае каква и да я вижда, за да е изненада, а онзи ден, когато я взех и казаха, че имам снимки веднага започна да пита дали са в моя телефон. biggrin Така, че и на тях сигурно им е любопитно biggrin
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 21, 2015, 09:26:57 »

MM иска да дойде с мен на пробата, за да ме видел с роклята crazy
Какво има да ме гледа, тя ми е малко голяма и трябва да се преправи - ще гледа безопасни игли и странни набори. Голям мерак.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 21, 2015, 09:29:37 »

При нас пък аз искам ММ да дойде да ме гледа, той не иска..  crazy
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 21, 2015, 09:32:15 »

Аз на мм му казах, че не искам да вижда роклята и даже като ходих да си я взимам той беше с мен, че си купувахме и чашите и каза, че за малко е щял да ме види, но се е обърнал и е отишъл в други край на магазина.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 21, 2015, 20:59:13 »

Ааа не, Sisku, ММ не ме е виждал облечена с роклята. Видя я само на закачалката, така че аз не го броя.  Wink
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 21, 2015, 21:45:37 »

Ооо, аз не разбрах, тогава изненадата ще е пълна и ефектът ще е желаният wow biggrin Със сигурност сте виждали снимки на младоженци, които виждат съпругата си за първи път, много е разчустващо и ще се радвам, ако и аз постигна такъв ефект smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines