Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:44:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 266479 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #630 -: април 16, 2015, 08:35:18 »

Фани, аз кафе си пиех кофеиново по време на бременността. Моят лекар ми се смя, че се въздържам от кафето и вика "Ти и твоето кръвно, дето ич го няма... Пий си кафето и си гледай кефа!" lol
Полова вечер снощи нямахме, че имахме гости. То нашите силно казано гости, ама пак де! В петък и събота пак ще има по някой. Да взема се замисля за тази вечер, че иначе ... ехеее чак в неделя... blush Тази вечер пък сме на театър - най-после! То нашият театър прословут тук стана.
Рататуйче, то гости хубаво, ама като вземат се редят един през друг. Имах чувство, че на входната врата се изчакват! pardon
Брей, никой нищо не разказва. После пак 50 страници от раз ще станат. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: април 16, 2015, 08:43:31 »

Да, Рататуй, хората са нагли, аз се опитвам да съм възпитана и да отказвам недиректно, без успех. Мислят си, че понеже живеем само двамата в голям апартамент и хайде, може целия свят да мине през нас GROAN.. Ще е интересно, зарекла съм се следващия път директно.. Ох, да си оправя настроението с любимото ми дърво.. Макар още тепърва да разцъфват, а снимката да е от по-късен етап.. Черпя ви  heart


Много искам да купя за Враца, някой има ли представа кога, как се засажда Магнолия?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: април 16, 2015, 08:50:24 »

ООО, Тони много красива снимка!  heart heart heart Другия път им кажи, че вече сте резервирани за въпросния период и трябва да изчакат, защото има и други желаещи да спят у вас.
Али, права си, че и много гости писват. Аз понякога се чудя кой да поканя, като ми дойде музата, друг път се чудя как никой да не идва, че не ми се занимава. Почивни дни мм всеки ден беше заредил едни срещи, навънка, ама пас ми писна от хора. Да си прекарате хубаво на театъра, какво ще гледате?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: април 16, 2015, 08:55:44 »

Добро утро, мили дамиии  butterfly

Като гледам какво време е навън си умирам от кеф. Слънце пече, птичките пеят - пролет е.  yahoo
От кога го чакам този момент?! Лятото е още по близо.  yahoo danceg heart

Благодаря за почерпката с кафене, но и аз ще го пропусна. Така и не се научих да го пия. Горчи си ми и това е. Само 3 в 1.  pleasantry  Хем съм с ниско кръвно и е добре да си попийвам, ама а де, не мога.  nea

А какво става при бременност с ниското кръвно? Знам, че не е много приятно.

Тони, много е хубаво това дръвче.  blum Ние пък с ММ все си говорим, че живот и здраво като се отделим да сме си двамата, най-после, много гости ще си каним. Не, че сега не можем, но нали все се съобразяваме с някой. Явно гости, гости, но писва. Чак пък да не можеш да останеш на спокойствие малко, сигурно е много неприятно.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #634 -: април 16, 2015, 09:05:52 »

Абе, гости-гости, ама хем писва, хем товари и бюджета. То не е лесно едно поделение хора да изхраниш! Лошото е, че нас рядко ни канят. Кой живее при техните, кой пари няма, кой се не сеща хора да кани... Така де, няма само ние да чистим и подреждаме и преди, и след хората pardon
На "Сако от велур" сме тази вечер.
За бременност и ниско кръвно - ами нищо не става. smile По-добрият вариант е. Обаче моето е много ниско. Виж, като почнах да кърмя, много зле ми ставаше, че още повече падаше кръвното.
Тия дни, да ви кажа, така се наслаждавам на майчинството! butterfly Повечко сме навън, ходим по паркове, дишаме въздух! Не съм затворена в някой мрачен и вмирисан офис. Много ми е кеф! Е, вчера имахме близка среща с розите, та днес е поохлузена брадичката на малката, ама и такива неща стават pardon
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: април 16, 2015, 09:09:49 »

Добро утро  give_rose
Благодаря за кафето, аз имам нужда от две кафета тая сутрин, не мога да се събудя още. Даже и ММ не можа да стане за работа, та отиде с 1 час закъснение.
Преди години когато живеехме известен период от време в София и при нас беше същото, все някой ще дойде да спи в нас. А сега когато вече не сме там и на нас ни се налага всеки си намира оправдания и ние си ходим на хотел и така.
Тони казвай им директно, че си извън София или не може, то така няма да може да си затворите вратата. Иначе дръвчето наистина е много хубаво, за да не измръзне е по добре да се засади този период пролетта ( да отминат студовете )
Имам си едно птиченце, което всяка сутрин влиза вкъщи само да отворя врата и почва да пее.
А да ви покажа малкият ми приятел, имаме около 8 - 9 костенурки големи, а вчера намерих и тази.


* WP_001107.jpg (20.39 KB, 336x448 - видяно 124 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: април 16, 2015, 09:15:43 »

Страхотно костенурче! Много ме кефят  heart heart heart Като бях малка тате ми беше донесъл една костенурка да й се порадвам вкъщи и тя се беше научила да гледа ТВ, Той беше ниско а секцията и тя дигаше глава и зяпаше екрана. Беше много готина, всички деца ми завиждаха  blush
Али, дано скоро да й мине на Мария!
Активен
Alissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #637 -: април 16, 2015, 09:18:34 »

Добро утро и от мен!

Аз днес ще имам нужда от двойна доза кафе, защото тази седмица не мога да се разсъня. А времето навън е прекрасно и допринася за нежеланието ми за работа.

Костенурката е голям сладур. С ММ мислехме да си вземем червенобуза, но засега сме си само с желанието.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: април 16, 2015, 09:19:56 »

Ох, Джоси, много е сладкааа  heart heart

Миме, повярвай ми, че разлика между гости - вечеря, хапване, пийване и всеки по къщите си и гости-хапване, пийване, спане, закуска, разходка, забавачница!!!.. Ох, пак ме хваща яд , чувствам се лош човек, ама кажете нормално ли е да имам 3 комплекта чаршави за собственото ми легло и 6 за гости  Oh my ... crazy Аз не мога да смогна да ги пера, сериозно, а имам сушилня, представяте ли си, ако нямах  cray
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #639 -: април 16, 2015, 09:24:00 »

Тони, ти пък не ги сменяй, за да ги накажеш.  smoke funnytooth А магнолия ние садихме преди 2 месеца някъде, тя вече прецвете даже. Ама ние сме много на юг, при вас климата е друг, може и по-късно да се садят и цъфтят съответно.

Alissa, ти какво работиш? smile

Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #640 -: април 16, 2015, 09:27:32 »

Момичета обяснете ми като за глупави хора, как да си сложа тази лента да ми излиза колко време остава до сватбата.? Не знам аз ли съм тъпа или компютъра ми е тъп  tease tease
Да ви покажа как гледахме малките костенурки, когато ги намерихме за първи път


* 1904097_733805099984021_34769063_n.jpg (60.42 KB, 720x960 - видяно 148 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #641 -: април 16, 2015, 09:28:39 »

Тони, ти пък не ги сменяй, за да ги накажеш.  smoke funnytooth

Да, бе! След време ще може да ги ползва като бумеранг и да цели хората с тях funnytooth Шат! Една калъфка полита! PUGILISM
Ох, аз много обичам костенурки!
Разлигавих се и щях да напиша, че обичам калъфки crazy
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: април 16, 2015, 09:34:24 »

Успяххх  danceg danceg
Ами да то вариант да не ги сменя, ама после ще говорят глупости за Тони
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #643 -: април 16, 2015, 09:34:54 »

хАХХА Наде, Али, много добра идея, ама мисля да пробвам с чист отказ  diablo Надъхвам се, ама да видим  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: април 16, 2015, 09:37:17 »

Тони, аз също все така се надъхвам и си мисля, как следващия път ще кажа това и това и край и накрая като дойде момента и омеквам. Не знам защо ми е гадно да отказвам и да разочаровам хората.
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines