Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:41:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 266465 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #660 -: април 16, 2015, 15:41:53 »

Ох, Фани и аз настръхнах, като четох за прощаването! Много хубаво и трогателно в същото време звучи всичко.
Тони, разби ме с това  "Ако не споделиш, ще си счупиш крак". Тя и моята свека само тъпотии споделя, ама с носталгичен привкус или пък колко добра и жертвоготовна майка е. ММ се смее много, като я шпионира от моя фб, защото той не иска да я добави в неговия.
За рисуването по сгради съм За, стига да го правят хубаво и хора с талант, а не просо някой да си драска безразборно. В нашия квартал изрисуваха 3-4 блока, много красиво. Ако се сещате за рисунката с дядо Добри и гълъбчето.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #661 -: април 16, 2015, 15:46:54 »

Баба ми бог да я прости ми вика известно време след сватбата : "Толкоз ли ти бяхме втръснали, че така се зарадва, че си тръгваш от бащиния дом  blush " хихихи. Тя имаше много незабравими Лудо-горски лафове, но за тях друг път.

Ей, какви работи имаш да разправяш, а само си мълчиш следобедите beating
Сега няма да имам много време да чета с кеф, ама да те питам за музиката. Я кажи на каква музика стават въобще всичките ритуали - турска, арабска...? Само като мелодии ли са или с текст? Аз много пъти съм гледала албума ти, ама сега "навързвам" нещата. Посмях се с аперитивите. Ама създават впечатление за супер усмихната булка, а не за зелка blum
Дребната ми бръкна в сенките и сега и двете сме със сребърни ръце от Чифели tease Отивам да бърша...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #662 -: април 16, 2015, 15:49:49 »

хахахах, Али няма само и да се разкрасяваш я! И детето иска грим.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #663 -: април 16, 2015, 16:00:12 »

О, Фани, това беше страхотно  heart чакам продължението с нетърпение  blush Толкова трогателно.. Ох, докато имах гаджето турчин, си имах една любима песен, която той слушаше... Страшно тъжна мелодия.. Някоя си Зейнеп я изпълняваше.. Голям рев на нея, като ми докривеше нещо от живота хаха Жалко, че сега не си я спомянм как се казваше... sad  NO
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: април 16, 2015, 16:17:59 »

Фани, много интересни обичаи имате! Разказвай, разказвай, има кой да чете  Wink
Като каза тъжна песен, се сетих за една моя близка приятелка, която искаше баща й да я изпрати от тях на "Ела се вие,превива, мома се с дома прощава". Баща й беше много талантлив човек, но почина млад миналата година. Тази година е сватбата й. Толкова се натъжавам, щом се сетя.  cray
Аз съм гледала албума ти, ама сега вече ми се навързаха с текст. Усмихната булка  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #665 -: април 16, 2015, 16:46:02 »

Фани, много яко!!! Wink Пуснах си и аз "Ела се вие превива" и ще си мечтая.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: април 16, 2015, 17:00:13 »

Страхотен разказ, винаги ми е било много интересно за традициите и ритуалите на другите религии. Миналата година моя позната имаше сватба и бяха решили да я правят на село. Та канили цяло село, музиката свирила на центъра, а те гощавали хората в някакъв салон, които бил украсен и приготвен за сватбата. Въобще било голяма веселба.
Костенурките ни правят любоФ, а гъската ги напада по черупките и ги обръща нагоре с краката funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #667 -: април 16, 2015, 17:08:12 »

Джоси, уби ме
Костенурките ни правят любоФ, а гъската ги напада по черупките и ги обръща нагоре с краката funnytooth funnytooth funnytooth
, я кажи какви още животни имате? Кустенурки, гъска....имали и други? Ние имаме гущер-леопардов гекон  и котка-ненормалница.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #668 -: април 16, 2015, 17:29:00 »

 danceg danceg Голям купон е в това дворче. Като влезна да налея вода на гъската ( те обичат да се къпят )  почва да ме дърпа по панталона да се обърна да я галя и  да и се радвам и като ме види, че взимам някоя костенурка става война. Те са на  хазайна ни, но и аз се грижа  за тях, давам им  ядене, взимам на гъската яйцата та тя  ме хапе  crazy
Иначе аз се грижа за едно куче,  което не е мое, оставиха ми го уж  за малко пък стана много  pardon
Брат ми си гледа едно куче и рибки и като пътува се грижа и за тях. А иначе имам цветарник с цветя и съм сложила една паничка в която слагам трохи за 2 птиченца, които идват всяка сутрин smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #669 -: април 17, 2015, 08:04:45 »

 smile


* 11136669_846523545409603_2204632103479437191_n.jpg (51.17 KB, 640x606 - видяно 231 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #670 -: април 17, 2015, 08:07:07 »

Добро утро, любимите съфорумкииии  danceg

Аз също бях гледала снимките в албума на Фани и все не можех да разбера, какво се случва, а то какво било...  Girl_hide Ох и понеже цял ден вчера я мислих, тъжната ми любима, турска песен, снощи я сънувах и се събудих с името на изпълнителката и едно Sozleri.. , което ми отекваше в главата - таратамммм https://www.youtube.com/watch?v=gGWJ51wVyLQ Ето я и нея  tease Yes

Наде, скоро, скороооо ще се случиии. Няма как да го искаш и ТМ да не усети, та скоро ще се случи. Ти на него казвала ли си му впрочем?  huhhuh.gif

Ох, да свършва по-бързо днешния ден - много ми се спи. Снощи към 00:00 не ми се спеше и си пуснах един сериал, за който по-рано ви казвах - Salem - не го гледайте!!  crazy
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: април 17, 2015, 08:42:15 »

Добро утро!
Слънцето пече, петък е, утре има форумска среща - КЕФ!
Наде, твоя човек ти крои някоя изненада и когат най-малко очакваш, ще подвие коляно и ще извади една кутийка. То това с коляното не е задължително,де. И кутийката не е, ама като почне да гледа като теле и да заича, ще разбереш biggrin
Тони, малко не е за 24ч тоя сериал.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #672 -: април 17, 2015, 08:44:13 »

Гледала ли си го, то е някаква страшна глупост това.. Аз го спрях на 15-тата минута  pardon Нещо ми свършиха запасите със сериали..  cray
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #673 -: април 17, 2015, 08:48:15 »

Фани, много вълнуващо разказваш за прощаването/изпращането и аз се разчувствах и си припомних това онова smile
Тъжната мелодия, която споменаваш веднага ми напомни за песента "Мома се с рода прощава" (и най-вече с майка си, разбира се smile, та е най-ценна). На моята сватба бях забранила на майка ми да реве при тази песен и по принцип (и на мен винаги ми трепва нещо като я чуя) и тя милата се държа мъжки при взимането на булката, но вече при влизане в ресторанта не издържа на 100 Каба гайди и ревна.

Като се замислиш преди много, много години булката наистина се е прощавала с родата, макар и да отива в съседното село, но направо са я отписвали, отивала е да слугува в друга къща. Добре, че вече не е така smile В смисъл пак слугува, но не се прощава с рода.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #674 -: април 17, 2015, 08:56:40 »

Това за прощаването, наистина е много стресиращ момент. Сигурна съм, майка ми ще се сцепи от ред, аз когато видя някой човек да плаче, даже и да не го познавам, винаги се разплаквам. Какво остава за майка ми.. Направо не ми се мисли  cray
Спомям си, когато се женеше малката сестра на майка ми, която приемах повече като моя сестра, предвид разликата ни от 12 години.. правиха годеж първо и след годежа, тя остана да спи вече при семейството на мъжа си.. Преди живеехме в една стая, имахме си две легла и т.н, като сестри буквално.. На другия ден след годежа, като се видяхме с тях на пазара случайно, аз толкова плаках, понеже имах чувството, че все едно няма да се виждаме вече.. Те живееха на 10 минути от нас, ама какво да правя, необяснимо беше колко ми беше тъжно, че се жени  funnytooth  crazy
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines