Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 06:24:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 265110 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 07, 2015, 09:27:37 »

Али, ще пробваме така тази година.  good
Хайде да публикуваме красивите творения за Великден? Да си правим ли нова темичка?
Наде, няма как да го гледам. Милата женица...3 месеца в една стая! Аз и с интернет и кабелна няма да издържа повече от 1 седмица така.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: април 07, 2015, 09:30:51 »

Аааа, ще издържиш и още как  good горката, кой знае кое по ред инвитро и е било и когато близначето му умира се хваща като удавник за сламка. Страхотен Човек е доктора! И какъв скромен, насълзиха ми се очите.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: април 07, 2015, 09:35:52 »

Ужас! И на най-големия си враг не пожелавам да не му се налага да минава през това!
Имам една колежка на работа, която изкара цялата бременност на легло. Дълги години са правили опити и накрая са успели. Сега се радва на 2 малки шушулки  baby_girl baby_boy  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: април 07, 2015, 10:06:15 »

Добро утро от мен!
Много сте активни днес, това е добре за такива като мен. blush

Гледам, че и някакви вкусотии снимате.  good Записвам си веднага рецептите на сладкишите.  smile

ММ ми се обади сутринта да ми каже, че на входната врата има бележка, че ще спират тока от 1 до 5. Ужас, ще умра от студ и тъпотия, естествено... angry

Роси, ти защо си толкова ранобудна? Какво работиш, ако не е тайна? smile

Тони, честно казано никога не съм мислила,че искам да ставам счетоводителка. Когато ми се обадиха от БТ да ми кажат за това интервю се съгласих да отида само защото ми казаха, че НЕ искат човек с опит и че те сами ще ме обучат на програмата с която работят. Казах си, че никога не съм се сблъсквала с истинската работа на счетоводителя и все пак има някакъв шанс да ми хареса това, което ще правя. Все пак човек постоянно се учи и докато не се сблъска с действителността и докато не попадне в реална работна среда, няма как да разбере дали му харесва нещо или не. Да, учили сме няколко вида счетоводства, но това няма почти нищо общо с реалната работа на счетоводителите.
Аз не се сърдя на хората, че си търсят човек с опит или най-малко да е завършил точно тази специалност, а ми стане тъпо, че съвсем друго ми обясниха преди интервюто. Просто ме поставиха в неловко положение и все едно аз сама съм отишла на тази среща, макар да знам, че изобщо това не е по моята специалност.
И да не си помислите, че кандидатствам само на такива обяви. Пак казвам, далеч съм от мисълта, че от утре съм директор на банка, например. Пускала съм СВ-та и за работа в книжарница, фото и т.н. Аз вярвам, че в най-подходящия момент ще излезе нещо. Не се отчайвам все още. Има надежда... smile

Мая, направила съм си регистрация и в jobs. Само, че за нашия град е почти невъзможно да си намериш работа от там. Първо, че има съвсем малко страници с обяви - 13 са сега. И второ голяма част от тях са свързани със строителството. Все пак аз съм си упорита и всеки ден проверявам.
Била съм 6 месеца на стаж в банка. Горе долу ми хареса, макар че като на всякъде и там си има плюсове и минуси. Трябва да имам познат директор или някакъв мениджър, за да станат нещата. Иначе съм наясно, че с познати е по-възможно да си намеря нещо.

Наде, аз хванах малко от историята. Браво за силата на тия хора.  smile

Съжалявам за дългия пост, но нали все да обясня.  blush pardon

пп Хахаха обадиха ми се от БТ да ми кажат, че не съм класирана. О, ужас, каква изненада....  cray
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: април 07, 2015, 10:10:44 »

Ето малко по темата за яйцата.. http://mdm.bg/idei-za-dekoraciq-na-qjcata/ Този сайт предлага доста интересни темички.. Приятел на ММ се занимава странично с него за развлечение, но определено правят добри статии  good
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 07, 2015, 10:28:17 »

Знам, и в Стара Загора (моя град) има толкова обяви и се въртят едни и същи експлоататорски фирми ... няколко приятелки така се отчаяха от подобни фирми, че станаха учителки (не че има нещо лошо, ама малко шумно и им беше по-краен вариант).

Няма да се отчайваш, рано или късно изскача нещо интересно, което пак няма да е пълно щастие, но що годе да му прилича!  good
Щом си във Враца, мислила ли си за нещо в АЕЦ Козлодуй, Енемона (пак в Козлодуй), има пътуване, но сигурно си заслужава.

Следобед взимай някоя интересна книга и се излягай щом няма ток Wink Ние останалите ще дремем/работим на работа. Горещо препоръчвам "Прагът на вечността" на Кен Фолет: http://www.helikon.bg/books/31/-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B3%D1%8A%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%82%D0%B0_189486.html#book_info
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #261 -: април 07, 2015, 10:28:36 »

always_and_forever, хич не се оплаквай от малко страници за вашия град. В нашия ОБЩО за всякакъв вид позиции са 3-4 страници, от които почти никога никоя не е по специалността на любимия и той все ме кара да се чувствам виновна, че искам да сме си в малкия град, ама аз си обичам работата и живота далеч от градски транспорт, невъзможността да походиш пеша и цялата лудница на столицата. И идеята му за света се върти около мен и моето развитие и усъвършенстване в работата ми. Дано скоро се появи позиция за теб, на чийто интервю да отидеш с желание и да започнеш работа, която да обикнеш.  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: април 07, 2015, 10:32:15 »

Малко  Offtopic , но не намирам информация в тмата с въпроси и отговори. Как си заключвате албумите? Виждам код за достъп до албума, ама не виждам как да го заключа.  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 07, 2015, 10:37:02 »

да и аз бих искала да знам smile  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: април 07, 2015, 10:49:20 »

Мая, честно казано не съм се замисляла за Козлодуй, но не знам това пътуване два пъти на ден дали няма да ми дойде малко нанагорно. Мисля, че са към 80 километра в едната посока.  shok

Аз съм започнала да чета един романтичен трилър - Зад затворени врати, но не съм стигнала до никъде. Някак не ми върви четенето на тази книга. Не се чете лесно и ме напряга.   nea
Следобед има вариант да отида и до нашите. Поне ще ми е по-топло и няма да съм сама. smile
Сега видях, че и водата са спрели. Пълна идилия...  crazy

Наде,  badgirl а дано! Така е, в по-малките градове възможностите за развитие са по-малки.  blush

И аз не искам албума ми да се вижда от всички. Как да го направя видим само за тези, които аз пожелая?
Писах и в друга тема, но не ми отговориха.  nea
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: април 07, 2015, 10:52:59 »

Я вижте моя заключен ли е?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #266 -: април 07, 2015, 10:54:43 »

Я вижте моя заключен ли е?

Да. Няма достъп до албума. Справила си се.  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: април 07, 2015, 11:11:40 »

Веднага казвам как:
Профил->Сватбен албум->Фото албум->Подалбуми
Там избирате кой албум да заключите. Клик в/у името, отваря се нов прозорец с настройкте на самия албум (смяна на име, описание). Под описанието има текс "Заключен албум" -> избирате ДА.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 07, 2015, 11:14:36 »

Хм, дали успях хахахах а blush Огладнявам..  huhhuh.gif

ЕДИТ: Да не спамяяяя с нов коментар, сега тр да е ок?
« Последна редакция: април 07, 2015, 11:21:38 от alexandrova_90 » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: април 07, 2015, 11:15:59 »

Тони, още го виждам.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines