Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 00:47:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 264985 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: април 07, 2015, 13:22:52 »

На мен ми спря тока и не ми се е публикувал поста.
Аз любопитсвах как става (заключването на албум). Забелязвам как има много сватбени агенции, които си крадат идеи  от форума на поразия. Не съм егоист, ама се дразня как си присвояват чужд труд и правят пари от него. Та затуй. Ще дам кода за достъп на проявилите интерес smile Преди години публикувах една разработка на шаблон за грамота, която изготвях за едни бъдещи абитуриенти. След година бяха плъзнали по книжарниците. Първоначално много се зарадвах, че някой ми е оценил труда, ама после осъзнах, че някой си е присвоил нещо мое. Ха ходи доказвай авторско право. Ама какво ли се учудвам, учителката по графика в 12 клас се изтърва, че подарявала на колеги по-читавите ни творби.

Али, напълно подкрепям твърдението ти! Аз много се интересувах как стоят нещата с моята специалност, ама никой не си направи труда да ми каже истината в очите - че без шуробаджанащина нищо не става.  NO
Една моя приятелка завърши българска филология и имаше задължителен стаж. Доколкото си спомням, много й харесваше да преподава и го правеше с голямо удоволствие, но така и не намери къде да започне работа и записа магистратура в чужбина.
Инка, няма дрехи, има манджа. Нали се оплакваше,че все ти се яде. Ето, сега има манджаре колкото ти душа сака. И газирана водичка. Много съобразително girl_wink

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше. -> няма смогване с вас! girl_impossible
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #286 -: април 07, 2015, 13:23:16 »

Бе имаше едни ризки, едни ленени чудеса, нищо няма  crazy Аз все си мислех, че са в Италия, а сега останах в недоумение…

Мандждаре, манджаре яко. Сега само ще ви се хваля как сьм преяла  lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #287 -: април 07, 2015, 13:26:44 »

То си пише- под пържола разбират "пеперудата" - пилешки гърди. Няма проблем да стане от замразени пилешки гърди. Само трябва да са достатъчно тънки - разполовени и начукани.
Хаха, Ина, то и много дрехи няма да и трябват, нали по топло ще се ражда Wink. Сигурно е решила в друг колет да ги праща или лично да ги донесе, сега е заложила на празника. Ама фасулът готвен ли е?
Леле, 6 отговора нацвъкахте!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #288 -: април 07, 2015, 13:32:47 »

Не е решила бе. Тя каза, че праща всичко което има. И малките и по-големшки за есента, защото ние ако ходиме лятото няма да имаме място в багажа. Жената няколко пьти повтори, че всичко праща.

Боба е суров, за да си правим паста с боб. Затова са и лютите чушки  danceg

Са глей как ме е яд… Толкова ги пазих дрехите на Марта за втро… Няма да ги намеря кьде са, после ще е кьсно и накрая ще трябва да ги дам  GROAN
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 07, 2015, 13:36:49 »

Аз точно това щях да те питам- не пазиш ли на Марта някои дрешки? Търси, търси - все ще изскочат.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #290 -: април 07, 2015, 13:42:16 »

Абсолютно всичко пазя с изключение на това, което е било грозно или трета-четвьрта рька, сьответно твьрде захабено, за да се използва пак. Ама виж, кел файда, като се мотат некьде по дьржавите  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 07, 2015, 14:22:35 »

И аз искам да си заключа албума, защото имам приятелки, които също ще се омъжват тази година и не искам да ми виждат нещата, все още. Искам да си кача поканите и други неща, пък никой не ги е виждал засега, та за това.
Успях ли да си заключа албума?  smile А после "Код за защитените части от албума" ли да използвам?
Който иска го показвам. smile

Фанимира, ти на кои класове преподаваш? Педагогика ли си завършила?

Панда, как се правят яйца с бандероли? Аз досега не съм чувала за това.  blush

По повод професиите, аз до 10 клас си мислех, че ще продължа да уча хореография (защото това завърших), но в един момент си дадох сметка, че няма да имам кой знае каква реализация с тази професия. Освен да стана преподавател, друг избор може би нямаше да имам.
Сега, честно казано съжалявам, че и икономика учих. Дано един ден намеря призванието си. Чакам с нетърпение този ден.  pardon

Роси, дълга почивка ти се очертава. Супер... Bravo

Мая
, имам познат, на който баща му работи в АЕЦ Козлодуй и си представям какви връзки трябват щом той собствения си син не може да уреди на работа. Разбира се, ако ми се отдаде такава възможност бих се замислила. smile

Наде, тази рецепта изглежда много вкусно. Майка ми прави горе долу такива, само че тя слага и топено сирене. Може да си сложиш каквото обичаш. Чакай и аз да си я драсна тази рецепта в тефтерЯ.  pleasantry

Инче,
а как ми се ядат козунацииии.  danceg По принцип майка ми прави всяка година, но тази не знам дали ще й остане време.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: април 07, 2015, 14:28:33 »

Заключен е и се вижда само заглавната снимка на албума. Нищо друго. После даваш кода за достъп на когото прецениш,че заслужава.   blum

Имате ли изпитана рецепта за козунак?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: април 07, 2015, 14:38:03 »

 funnytooth ок. Значи съм се справила. smile

Козунаци - аз лично в такива дълбоки води не съм се хвърляла. Трябва да попитам майка ми как ги прави. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: април 07, 2015, 14:58:08 »

Ако някой е правил и знае рецепта за козунак в хлебопекарна да каже. Ще ги пека (ако изобщо успея да ги направя) във фурната, просто искам да се измесят и да втасат в хлебопекарната (ако има значение - Мулинекс е pardongood
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: април 07, 2015, 15:03:04 »

Аз мисля да пробвам тази рецепта в хлебопекарната. Ще пиша дали е станал.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: април 07, 2015, 15:08:35 »

Добре, чакам отзиви.. Аз се чудя, дали да вземаме хлебопекарната с нас в Силистра.. Може би няма да ни остане време, а много ми се правят козунаци, ама вечер в 17, докато сготвя, оправя, кога да се заема с тях  angry
« Последна редакция: април 07, 2015, 15:16:06 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #297 -: април 07, 2015, 15:15:06 »

Някакъв специален боб ли е, че чак от Италия го праща?
Е, не се притеснявай за дрехите, ще ги намериш. Да не са в избата, при бременната възглавница? Фабио извади ли ти ключ?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: април 07, 2015, 15:20:42 »

Добре, чакам отзиви.. Аз се чудя, дали да вземаме хлебопекарната с нас в Силистра.. Може би няма да ни остане време, а много ми се правят козунаци, ама вечер в 17, докато сготвя, оправя, кога да се заема с тях  angry
За експерименти винаги имам време! Накрая може да не става за ядене,ама...biggrin
Този козунак го планирам за гостито при наще. Добра идея ми даде, ще взема и аз хлебопекарната.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #299 -: април 07, 2015, 15:34:54 »

Е то не е баш козунак, а коломба. Дори не я отворих, тя си е опакована. Оставих на Фабио да я отвори довечера, да има малко кеф и за него.

Ключ имам и вьзглавнижата отдавна се качи в леглото. Даже тая сутрин Марта ми разправяше подритвайки я : "Аз пьк мислех, че папа още спи, то било тоя огромен вьзглавник" хахахахаха (последните две думи на ит.)

Боба е уж по-едьр тука от френските бобове. Бе свеки такива чужбински работи като френски бобове не признава. Не си ли е тамошен купен от пазара от бабите  smile

Тя се разтьрси и намери малко дрехи, които ми лиспваха. Не всички, ама има от хубавите все пак.

Иначе рецепта за козунак изпитана имам да. Ама ще я пусна по-кьсно, трябва да я извадя от тайника  Wink На козунака в месенето му е майката: два пьти по 30мин под часовник, за да се цепи на конци. И като го слагате вьв фурната да (не) му треперите: а го чукнахте, а спадна. Леко, леко трябва…

Свекс, ти имаш страшна памет  judges
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines