Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:19:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 170096 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #285 -: февруари 13, 2015, 13:59:23 »

Не се стърпях да споделя това http://www.hippoland.net/goliath-igra-chajka-za-k-smet?utm_source=Vedena+Mailing+Service&utm_medium=email&utm_campaign=Mailing+Feb+2015+1 tease
Много ми напомни играта, подарена на Марта. Ина, къде пак забегна по задачки Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #286 -: февруари 13, 2015, 14:17:06 »

Хаха, ако пуснат подходяща реклама, може и да зарибят децата. Ама едно надупчено пластмасово шише върши същата работа Wink. Тази ми е по- глуповата, какво ли вече не измислиха.....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 13, 2015, 14:22:41 »

 girl_impossible   girl_impossible  girl_impossible
Едно време гледахме по кабелната а.ащо бебе и си мечтаехме за такова, сега може би а.аща чайка е хит  pardon

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #288 -: февруари 13, 2015, 16:43:04 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31188.180/topicseen.html
Я хвърлете поглед тук, заслужава си /пост на булка с аватар две чаши/ funnytooth Просто всеки ред е за онази тема с бисерите heart heart heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #289 -: февруари 13, 2015, 16:58:44 »

Свекс то всичките и постове са за онази тема, мислех че само на мен ми прави впечатление че нали съм бременна хаах
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #290 -: февруари 13, 2015, 17:18:41 »

Аз ли нещо изпуснАх? или от бременността и днеска съм малко като албански реотан?? huhhuh.gif :huh:Нещо не хващам тоз път, пояснете за глупавичките бременни дето мозъка им явно е в корема хахаха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #291 -: февруари 13, 2015, 19:59:20 »

Невероятно куку! В смисъл не на луда глава или нещо подобно, а директно отнесен блуждаещ поглед. И получава факсове нон-стоп.
Първия въпрос който ми зададе след като се запознахме и си казахме имената, беше: Обичаш ли компот?

Ами просто изказът и е изключително забавен. Иначе нищо лошо, нека си се разбират хората....
Представям си как "получава факсове" и пита за компота funnytooth колежката. Дали да не стресна така и моята снаха Wink?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #292 -: февруари 13, 2015, 20:10:20 »

Ама докарай погледа първо и питай я: Обичаш ли туршия?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #293 -: февруари 13, 2015, 23:01:06 »

Обичам  good Давай я  Eeager

Е сега я скивах играта, верно е достойна  good Като покани онова момченце Марта, може да му я подарим. Иначе днес като хоидх до супермаркета (не бях ходила от месец и нещо) си дадох сметка, че някой от подарьците, които Марта е получила за Рд струват 3,50. Мен би ме било срам (говорим за хора, чиито деца се чудеха как е вьзможно кьщата на Марта да е толкова малка).

Иначе бях целия ден на обучение по когнитивно-поведеченска терапия за деца с тикове. Беше уникално ! Обожавам да ходя по конференции и семинари.  yahoo yahoo yahoo

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 16, 2015, 10:35:41 »

Как сте по понеделнишки smile
Аз съм  yahoo защото децата ги няма за една седмица. Сега ще се подстрижа, ще ида на зъболекар, ще се видя с приятелките ми, и ще уча. Или поне се надявам. За първите две съм сигурна, защото имам запазени часове още от миналата седмица.

Вие как изкарахте любовния уикенд? МM се беше вдъхновил и ни беше купил хартиен фенер, голям и червен като за Св Валентин. Оказа се плюс, че сме с децата, защото се възползвахме от двора и имаше, кой да снима  girl_wink

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #295 -: февруари 16, 2015, 10:51:17 »

Хайде да открием новата седмица с розово кафе и розови мисли Wink!
Как ви минаха почивните дни?
Аз съм доволна - зарязахме лозата и прекратихме житния режим по-рано. Домакинята беше приготвила "ангелска" супа, която следва житния режим и всички се захранихме, че и получихме за вкъщи. Тази седмица постепенно се връщаме към готвената храна, а другата - към млечни и меса. Абе, хич не е лесно и 5 дни...Хехе, кафето ми горчи и изобщо не чувствам нужда да го пия, пред мен се мъдри огромен шоколадов бонбон /колега има РД/, ама и той не ме съблазнява. Чак се чудя дали не съм умряла Wink. Щото аз за кафе, шоколад и хубав мъж душа давам shok
Мариолка, изчетох и постовете на тази булка и много ме изкефиха. Няма ох и ах, ясно и разбрано, казано по изключително забавен начин. Трябва да я подмамим да дойде в седмичната тема, да внесе малко живот и цвят smile.
Хаха, погледът едва ли ще ми създаде трудности, но аз все пак предпочитам да получавам и-мейли вместо факсове  funnytooth Интересно, какви отговори дава момичето на абсурдните въпроси crazy. Цялата работа ми напомня на Швейк. Те нали искаха да го проверят дали се прави на луд или си е луд
и офицерът го попита нещо от рода на "Колко е 593 х 156 : 341?" и Швейк отговори без да се замисли "54", а после реши и той да поизпита комисията с "Ако в една кооперация има 6 етажа, с три входа и  4 стаи гледат на изток, на колко години е жената на портиера?" funnytooth Ама това не даде резултат и май му дадоха слабително, че да си признае, че се прави на луд за да не отиде да се бие...Ох, тази книга ненапразно е класика и любимо четиво на цялото семейство.
Приятна и ползотворна седмица на всички heart
А, Панди ме изпреварила, докато се натуткам да смаля размера на снимката.


* roza_n.jpg (34.07 KB, 554x554 - видяно 138 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #296 -: февруари 16, 2015, 10:55:36 »

Колко романтично  heart heart heart

Ние ходихме на изложба на японски еротични гравюри от 17-19 век, беше доста hard и raw (забранено за деца и непрепорьчително за чувствителни хора с риск да ги шокира дьлбоко)  danceg Да не повярва човек на какво били способни японците и то по времена, когато по Европата са се поркивали до шията по властта на Католическата Цьрква.  crazy

После като хиляди хора от всякакви страни, гледахме "50 нюанса". Фабио не беше тотално разочарован (не е чел книгата), ама го бях предупредила, че ще гледаме филм направен за пари и то по книга, която в никакъв слуай не е Шекспир, а някаква женска боза ("Ми да се прибираме тогава" беше отговорьт му  girl_haha  ).
Аз още кат видях избора на актьорите реших, че вьобще няма да ми хареса, плюс това човек като е чел книгата филмьт никога не му харесва след това, та се бях настроила крайно скептично и явно поради това останах приятно изненадана: много добре играеха. Мьжьт с една мимика предаваше цяла палитра от емоции, сценаристите бяха наблегнали много добре на важните акценти от книгата. Абе вьобще доволна останах. Само дето нямаше никаква интрига, не си спомням всьщност интригите, които се развиват дали не бяха в следващите томове.

Видях и рекламата на Пепеляшка на Дисни, което не сьм вярвала, че ще кажа за Дисни, но ще бьде приказен филм, направо омагьосващ и непременно ще отведа Марта да го гледа като излезе (пьрвият й игрален)

https://www.youtube.com/watch?v=20DF6U1HcGQ

И нов отговор след мене, ама няма да се врьщам да поправям.

Добре де, ще се поправя: Свекс, цял свят остави месото и другата седмица почва хептен веганска храна, само вие обратно на течението, ама баш обратно  blum
« Последна редакция: февруари 16, 2015, 11:00:54 от inaxastra » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #297 -: февруари 16, 2015, 11:04:16 »

Добро ютро и от мен!

При нас нямаше никакв романтичен уикенд, поне събота домакинката в къщата си почина, едвам го накарах да не чисти и пере че нали беше задушница. Важно беше да си почине и той че от 2 месеца не знае къде се намира, даже не чете спортни сайтове!

Панде къде са децата, на ски ли?

Аз тая 50 те нюоанса нещо не мога да се наканя да я чета. Ония ден я свалих на таблета, ми не ме грабна. Може филма някой ден да изгледам.

Свекс какво става с твоето парти за пенсионирането? Кога ти е последния ден?  За онуй момиче ми мен ме кефи как все е с високото самочувствие хахах аз така също понякога се изхвърлям хахаха
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #298 -: февруари 16, 2015, 11:10:54 »

По-добр високо самочувствие от ниско  good

Ако не прочетеш книгата, от филма нишо няма да разбереш и няма да ти хареса особено, като филм-филм не е нищо (без книгата отзад де).
Насили се, след 100стр. става добре  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: февруари 16, 2015, 11:17:56 »

Преди няколко години случайно попаднах на изложба на японски еротични гравюри. За нещо бях в Археологическия музей и имаше такава гостуващата изложба. Спомням си, че цветово бяха много приятни, ама като се загледаш ...Очите мииии. То не можеш да разбереш коя ръка на кой е. Но си заслужават.


А "50 нюанса сиво" - книгата много ме разочарова. През цялото време имах чувството, че чета отново "Здрач". В последствие разбрах, че е фенфик на "Здрач" и ми стана ясно защо. Та за мен беше същите скучни герои, който даже не са вампири. Така че аз по-скоро съм - mariola85 не се хаби. Мен направо ме отказа от съвременни книги временно. Даже новата за Беки Б не ми се чете. Минах на руски класики.

Новота Пепеляшка малко ми бърка в очите, че и блести косата, но иначе е много обещаваща, особено заради феята кръстница. Аз много обичам Пепеляшка с Дрю Баримор

https://www.youtube.com/watch?v=I3qTDGawWD4
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines