Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 18:18:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 167253 пъти)
 
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #75 -: февруари 24, 2014, 15:03:28 »

lili_85 сега и аз това видях, което означава, че и в нашият случай ще отпадне sad. Същност някой знае ли приблизително какъв процент от гостите не идват, тъй като ние броим 80 но може би няма да сме толкова накрая.А някакви отзиви за континентал плаза, мисля че там проблема е в по-големия му капацитет, но все пак ще му хвърля едно око.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #76 -: февруари 24, 2014, 15:36:56 »

Там ми беше абитуриентския бал smile Ресторанта е хубав, имаха добри менюта, пространството вътре може да се моделира както ти е удобно на теб, нищо че събира повече хора.

Минусът преди беше ,че тоалетните бяха изън ресторанта по едни стълби надолу, през едни тесни коридорииии... И не бяха в добро състояние.

НО.. това беше преди 7 години, предполагам са правили ремонт
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #77 -: февруари 24, 2014, 15:49:12 »

Ох запали ми се главата, написах  сто имейла и дори нямам фаворит. Основният ми проблем идва от там, че аз си имам някаква концепция в главата затова как трябва да изглежда ресторанта, украса и всичко и във всеки един намирам недостатъци. Искам да е приказен и като го видя да го позная, но ще е голямо лутане още повече, че все пак и цената не е без значение, което усложнява нещата.  sad sad sad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #78 -: февруари 24, 2014, 16:18:19 »

Успокой се smile Всички са били така..

Предлагам ти нещо, което направих аз... ПЪРВО напиши в гугъл зали и ресторанти, разгледай снимките, харесай си и ЧАК тогава почвай да пускаш запитвания.
Поне на мен така ми беше много по-лесно да стесня кръга. smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 24, 2014, 16:28:17 »

госпожица, кой е вашия ресторант?  smile
За Холидей ин - предлагат само залата, защото ресторанта им е направен на сепарета и това го прави неподходящ.
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #80 -: февруари 24, 2014, 16:29:41 »

Да аз това и направих известно време само разглеждах и след това започнах да изпращам запитвания, но така или иначе няма някой който да ме е грабнал до момента sad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #81 -: февруари 24, 2014, 17:06:53 »

Спокойно, ще се появи... И аз бях супер стресирана че нищо не ми харесва, но като отидеш на 1 2 3 места и намираш мястото , в което като влезеш казваш ТОВА Е smile

Предполагам не си намерила годеника си от раз... минала си през няколко гнили ябълки, но като си го срещнала в един момент си си казала Този е мъжът!

С ресторанта, църквата, ритуалната, Роклята... е същото biggrin biggrin biggrin biggrin поне за мен де.

По-ведро и горе главата
« Последна редакция: февруари 24, 2014, 17:12:05 от milenkata » Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #82 -: февруари 24, 2014, 21:25:45 »

Така е напълно си права! Надявам се като поразгледам отблизо да открия и нашият мечтан ресторант:))). В Макси вече нямат места за нашата дата, така че и той отпада smile. Сега очаквам оферта от Феста хотел, имате ли някакви отзиви за там, а от Холидей Ин се отказваме доброволно smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #83 -: февруари 25, 2014, 14:17:16 »

Надявам се като поразгледам отблизо да открия и нашият мечтан ресторант:))).

А какви са Вашите предпочитания ?
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #84 -: февруари 25, 2014, 15:24:06 »

Аз лично търся ресторант за около 80 човека, за 30 ти август ( след 18 часа). Бих искала ресторанта да предлага украса по възможност , да е елегантен и лесно да се комуникира с управителя или човека отговарящ за такъв тип мероприятие.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #85 -: февруари 25, 2014, 17:45:22 »

Интерпред, Флауерс, има и много други дискутирани в темата. Но дали са свободни за датата smile
« Последна редакция: февруари 25, 2014, 17:47:44 от Deliysky » Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #86 -: февруари 25, 2014, 19:02:43 »

Засега от тези на които изпратих запитване Лебед и Макси за резервирани, очаквам отговор от Феста, а получих оферти от Кристал Палас, Централ Форум и Каса Бояна и мисля още варианти. да прочетох и старите теми и от там честно казано взех идеи за тези.
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #87 -: февруари 26, 2014, 11:59:32 »

Milenkata, вие спряхте ли се на ресторант?
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #88 -: февруари 26, 2014, 12:19:52 »

helennna , пощенската кутия е пълна ...  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #89 -: февруари 26, 2014, 13:03:26 »

Ами не още... сега в събота имаме среща с бална зала София, да видим какво как защо...

И да се надяваме че ще ни хареса... не знам... Ще пиша след срещата и ще кажа мнение...
 good

Но пък аз имам страшно много време , тка че мога да се помотая още малко с избора хахахахаха
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines