Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 06:22:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 161688 пъти)
 
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #105 -: февруари 27, 2014, 17:59:53 »

Явно всички сме си харесали 30 август lol)Така избора ми не е толкова разклонен, а ми останаха само два smile
Ами хайде побързай и чакаме да се похвалиш и ти с ресторант, дано да е някой от тези двата, които си набелязала smile
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #106 -: февруари 27, 2014, 22:43:35 »

Здравейте и от мен, ето че е време и аз да се запиша тук smile Започвам от ресторанта, защото доколкото се ориентирам е по-добре първо да се избере ресторант и след това да се нагласят часовете за църква и граждански. Някой може ли да ми препоръча хубав ресторант с градина в София или близо до София, за сватба около 50 човека? Бях си харесала едно място и вече се бях настроила за него, но като отидох да проверя ме разочароваха, защото правят сватби при минимум 90 човека sad
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #107 -: февруари 27, 2014, 23:37:11 »

tinycat - ами първо ми харесаха снимките от сайта, след това отидохме на място и бях много впечатлена. Обстановката е много красива, всичко е направено с много вкус и с мисъл!!!

Офертите, които ни дадоха не бяха на по-ниски цени от другото харесано място (без да коментирам ресторанти в центъра, където цената започва от 60 лв за салата, основно и торта, в най-добрия случай). Но там е по-просторно и с по голям дансинг. Изключително чисто, ухае страхотно навсякъде. Персоналът на много високо ниво, вежливи и усмихнати.  smile
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #108 -: февруари 28, 2014, 10:28:25 »

Ами хайде побързай и чакаме да се похвалиш и ти с ресторант, дано да е някой от тези двата, които си набелязала smile

В събота ще видим Каза Бояна и остава да изберем един от двата, надявам се другата седмица да се похваля и аз  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #109 -: февруари 28, 2014, 11:46:53 »

Здравейте и от мен, ето че е време и аз да се запиша тук smile Започвам от ресторанта, защото доколкото се ориентирам е по-добре първо да се избере ресторант и след това да се нагласят часовете за църква и граждански. Някой може ли да ми препоръча хубав ресторант с градина в София или близо до София, за сватба около 50 човека? Бях си харесала едно място и вече се бях настроила за него, но като отидох да проверя ме разочароваха, защото правят сватби при минимум 90 човека sad

Можеш да провериш ресторанта на хотел Експо на Цариградско шосе. Много хубаво изглежда и има чудесна градина. Много ми го препоръчваха, но ние не търсим градина и затова отпадна от нашия списък smile

Успех
Активен
ona_neg
Гост
« Отговор #110 -: февруари 28, 2014, 13:00:41 »

Здравей! Ресторанта е много добър и аз много го харесах, но беше зает за датата, която искахме. Поздравления, че сте успели.  Bravo Кога е вашата сватба?  weddingday

На 06. септ - в Деня на Съдинението  give_rose Ами вашата?
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #111 -: февруари 28, 2014, 13:53:47 »

На 06. септ - в Деня на Съдинението  give_rose Ами вашата?

Страхотна дата! Нашата е на 16ти август! Вече нямам търпение, а имам още 1 00000 неща за вършене  weddingday Сватбаааа
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #112 -: февруари 28, 2014, 16:28:27 »

Страхотна дата! Нашата е на 16ти август! Вече нямам търпение, а имам още 1 00000 неща за вършене  weddingday Сватбаааа

Shaiya имаше нещо, че в седмицата на Голяма богородица 15.08. не можело да се правят сватби... или беше седмицата преди Богородица.... huhhuh.gif не съм сигурна...... проверихте ли го това?
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: февруари 28, 2014, 19:06:53 »

До 15.08 не могат да се извършват църковни бракосъчетания. За граждански не пречи....
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #114 -: февруари 28, 2014, 22:30:07 »

Shaiya имаше нещо, че в седмицата на Голяма богородица 15.08. не можело да се правят сватби... или беше седмицата преди Богородица.... huhhuh.gif не съм сигурна...... проверихте ли го това?
Не може до 15.08, на 16ти вече е ок  blum

П.С. ona_neg - не мога да ти върна отговор на съобщението, пълна ти е кутията.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #115 -: март 02, 2014, 17:57:09 »

Вчера бяхме до бална зала София. В интерес на истината съм впечатлена. Офертата им е много добра. Посрещнаха ни , разведоха ни и ни обясниха всичко. С две думи - да , кувертът им е по - скъп от на повечето места, но включва почти всичко и като теглиш чертата разликата с другите места излиза около 500 лв отгоре. smile Кувертът включва 4 степенно меню (салата, предястие,основно и мезета), НЕОГРАНИЧЕНО количество безалкохолни и минерална вода, цялстна украса с живи цветя, воали, свещи, калъфи, панделки и каквото още се сещате..
Залата е достатъчно красива сама по себе си и няма нужда от много украса.Събира до 130 души, но за по-малки сватби се прави разместване и излишното пространсто се превръща в дансинг. Bravo Има прекрасен висок таван с красиви старинни полилеи. yahoo В цената на куверта влиза още welcome drink, 5 ма сервитьори през цялата вечер, няма наем на зала и такса за алкохол. Всички подробности като менчета, чаши за шампанско и тн. също влизат в цената.

Срещу допълнително заплащане осигуряват погача и торта.Предлагат намаление ако решиш да ползваш ДЖ по тяхна препоръка. Храната се приготвя на място в другия край на самата резиденция.

Честно казано влюбихме се в мястото, и мисля че намерихме ресторанта!:)smilesmilesmile

Единственото което ми направи лошо впечатление, беше че жената, с която кореспондирахме по имейли и реално имахме среща не беше там. Посрещна ни човекът от кетърниг фирмата, която работи с резиденцията.  nea Нищо лошо, човекът беше любезен, но не можа да ми отговори на някои въпроси.

Все пак - май това е нашето място heart. Ако някой иска оферта ще му пратя на лични.

И ... ако някой все пак има опит със залата , ще съм благодарна на мнение. Все пак друго си е информациа от първа ръка
« Последна редакция: март 02, 2014, 18:12:55 от milenkata » Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #116 -: март 02, 2014, 18:42:23 »

Миленката, ние си резервирахме залата преди около месец. На място бяхме посрещнати от момичето и отговори на всички наши въпроси. Дори ще поръчат паунови пера за украсата, която искам. good Когато изникне нещо пак и звънкам и винаги е много отзивчива. Истината е, че се влюбих в мястото още от снимките в сайта smile
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #117 -: март 03, 2014, 13:39:09 »

milenkata, много се радвам, че сте си харесали място! Благодаря и за предложението за ресторанта на хотел Експо - на картинки изглежда добре, трябва да минем да го видим...
Активен
Mariq873
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #118 -: март 03, 2014, 21:16:13 »

Здравейте,искам да попитам дали имате информация,ако се капарира рестоант в какъв срок може да се откажем и има ли вариант в който да връщат капарото?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 03, 2014, 21:18:58 »

Това според мен зависи от индивидуалната политика на ресторанта, като всичко би трябвало да е описано в договор за услугата.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines