Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 20:35:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 192792 пъти)
 
deni_kirilova
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #240 -: февруари 18, 2014, 09:21:01 »

Благодаря за мненията, но за съжаление хотел Елена на Златните вече е зает от румънски абитуриенти и тъй като датата ни е на 18 Май не става да я организираме и на открито. Друг ресторант, който ни побира е Корал, нооо защо така обстановката ми е прекалено шарена. За сметка на това пък там нямаме никакви ограничения за музиката и продължителност на купона и до колкото съм чувала организират хубави сватби.
Активен
lunna
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #241 -: февруари 18, 2014, 10:56:07 »

Здравейте и от мен. Моята сватба е в началото на май. Харесахме си "Бриз 2" заради цената и защото ни го препоръчаха познати. Имам въпрос свързан със сватбените агенции. Остават два месеца до сватбата ми, а агенцията даже и телефонния ми номер не знаят, аз ли очаквам прекалено много от тях или това не е нормално? Не сме уточнили абсолютно нищо, освен ...капарото. 
Активен
lunna
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #242 -: февруари 18, 2014, 12:00:48 »

Според мен направихме грешка с голяма и известна агенция. Ако имаше връщане щях да избера малка агенция, която щеше да ни обърне повече внимания внимание. Ще видим накрая резултата smile дано в последния месец да започнат да правят нещо.

ПП: Бях гледала "Такъв е живота", там имаше една агенция (от София мисля, че беше), която обикаляше заедно с булката дори и на пробите за роклята.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #243 -: февруари 18, 2014, 12:10:03 »

Не си мисли, че с малките агенции нещата са много по-различни. Wink Ако те притеснява нещо или имаш някакви очавания от твоята агенция им се обади и се разберете. Трябва да си наясно какво можеш да очакваш от тях, особено ако са отговорни за организацията и украсата в деня - това е ужасно важно, за да си спокойна и да се забавляваш!
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #244 -: февруари 18, 2014, 13:20:27 »

Луна, То се разбира от самосебе си, че никой няма да се изложи докато го снимат и ще даде най-доброто от себе си. Аз също не мисля, че ако агенцията е малка има някакви гаранции. Ти за кои услуги мислиш да ползваш агенция? За коя агенция става дума, подшушни ми на лични за да не става лоша реклама.
Бриз 2, си е класика, ако ви харесва на вас, няма да сбъркате с него. Това е пробвано та пробвано място за сватби.
Стоянов, с 2 месеца оставащи не знам дали е много хитро да се мисли за организация сам. А за налагането на мнение, то си е до човек. Ако лесно се влияеш все ще се намери кой да ти наложи мнение.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #245 -: февруари 18, 2014, 13:26:00 »

Стоянов, с 2 месеца оставащи не знам дали е много хитро да се мисли за организация сам.

Палачинка, имал съм клиенти, които са си организирали сватбите за 10 дни. Абсолютно всичко по сватбата, стига да знаеш какво искаш. Както и да е. Аз не предлагам на някого да си организира сватбата сам, а само споделям мнение.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #246 -: февруари 18, 2014, 13:37:39 »

Аз говоря от личен опит, организирах първата си сватба сама за 20 дни. Не че не стана сватба, не че не беше ОК, обаче не беше оптимално. Всичко беше първото, което докопах, ресторант, фотограф, ДЖ и т.н. Без каквито и да било препоръки. Да не говорим, колко дреболийки и детайли пропуснах директно защото нямах време, енергия и капацитет да ги мисля и избирам, пък хич да не споменавам, че много неща и изобщо не ми бяха хрумнали, че ги има като опция. И обобщено мога да кажа, че постфактум мисля, че агенция би ми била много полезна на онзи етап.
Активен
lunna
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #247 -: февруари 18, 2014, 13:53:08 »

За мен, както и за всички предполагам, агенцията е едно улеснение. А ако те чакат ти да ги подканяш, каква е ползата от тях?!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #248 -: февруари 18, 2014, 14:03:16 »

В момента ти имаш интерес те да си вършат работата, не обратното, така че ако не ти се занимава да ги подканваш, те съветвам да се откажеш от тях. Няма никъде да намериш агенция, дето тя да те подканва и да ти търси интереса повече отколкото ти своя си. Също и не знам какво се надяваш да свършат за 1 месец? Те повечето ти неща вече трябва да са свършени, в последния месец освен дреболийки като късметчета и други малки неща и тортата не знам какво друго има да се прави.

За организация на сватба за 10 дни е ясно, че днешни дни понякога ако искаш определени хора за деня ти и година не стига, така че да не си чешем езиците излишно.
Активен
lunna
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #249 -: февруари 18, 2014, 14:16:36 »

Така е. Съжалявам, че ви занимавам с глупости просто съм малко афектирана.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #250 -: февруари 18, 2014, 14:18:50 »

Не са глупости това, тука всички си говорим все за сватби и имаме подобни проблеми...
Права е Виви, че за конкретни хора е вече късно, но никога не се знае. Разкажи повече, мислила ли си за друго освен за ресторанта?
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #251 -: февруари 18, 2014, 15:18:55 »

Аз предпочитам да направя цялата украса сама ( дори и букетите за масите ) и малко преди сватбата да ги занеса в агенцията , та те на деня просто да ги подредят в ресторанта . Но си мислих дали има агент който ще е съгласен и да не ме таксуват , като за цялостна подготовка ? Вие как мислите ?
Активен
lunna
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #252 -: февруари 18, 2014, 15:51:26 »

Защо да не се съгласят, нали пак ще вземат пари smile
Активен
lunna
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #253 -: февруари 18, 2014, 16:03:00 »

Иначе съм дала капаро за фото и видео. Прическа и грим съм си избрала. Роклята се прави. Аз не съм и ориентирана много много, сигурно изпускам нещо... Ако има нещо съществено, което може да изпусна, а трябва сама да го направя казвайте Wink
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #254 -: февруари 18, 2014, 16:31:58 »

Относно агенциите и аз имам питанка към миналите по този път .. Колко често е нормално да подържате връзка относно събитието, ясно е че за щяло и нещяло не може да ги занимавате, но примерно колко месеца преди сватбата е нормално да обсъждате детайлите и подробностите,
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines