Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 09:37:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотна юнска седмица 03.-09. 06.  (Прочетена 30904 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 04, 2013, 12:47:52 »

Здравейте, сладурки!
Роси, честит рожден ден! Запази завинаги усмивката и това ведро настроение! Остани си винаги на 20! give_rose /това х2 все едно не съм го видяла Wink/
Свекърва, честит рожден ден и на твоята майчица! Да ти е жива и здрава, още много мили спомени да ти носи heart
И на мен ми е хладничко днес, обаче на колежките явно им е топло, щом чак климатика пуснаха ........
Днес ми е по-бодро от вчера - ще изкарам деня Wink
Езра, радвам се, че се включваш и носиш прекрасни новини - нека те донесат още по-хубави новини след себе си give_rose
Цветенце, слагай дебелите дрехи и излизай на разходка - няма да си пропиляваш последните хубави дни я Wink
Поздрави и прегръдки и на всички останали неспоменати поименно yea
Хайде, черпя с малко цитруси за тонус и против настинка, че да не вземете да кихате утре всички Wink


* 972346_495558080513798_1196045922_n.jpg (29.6 KB, 500x350 - видяно 302 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 04, 2013, 12:48:43 »

свекърва, супер е котенцето, ех как ги обичам биии  heart м-удругото, бях два дни да гледам котета на кака ми, че бяха на почивка и си прекарах супер, доста слушка котьо
ето го и него

(като мега мас не е моя, а на мъжа на кака  blum blum )

dixie, за мама ли става въпрос? благодаря ти за милите думи  give_rose
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 04, 2013, 12:54:47 »

Момичета, аз докато се наканя да вляза и тя седмицата почти се преполови. И това време наистина се побърка.
Свекърва, да ти кажа мен днес ми е много смотано времето в Пловдив, ту събличам ту обличам връхната дреха. Явно нямам угодия. Честит рожден ден на майчето ти Birthday И аз много харесвам стари снимки. Носят едно много сантиментално настроение.
Росита, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве и поводи за усмивки  Birthday
Езра, чудесни новини. Дано всичко е наред и никога повече да не се сблъсквате с такива неща. А пък и толкова бебчета около теб си е цяло събитие  Kinder Baby_G


Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 04, 2013, 13:03:36 »

извинявам се (ама който още спи, защото е станал в 5 часа сутринта)
Свекърва, честит празник и на вас-дано ви донесе мн.мн здраве  heart
муун, взимам си по едно плодче и отивам да си почивам, че днес мн се изтощих.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 04, 2013, 13:59:18 »

Момичета, моля ви стиснете по някое палче днес към 18-19и30. Трябват ми само 2 "ДА" и мога да си предам дипломната работа за рецензия. И ако всичко мине по план, може и да завърша поне едното преди сватбата!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 04, 2013, 14:12:35 »

Ratatui, отсега почвам да стискам, а ти да пишеш после какво е станало  Good luck
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 04, 2013, 14:48:05 »

Момичета, благодаря за милите пожелания! Да ви се връщат в тройни дози! Wink

Свекърва, честита ти рожденичка! Да ти е жива и здрава!  give_rose

Аз преди малко се прибрах от процедурите. В салона момичетата се постараха наистина да се почувствам специална, за което много им благодаря! Смених си цвета на косата, прическата като форма и се чувствам прекрасно. От една година си ходя само при тях и никога, ама никога не са ме разочаровали. А аз не се оставям така лесно някой да ми променя визията. Сега съм повече от доволна и заслужено ще се отдам на релакс и домашен мързел...  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #37 -: юни 04, 2013, 20:38:24 »

Честито на рожеденичките!   Torte Flower

Роси, не знаех, че си моята зодия, то тука явно масово сме се събрали 2в1 или 3в1 ....  според зависи колко близначки живеят в теб!

Свекърва, много е хубаво, че имаш толкова стара, но цветна снимка. Майка ти изглежда супер, аристократичен вид има! Теб веднага те познах, а това мъничкото нещо е вероятно брат ти, нали?

Езра, много се радвам за хубавите новини! Стискам палци всичко да е наред и за в бъдеще!

Всички, неназовани поименно, хайде утре вече да направим нещо с форумската енергия против студ, че не добре така! winter-ski
« Последна редакция: юни 04, 2013, 20:40:23 от Kiwi » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 05, 2013, 09:42:11 »

Добро утро!
Къде сте днес, мацки?
Тази сутрин пътувам и си мисля: "Днес четвъртък ли е или сряда...?" Като пристигнах в офиса с провесен нов установих, че е сряда, сменяйки датата на календара ... после обаче се сетих: "Какво пък - днес е малък петък! cleopatra"
Кивчо, днес тук времето е прекрасно! Пече слънчице и скоро ще стопли Sunshine Дано и при вас е така, ако не, идвайте насам! Wink
Щях да ви черпя с кафе подобаващо за първия за деня, обаче искам да споделя с вас нещо красиво. Нека кафето да е от някой друг Wink
Прекрасен ден на всички от мен и не забравяйте да потърсите нещичко, което да усмихне деня ви още от сутринта girl_wink


* 6482_10151536494104232_387469684_n.jpg (47.02 KB, 450x360 - видяно 305 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: юни 05, 2013, 10:47:19 »

Привет! Аз направо сияя от вестта, че близначетата на Гери се родиха. Много хубав ден е, числото 5 също е с хубава вибрация /хихи, не само защото и големият е с това число/. Пък и си имам гостенин от събота, днес идват роднините по мъжова линия да го видят.
Мисля си и за празника на майка ми в събота  crazy, но и не искам да идва толкова бързо, че пък синът си заминава.
От вчера, да благодаря за пожеланията за майка ми, да ви се връща стократно give_rose. Киви, да, брат ми се хили, аз нещо съм намусена. Не се вижда много ясно, но има бели чорапи с жартиер хихихи. Плетеното панталонче му е наследство от мен, още го пазя. Толкова е бодливо, ужас, от домашна вълна....Този аристократичен вид на майка ми само неприятности и е носил. Макар по бащина и майчина линия да е от стари и обеднели хасковски занаятчийски родове, цяло лято е копала на Перник - Волуяк за да и дадат бележка, че е благонадеждна nea и може да следва.
Да ви покажа черешата днес, с плод само на върха Wink и да продължавам да бачкам!


* IMG_0664.jpg (57.27 KB, 461x346 - видяно 287 пъти.)
« Последна редакция: юни 05, 2013, 11:02:03 от svekarva » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 05, 2013, 11:04:55 »

И аз много се радвам за Гери  give_rose нека винаги така се следват мечтите и се сбъдват  heart
Ето кафенце от мен

Мунче, аз заредих с положителна емоция от моята приятелка рано сутринта  yahoo и много целувки от милото преди работа  blush
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 05, 2013, 12:48:31 »

Здравейте дами!!!

Бързам да ви се похваля с новината от днес. Чакаме си момченце, или поне така видя доки на ехографа. Аз от сутринта се заредих толкова положително от новината за Гери, че още съм в еуфория yahoo yahoo yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: юни 05, 2013, 13:15:51 »

Хехе, колежке AliTia, честито мъжко момченце! Wink Bravo Леко да ти минат дните и още по- леко раждането good
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 05, 2013, 14:35:34 »

браво Али, много се радвам  give_rose
Ето нещо смешно от мен :

14 неща, които научихме от рекламите:

1. Всяко момиче с ярка рокля носи в чантата си двулитрова бутилка с препарат за цветно пране.

2. Хората, живеещи в огромни, луксозно обзаведени апартаменти, се хранят с най-евтиния салам и маргарин.

3. Крайно време е да се създадат банкноти с номинал 9,99 лева!

4. Добрата домакиня винаги има в дома си безобразно мръсни плочки, ръждиви кранове на чешмите и ...бъкаща от микроби тоалетна.

5. Мармотите, прекалили с алпийската трева, обичат да се возят на гърба на мечки.

6. Напълно е възможно в хладилника ви да се засели огромен говорещ кренвирш.

7. Основният проблем на човечеството е пърхотът.

8. Ако на една жена й е дошъл цикълът, тя ще се облече непременно с най-късата си и развяваща се пола или с тесни, чисто бели панталони и ще отиде на купон.

9. Ако две деца злобно мърсят омразните си бели тениски, ще дойде не татко с шамарите, а някаква лелка с прах за пране.

10. При подходящото настроение хората могат да разговарят с маргарина.

11. Ако добре сте си измили косата, тя ще започне да се движи на забавен каданс. С музикален съпровод.

12. Бирата кара мъжете да скачат с парашут, да се бият с мечове и други интелигентни неща.

13. Известните хора нямат пари за храна и ще дойдат да ядат от вашия хладилник.

14. Шоколадът решава всички проблеми!!!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 05, 2013, 14:57:59 »

Хаха Езра, благодаря ти - много се забавлявах! Bravo Бих добавила и най-актуалните и нашумели реклами в момента - ако видите най-щастливите хора, които щракайки с пръсти си набавят всичко, то знайте, че те са сред "щастливците", изтеглили кредит от някоя банка Wink Айде честито на печелившите! girl_wink
Али, много се радвам за вас - честити ви сини гащи stork-boy baby_boy
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines