Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 05:04:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотна юнска седмица 03.-09. 06.  (Прочетена 30808 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« -: юни 03, 2013, 09:02:17 »

Заповядайте в новата седмична темичка Welcome

Днес искам да ви почерпя за рождения ден на моята майка give_rose

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 03, 2013, 09:38:39 »



честит празник на мамчето ти !
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 03, 2013, 09:46:51 »

Честита ти рожденичка, Муунче. Да ти е жива и здрава и много обичана give_rose

Хайде дано тази седмичка да се посъберем повечко, че миналата съвсем се поизпокриха повечето от нас. Хубав ден ви пожелавам и много усмивки Wink

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #3 -: юни 03, 2013, 09:47:17 »

Ммм, какви вкусотийки! Нека те радва още дълги години, Муун! Flower

Дано тази седмица е по-усмиханто-слънчева от предходната! Все пак вече е юни!!!

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 03, 2013, 09:55:12 »

Здравейте и от мен !
След прекрасния край на миналата седмица с форумската среща, съм положително настоена за тази  yahoo
m0onlight,честит рожден ден на мамето ти!
emmmmmy, тази котка е голям creep  tease
AliTia, вземам си от усмивките smile
scilla, и аз се присъединявам към апела ти към юни - слънце, слънце!  Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 03, 2013, 10:39:36 »

Да ти е живо и здраво мамчето, m0onlight! Пожелавам страхотна седмица на всички ви!  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: юни 03, 2013, 11:26:04 »

m0onlight , да ти е жива и здрава майката! Моята утре става на 86 и аз ще черпя! Горките ни майки близначки, бая зор са видяли с овнешките си деца....Че моята има и един лъв още за разкош.
Пускам ви и една снимка от правените на Първи в 100% ромско село. Вижте ги какви са сладурани heart


* P6010041.JPG (48.93 KB, 459x640 - видяно 287 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 03, 2013, 11:44:08 »

Много ви благодаря на всички give_rose Като й се обадих беше много щастлива и в приповдигнато настроение danceg

Свекърва, не знам за какво говориш - аз съм била много кротко дете angel Не мисля, че съм я озорила blush Тя и моята има един лъв за разкош - нали и зетко й е като син Wink
Върнах се назад да прочета в старата тема за 1-ви юни - чудесно е да правиш децата щастливи Kinder
Али, много ми харесва лентичката ти и все чакам да влезеш в моята седмица, че да видя какъв плод или зеленчук е blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #8 -: юни 03, 2013, 11:48:03 »

Здравейте smile и дано да е прекрасна седмицата!

Аз имам да довърша един ремонт вкъщи (дойде ред и на последната стая), ходя с телефон в ръка и координирам разни майстори и монтажни групи - кой, кога, какво и колко... Май вече всичките съм ги прозвънила, а хубавата новина е, че прахоляка и боядисването приключиха вчера smile



Муун, Свеkърва, да са ви живи и здрави близнашките майки, това е най-готиния модел майки според мен. Винаги съм завиждала на късметлиите с такава! Няма по-разбрани и спокойни по мои наблюдения!
« Последна редакция: юни 03, 2013, 11:50:10 от Kiwi » Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #9 -: юни 03, 2013, 12:55:08 »

Пък аз нали не влизам често,

Муунче, честит празник на мама и честито за това, че и ти ще ставаш мама! smile

Пожелавам ви хубава седмица на всички! Аз започнах спокойно, все едно карам трета поредна неделя, хаха, което си е точно така! smile

Свеки, и аз си мисля за вас често, но нали съм на "форумска диета". smile Понякога ми липсвате. Чат-пат влизам, ама не се обаждам. Дечицата са "истински ромчета"! От къде ги намери такива бели, руси и синеоки?

Здрасти и на Кивчо, и на Емито, и на Дикси, и на всички!
« Последна редакция: юни 03, 2013, 12:58:37 от DaBulka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: юни 03, 2013, 13:23:01 »

Хихихи, DaBulka  , може да се ги крали Wink или да са на магистрална труженичка. Може да са руси и синеоки, но по уханието и чистотата се познават. Аз съм позакрила издаващите елементи. Специално за теб, ето и добре пигментирани българчета.


* 102_0230.JPG (62.34 KB, 462x347 - видяно 268 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 03, 2013, 13:47:14 »

ДаБулка, радвам се да те "видя" тук give_rose Кога ще приключи тая форумска диета? Само не казвай като окапят листата, че до тогава аз вече няма да съм толкова редовна тук по разбираеми причини smile
Кивчо, успех с боядисването и най-вече с майсторите! Ние вече сме на вълна фототапет Wink
Свекърва, ей тая втората снимка вече е по-оригинална Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 03, 2013, 14:58:49 »

Муунче, честит рожден ден на майка ти, да е жива и здрава!
А на всички останали пожелавам идна прекрасна и дано по-лятна седмица!
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #13 -: юни 03, 2013, 17:47:12 »

Свеки, с втората снимка си дойдохме на думата. smile Това, другото, дето си го позакрила... не ща и да си мисля!

Муунче, Божа работа е това! Ако е писано да се "съберат младите", ще се съберат. Нали ме разбираш? Wink
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 03, 2013, 19:33:40 »

Муунче да ти е живо и здраво маметооо и много много години да те радва  heart

Свекърва пожеланието за твоето майче утре ще ги пожелая  give_rose

Аз да си помрънкам, че точно от тазе седмица трябва активно да почна с разходките ама времето е срещу мен и искам да вече да дойде слънце  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: юни 03, 2013, 19:52:16 »

http://bgtatko.bg/26468/novite-varvari/
ей тази статия ме разби! Ама си е съвсем така.....
cveta_d86, не се ли оправи времето при вас? Тук е само за разходки - хладничко и свежо.
Киви, наистина майката близнак е мечта - няма прекалени амбиции, не ръчка и не бута /ама на овне не му и трябва/, дава пълна свобода. Моята правеше по две- три неща по едно и също време: готви, плете и гледа телевизор, като проверява и домашни между другото. Чете с бързината на хала все още...Само с краката пострада и не може да се движи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 03, 2013, 20:50:31 »

киви си е същото чудо от млада, като остарее, сигурно ще умножи дарбите Wink blum
аз имам леля близнак и много уважавам как гледаше дъщерите си. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #17 -: юни 04, 2013, 06:33:23 »

киви си е същото чудо от млада, като остарее, сигурно ще умножи дарбите Wink blum

Ама много ми харесва тазседмичната тема, от страхотна юнска на Киви xвалебствена освен да я прекръстите blum

Днес имам да повод да си спомня за някой, за това и поздрава ми към вас ще е по-обран:

Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 04, 2013, 08:06:17 »

Здравейте, момичета!

Аз много отдавна не съм се разписвала в седмичната темичка. Радвам се да ви "видя"!  smile

Днес имам повод да ви почерпя. Ставам на....е, то нали жената не бива да си казва годините. blum
Ама пред вас ще си кажа. Ставам на 20х2 Wink



Времето е дъждовно, но на мен ми е слънчево в душата. Приемам това като знак, че оттук нататък ще ми върви по вода. Wink

Гледам сте разнищвали майките-Близнаци. Аз съм майка Близнак и то на на дете-Близнак. Купона е пълен.
Но да ви кажа изобщо не усетих, че имам дете. Някак си много естествено и съвсем тихо и кротко се случваха нещата през годините. Нямам спомен някога да съм повишила тон, камо ли нещо по-сериозно да се е случвало между мен и сина ми. Е, може да се размрънкам за нещо, но то е нормално за всяка една майка.

Това е от мен милички! Пожелавам ви един хубав ден, макар и дъждовен!  give_rose
Аз ще се отдавам днес на разкрасителни процедури, целия ден ще съм навън, а вечерта ще си водя мъжовете на китайски ресторант - едно много предпочитано място от нас.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: юни 04, 2013, 08:27:27 »

Росита, да си жива и здрава още 5 х 20!
Няма да ви черпя тогава повторно.  Wink И без това ще празнуваме в неделя раждането на моята майка. Много ми е едно философско, а това е рядко нещо за мен. Като си помисля каква радост е бил днешният ден за моята баба, пък как майка ми сега съвсем не е това, което беше преди години......Чакана е 6 години, а и раждането и е било много тежко. Животът е необяснимо нещо crazy Ще ви покажа една нейна снимка с нас, така съм я запомнила от детството ни. За съжаление никак не приличам на нея. Има най- красивите зелени очи, които съм виждала /освен на котката ни, но тя има друг поглед и не искам да я сравнявам Wink/, дребничка и слаба е и до 60 години нямаше развалени зъби. От нея съм наследила само хубавите си пръсти и мааалко замазания си овнешки безкомпромисен дух Wink


* majka.jpg (38.41 KB, 604x402 - видяно 312 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 04, 2013, 08:34:06 »

Свекърва, страхотна снимка.

аз искам вече да е лято наистина, това не си е работа, извадих си есенните кецове и елек космат,дето мъж ми му вика "Козинякът "  crazy pardon . Само на мен ли ми е студено ?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 04, 2013, 10:00:40 »

Роси да си жива и здраваа и много много обичана и ценена от твойте мъже  give_rose

Свекърва да ти е жива и здрава майката и още много години да те радва и с правнуци да помага.--снимката е много хубава  give_rose

Еми и на мен ми е студено..тъкмо се бях подготвила за роклички разни и бях зазимила дебелите и сега пак почнах да си ги изваждам...лудо време..то Април беше по лято от Юни  crazy
« Последна редакция: юни 04, 2013, 10:16:53 от cveta_d86 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 04, 2013, 10:01:54 »

април направо си беше юли като време. сега си извадих всичко есенно. и за майтап, времето предполагам че ше ме накара пак да пера и да прибирам само след седмица примерно. crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 04, 2013, 10:12:07 »

Здравейте,

Аз тази сутрин отхвърлих една задачка - казах на научната ръководителка, че съм се омъжила smile много ме беше страх, но не че няма да се зарадва, а просто скоро не и се бях обаждала и да не се откаже от мен smile сега отново се заемам с писане, че то времето си лети smile

Росита, Честит рожден ден! нека ти е слъчево и да ти върви по вода smile

svekarva, страхотна снимка, с много живот в нея smile

emmmmmy, и мен ми е студено !!! това не е юни, по анурак и яке излязох тази сутрин!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 04, 2013, 10:32:02 »

Времето наистина се побърка вече. Имам чувството, че идва зима, а не лято Santa

Росита, честито и от мен. Пожелавам ти прекрасно посрещане на твоите 20 евро, както казваше баща ми, когато ги навършваше.
Свекърва, невероятна снимка, обожавам старите кадри. Едно време снимката носеше съвсем различна емоция от сега. Даже самото щракане до запълването на лентата, проявяването и самия краен резултат на хартиен носител си беше истинско щастие за мен. Сега с дигиталните фотоапарати, нещата са съвсем различни.
Черпя с чаша горещ и ароматен японски чай, за мръзнещите като мен blum

« Последна редакция: юни 04, 2013, 10:41:06 от AliTia » Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 04, 2013, 10:38:42 »

Честит рожден ден, Росита! Бъди много щастлива и нека все така ти е слънчево в душата!  give_rose
Иначе и аз като всички мръзнещи и звадих една доза есенни дрехи. sad Много смотано време..
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: юни 04, 2013, 11:13:47 »

Хехе, мръзнещи, в Пловдив си е съвсем хубаво, даже супер! Идвайте тук.....
Да, за снимка, правена преди 54 години, направо е чудо. Това беше нещо като хоби на баща ми. Май по онова време имаше някакъв Зенит и вечно снимаше на цветен филм за диапозитиви. После копираше на черно- бяла лента за да имаме снимки, че в България нямаше техника за цветни снимки от диапозитиви. Хубаво, че съм запазила част от лентите. AliTia, много си права, почти месец траеше очакването и трепетът какво ще се получи. Невероятна емоция, която ще липсва на сегашното дигитално поколение. Но пък нямаше как да "хванеш" момента, не беше възможно техниката да ти е под ръка винаги. Да не говорим, че докато си настроиш метрите и осветлението и то настроението отлетяло.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 04, 2013, 12:12:34 »

Наминавам да ви кажа едно Здрасти  give_rose give_rose
Росита, честит ти празник!    
Мунче, Али, Цвети, Гери (дано не изпусна някой  blush ), как са коремчетата

Вече е сигурно, че чакам племенничка  heart     дано всичко е наред!!! Вече я и усетих с едно сладко ритниче, мн. се вълнувам  smile smile Моята най-добра приятелка също чакат бебче, наскоро разбраха и се надявам всичко да е ОК;   утре съм на гости при тях  yahoo

Мама завърши част от лечението, доста важна - химеото и се моля да е всичко наред, да продължи всичко по вода и накрая резултатите да са идеални и повече никога да не се срещаме с такова лошо нещо ... Иначе се чувства добре  heart


Пращам ви поздрави от морския бряг, ние не пропускаме разходките до морето

До скоро писане
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: юни 04, 2013, 12:26:40 »

_Ezra_ , чудесни новини good. Ако знаеш как те чакам да се появиш, че да ти пусна ей това:


* Ezra.jpg (63.63 KB, 900x675 - видяно 330 пъти.)
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 04, 2013, 12:46:45 »

svekarva, много сладко коте.  В събота сме на сватба в Пловдив и се надявам все така хубаво да е там. Wink
_Ezra_ , аз нещо не съм пропуснала, но от сърце ти пращам всичките си позитивни мисли и ти желая да сте здрави и нещата да се развият максимално благоприятно.  heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 04, 2013, 12:47:52 »

Здравейте, сладурки!
Роси, честит рожден ден! Запази завинаги усмивката и това ведро настроение! Остани си винаги на 20! give_rose /това х2 все едно не съм го видяла Wink/
Свекърва, честит рожден ден и на твоята майчица! Да ти е жива и здрава, още много мили спомени да ти носи heart
И на мен ми е хладничко днес, обаче на колежките явно им е топло, щом чак климатика пуснаха ........
Днес ми е по-бодро от вчера - ще изкарам деня Wink
Езра, радвам се, че се включваш и носиш прекрасни новини - нека те донесат още по-хубави новини след себе си give_rose
Цветенце, слагай дебелите дрехи и излизай на разходка - няма да си пропиляваш последните хубави дни я Wink
Поздрави и прегръдки и на всички останали неспоменати поименно yea
Хайде, черпя с малко цитруси за тонус и против настинка, че да не вземете да кихате утре всички Wink


* 972346_495558080513798_1196045922_n.jpg (29.6 KB, 500x350 - видяно 301 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 04, 2013, 12:48:43 »

свекърва, супер е котенцето, ех как ги обичам биии  heart м-удругото, бях два дни да гледам котета на кака ми, че бяха на почивка и си прекарах супер, доста слушка котьо
ето го и него

(като мега мас не е моя, а на мъжа на кака  blum blum )

dixie, за мама ли става въпрос? благодаря ти за милите думи  give_rose
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 04, 2013, 12:54:47 »

Момичета, аз докато се наканя да вляза и тя седмицата почти се преполови. И това време наистина се побърка.
Свекърва, да ти кажа мен днес ми е много смотано времето в Пловдив, ту събличам ту обличам връхната дреха. Явно нямам угодия. Честит рожден ден на майчето ти Birthday И аз много харесвам стари снимки. Носят едно много сантиментално настроение.
Росита, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве и поводи за усмивки  Birthday
Езра, чудесни новини. Дано всичко е наред и никога повече да не се сблъсквате с такива неща. А пък и толкова бебчета около теб си е цяло събитие  Kinder Baby_G


Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 04, 2013, 13:03:36 »

извинявам се (ама който още спи, защото е станал в 5 часа сутринта)
Свекърва, честит празник и на вас-дано ви донесе мн.мн здраве  heart
муун, взимам си по едно плодче и отивам да си почивам, че днес мн се изтощих.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 04, 2013, 13:59:18 »

Момичета, моля ви стиснете по някое палче днес към 18-19и30. Трябват ми само 2 "ДА" и мога да си предам дипломната работа за рецензия. И ако всичко мине по план, може и да завърша поне едното преди сватбата!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 04, 2013, 14:12:35 »

Ratatui, отсега почвам да стискам, а ти да пишеш после какво е станало  Good luck
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 04, 2013, 14:48:05 »

Момичета, благодаря за милите пожелания! Да ви се връщат в тройни дози! Wink

Свекърва, честита ти рожденичка! Да ти е жива и здрава!  give_rose

Аз преди малко се прибрах от процедурите. В салона момичетата се постараха наистина да се почувствам специална, за което много им благодаря! Смених си цвета на косата, прическата като форма и се чувствам прекрасно. От една година си ходя само при тях и никога, ама никога не са ме разочаровали. А аз не се оставям така лесно някой да ми променя визията. Сега съм повече от доволна и заслужено ще се отдам на релакс и домашен мързел...  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #37 -: юни 04, 2013, 20:38:24 »

Честито на рожеденичките!   Torte Flower

Роси, не знаех, че си моята зодия, то тука явно масово сме се събрали 2в1 или 3в1 ....  според зависи колко близначки живеят в теб!

Свекърва, много е хубаво, че имаш толкова стара, но цветна снимка. Майка ти изглежда супер, аристократичен вид има! Теб веднага те познах, а това мъничкото нещо е вероятно брат ти, нали?

Езра, много се радвам за хубавите новини! Стискам палци всичко да е наред и за в бъдеще!

Всички, неназовани поименно, хайде утре вече да направим нещо с форумската енергия против студ, че не добре така! winter-ski
« Последна редакция: юни 04, 2013, 20:40:23 от Kiwi » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 05, 2013, 09:42:11 »

Добро утро!
Къде сте днес, мацки?
Тази сутрин пътувам и си мисля: "Днес четвъртък ли е или сряда...?" Като пристигнах в офиса с провесен нов установих, че е сряда, сменяйки датата на календара ... после обаче се сетих: "Какво пък - днес е малък петък! cleopatra"
Кивчо, днес тук времето е прекрасно! Пече слънчице и скоро ще стопли Sunshine Дано и при вас е така, ако не, идвайте насам! Wink
Щях да ви черпя с кафе подобаващо за първия за деня, обаче искам да споделя с вас нещо красиво. Нека кафето да е от някой друг Wink
Прекрасен ден на всички от мен и не забравяйте да потърсите нещичко, което да усмихне деня ви още от сутринта girl_wink


* 6482_10151536494104232_387469684_n.jpg (47.02 KB, 450x360 - видяно 304 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: юни 05, 2013, 10:47:19 »

Привет! Аз направо сияя от вестта, че близначетата на Гери се родиха. Много хубав ден е, числото 5 също е с хубава вибрация /хихи, не само защото и големият е с това число/. Пък и си имам гостенин от събота, днес идват роднините по мъжова линия да го видят.
Мисля си и за празника на майка ми в събота  crazy, но и не искам да идва толкова бързо, че пък синът си заминава.
От вчера, да благодаря за пожеланията за майка ми, да ви се връща стократно give_rose. Киви, да, брат ми се хили, аз нещо съм намусена. Не се вижда много ясно, но има бели чорапи с жартиер хихихи. Плетеното панталонче му е наследство от мен, още го пазя. Толкова е бодливо, ужас, от домашна вълна....Този аристократичен вид на майка ми само неприятности и е носил. Макар по бащина и майчина линия да е от стари и обеднели хасковски занаятчийски родове, цяло лято е копала на Перник - Волуяк за да и дадат бележка, че е благонадеждна nea и може да следва.
Да ви покажа черешата днес, с плод само на върха Wink и да продължавам да бачкам!


* IMG_0664.jpg (57.27 KB, 461x346 - видяно 287 пъти.)
« Последна редакция: юни 05, 2013, 11:02:03 от svekarva » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 05, 2013, 11:04:55 »

И аз много се радвам за Гери  give_rose нека винаги така се следват мечтите и се сбъдват  heart
Ето кафенце от мен

Мунче, аз заредих с положителна емоция от моята приятелка рано сутринта  yahoo и много целувки от милото преди работа  blush
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 05, 2013, 12:48:31 »

Здравейте дами!!!

Бързам да ви се похваля с новината от днес. Чакаме си момченце, или поне така видя доки на ехографа. Аз от сутринта се заредих толкова положително от новината за Гери, че още съм в еуфория yahoo yahoo yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: юни 05, 2013, 13:15:51 »

Хехе, колежке AliTia, честито мъжко момченце! Wink Bravo Леко да ти минат дните и още по- леко раждането good
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 05, 2013, 14:35:34 »

браво Али, много се радвам  give_rose
Ето нещо смешно от мен :

14 неща, които научихме от рекламите:

1. Всяко момиче с ярка рокля носи в чантата си двулитрова бутилка с препарат за цветно пране.

2. Хората, живеещи в огромни, луксозно обзаведени апартаменти, се хранят с най-евтиния салам и маргарин.

3. Крайно време е да се създадат банкноти с номинал 9,99 лева!

4. Добрата домакиня винаги има в дома си безобразно мръсни плочки, ръждиви кранове на чешмите и ...бъкаща от микроби тоалетна.

5. Мармотите, прекалили с алпийската трева, обичат да се возят на гърба на мечки.

6. Напълно е възможно в хладилника ви да се засели огромен говорещ кренвирш.

7. Основният проблем на човечеството е пърхотът.

8. Ако на една жена й е дошъл цикълът, тя ще се облече непременно с най-късата си и развяваща се пола или с тесни, чисто бели панталони и ще отиде на купон.

9. Ако две деца злобно мърсят омразните си бели тениски, ще дойде не татко с шамарите, а някаква лелка с прах за пране.

10. При подходящото настроение хората могат да разговарят с маргарина.

11. Ако добре сте си измили косата, тя ще започне да се движи на забавен каданс. С музикален съпровод.

12. Бирата кара мъжете да скачат с парашут, да се бият с мечове и други интелигентни неща.

13. Известните хора нямат пари за храна и ще дойдат да ядат от вашия хладилник.

14. Шоколадът решава всички проблеми!!!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 05, 2013, 14:57:59 »

Хаха Езра, благодаря ти - много се забавлявах! Bravo Бих добавила и най-актуалните и нашумели реклами в момента - ако видите най-щастливите хора, които щракайки с пръсти си набавят всичко, то знайте, че те са сред "щастливците", изтеглили кредит от някоя банка Wink Айде честито на печелившите! girl_wink
Али, много се радвам за вас - честити ви сини гащи stork-boy baby_boy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 05, 2013, 14:59:04 »

добър ден, вие се раздвижихте. аз съм нетърпелива да пътувам вече към Габрово и така.
Дано хванем добро време.

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #46 -: юни 05, 2013, 15:21:58 »

Езра, направи ми деня с тия реклами smile Чакайте сега малко да ви обясня как стоят нещата:

Ако на една жена й е дошъл цикълът, тя ще се облече непременно с най-късата си и развяваща се пола или с тесни, чисто бели панталони и ще отиде на купон. Ами това е логично и прозитича от рекламата на Но Шпа, които те карат да се чустваш отново човек, след като изпиеш едно хапченце.

Пък и не виждам какъв е проблема в цикъл да си облечеш бял панталон, най-много да го изцапаш с течност в тюркоазено синьо, което си е ултра модерен цвят, че и комбинацията е актуална smile

Днес много бебешки ден, честито на всички за хубавите новини! Само едно притеснение имам - напълнихте форума със свекърви, ще трябва да се номерирате обаче, за да се различавате от оригинала Wink Муунче, вашата душичка издаде ли си пола вече?

Да добавя за времето, явно сме го омагьосали някак, защото и при нас изгря слънце най-накрая smile Хайде за Габрово ще ми трябва още малко помощ, че да отвеем облаците!
« Последна редакция: юни 05, 2013, 15:24:34 от Kiwi » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #47 -: юни 06, 2013, 07:58:17 »

Добро утро!
Kiwi , така е - много сме, силни сме! Wink Ше превземем форума и да видим тогава ще има ли "ама той предпочита да е с нашите по празниците" blum Това мъже ли са или лукови глави beating. От друга страна,  докато им намерим жени.......
Пожелавам на всички ден, пълен с витамини Wink и успехи!


* zakuska.jpg (63.43 KB, 960x720 - видяно 297 пъти.)
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #48 -: юни 06, 2013, 10:11:26 »

Привет и от мен!  smile

Какви прекрасни новини, докато ме е нямало... Гери вече гушка юнаците си, Жо вече е госпожа и сигурно има и още и още хубави новости около вас  smile За 10-на дни сигурно се е събрал доста "материал" за изчитане  smile
Да ви споделя: имах прекрасно приключенско пътуване из Каталуния - Барселона, Коста Брава, Жирона.
Три дни преди пътуването разбрах, че ще има такова и тръгнах без никаква настройка (и желание честно казано), но резултатът беше повече, отколкото съм предполагала - невероятно хубави впечатления и емоция!!!  yahoo Пожелавам на всички да имате такива страхотни изненади!!  good
Започвам да прехвърлям темичките, а от мен - хубав ден и слънчево настроение!!  Sunshine

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: юни 06, 2013, 10:23:17 »

Tonina , тъкмо се чудех, как не се се отбила в темата за Срещи в Пловдив. Барселона е един от градовете, където бих отишла отново. Наточила съм се за екскурзиите 50+, има то тези места. Как ви беше времето, че нещо много дъждове се изляха миналите седмици?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 06, 2013, 10:26:42 »

поздрав и от мен



само да споделя, че това за рекламите не съм го писала аз  give_rose от нета е.

Нещо свързано с моята професия
Случка от зората на демокрацията,аптека в центъра на Русе,опашка на гишето на не без известната аптекарка -Мичето-и шегаджийка също
Дядка,полу-заспал , полу-умрял , идва неговия ред и той някак си се мобилизира и оживява:
- Миче,жинътъ мъ прати за алигатор / иригатор /
- Бай Петко ,алигаторите са в Нил-казва Мичето добродушно усмихната
Бай Петко се оглежда сконфузено и пита :
- Тъй ли Дя,ми тук коя аптека е?


Моля ви стиснете едно палче за утре, че ми трябва за нещо важно   Good luck Good luck Good luck Good luck Good luck

Аз отивам да чета по Химия

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
тонина, супер пътешествие  heart може и някоя снимка да пуснеш да се порадваме  smile
ratatui, стисках палчета, макар че от отвеяност забравих да напиша, какво стана  heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 06, 2013, 10:39:48 »

Привет! girl_wink
Цяла седмица вървя с един ден напред, така че по мои изчисления днес е петък danceg Все се чудя кой е измислил тая простотия да се работи 5 дни, а да се почива само 2 ???!!! Не би ли било малко по-справедливо да се работи 4 и да се почива 3/не съм максималистка, защото можеше да кажа да се работи 3 и да се почива 4/? Хич не е честно така - докато се свърши всичката работа и то двата миниатюрни дни се изнизали! А кога е времето за почивка? Еми не е честно пък Tc
Киви, май колкото по-нетърпеливи сме с татито, толкова по-бано и мъчително ще дойде времето докато разберем пола smile Хайде пращам ви хубаво време за събота и неделя и попътен вятър ... и да карате внимателно, ей! Wink И най-вече да се забавлявате всички, аз ще си помечтая, че и аз съм с вас ... Girl_sing
Тони, уелкъм! Welcome Тъкмо се чудих къде изчезна, а то какъв хубав повод имало smile Запази безценните спомени heart
Свекърва, веднага омахах плодовете, после изпих и сокчето с кроасанчето, кафето оставям за някой друг Wink Не за друго - заради витамините blush blum Че и нещо май съм понастинала
Езра, виждаш ми се недоспала днес /шегичка blum/


* 296142_499211083481516_888828954_n.jpg (15.02 KB, 500x332 - видяно 286 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: юни 06, 2013, 10:53:06 »

Нещо го карам две години напред и се чудя дали да не се захвана с това след пенсия Wink. Снахата завърши курс по фотография, аз ще плета....Кой ще лови котки? Еми, Езра, мога ли да разчитам на вас? Wink


* pensija.jpg (64.71 KB, 605x441 - видяно 304 пъти.)
« Последна редакция: юни 06, 2013, 10:55:27 от svekarva » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 06, 2013, 10:57:34 »

ООооооо, свекърва, моля те, не осакатявай бедните създания! По-добре плети бебешки неща -  малко ли бебоци станаха тук във форума Wink
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #54 -: юни 06, 2013, 10:59:51 »

Свекърва , разписах се в Пловдивската тема - дано този път се съберем  smile
В Испания, по нашите места нямаше дъжд с едно следобедно изключение, но като цяло беше хладно със слабо слънчице. За плаж не ставаше, но аз не съм го и слагала като план. Апропо: котаците са страхотни, но не знам дали им е добре с одеждите  Wink

Езра , веднага мятам снимчица  smile

Муунче , никакви настинки, мила и наблягай наистина на плодове!

Ето и снимчица: Ботаническата градина в Бланес (градче на около 60-70 км от Барселона)



* 87.jpg (58.77 KB, 400x226 - видяно 3298 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: юни 06, 2013, 11:03:08 »

Хеехе, те и бебетата не обичат да ги обличат и реват като луди Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 06, 2013, 11:09:40 »

муунче, как разбра, какво съм свършила  blush честно казано, днес се надявам да съм по-добре-послените три дни бях много зле с кръвното и главата, абе нямам думи, та шега-не шега си е така  cray
тонина, мале размечтах се съвсем, чета по химия, но слушам енрике иглесиас и като погледнах снимката вече си ни представих двама ни с мъжа на това приказно местенце  heart heart
свекърва, както казва кака ние сме порода котконаркоман, така че ще ги хващаме разбира се  Bravo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 06, 2013, 11:13:19 »

Обичат - не обичат, бебе голо не може да стои, а дрехи за котета за мен си е гавра с тях от страна на стопаните им. Правят ги да изглеждат на маймуни и то животното сякаш разбира и се срамува дори. Разбирам на късокосмести кученца, на които им е студено зимата например, но другото си е щуротия.
Тони, аз от няколко дни се опитвам да настина, но днес май почти ми се получи, но няма да се дам така лесно без бой Wink Иначе си наблягам аз - лекувам болката с ядене blum /оправдания, оправдания Blush/ Но пък бебче е толкова доволно когато майка му се тъпче - големи танци и ритници падат!
Езра, миличка, да се оправяш бързо - ниско или високо е?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 06, 2013, 11:19:21 »

муун, усещаш ли го вече  Wink ами ниско е -по едно време го мерих при кака ми ( че аз нямам апарат), беше 80 на 60 (хем бях пила кафе сутринта) ( и за инфо-не е причина бременност  blum)
Опитвам се да хапвам повече здравословно, да пия доста вода и да се разхождам на въздух вечер, че да съм по-добре...
Хем сега не съм на работа, а уча, към 15 ще съм на работа;

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 06, 2013, 11:27:47 »

муун, усещаш ли го вече  Wink

Ооо, да! Ако пък хапна нещо сладко ... Снощи сложих ръката на тати на корема ми и той:"О, май ме ритна!" и беше толкова щастлив и доволен danceg

Бори ниското кръвно със солен айрян - на мен поне най-много ми помага good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: юни 06, 2013, 11:42:03 »

m0onlight , включвам те в бизнеса! Ще ми правиш антиреклама.....щото няма лоша реклама. Wink
За този пък бизнес още нямам нужните умения, ама може да пробвам  Wink


* hobi.jpg (27.57 KB, 420x405 - видяно 3148 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 06, 2013, 11:56:16 »

Хаха, свекърва, защо ти е антиреклама? За повече продажби ли? Wink Виж за това последното начинание мога да пробвам да ти помогна - едно време много рисувах и май ми се получаваха нещата blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: юни 06, 2013, 13:07:17 »

Хихи, знам аз, че ще се включиш Wink. Значи: Езра - доставчик на котки и стискане, докато Муун ги боядисва, аз - шеф на фирмата и плетачка на дрехи, снаха ми - фотография, Муун - дизайнер на козина и специалист реклами. Търсим: счетоводител /до ни води сметките/ и доктор /да ни бие през месец тетанус и да ни лекува раните от котешки нокти/. Ако може Езра да бие инжекции, ще я вземем по съвместителство, вместо доктор. Както се вижда, фирмата май трябва да е със седалище Варна и ще трябва да си търсим салон там.  good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 06, 2013, 13:23:14 »

Аз ще уредя помещение за салона, няма страшно Wink Счетоводител предлагам да си ти - ти ги разбираш тия работи girl_wink Ама щом и снахата намеси, работата сериозна dodger
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 06, 2013, 13:45:45 »

Смях се от сърце  danceg особено на
Значи: Езра - доставчик на котки и стискане
свекърва, обаче инжекции не мога да слагам; не ме е страх от това или от кръв (знаете ме, че ми е лошо от по-сериозни неща), но не съм учила да поставям;
това ми напомни да ви се хвална, че минах метъра дет се вика, не ходих на упражнения по анатомия (в дисекционна), завериха ми ги, нямаше проблем, даже на изпита понеже положих доста труд, имам 6 плюс  girl_wink danceg доцента бе мн.разбран, а аз нали мн. се страхувах от упражненията и Воаля-казах си и ме пусна да не ходя  chee
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: юни 06, 2013, 14:05:03 »

Добре, не се безпокой, Езра! Ако станем повече от 5 човека и без това трябва да си търсим Трудова медицина, която да ни обслужва. Аз счетоводител не мога да бъда, никога не съм водила счетоводство, само заплати мога да правя  Wink. Забравихме чистачка да назначим crazy, че в случай на криза, първо нея да съкратим.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 06, 2013, 16:57:12 »

Свекърва, аз с друго не мога да съм полезна, но ако още имате свободен щат за чистачка мога да се пиша. Само че при криза, поне препоръки ще искам  blum Пък ако решите да се разширявате и с реклама мога да помагам  girl_wink
« Последна редакция: юни 06, 2013, 17:09:31 от tsve4e » Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 06, 2013, 17:39:57 »

Привет девойки!

Не съм ви изчела напълно, включвам се само за да се обърна към мацките от Пловдив и региона. Бях купила един ваучер за двама, включващ нощувка+лека вечеря в Хотел-ресторант Джамура, Бачково, но поради ред неприятни причини няма да мога да го използвам. Ако някоя от вас го иска, подарявам го, иначе ще изгори и ще се пукна от яд. По принцип резервацията ни беше за 8.06 (събота) но ваучера важи до 17.06.2013г. Само трябва да се промени датата и името на ползващия, на посочения за контакт телефон.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: юни 07, 2013, 08:44:48 »

Росита, няма как да се възползвам от предложението ти - до 17-ти съм плътно заета с домочадието и едно ходене в командировка в София.
Добро утро! Днес не работя, радвам се на гостенина си. Едно време много ме беше яд, когато майка ми ми казваше "нека твоите дрехи си седят в куфара, да не се смесват с нашите" в дните през ваканциите вкъщи, но сега направо ми са на върха на езика  shok Wink. Отиваме из града двамата на разходка. Хихи, може да изглежда смешно, но това е. Приятен ден на всички!


* kafe.jpg (56.61 KB, 576x387 - видяно 325 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 07, 2013, 08:53:47 »

аз си стягам багажа за Габрово и се опитвам да го побера в раница. което за жена ще е ок. хващам се обаче, че тайно от себе си , се пробвам да набутам още една рокля или панталон в чантето. pardon crazy beating . А уж съм организирана.
Айде лек ден на всички:
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 07, 2013, 09:39:37 »

Добро утро!
Днес май пак е петък chee
Аз обаче се чувствам малко странно заради кошмарите, които сънувам от няколко дни, а снощи беше върхът и тази сутрин се събудих с тревожно чувство и сякаш още не мога да се отърся sad Любими съфорумки, моля, разведрете ме малко ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 07, 2013, 09:41:05 »

муунче, кошмарите са изливане на душевен баласт и даже са полезни, изчиства се подсъзнанието.
ето нещо смешно:
http://usvsth3m.com/post/52219683239/14-kinds-of-facebook-people-you-want-to-block-but-you
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #72 -: юни 07, 2013, 09:51:11 »

Хоп-троп, привет и от мен!  smile

Муунче
, не го мисли, миличка! Дава ти го като съвет един професионалист в областта на кошмарните сънища. Понякога сънувам такива щуротии, че чак се будя през нощта стресната и тревожна. Друг път пък имам най-невероятните кино-сънища... (сънувала съм се в битка до Ботев например). Казват, че се дължи на силен темперамент и голямо въображение  pardon ... Сънищата минават и заминават, не бива да си ги слагаме на сърце. Грабни слънчево настроение с шепи, усмихни се и ще видиш как ще ти стане песенно...  girl_wink   Sunshine  Еми и тя се е погрижила да те разведри  good

Еми , ако знаеш аз как събирам багаж - мъжът ми бяга в другата стая  blum  Да си изкарате мнооооого хубаво в Габрово!!!!!!!!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 07, 2013, 09:53:25 »

привет
ето нещо за мунчето, ще мине лошото настроение, само трябва време  give_rose
     

и поздрав ако го харесате http://www.youtube.com/watch?v=qxEhCbu8Nrk

Как ви завиждам благородно за срещата в Габрово, но ние с милото сме заети иначе ми се идваше.  smile
Ние вчера излизахме с милото и негови приятели, скоро не се бях правила на такава мацка  blum blum с високите токчета и полата, беше готинко;
малко по-добре ми е главата...

хубав ден ви желая  give_rose
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 07, 2013, 10:36:38 »

Муунче, нещо специално за теб. Дано ти оправи настроението поне малко http://hranilka.com/article.php?id=94&title=100-ot-naidobrite-kandidatstudentski-i-uchenicheski-biseri .
Росита, много бих искала да се възползвам от предложението ти, но в момента сме на нокти, заради здравословното състояние на член от семейството и няма да е много редно. Дано някой се възползва, за да не изгори ваучера.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 07, 2013, 10:58:11 »

Здравейте smile

m0onlight

ето нещо, което винаги ми оправя настроението Wink



emmmmmy, да си изкарате много готино в Габрово smile аз пак ще имам 6-дневна работна седмица.

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 07, 2013, 12:11:50 »

Здравейте в този прекрасен слънчев ден!!!

Муунче, не се тревожи за кошмарите. Аз също напоследък сънувам. Четох някъде, че е от бременността, тъй като сега постоянно се тревожим и тези емоции дават отражение на въображението ни, а от там и на сънищата. Ето и от мен нещо за оправяне на настроението ти, мен лично много ме зарадва funnytooth http://vbox7.com/play:67e06fbf3a

П.С. Приятно изкарване на всички в Габрово. Благородно ви завиждам!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 07, 2013, 13:34:08 »

Благодаря ви, милички!
Всички ваши постове и линкове ме усмихнаха give_rose give_rose give_rose Знам, че не е реално и че всичко е плод на моите тревоги и притеснения, обаче нали знаете как въпреки всичко понякога на човек му е трудно да се отърси. Али, права си, че сега сънищата са по-хард. Май по-добре беше с розовите сънища blush То най-интересното е, че аз реално не помня нищо конкретно, само бегли откъслечни моменти, но въпреки това се затормозявам и ми влияят на настроението за съжаление. Днес денят ми е във възходи и спадове. Надявам се да се разсея малко през уикенда с малко разходки, срещи с приятни хора и шопинг /макар и не лично за мен, а придобивки за дома, но пак е приятно smile/ - така се гонят лошите мисли каза майка ми Wink
Свекърва, приятна разходка и дано не ви завали някой приливен дъжд, че го дават буря с гръмотевици и тук май натам отиват нещата girl_impossible
Еми, вземи някой сак, не се мъчи с раница - нали сте с кола smile
Тони, и аз много често сънувам как участвам в екшън филми - трябва да стана режисьор и сценарист, че не съм гледала такива филми нито на кино, нито по телевизията blum
Езра, пак да се направиш мацка, ама да се снимаш тоя път Wink
Цветче, страшни бисери! Имам цял ден да чета и да се забавлявам Xixixi
Панди, така ми се прииска да ги нагушкам и намачкам тия пандички! heart
Али, тоя клип ще го гледам пак вкъщи, че тук нямам звукова карта на компа - отива си бавно и безславно. Казах му аз на нашия системен администратор да го оправя моя компютър както аз си знам - с чук, че да не се мъчи повече, че все се чупи, ама той не дава blum Иначе бебето е голямо артистче. Представям си като порасне какви представления ще изнася на родителите си blum
Ето нещо петъчно и от мен smile


* 292640_200376946778891_1365617639_n.jpg (45.45 KB, 457x480 - видяно 338 пъти.)
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #78 -: юни 07, 2013, 13:39:33 »

Муунче, радвам се, че вече звучиш бодро както си те знаем  good

Вижте на какво попаднах преди малко. Жалко, че младоженката май не е от нашите форумски редици, за за разкаже повече за интересното хрумване...

http://news.plovdiv24.bg/436534.html
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 07, 2013, 13:52:54 »

....но в момента сме на нокти, заради здравословното състояние на член от семейството и няма да е много редно.
Точно такова е положението и при нас.  sad
Пожелавам ти и при вас нещата да се оправят по-бързо.

Муунче, точно такава усмихната искам да те "виждам".  smile

Панда, много сладки малки бебета-панди, направо ти иде да ги награбиш всичките и да ги гушкаш и мачкаш...много обичам панди. Уникални мечета са.

Свекърва, приятна ви разходка с гостенина.  smile

Тонина, наистина интересна хрумка имат тези младоженци.

Аз си поръчах рокля от интернет сайт. Ще пристигне другата седмица и дано ми хареса и на живо, че и да ми стои добре. А ако не, има опция за връщане, но се надявам да не се стига дотам.
Моите момчета вече определено са в шах и мат, щото аз рокли не нося. Чат-пат някоя пола по веднъж годишно слагам, а напоследък си купувам и нося предимно рокли, поли и прочие.
И за "снахата" поръчах една много сладурска рокличка, чакам и нея да пристигне другата седмица.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 07, 2013, 16:31:31 »

Хайде и аз да се разпиша в седмичната темичка.smile
Муунче за кошмарите , абе да не те плаша, ама наистина са от бремеността и доста ще си посънуваш какво ли не, след това няма и да имаш време да сънуваш:) Аз поне до края сънувах какви ли не глупости, чак се чудех как може да ми ги ражда съзнанието тия неща. Как си ти, още малко и ще разберете бебче ли ще е, бебка ли ще е smile
Пандичке много хубави панди си постнала, сладурски smile
Еми благородно завиждам за разходката и срещата в Габрово, щеше ми се и ние да дойдем, ама няма как....ако има по-късна лятна среща , може и да се лансираме тримца smile Приятно изкарване и поздрави на всички.
Свекърва приятна разходка и на теб- дано ви е хубаво времето.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines