Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 09:53:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотна юнска седмица 03.-09. 06.  (Прочетена 30926 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: юни 03, 2013, 19:52:16 »

http://bgtatko.bg/26468/novite-varvari/
ей тази статия ме разби! Ама си е съвсем така.....
cveta_d86, не се ли оправи времето при вас? Тук е само за разходки - хладничко и свежо.
Киви, наистина майката близнак е мечта - няма прекалени амбиции, не ръчка и не бута /ама на овне не му и трябва/, дава пълна свобода. Моята правеше по две- три неща по едно и също време: готви, плете и гледа телевизор, като проверява и домашни между другото. Чете с бързината на хала все още...Само с краката пострада и не може да се движи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 03, 2013, 20:50:31 »

киви си е същото чудо от млада, като остарее, сигурно ще умножи дарбите Wink blum
аз имам леля близнак и много уважавам как гледаше дъщерите си. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #17 -: юни 04, 2013, 06:33:23 »

киви си е същото чудо от млада, като остарее, сигурно ще умножи дарбите Wink blum

Ама много ми харесва тазседмичната тема, от страхотна юнска на Киви xвалебствена освен да я прекръстите blum

Днес имам да повод да си спомня за някой, за това и поздрава ми към вас ще е по-обран:

Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 04, 2013, 08:06:17 »

Здравейте, момичета!

Аз много отдавна не съм се разписвала в седмичната темичка. Радвам се да ви "видя"!  smile

Днес имам повод да ви почерпя. Ставам на....е, то нали жената не бива да си казва годините. blum
Ама пред вас ще си кажа. Ставам на 20х2 Wink



Времето е дъждовно, но на мен ми е слънчево в душата. Приемам това като знак, че оттук нататък ще ми върви по вода. Wink

Гледам сте разнищвали майките-Близнаци. Аз съм майка Близнак и то на на дете-Близнак. Купона е пълен.
Но да ви кажа изобщо не усетих, че имам дете. Някак си много естествено и съвсем тихо и кротко се случваха нещата през годините. Нямам спомен някога да съм повишила тон, камо ли нещо по-сериозно да се е случвало между мен и сина ми. Е, може да се размрънкам за нещо, но то е нормално за всяка една майка.

Това е от мен милички! Пожелавам ви един хубав ден, макар и дъждовен!  give_rose
Аз ще се отдавам днес на разкрасителни процедури, целия ден ще съм навън, а вечерта ще си водя мъжовете на китайски ресторант - едно много предпочитано място от нас.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: юни 04, 2013, 08:27:27 »

Росита, да си жива и здрава още 5 х 20!
Няма да ви черпя тогава повторно.  Wink И без това ще празнуваме в неделя раждането на моята майка. Много ми е едно философско, а това е рядко нещо за мен. Като си помисля каква радост е бил днешният ден за моята баба, пък как майка ми сега съвсем не е това, което беше преди години......Чакана е 6 години, а и раждането и е било много тежко. Животът е необяснимо нещо crazy Ще ви покажа една нейна снимка с нас, така съм я запомнила от детството ни. За съжаление никак не приличам на нея. Има най- красивите зелени очи, които съм виждала /освен на котката ни, но тя има друг поглед и не искам да я сравнявам Wink/, дребничка и слаба е и до 60 години нямаше развалени зъби. От нея съм наследила само хубавите си пръсти и мааалко замазания си овнешки безкомпромисен дух Wink


* majka.jpg (38.41 KB, 604x402 - видяно 313 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 04, 2013, 08:34:06 »

Свекърва, страхотна снимка.

аз искам вече да е лято наистина, това не си е работа, извадих си есенните кецове и елек космат,дето мъж ми му вика "Козинякът "  crazy pardon . Само на мен ли ми е студено ?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 04, 2013, 10:00:40 »

Роси да си жива и здраваа и много много обичана и ценена от твойте мъже  give_rose

Свекърва да ти е жива и здрава майката и още много години да те радва и с правнуци да помага.--снимката е много хубава  give_rose

Еми и на мен ми е студено..тъкмо се бях подготвила за роклички разни и бях зазимила дебелите и сега пак почнах да си ги изваждам...лудо време..то Април беше по лято от Юни  crazy
« Последна редакция: юни 04, 2013, 10:16:53 от cveta_d86 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 04, 2013, 10:01:54 »

април направо си беше юли като време. сега си извадих всичко есенно. и за майтап, времето предполагам че ше ме накара пак да пера и да прибирам само след седмица примерно. crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 04, 2013, 10:12:07 »

Здравейте,

Аз тази сутрин отхвърлих една задачка - казах на научната ръководителка, че съм се омъжила smile много ме беше страх, но не че няма да се зарадва, а просто скоро не и се бях обаждала и да не се откаже от мен smile сега отново се заемам с писане, че то времето си лети smile

Росита, Честит рожден ден! нека ти е слъчево и да ти върви по вода smile

svekarva, страхотна снимка, с много живот в нея smile

emmmmmy, и мен ми е студено !!! това не е юни, по анурак и яке излязох тази сутрин!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 04, 2013, 10:32:02 »

Времето наистина се побърка вече. Имам чувството, че идва зима, а не лято Santa

Росита, честито и от мен. Пожелавам ти прекрасно посрещане на твоите 20 евро, както казваше баща ми, когато ги навършваше.
Свекърва, невероятна снимка, обожавам старите кадри. Едно време снимката носеше съвсем различна емоция от сега. Даже самото щракане до запълването на лентата, проявяването и самия краен резултат на хартиен носител си беше истинско щастие за мен. Сега с дигиталните фотоапарати, нещата са съвсем различни.
Черпя с чаша горещ и ароматен японски чай, за мръзнещите като мен blum

« Последна редакция: юни 04, 2013, 10:41:06 от AliTia » Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 04, 2013, 10:38:42 »

Честит рожден ден, Росита! Бъди много щастлива и нека все така ти е слънчево в душата!  give_rose
Иначе и аз като всички мръзнещи и звадих една доза есенни дрехи. sad Много смотано време..
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: юни 04, 2013, 11:13:47 »

Хехе, мръзнещи, в Пловдив си е съвсем хубаво, даже супер! Идвайте тук.....
Да, за снимка, правена преди 54 години, направо е чудо. Това беше нещо като хоби на баща ми. Май по онова време имаше някакъв Зенит и вечно снимаше на цветен филм за диапозитиви. После копираше на черно- бяла лента за да имаме снимки, че в България нямаше техника за цветни снимки от диапозитиви. Хубаво, че съм запазила част от лентите. AliTia, много си права, почти месец траеше очакването и трепетът какво ще се получи. Невероятна емоция, която ще липсва на сегашното дигитално поколение. Но пък нямаше как да "хванеш" момента, не беше възможно техниката да ти е под ръка винаги. Да не говорим, че докато си настроиш метрите и осветлението и то настроението отлетяло.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 04, 2013, 12:12:34 »

Наминавам да ви кажа едно Здрасти  give_rose give_rose
Росита, честит ти празник!    
Мунче, Али, Цвети, Гери (дано не изпусна някой  blush ), как са коремчетата

Вече е сигурно, че чакам племенничка  heart     дано всичко е наред!!! Вече я и усетих с едно сладко ритниче, мн. се вълнувам  smile smile Моята най-добра приятелка също чакат бебче, наскоро разбраха и се надявам всичко да е ОК;   утре съм на гости при тях  yahoo

Мама завърши част от лечението, доста важна - химеото и се моля да е всичко наред, да продължи всичко по вода и накрая резултатите да са идеални и повече никога да не се срещаме с такова лошо нещо ... Иначе се чувства добре  heart


Пращам ви поздрави от морския бряг, ние не пропускаме разходките до морето

До скоро писане
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: юни 04, 2013, 12:26:40 »

_Ezra_ , чудесни новини good. Ако знаеш как те чакам да се появиш, че да ти пусна ей това:


* Ezra.jpg (63.63 KB, 900x675 - видяно 331 пъти.)
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 04, 2013, 12:46:45 »

svekarva, много сладко коте.  В събота сме на сватба в Пловдив и се надявам все така хубаво да е там. Wink
_Ezra_ , аз нещо не съм пропуснала, но от сърце ти пращам всичките си позитивни мисли и ти желая да сте здрави и нещата да се развият максимално благоприятно.  heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines