Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 12:33:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща - 08.06 в гр. Габрово  (Прочетена 33852 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« -: април 25, 2013, 11:59:40 »

Временен отчет за присъстващите в Габрово smile

8 юни 2013 година, Габрово, хотел Балани smile

Пишете ми предпочитания за стая. Вариантите са:

- двойна стая със спалня с гледка към вътрешен двор - 42 лв. за стая + закуска за двама
- двойна стая с две отделни легла, които могат да се събират с гледка към планината heart - 42 лв. за стая + закуска за двама
- тройна стая
- апартамент

За последните две не знам цената все още. Специално за alben4ik добавям, че може в стаята да се постави допълнително легло. По този начин тя, родителите й и двете дечица преспокойно могат да се настанят в две двойни стаи.

Слагам информация за хотела, директно копирана от сайта им:

Хотел „Балани” се намира на 7 км от гр.Габрово на 800 м надморска височина сред красива природа и свеж балкански въздух, с невероятен изглед към Стара планина, далеч от напрегнатото ежедневие на забързания градски живот. Работи целогодишно.  Хотелската част разполага с 15 двойни, 2 тройни стаи  и 3 апартамента, зала за обучение, зала за фитнес и тенис на маса.Стаите са със собствен санитарен възел и телевизор. 9 от стаите имат възможност за настаняване на деца на допълнително легло. Общия капацитет на хотелската база е 57 места.Апартаментите имат и хладилник. На разположение на гостите са ресторант, дневен бар, лятна тераса и открит басейн. От залата на ресторанта и лятната тераса се открива спираща дъха гледка към старопланинските хребети.Вечер топлината на камината и местната гостоприемност и добра кухня ще превърнат вашия престой в едно приятно и незабравимо изживяване
    Елате при нас! Стара планина е очарователно място както през лятото така и през зимата.
   За любителите на културния туризъм сред забележителностите в региона са ЕМО”Етър”, Соколски Манастир, Дом на хумора и сатирата, Астрономическа обсерватория и планетариум, Зоологическа градина, Исторически музей, Национален музей на образованието, Дечкова къща, връх”Шипка”, АИР „Боженци”, Художествена галерия „Христо Цокев” и др.
    Хотел „Балани” – едно кътче, където времето спира да тече!







« Последна редакция: май 10, 2013, 16:38:48 от Teo » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 09, 2013, 07:46:57 »

Благодаря ви, момичета! Подкрепата ви означава МНОГО за мен и семейството ми!
За съжаление баба си отиде, но няма как, такъв е животът... cray cray cray Нека почива в мир...

Относно организацията - ще продължа започнатото. Но бих искала все пак парите да се превеждат направо на хотела, защото ако трябва да чакам всички преведени пари в моята сметка, ще стане доста късно и ще закъснеем с капарото, а така преводите ще стават постепенно. А ако трябва да ги превеждам постепенно - това е много голям ангажимент, обвързан с време, което нямам в излишък.
Понеже ми е адски трудно и нямам много време покрай всичко, което се случва, ще публикувам сметката тук.
Преди да го направя, питам последно - има ли някой против преводът на капарото да стане по този начин?

Най-новия списък с присъстващите е следният:

1. Еми и мъжа й - двойна стая с гледка към планината - 42 лв.
2. Kiwi и мъжа й - двойна стая с гледка към планината - 42 лв.
3. Фийби, мъжа й и малкия Явор - спалня с гледка към двора.- 42 лв.
4. Ангелче, мъжа й и бебе Симона - спалня с гледка към двора. - 42 лв.
5. Snowy и мъжа й - спалня с гледка към двора. - 42 лв.
6. Албенчик, родителите й и двете дечица - тройна стая с гледка към планината, в която има 3 единични легла и един фотьойл, който се разтяга (доп. легло). - 63 лв.
7. Аз и моят съпруг - само за вечерята.
8. Весето и мъжа й (най-новите ни попълнения) yahoo - днес ще запазя стая за тях.

Изчаквам ви да пишете с последно мнение относно превода и днес към края на работния ден ще му звънна и ще уговоря какво точно да е основанието за превода. Моето предложение е:
Капаро,група за 8.06.2013, форум "Сватбата"
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 10, 2013, 09:27:37 »

Това е новата тема за Габрово.Тук има един много добър организатор на цялото събитие, мисля че независимо от по-малкия брой записали се, ще се получи удесна среща.Аз лично съжалявам от сега, че не мога да дойда, но тогава е годишното събитие на Зачатие, Ден на репродуктивното здраве, в който взимам активно участие и просто не мога да се клонирам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 10, 2013, 09:30:36 »

аз бих искала да посетя обсерваторията, видях че индивидуални посещения са позволени от 13.00 часа, или поне така пише в сайта им. ако някоя друга двойка иска също да се присъедини, да ми пише на лично, за да си уговорим по тел посещение. защото за група искат записване. smile
Маги, много ще се радвам все някога да се видим, жалко за  8ми и успех на другото събитие. blum
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 10, 2013, 09:45:14 »

Магито, много благодаря за отделната тема за Габрово - време беше да си имаме такава, че нещата доста се смесваха с Варненската среща smile
Еми, коя обсерватория искате да посетите?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 10, 2013, 09:48:47 »

Магито, много благодаря за отделната тема за Габрово - време беше да си имаме такава, че нещата доста се смесваха с Варненската среща smile
Еми, коя обсерватория искате да посетите?

ей таз smile
http://www.astronomia.vlez.bg/?showpage=67054
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 10, 2013, 09:54:08 »

 danceg Ще ви заведа с удоволствие, стига да работи, че аз лично не съм ходила от малка. Но в тази част на града има прекрасно място за разходка и много красиви гледки - там е телевизионната кула, мястото наподобява Копитото в София, но в по-малки мащаби и по-красиво, поне според мен smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 10, 2013, 09:55:52 »

danceg Ще ви заведа с удоволствие, стига да работи, че аз лично не съм ходила от малка. Но в тази част на града има прекрасно място за разходка и много красиви гледки - там е телевизионната кула, мястото наподобява Копитото в София, но в по-малки мащаби и по-красиво, поне според мен smile
ехаа, ще носим и двата апарата! Ами аз разчитам че инфото от сайта им е точно. дано. danceg
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 10, 2013, 09:59:37 »

Аз предлагам да организираме тази разходка за неделя - преди да си тръгнете, защото денят сега е дълъг и можете да си позволите да останете до по-късно smile На обяд като освободите стаите в хотела, който иска ще дойде на разходка с нас  yahoo
Честно, вече нямам търпение, много положително съм заредена за тази среща smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 13, 2013, 15:51:23 »

само да вметна,за тези които нямат банка наблизо, а изипей, че става за 3 минути  работата там, взеха ми 1.30 такса за превода на паричките.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 14, 2013, 11:49:32 »

Супер, това е почти колкото ми струва превода през сметката.


Ние се записваме също - 2+2
Въпросът е да уточним настаняването.
Ще си носим двете ремаркенца.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 14, 2013, 12:56:26 »

Тео, свързахте ли се с Управителя? Аз съм сигурна,че ще ви предложи най-подходящата стая. smile
А иначе бих искала да попитам какво се случва с преводите - има ли все още момичета, които не са превели капаро? Искам само да помоля всеки, който няма да успее да внесе паричките до утре, да ми пише на лично, за да съм наясно.
До сега равносметката за преведено капаро е:
1. Еми и Алекс - 40 лв.
2. fiibi_bg и съпруга + Явор - 40 лв.
3. Alben4ik + родителите й + 2 деца - 60 лв.
4. Весето и съпруга й - 40 лв.
5. Kiwi и съпруга й - 40 лв.

Ако пропускам някой от списъка, да си казва...
Остават Snowy, angel4e и Тео (когато стане ясно настаняването при тях).
« Последна редакция: май 14, 2013, 13:34:37 от ivelka » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 15, 2013, 11:35:00 »

Ъпдейт за преведено капаро:

1. Еми и Алекс - 40 лв.
2. fiibi_bg и съпруга + Явор - 40 лв.
3. Alben4ik + родителите й + 2 деца - 60 лв.
4. Весето и съпруга й - 40 лв.
5. Kiwi и съпруга й - 40 лв.
6. Angel4e + съпруг и бебка - 40 лв.

Остават Snowy и Тео (когато стане ясно настаняването при тях).
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 15, 2013, 14:47:55 »

ИВе, а какъв е планът за разходки? Къде ще се ходи?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 16, 2013, 08:11:48 »

1. Еми и Алекс - 40 лв.
2. fiibi_bg и съпруга + Явор - 40 лв.
3. Alben4ik + родителите й + 2 деца - 60 лв.
4. Весето и съпруга й - 40 лв.
5. Kiwi и съпруга й - 40 лв.
6. Angel4e + съпруг и бебка - 40 лв.
7. Snowy + мъжа й - 40 лв.

Днес последно, ще звънна на Управителя около обяд и ще уточня за стаята на Тео и ще се уверя, че всичко е наред с капарото.

Веси, мисля си за няколко места, на които да ви заведа, но понеже ще има и малки деца, не знам на кого как ще му е удобно и по кое време. Аз лично предлагам разходката да я направим в неделя след закуската или след обяда. Ако тръгнем след зауската, може да си направим нещо като пикник на една много хубава поляна в областта Градище (Габровското копито) и да ви заведа да видите града от скалите. На въпросната поляна всяка неделя се събират много хора, тичат и играят деца, прави се пикник...Има страхотен ресторант, който съм сигурна че ще ви очарова с кухнята и градината си - там може да обядваме. Там наблизо се намира и Планетариума, за който Еми спомена, и една малка зоологическа градина (която едва ли ще ви впечатли).
Другата ми идея беше за Боженци, но то е доста далече и има единствено къщи за гледане и механи за хапване. В смисъл, няма гледки или забележителности.
Пишете ми какво мислите за този план smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines