Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 13:08:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща - 08.06 в гр. Габрово  (Прочетена 33942 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« -: април 25, 2013, 11:59:40 »

Временен отчет за присъстващите в Габрово smile

8 юни 2013 година, Габрово, хотел Балани smile

Пишете ми предпочитания за стая. Вариантите са:

- двойна стая със спалня с гледка към вътрешен двор - 42 лв. за стая + закуска за двама
- двойна стая с две отделни легла, които могат да се събират с гледка към планината heart - 42 лв. за стая + закуска за двама
- тройна стая
- апартамент

За последните две не знам цената все още. Специално за alben4ik добавям, че може в стаята да се постави допълнително легло. По този начин тя, родителите й и двете дечица преспокойно могат да се настанят в две двойни стаи.

Слагам информация за хотела, директно копирана от сайта им:

Хотел „Балани” се намира на 7 км от гр.Габрово на 800 м надморска височина сред красива природа и свеж балкански въздух, с невероятен изглед към Стара планина, далеч от напрегнатото ежедневие на забързания градски живот. Работи целогодишно.  Хотелската част разполага с 15 двойни, 2 тройни стаи  и 3 апартамента, зала за обучение, зала за фитнес и тенис на маса.Стаите са със собствен санитарен възел и телевизор. 9 от стаите имат възможност за настаняване на деца на допълнително легло. Общия капацитет на хотелската база е 57 места.Апартаментите имат и хладилник. На разположение на гостите са ресторант, дневен бар, лятна тераса и открит басейн. От залата на ресторанта и лятната тераса се открива спираща дъха гледка към старопланинските хребети.Вечер топлината на камината и местната гостоприемност и добра кухня ще превърнат вашия престой в едно приятно и незабравимо изживяване
    Елате при нас! Стара планина е очарователно място както през лятото така и през зимата.
   За любителите на културния туризъм сред забележителностите в региона са ЕМО”Етър”, Соколски Манастир, Дом на хумора и сатирата, Астрономическа обсерватория и планетариум, Зоологическа градина, Исторически музей, Национален музей на образованието, Дечкова къща, връх”Шипка”, АИР „Боженци”, Художествена галерия „Христо Цокев” и др.
    Хотел „Балани” – едно кътче, където времето спира да тече!







« Последна редакция: май 10, 2013, 16:38:48 от Teo » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 09, 2013, 07:46:57 »

Благодаря ви, момичета! Подкрепата ви означава МНОГО за мен и семейството ми!
За съжаление баба си отиде, но няма как, такъв е животът... cray cray cray Нека почива в мир...

Относно организацията - ще продължа започнатото. Но бих искала все пак парите да се превеждат направо на хотела, защото ако трябва да чакам всички преведени пари в моята сметка, ще стане доста късно и ще закъснеем с капарото, а така преводите ще стават постепенно. А ако трябва да ги превеждам постепенно - това е много голям ангажимент, обвързан с време, което нямам в излишък.
Понеже ми е адски трудно и нямам много време покрай всичко, което се случва, ще публикувам сметката тук.
Преди да го направя, питам последно - има ли някой против преводът на капарото да стане по този начин?

Най-новия списък с присъстващите е следният:

1. Еми и мъжа й - двойна стая с гледка към планината - 42 лв.
2. Kiwi и мъжа й - двойна стая с гледка към планината - 42 лв.
3. Фийби, мъжа й и малкия Явор - спалня с гледка към двора.- 42 лв.
4. Ангелче, мъжа й и бебе Симона - спалня с гледка към двора. - 42 лв.
5. Snowy и мъжа й - спалня с гледка към двора. - 42 лв.
6. Албенчик, родителите й и двете дечица - тройна стая с гледка към планината, в която има 3 единични легла и един фотьойл, който се разтяга (доп. легло). - 63 лв.
7. Аз и моят съпруг - само за вечерята.
8. Весето и мъжа й (най-новите ни попълнения) yahoo - днес ще запазя стая за тях.

Изчаквам ви да пишете с последно мнение относно превода и днес към края на работния ден ще му звънна и ще уговоря какво точно да е основанието за превода. Моето предложение е:
Капаро,група за 8.06.2013, форум "Сватбата"
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 10, 2013, 09:27:37 »

Това е новата тема за Габрово.Тук има един много добър организатор на цялото събитие, мисля че независимо от по-малкия брой записали се, ще се получи удесна среща.Аз лично съжалявам от сега, че не мога да дойда, но тогава е годишното събитие на Зачатие, Ден на репродуктивното здраве, в който взимам активно участие и просто не мога да се клонирам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 10, 2013, 09:30:36 »

аз бих искала да посетя обсерваторията, видях че индивидуални посещения са позволени от 13.00 часа, или поне така пише в сайта им. ако някоя друга двойка иска също да се присъедини, да ми пише на лично, за да си уговорим по тел посещение. защото за група искат записване. smile
Маги, много ще се радвам все някога да се видим, жалко за  8ми и успех на другото събитие. blum
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 10, 2013, 09:45:14 »

Магито, много благодаря за отделната тема за Габрово - време беше да си имаме такава, че нещата доста се смесваха с Варненската среща smile
Еми, коя обсерватория искате да посетите?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 10, 2013, 09:48:47 »

Магито, много благодаря за отделната тема за Габрово - време беше да си имаме такава, че нещата доста се смесваха с Варненската среща smile
Еми, коя обсерватория искате да посетите?

ей таз smile
http://www.astronomia.vlez.bg/?showpage=67054
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 10, 2013, 09:54:08 »

 danceg Ще ви заведа с удоволствие, стига да работи, че аз лично не съм ходила от малка. Но в тази част на града има прекрасно място за разходка и много красиви гледки - там е телевизионната кула, мястото наподобява Копитото в София, но в по-малки мащаби и по-красиво, поне според мен smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 10, 2013, 09:55:52 »

danceg Ще ви заведа с удоволствие, стига да работи, че аз лично не съм ходила от малка. Но в тази част на града има прекрасно място за разходка и много красиви гледки - там е телевизионната кула, мястото наподобява Копитото в София, но в по-малки мащаби и по-красиво, поне според мен smile
ехаа, ще носим и двата апарата! Ами аз разчитам че инфото от сайта им е точно. дано. danceg
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 10, 2013, 09:59:37 »

Аз предлагам да организираме тази разходка за неделя - преди да си тръгнете, защото денят сега е дълъг и можете да си позволите да останете до по-късно smile На обяд като освободите стаите в хотела, който иска ще дойде на разходка с нас  yahoo
Честно, вече нямам търпение, много положително съм заредена за тази среща smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 13, 2013, 15:51:23 »

само да вметна,за тези които нямат банка наблизо, а изипей, че става за 3 минути  работата там, взеха ми 1.30 такса за превода на паричките.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 14, 2013, 11:49:32 »

Супер, това е почти колкото ми струва превода през сметката.


Ние се записваме също - 2+2
Въпросът е да уточним настаняването.
Ще си носим двете ремаркенца.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 14, 2013, 12:56:26 »

Тео, свързахте ли се с Управителя? Аз съм сигурна,че ще ви предложи най-подходящата стая. smile
А иначе бих искала да попитам какво се случва с преводите - има ли все още момичета, които не са превели капаро? Искам само да помоля всеки, който няма да успее да внесе паричките до утре, да ми пише на лично, за да съм наясно.
До сега равносметката за преведено капаро е:
1. Еми и Алекс - 40 лв.
2. fiibi_bg и съпруга + Явор - 40 лв.
3. Alben4ik + родителите й + 2 деца - 60 лв.
4. Весето и съпруга й - 40 лв.
5. Kiwi и съпруга й - 40 лв.

Ако пропускам някой от списъка, да си казва...
Остават Snowy, angel4e и Тео (когато стане ясно настаняването при тях).
« Последна редакция: май 14, 2013, 13:34:37 от ivelka » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 15, 2013, 11:35:00 »

Ъпдейт за преведено капаро:

1. Еми и Алекс - 40 лв.
2. fiibi_bg и съпруга + Явор - 40 лв.
3. Alben4ik + родителите й + 2 деца - 60 лв.
4. Весето и съпруга й - 40 лв.
5. Kiwi и съпруга й - 40 лв.
6. Angel4e + съпруг и бебка - 40 лв.

Остават Snowy и Тео (когато стане ясно настаняването при тях).
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 15, 2013, 14:47:55 »

ИВе, а какъв е планът за разходки? Къде ще се ходи?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 16, 2013, 08:11:48 »

1. Еми и Алекс - 40 лв.
2. fiibi_bg и съпруга + Явор - 40 лв.
3. Alben4ik + родителите й + 2 деца - 60 лв.
4. Весето и съпруга й - 40 лв.
5. Kiwi и съпруга й - 40 лв.
6. Angel4e + съпруг и бебка - 40 лв.
7. Snowy + мъжа й - 40 лв.

Днес последно, ще звънна на Управителя около обяд и ще уточня за стаята на Тео и ще се уверя, че всичко е наред с капарото.

Веси, мисля си за няколко места, на които да ви заведа, но понеже ще има и малки деца, не знам на кого как ще му е удобно и по кое време. Аз лично предлагам разходката да я направим в неделя след закуската или след обяда. Ако тръгнем след зауската, може да си направим нещо като пикник на една много хубава поляна в областта Градище (Габровското копито) и да ви заведа да видите града от скалите. На въпросната поляна всяка неделя се събират много хора, тичат и играят деца, прави се пикник...Има страхотен ресторант, който съм сигурна че ще ви очарова с кухнята и градината си - там може да обядваме. Там наблизо се намира и Планетариума, за който Еми спомена, и една малка зоологическа градина (която едва ли ще ви впечатли).
Другата ми идея беше за Боженци, но то е доста далече и има единствено къщи за гледане и механи за хапване. В смисъл, няма гледки или забележителности.
Пишете ми какво мислите за този план smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 16, 2013, 09:50:12 »

А тук нали ще отидем: http://www.humorhouse.bg/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 16, 2013, 10:04:02 »

страхотен план, аз съм За. пък и щом е само в приятна компанияяяя danceg
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 16, 2013, 10:19:11 »

Веси, ще ви заведа разбира се, музеят така или иначе ни е по път от Баланите до въпросната поляна smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 16, 2013, 11:18:14 »

И на ме разходката до Градище много ми допада  good. Хубаво ще е да тръгнем след закуска, а не да чакаме чак след обяд, поне на мен така ми се струва  smile

А в събота по кое време ще започнем да се събираме? Направо в хотела ли ще ходим или ще се чакаме някъде?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 16, 2013, 11:56:24 »

Ами аз предлагам да се чакаме някъде, понеже хотелът е извън града и не знам как точно да ви обясня пътя до него. Ако имате GPS и го настроите до село Балани, ще ви заведе точно до хотела - той е на самия вход на селото. Може да се разберем с тези, които нямат навигация да се чакаме на някое лесно за откриване място в Габрово, където има къде да се паркира. Според мен най-подходящото такова е Спортна зала Орловец, пред която има безплатен паркинг и се намира до единствената Билла. Ето карта от входа на Габрово, на идване от София:


Обърнете внимание на червените стрелки - първата показва входа на Габрово, втората - Автогара Габрово, а третата - Дома на Хумора и сатирата. Зелените точки показват кръстовищата със светофари, през които трябва да преминете. Точка А е входа на Габрово, на който ще видите голяма каменна статуя на кон, а точка Б е мястото, на което ще се чакаме. smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 16, 2013, 11:58:42 »

Нека всеки да пише времето, по което му е удобно да пристигне. Аз лично смятам, че ще е най-добре да тръгнете сутринта, но все пак всеки има различни ангажименти и работа, така че ще се съобразим с мнозинството smile
Само за справка пътя, който трябва да се измине от входа на Габрово до хотела в Баланите - вижте го на този линк:
https://maps.google.bg/maps?saddr=Route+44&daddr=Sportna+Zala,+Gabrovo+to:Balanite&hl=en&ie=UTF8&ll=42.864893,25.342026&spn=0.079645,0.198269&sll=42.859356,25.342884&sspn=0.079652,0.198269&geocode=FRNxjgIdvvCBAQ%3BFeJLjgId0FuCASHw10vOFbsSSSkB7yQtlhqpQDHw10vOFbsSSQ%3BFTCQjQIdaB-DASnrrztKoASpQDEYv_hwUfbf2g&oq=%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B0+%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0+%D0%BE%D1%80%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%86&t=h&mra=ls&z=13
« Последна редакция: май 16, 2013, 12:09:37 от ivelka » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 16, 2013, 12:59:44 »

И аз смятам, че е добре по-рано.Ама не искам да съм ориентир, защото ние сме свикнали и по нощите да пътуваме. Та можем да сме там и в 8.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 16, 2013, 13:51:24 »

Аз да попитам до Градище как може да стигне малко бебе?С кола ,с количка ?Какъв е пътя?За съжаление си нямаме кенгуро за носене.Ако някоя мама има и носи може да се включим и печа в разходката ,при положение,че пътя не е подходящ за бебешка количка.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 16, 2013, 13:59:06 »

Фийбс, има асфалтов път до там, но има и еко пътека през гората, по която може да ходят двойките без деца поне на връщане smile Като се качим горе има около 100 метра каменист неравен път до самите скали, който трябва да се мине пеша и трябва да носите Явор на ръце  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 16, 2013, 14:00:15 »

Фийбс, има асфалтов път до там, но има и еко пътека през гората, по която може да ходят двойките без деца поне на връщане smile Като се качим горе има около 100 метра каменист неравен път до самите скали, който трябва да се мине пеша и трябва да носите Явор на ръце  girl_wink

Е 100 метра не са проблем smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 16, 2013, 14:02:13 »

и ние тръгваме рано, иначе денят ни се губи, а идеята е да видим повече неща и хора smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 17, 2013, 11:46:47 »

Аз имам въпрос към администратора, който е разделил двете теми - има ли някъде архив на темите? Защото доста време ми беше отнело да опиша вариантите за вечерята, а сега виждам че този пост не е оставен в темата и трябва да ги пиша наново... Има ли вариант да се върне този пост? blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 17, 2013, 11:52:47 »

Написано от Ivelka


Сега за вечерята. 
Разгледах менюто - доста е разнообразно, а цените са нормални. Някой ми беше писал на лично дали не може на място да се поръчва - и аз така предпочитам по принцип, но домакинът каза, че ще е много по-удобно и лесно за тях предварително да подготвят порциите. Има само един вариант да се поръчва на място - ако всички пристигнат на обяд в събота, за да си поръчат хапването и да има време да се подготви за вечерята.
Разбрахме се кувертът да е в рамките на 20 лв. на човек и да включва салата, предястие, основно и 1 бр. минерална вода. Предястието ще бъде няколко вида мезета, поставени в общи големи плата.
Вариантите за салата и основни са много, така че ако някой си има конкретна любима салата или ястие, които ги няма в долните изброени, да пише и ще му ги приготвят.

Салати:
Овчарска салата - 4,90 лв.
Шопска салата - 3,90 лв.
Зелена салата - не съм записала цена 

Основно:
Пъстърва във фолио - 8,90
Пъстърва на керемида - 9,40
Пилешка пържола от филе на скара/тиган със сметанов сос - 7 лв.
Свинска пържола от филе на скара/тиган със сос братинджус - 8 лв.
Свинско филе с гъби - 7,60 лв.
Пилешки шашлик - пилешко филе, бекон, гъби, чушка, лук, пържени картофи - 400 гр., 9,30 лв.
Пълнено пилешко филе - /пилешко филе, бекон, кисели краставички, кашкавал, пушено топено сирене, сметана/ - 350 гр., 9,90 лв.
Хайдушки шашлик - /свинско филе, свински дроб,бекон, гъби, гарнитура/ - 400 гр. - 8,30 лв.
За вегетарианско меню не се разбрахме нищо конкретно, но ми предложи варианти със задушени зеленчуци или запечен патладжан със сирене и кашкавал. Относно разликата в цената има вариант да се компенсира с десерт или питиета.
В менюто харесах следното ястие, което може да стане вегетарианско:
Романтична гондола - микс броколи, гъби, кисели краставички, шунка, пушено топено сирене, кашкавал - 400 гр. за 7,20 лв.

Предястия:
- пилешки дробчета с лук
- пилешки хапки от филе
- пържени картофи
- хрупкави сиренца с панировка
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 17, 2013, 12:39:03 »

Ние ще решим следващата седмица. В понеделник-вторник ще преведа капарото.
Благодаря ти за информацията.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 17, 2013, 13:08:53 »

fiibi_bg, благодаря! give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 17, 2013, 13:57:09 »

Иве, това значи ли да ти пращаме избора си за меню? защото аз мога да го направя още днес? Къде ти е удобно , в ФБ или тук в темата или на лично пак тук? give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 17, 2013, 14:38:46 »

Иве, това значи ли да ти пращаме избора си за меню? защото аз мога да го направя още днес? Къде ти е удобно , в ФБ или тук в темата или на лично пак тук? give_rose
Ем, иска ми се първо да се изразят мнения за предпочитания за менюто като цяло. Удобно ми е тук в темата да се избира меню. Искам само да припомня и уточня, че кувертът ще се закръгля на 20 лева на човек, така че в случая няма голямо значение дали избирате по-евтино или по-скъпо основно ястие, защото ще се компенсира или вземе от количеството на предястията, които ще са сложени на масата в общи чинии. В този ред на мисли ми се иска да се спрем на до 3 вида основно. Не знам...честно казано нямам опит в организиране на такова събитие и подготвяне на меню, което да удовлетворява всички. Приемам всякакви мнения, идеи и съвети, за да се вземе възможно най-доброто решение за групата smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 17, 2013, 14:44:55 »

Ние нямаме големи  претенции.Единствено аз не ям шопска салата и моя мъж най-вероятно ще иска нещо свинско.За мен всичко друго е ок.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 17, 2013, 19:58:29 »

аз мислех че като миналата година, всеки избира различно от изброеното от списъка. и така накрая  от ресторанта ще си знаят колко бройки от какво да слагат така. не знаех че ще редуцираме списъка с менюто. така че каквото изберете в този случай и на нас ни е все едно. мойто основно ще е вегетарианско ( т.е от изброеното - романтична гондола без шунка) , само това да вметна, една овчарска и една шопска салата. За мъж ми ще изчакам да ги сведете до по-малко неща за основното, той ще яде всичко. За общите плата нямам претенции.
 Мерси give_rose
Ако решите , да сведем до една риба, едно свинско и едно пилешко ястие  като 3 варианта за основно и готово.  smile
« Последна редакция: май 17, 2013, 20:00:05 от emmmmmy » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 17, 2013, 20:20:36 »

Да ,предложението е добро
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 17, 2013, 20:27:39 »

Пържолите имат ли някаква гарнитура или се поръчва отделно?
И друго се чудя. Те ако знаят предварително, какъв е проблемът да приготвят на всеки каквото иска?
« Последна редакция: май 17, 2013, 20:30:13 от veseto_87 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 17, 2013, 20:39:24 »

Пържолите имат ли някаква гарнитура или се поръчва отделно?
И друго се чудя. Те ако знаят предварително, какъв е проблемът да приготвят на всеки каквото иска?
точно това и аз се чудех.
май нямат гарнитура пържолите, освен общите плата.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 17, 2013, 20:53:15 »

Ако нямат, предполагам има възможност да се поръча.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 17, 2013, 21:25:36 »

Добър вечер smile
И аз мисля, че не е проблем да си поръча всеки каквото желае, но ми се стори, че този вариант не допадна много на управителя, както казах, нямам опит с такава организация и съдя от миналогодишната - мисля, че имаше 2-3 варианта на основно ястие. Аз предлагам всеки да си избере от изброеното и да го напише в темата. Аз ще направя един списък и ще го изпратя на имейла им. Пък не вярвам да направят проблем - все пак не сме малка група и ще им направим добър оборот.
Относно гарнитурите - не знам къде съм бляла, че не съм ги добавила,  blush добре че е Веси да ме подсети  girl_impossible
Гарнитурата е 2 лева към всяко основно ястие (от тези, които са без гарнитура по принцип). Както казах, кувертът се закръгля до 20 лева, така че няма да се оскъпи от гарнитурата, просто съм забравила да я добавя. Общо взето, още при разговора ми с Управителя той каза, че ще нагласят за всеки основно с гарнитура за 10 лв., салата за около 5 лв. и минерална вода и общите мезета за останалите 5 лева. smile
Ако имате други любими салати или предложения за предястията, пишете. Всичко може да се изпълни.

П.П. Все забравям да ви кажа, че утре имаме Карнавално шествие по случай празника на града, който беше днес. Жалко, че няма да можете да присъствате, но пък ще видите някои останали атракции - един руски град, който стана побратим на Габрово подари на града страхотна голяма ладия от дърво и желязо и една желязна статуя на котка. Разположени са точно срещу Дома на хумора, така че ще ги видите от близо.


Зад нея се вижда спортната зала, където предложих да се чакаме Wink
« Последна редакция: май 17, 2013, 21:30:49 от ivelka » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 17, 2013, 21:29:22 »

За нас ;

2 бр овчарска салата
2 бр Свинска пържола от филе на скара със сос братинджус + гарнтурка.
Предястията каквото решите

Друго ,ако се налага ще допоръчваме на място.
« Последна редакция: май 17, 2013, 21:54:55 от fiibi_bg » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 17, 2013, 21:51:45 »

аз мислех че като миналата година, всеки избира различно от изброеното от списъка. и така накрая  от ресторанта ще си знаят колко бройки от какво да слагат така. не знаех че ще редуцираме списъка с менюто. така че каквото изберете в този случай и на нас ни е все едно. мойто основно ще е вегетарианско ( т.е от изброеното - романтична гондола без шунка) , само това да вметна, една овчарска и една шопска салата. За мъж ми ще изчакам да ги сведете до по-малко неща за основното, той ще яде всичко. За общите плата нямам претенции.
 Мерси give_rose
Ако решите , да сведем до една риба, едно свинско и едно пилешко ястие  като 3 варианта за основно и готово.  smile
  в този случай си казвам нашето:
1 шопска 1 овчарска
1 романтична гондола без шунка и 1 пилешки шашлик
обшите плата както казах- каквото сложат, все ни е едно  за тях.

гарнитурата не разбрах какво включва  - картофи ли са? blush

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 18, 2013, 07:54:04 »

За нас:
2 бр. овчарска салата
1 бр. рвинска пържола от филе на скара със сос братинджус + гарнтура
1 бр. романтична гондола (с шунка, както си му е редът  smile )
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 18, 2013, 08:02:41 »

Гарнитурата е по наше желание - аз предлагам да е нещо комбинирано - картофи, зелена салатка и зеле с моркови например? smile Какви картофки предпочитате? Аз лично си падам повече по варените картофи, и не долюбвам пържените, понеже като цяло в заведенията се използват от онези бланшираните безвкусни картофи  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 18, 2013, 08:22:15 »

Аз съм съгласна, каквито и картофи да са-харесвам ги. 1 гарнитура значи за нас. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #44 -: май 18, 2013, 13:46:44 »

Аз докато вляза и сте написали половин роман smile За пътуването да си кажа, ние ще тръгнем сутринта и някъде към обяд ще бъдем в хотела да оставим куфарите с балните ми рокли с гол гръб. След това -  хапване, пийване, дрямка, разходка са опции в програмата, ще решим на място като се съберем.

Ще ми се да определя на място, какво ще хапвам като основно, според обяда ще решавам smile и трите предложения риба, пиле или свинско са в списъка с неща, които семейството яде.  А за салатките - имаме ли нужда от плато с предястия и салата? Нещо не се  ориентирах какво ще има платата - салати или мезета?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 18, 2013, 14:02:39 »

предястията -общите плата са това:
Предястия:
- пилешки дробчета с лук
- пилешки хапки от филе
- пържени картофи
- хрупкави сиренца с панировка

А гарнитурите към всяка порция ( за който желае гарнитурка), го бистрим още.
Гарнитурата е по наше желание - аз предлагам да е нещо комбинирано - картофи, зелена салатка и зеле с моркови например? smile Какви картофки предпочитате? Аз лично си падам повече по варените картофи, и не долюбвам пържените, понеже като цяло в заведенията се използват от онези бланшираните безвкусни картофи  pardon
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 18, 2013, 21:56:54 »

Аз  четох по диагонал ,предимно постовете на ivelka и доколкото разбирам-поръчвам:
Шопска салата
Овчарска салата
Пилешка пържола от филе на скара със сметанов сос - 7 лв.
Хайдушки шашлик - /свинско филе, свински дроб,бекон, гъби, гарнитура/ - 400 гр. - 8,30 лв
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 25, 2013, 20:29:10 »

Иве, аз за съжаление ще съм сама. в последния момент, въпреки че е предупредил отдавна, от работата на мъжа ми, са   му  казали че ще имат международно събитие  в София и Боровец, точно на 8 и 9ти  са го организирали шефовете. sad
Казвам го за да го махнеш като бройка от вечерята, стаята си остава, ако някоя друга самотна дама иска да ползва леглото другото, давам го без проблеми. Извинявам се, отварям ти работа, скапа ми се настроението.
за мен си остава моята част от менюто непроменено, една шопска салата и  1 романтична гондола без шунка.
Благодаря ти ! give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 26, 2013, 09:05:36 »

Иве, аз за съжаление ще съм сама. в последния момент, въпреки че е предупредил отдавна, от работата на мъжа ми, са   му  казали че ще имат международно събитие  в София и Боровец, точно на 8 и 9ти  са го организирали шефовете. sad
Казвам го за да го махнеш като бройка от вечерята, стаята си остава, ако някоя друга самотна дама иска да ползва леглото другото, давам го без проблеми. Извинявам се, отварям ти работа, скапа ми се настроението.
за мен си остава моята част от менюто непроменено, една шопска салата и  1 романтична гондола без шунка.
Благодаря ти ! give_rose

Ех, Еми, много неприятна промяна, но ти не се ядосвай! Пак ще си прекараме хубаво! Взимай някоя приятелка ако искаш, поне да се възползва от леглото smile Със сигурност няма да скучаеш сама, защото аз през деня в събота също ще съм без мъж - моят е на работа до вечерта и ще дойде за вечерята. Не се притеснявай за порциите, не ми отваряш работа, защото още не съм ги поръчала.
Искам да помоля всички, които не са заявили своята поръчка за вечерята, да го направят до края на другата седмица.
Kiwi, доколкото разбирам искате да поръчвате на място, така ли? Предполагам, че няма да е проблем, макар че сигурно са очаквали от нас да поръчаме като група всичко предварително.
Тео, с вас какво стана, ще идвате ли последно?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 26, 2013, 09:19:37 »

ах олекна ми малко! heart give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 26, 2013, 10:10:00 »

ах олекна ми малко! heart give_rose
Еми ,ние си имаме цяло бебе за забавление smile.Няма да скучаеш
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 26, 2013, 12:13:58 »

Ще идваме разбира се.
Още не съм превел капарото, вероятно вторник след обяд.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 26, 2013, 19:03:18 »

Еми ,ние си имаме цяло бебе за забавление smile.Няма да скучаеш
това си го помислих, ама не знам дали ще ми го давате да го гушна, много обичам, ама не всеки родител дава smile heart
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 27, 2013, 08:06:10 »

Здравейте на всички в новата седмица! Тъй като остава съвсем малко до срещата ни в Габрово, започвам да поставям финалните щрихи в организацията. Ще постна тук менютата, събрани на едно място, за да можете да ги проверите всички и да не допусна неволна грешка. Моля, онези от вас, които не са заявили все още избора си за вечерята, да го направят тук в темата или да ми изпратят ЛС.

Веси и мъжа й:
Овчарска салата - 2 бр.
Свинска пържола от филе на скара със сос братинджус + гарнитура - 1 бр.
Романтична гондола – 1 брой

Еми:
Шопска салата – 1 бр.
Романтична гондола без шунка – 1 бр.

Ангелче:
Шопска салата – 1 бр.
Овчарска салата – 1 бр.
Пилешка пържола от филе на скара със сметанов сос и гарнитура – 1 бр.
Хайдушки шашлик - /свинско филе, свински дроб,бекон, гъби, гарнитура/ - 1 бр.

Фийби:
Овчарска салата - 2 бр.
Свинска пържола от филе на скара със сос братинджус + гарнитура - 2 бр.

Аз и мъжа ми:
Овчарска салата – 2 броя
Свинска пържола от филе на скара със сос братинджус + гарнитура -1 броя
Пилешка пържола от филе на скара със сметанов сос и гарнитура – 1 бр.

Snowy:
...

Alben4ik:
...

Teo:
...

Общо:
Овчарска салата – 7 броя
Шопска салата – 2 броя
Свинска пържола от филе на скара със сос братинджус + гарнитура – 4 бр.
Пилешка пържола от филе на скара със сметанов сос и гарнитура – 2 бр.
Хайдушки шашлик - /свинско филе, свински дроб,бекон, гъби, гарнитура/ - 1 бр.
Романтична гондола с шунка – 1 брой
Романтична гондола без шунка -1 брой

Това е за сега, ако нещо пропускам, казвайте Wink

Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #54 -: май 27, 2013, 18:43:46 »

Аз малко съм поизтървала разделянето на двете теми  blush
Да пиша и нас за вечерята:
Овчарска салата - 2 бр.
Пилешки шашлик - 1бр.
Свинска пържола от филе на скара със сос братинджус + гарнитура -1 бр.
А къде и към колко часа ще се събираме, за да знаем как да си планираме пътуването???
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 27, 2013, 18:46:56 »


А къде и към колко часа ще се събираме, за да знаем как да си планираме пътуването???

Сноуи, цитирам ивелка, за да не пише пак smile. час няма, който в колкото пристигне, звънка на другите и се настига с тях там където се разберат. Оставяйте си тел на лични. Иначе тук в цитата е дадено как да стигнете до хотела за да си оставите нещата и оттам да видите накъде и що.

Ами аз предлагам да се чакаме някъде, понеже хотелът е извън града и не знам как точно да ви обясня пътя до него. Ако имате GPS и го настроите до село Балани, ще ви заведе точно до хотела - той е на самия вход на селото.
 Може да се разберем с тези, които нямат навигация да се чакаме на някое лесно за откриване място в Габрово, където има къде да се паркира. Според мен най-подходящото такова е Спортна зала Орловец, пред която има безплатен паркинг и се намира до единствената Билла. Ето карта от входа на Габрово, на идване от София:


Обърнете внимание на червените стрелки - първата показва входа на Габрово, втората - Автогара Габрово, а третата - Дома на Хумора и сатирата. Зелените точки показват кръстовищата със светофари, през които трябва да преминете. Точка А е входа на Габрово, на който ще видите голяма каменна статуя на кон, а точка Б е мястото, на което ще се чакаме. smile
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #56 -: май 27, 2013, 18:49:37 »

Мерси, Еми  give_rose Ние за по-напряко ще минем през Велико Търново, та затова....
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #57 -: май 27, 2013, 19:07:50 »

Kiwi, доколкото разбирам искате да поръчвате на място, така ли? Предполагам, че няма да е проблем, макар че сигурно са очаквали от нас да поръчаме като група всичко предварително.

Иве, от сега мога да кажа салатите - шопска и овчарска, останалото на място. Аз очаквам да открия хотела и да сме там към обяд, тъй че няма да са съвсем неподготвени.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 30, 2013, 16:00:05 »

Капарото е преведено.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 03, 2013, 18:32:27 »

Понеже дългоочакваната среща наближи, искате ли да организираме нещо като предварителна среща за тези, които ще пристигнат около обяд в Габрово? Нека всеки да напише ориентировъчен час, в който планира пристигне в града, за да видим дали ще се съберем достатъчно хора за предварителна разходка по забележителностите.
 
Предлагам да направим следното:

Разбираме се за ориентировъчен час 12-1 на обяд. Първите, които пристигнат, ми се обаждат по телефона и се чакаме с тях на уговореното място пред Спортна зала Орловец. От там отиваме в едно съвсем близко заведение с градина да пием кафе и който е гладен - да хапне (в това заведение обядвам всеки ден и мога да гарантирам, че кухнята е много добра, а цените народни). Мястото се намира срещу Дома на хумора и сатирата. Там стоим около час, като през това време, аз ще посрещам новопристигналите. От там отиваме в Музея на хумора, разглеждаме го. След това мога да ви заведа на Етъра за кратка разходка. А ако остане време може да прескочим и до прекрасния Соколски манастир, който е съвсем близо до Етъра. След което можем да се отправим към хотела, за да ви настаним и да се подготвим за вечерята.
За неделя планирам разходка до местността Градище с обяд в заведението Горско ханче и разглеждане на Планетариума, който също се намира в тази местност. В планетариума не съм ходила от дете и доколкото знам отварят само с предварителна уговорка, така че няма да е зле да се обадим и да ги предупредим, че ще ходим.
Моля, всеки да изкаже мнение за така планираната разходка, за да имам някаква представа колко човека ще водя на определените места smile

 give_rose

И сега да ви зарадвам - групата ни се увеличи с още едно прекрасно семейство - Слънце, съпругът й и прекрасната им  дъщеричка Кали.  yahoo

За всички, които ще пътуват от посока Варна:


Ето и линк към картата:
https://maps.google.bg/maps?saddr=Route+5&daddr=42.8898802,25.3226702+to:42.8849662,25.3180377+to:Sportna+Zala,+Gabrovo&hl=en&ll=42.893385,25.33267&spn=0.031755,0.0739&sll=42.887631,25.328422&sspn=0.015879,0.03695&geocode=FQqzjgIdLdKCAQ%3BFZhyjgIdrmSCASm3rTochRqpQDGFyXbsFUCDsw%3BFWZfjgIdlVKCASlHcDgrmhqpQDE9NQLol5QfyQ%3BFeJLjgId0FuCASHw10vOFbsSSSkB7yQtlhqpQDHw10vOFbsSSQ&t=h&mra=dpe&mrsp=2&sz=15&via=1,2&z=14

И снимка на входа на Габрово от към Търново:

Неслучайно слагам тази снимка - това е веднага след табелата за вход в Габрово - ще видите карта на градските пътища.
« Последна редакция: юни 03, 2013, 19:02:47 от ivelka » Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 03, 2013, 21:01:10 »

Идеално! Само, че видяхте ли прогнозата за времето?
Записвам се по обяд пред спортна зала.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #61 -: юни 03, 2013, 21:47:43 »

Звучи супер! За справка, ще се чакаме на точка Б, което е зала Орловец. Правилно ли съм разбрала?

Прогнозата за времето предвижда за събота дъжд, а за неделя слънце! В превод, ще вали докато дойда в събота и после ще просветне Sunshine Единствено не мога да гарантирам, ако ми се доспи на обяд и си легна какво ще се случва smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 04, 2013, 07:46:26 »

Аз имам надежда времето да не е много мокро и да става за разходки. Ето прогнозата за Габрово:
http://sinoptik.bg/gabrovo-bulgaria-100731549/5-days

За справка - днес тук е леко облачно с проникващо слънце и топло, а прогнозата за днес е доста по-лоша от тази за събота.
И все пак - нищо не казвате за ориентировъчен час - Kiwi, Angel4e?
Ще се чакаме в точка B, защото е добър ориентир, има къде да се паркира и спортната зала не може да се сбърка smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #63 -: юни 04, 2013, 07:56:17 »

Иве, аз приех твоето предложение за пристигане между 12 и 1 за фиксирания час, по който да си настроя потеглянето, и за това не писах smile Мисля, че е ОК.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 04, 2013, 11:20:28 »

Иве, ние ще дойдем по-рано. За нас какво предлагаш?  blum
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 04, 2013, 11:50:50 »

Иве, ние ще дойдем по-рано. За нас какво предлагаш?  blum

Колко по-рано, Веси?  smile Аз преди това ще съм ангажирана с домакинска работа, защото няма да имам време да я свърша през уикенда. Но мога да ви упътя да разгледате по-обстойно Етъра, например smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 04, 2013, 12:35:36 »

Аз предполагам, че ние ще дойдем по-късно, вероятно около 12 или 12 и половина ще тръгнем от вкъщи, за да могат децата да спят в колата, за да е по-лесно пътуването. Пътят ни до Габрово е около час и половина - два, така че до 2 часа очаквам да пристигнем, но не мога да гарантирам 100 процента.
Габрово го познавам, също така знам къде са Етъра и Соколския манатстир, така че ние ще звънкаме на по-късен етап, за да видим къде сте и да ви намерим!

А за вечерта в ресторанта към колко мислите, че ще е добре да се събрем?
Питам, за да си направя план за децата!


ПП Много се радвам за новите попълнения в групата!!!
« Последна редакция: юни 04, 2013, 12:38:04 от alben4ik » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 04, 2013, 12:48:39 »

Ами Иве, аз предполагам, че към 10-11 ще сме там. Но ще намерим с какво да се забавляваме, ти не се тревожи.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 04, 2013, 12:59:51 »

Alben4ik, щом познаваш града, значи ще се намерим във всеки един момент  good
Относно вечерята - не сме обсъдили още с управителя точен час, така че давайте предложения.
Аз предлагам 19 часа да седнем да вечеряме, за да можем да се насладим на гледката докато хапваме и си бъбрим. Надявам се да имаме късмет и вечерта в събота да пекне слънце и да стане топло и подходящо времето, за да изнесат масите на терасата. А и хората са различни - едни са свикнали да вечерят в 18 часа, други - в 20-21 часа. 19:00 ч. е компромисен вариант, мисля smile

Забравих да поясня, че сме общо 20 души, като не броя децата. Менютата вече са поръчани. 16 човека сме на предварително меню, а останалите 4 ще поръчват на място, като условието от страна на управителя беше да поръчат поне салатите. Хората на свободна консумация ще си платят сметката лично на персонала. Аз, като организатор, поемам ангажимента да събера парите от кувертите на всички останали, както и доплащането за нощувките. Това ще го направя преди вечерята, за да не настане объркване после. След това всеки ще може да си поръчва на свободна консумация smile
Извинявам се за детайлното организационно пояснение, но държа всичко да протече гладко и точно smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #69 -: юни 04, 2013, 15:18:26 »

Часът за вечеря ме устройва. ДОбре е, че е по-рано, за да може да се видим преди децата да трябва да спят.
Ако часът за среща през деня е около 14, може и ние да успеем да се присъединим. Ако не, то тогава ще се включим по-късно в движение.
Програмата за разглеждане на зазбележителностите ми се струва страхотна. Дано времето позволи.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 04, 2013, 20:42:46 »

Ще се опитам да дойдем в 12, но не гарантирам че няма да закъснеем с до половин час, че и ние ще пътуваме 2 часа. Вечерята наистина за 19 става и от гледна точка на деца, лягащи си в 8-9.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 05, 2013, 11:41:28 »

И на мен часът за вечерята ми харесва  good good

Не остаааааанаа........
 yahoo
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 05, 2013, 17:41:59 »

За съжаление, ще трябва да ме гледате с бинт на врата, но имам позволение от хирурга да пътувам. За сега не мога да си въртя главата, надявам се до събота да мога. В противен случай, ще карам само направо. funnytooth


Смятам, че е постижимо до 12-12.30 ч. да пристигнем за обяд, както е запланувано. Ще се опитаме да се придържаме към програмата, но имаме едно наум за двамата ни разбойници.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #73 -: юни 06, 2013, 09:03:56 »

И ние ще се опитаме да пристигнем в 12-12:30  Wink А за програмата- good
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 06, 2013, 10:45:58 »

Чудесно! Който пристигне около този час -12-13 часа, да звъни на някой от следните телефони:

Молбата ми е админът да ги махне в петък вечерта, за да може да ги запишат всички. smile
Напомням да си носите бележката за платеното капаро. Който пристигне преди другите на Баланите, може да се настани самостоятелно, само да каже, че е от групата на Ивелина и каква стая е избрал (с две легла, спалня, тройна, апартамент) smile

Напомням разпределението на стаите:

1. Слънце, съпруга й и Калия - двойна стая с 2 единични легла и гледка към планината
2. Kiwi и мъжа й - двойна стая с 2 единични легла и гледка към планината
3. Фийби, мъжа й и малкия Явор - спалня с гледка към двора.
4. Ангелче, мъжа й и бебе Симона - спалня с гледка към двора.
5. Snowy и мъжа й - спалня с гледка към двора.
6. Албенчик, родителите й и двете дечица - тройна стая с гледка към планината.
7. Весето и мъжа й  - двойна стая с 2 единични легла и гледка към планината.
8. Тео, съпруга + близнаците - апартамент.

Тео, и направо да караш, пак ще стигнеш до хотела! То Габрово се състои от две успоредно разположени дълги улици  pardon
« Последна редакция: юни 09, 2013, 22:43:15 от Teo » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #75 -: юни 06, 2013, 12:17:08 »

Нахлувам и тук, но не мога да се сдържа. Много ме е яд, че няма да можем да се видим в Габрово (в пловдивската тема вече писах защо), но не мога да не поздравя Ивелка за организацията, която направи... Признавам, че си ви четях редовно с тайната надежда да си освободя дори и в последния момент уикенда за Габрово и да бъда в час с нещата, но не се получи.
Иве, поздравления!!  Bravo От самото начало беше прецизна и съумя да направиш стегнат план, съобразявайки се с много неща и различни мнения... Не се съмнявам, че ще срещата ще бъде чудесна!! И да не ви пука от времето - важното е хубавата емоция, която в добра компания е винаги налице  good Поздрави!!!!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 06, 2013, 13:41:28 »

Роси, благодаря ти за хубавите думи, поласкана съм  blush Wink Правя каквото е по силите ми и се надявам всичко да мине добре в събота danceg

Преди малко се чух с управителя да уточня часа за вечерята и той ме поправи в една моя невинна грешка относно менюто, която се надявам да ми простите blush
Става дума за свинската пържола със сос братинджус. Оказа се, че пържолата на тиган се приготвя с този сос, а пържолата на скара е без сос. По негови думи, свинската пържола на тиган със сос братинджус е много по-вкусна. Така че имайте в предвид, че може да се приготви и по двата начина. Това може да се уточни и в събота на място при настаняването, така че не е фатално smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 06, 2013, 16:07:11 »

Аз също искам да поздравя ivelka, за страхотната работа.Много точно, за кратко време, без излишни емоции.
Да си изкарате супер.Аз после ще ви чета.Ех ако бяхте в друг ден, но точно тази събота и неделя ми е повече от невъзможна.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #78 -: юни 07, 2013, 17:47:55 »

Събирате се страхотна група! :bravo:Дано времето е поносимо, да няма дъжд, пък от облаци никой не се плаши. И аз много съжалявам, че няма да ви видя. Отказвам се и от среща в Бургас утре, във връзка с 40 години от завършване на гимназия. Какво да се прави, ние майките, винаги се съобразяваме с децата си, макар те да не го отчитат. Нищо, техните деца ще им го връщат Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 07, 2013, 20:33:39 »

Ние може би ще пристигнем към 14-14.30 ,така че можем да се включим директно към обиколката на Етъра или в хотела.Ще звъним и ще се чуем.Знаем къде е Етъра ,така че няма да е проблем.Съпруга сутринта ще го раздава работен и като отметне задачките тръгваме.За пържолите няма проблем,соса звучи интересно ,така че си държим на него.Като са на тиган - на тиган smile.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 08, 2013, 06:57:55 »

Мили хора, толкова ме яд, че времето е лошо...  girl_impossible И че няма да видите Габрово в пълния му блясък - слънчево, зелено и оживено от хора през уикенда sad Ужасно съжалявам...явно нямаме късмет!
От друга страна много се радвам, че ще се запозная с всички вас и съм сигурна че ще си прекараме хубаво!
Аз не съм се отказала да ви водя по разходки, въпреки дъжда, при желание от ваша страна. Така че взимайте чадърите и ви чакам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 08, 2013, 07:06:13 »

Иве, аз гледах в нета, имам надеждата че докато дойдем, вече  ще е просто облачно. така и прогнозите го дават там където четох. Ми каквото такова, можем и на закрито да побъбрим.
  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 08, 2013, 07:11:34 »

И да има дъждове се надявам да не са по цял ден.Все ще има слънчеви моменти и при по бърза реакция може и да имаме възможност да се поразходим.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 08, 2013, 07:14:47 »

Оо, да, и аз винаги съм с надежда! То времето е толкова променливо, че като нищо на обяд да ни изненада със слънце smile А между другото дъждът почти спря smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 09, 2013, 16:42:00 »

Благодаря на Ивелка за усърдието и търпението, което прояви към нас!
 give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 09, 2013, 17:01:33 »

Срещата беше страхотна. Радвам се, че се запознахме с всички вас!  Bravo
Специални благодарности на Ивето за чудесната организация!  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 09, 2013, 17:19:20 »

И аз да отбележа ,че организацията беше супер.Благодаря на Ивето.
Благодаря на всички ,с които бяхме заедно този уикенд.Изкарахме повече от чудесно.smile
Явката е матиран от емоции и спинка сладко,сладко!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #87 -: юни 09, 2013, 17:59:14 »

Сууупер среща! За Ивето Bravo  Bravo Bravo Bravo Bravo give_rose

И какво научихме за този прекрасен град и за хората в него? Ами научихме, че си слагат кранчета на яйцата.

Защо? - За да ползватот яйцето, колкото им трябва smile



Как се монтира кранчето? - Това предлагам да е част от забавленията на следващата ни габровска среща smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 09, 2013, 21:05:56 »

Беше ни много забавно и на нас с всички вас! Благодарим за приятните емоции!!

Иве, страшна организация, браво  Bravo, успя да угодиш на всички, а групата ни хич не беше малка!!!

И моите девойки са доста изморени и си легнаха раничко днес  tease yahoo
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 09, 2013, 21:19:27 »

Изкарахме чудесно! Много съм щастлива че се запознах с всички вас. Организацията беше отлична! Единственото за което обвинявам организаторката, е лошото време blum
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 09, 2013, 22:38:43 »

Поздравления и от мен за организатора! Толкова перфектна организация, че нямаше проблем да се включим дори в последния момент. Благодаря, Иве!  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 10, 2013, 06:36:17 »

мен ми е мерак да видя общите снимки, които фотографите правиха горе в планината. когато са готови, моля пишете , та да си даваме мейлите на лично. blum

за недошлите, една габровска салата и един габровски котак, който яде и корички от пица (тествах).

« Последна редакция: юни 10, 2013, 06:38:33 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #92 -: юни 10, 2013, 06:46:04 »

А, котакът не е габровски, щом не му е резната опашката Wink.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 10, 2013, 07:07:57 »

е сега там така е модерно, за компенсация, не хранят котките с месо, а с хляб. smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 10, 2013, 08:35:34 »

Момичета, беше много весело, благодаря и аз, че гостувахте на града ни! Аз лично си изкарах супер, въпреки че през повечето време се притеснявах дали ще е хубаво времето, как ще е храната, дали сервитьорката ще изпусне нещо по някого, и т.н., т.н.   lol Xixixi laugh Имаше много емоции, запознах се с много нови и интересни хора и се порадвах на няколко малки сладурковци heart
Kiwi, страшен кадър си хванала!
Angel4e, освен за времето се считам за виновна и за дупките по пътя към местността Градище  tease  insane

Останаха още доста места, на които не успях да ви заведа, но си запазвам тази възможност за някоя следваща среща smile Благодаря на всички ви за хубавите думи! Наистина се постарах и се надявам се всички да са се чувствали добре  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 10, 2013, 08:47:56 »

много се радвам, че сте изкарали хубаво  danceg супер снимки, благодаря, еми, за хубавия котак  Wink чакаме още снимки  give_rose give_rose
ние септември като ходихме в тази част на България, за 1ви път ходих на Соколския и Преображенския манастир, но така ми се ходи пак-чудно място ...  и на двете места останах без думи, само с мислите си, с едно чувство на свобода, отмора ... и да знаете, че там се сбъдват молитвите  girl_wink  heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 10, 2013, 12:14:43 »

Аз имам обща снимка,който иска ще му я изпратя:)
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 10, 2013, 14:11:07 »

Поздрави на Ивето от мен за организацията.


За нас, така или иначе, всичко беше с краката на горе още в началото. Двамата хубостници не винаги ни радват, понякога ядосват - вие се уверихте сами. Палави са  pardon


Успяхме да си починем добре на обяд на поляната до манастира. Там времето беше като по поръчка, пейки, трева, играчки - страхотно.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines