Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:35:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lillly 08.06.2013  (Прочетена 58658 пъти)
 
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 11, 2013, 17:08:37 »

Фотосесията беше запланувана да се осъществи на Ривиера, ресторант Оазис, но разбира се не стана така. Фотографите бяха много впечатлени от розариума в екопарка и аз като видях ентусиазма им, разбира се, че се навих да сменим набързо плана. Дотук добре, но ние никога не бяхме ходили в екопарка.... няма нужда да споменавам че объркахме пътя  ROFL, както и да е намерихме се!
Влизаме ние.... такова ходене по каманаци и пътечки не очаквах. Един съвет от мен: За фотосесията е много, много, много важно да си носите ниските обувки в багажника на колата! Наистина, още една МГГ, моите бяха в друга кола и изключително много съжалявах за това! Разбира се всичко това няма значение, защото цялото това "приключение" напълно си заслужаваше! Беше много красиво!
Предполагам се досещате, че цялото това изживяваме беше много забавно и смешно. Ние не сме от най-лигавите и романтични хора на земята, даже сме си леко "дървари", та имаше доста напътствия тип "айде сега ходете естествено, целувайте се естествено, все едно ни няма" хахахаха, какво по-естествено от това  funnytooth  Сигурна съм, че снимките ще са станали невероятни, хората си разбират от работата! Ще покажа една от тях, тъй като желанието ми да подарим снимка за спомен на гостите се осъществи, отново благодарение на Милена и Цанко! Така фотосесията ни в екопарка завърши с една "позьорска" снимка за спомен biggrin
Разбира се на булката това не ѝ беше достатъчно! Нееее, тя искаше снимки на морето! Айде тогава после на Дружба на старите басейни с арките.... Роклята ми.... ще я видите, прелестна (според мен), но много не практична... Долната част беше на 7 ката, като 3 от тях тюл... как не се пребих с нея не знам, но оставих парченца тюл из цяла Варна и изметох целия екопарк. Въобще не ми пукаше, един ден съм булка! И така след всичкото ходене, стълби, снимане и смях в 7 без 15 тръгнахме към ресторанта. Добре, че гостите се забавиха, та не се усети много нашето закъснение. Имахме 15 мин да се освежим, срещнахме се с диджея (Иво-фолка) и заредени с нови сили тръгнахме към залата в хотел Вентура.

След целия ден до тук, мисля че вече се досещате, че за притеснение вече не може да става дума. Хванахме се за ръце и заедно влязохме в ресторанта. Отново лек гаф... оказа се че не аз, а моя мъж минал по пътечката с розите  funnytooth Приятелите много се смяли "да не си изтърка подметките"  blum
И така, имаше захранване от свекървата, на което естествено на мен се падна коричка, която дъвках "един час", но всички тези леки гафчета, се приемаха като забавни, никой не се е ядосвал или изнервял за каквото и да е. След това разчупихме питката, мисля че няма нужда да споменавам кой беше обявен за "финансов министър"  семейстово  Girl drink
След тези ритуали моя човек ме взе на ръце и ме заведе по мястото ми на масата  Bravo
Минутка почивка и последваха речта на кума, първия танц, танца на родители и кумове, стандартните неща. Тук имам още един съвет: задължително тренирайте бавен танц! Ние разбира се забравихме да свършим тази работа и танца беше..... уникален. Няма "по-спънати" от нас двамата, но пък хората ни се радваха  pleasantry
И до тук беше всичко по план....
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #166 -: юни 11, 2013, 17:18:37 »

Lilly  Bravo Bravo Bravo честно супер як ти е разказа, мн се забавлявах докато го четох :-)))). Направо си те представих как пътикаш с роклята из екопарка :-))))) Girl_hide Bravo
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 11, 2013, 17:34:26 »

От тук нататък започна един луд купон! Диджей Иво.... нямам думи да изразя благодарността си към него! Просто се представи чудесно! Приятелите ни, разбира се те бяха в страхотно настроение, дансинга беше пълен цяла вечер! Краката ми.... още ме болят от танци! Никога не съм си представяла, че сватбата ми ще е такъв купон!
Сега ще отворя една скоба и ще споделя единственото нещо, което не ми хареса. Организацията в ресторант Вентура! Храната се забави ИЗКЛЮЧИТЕЛНО много! Съветвам ви, ако някоя ще празнува там да кажете час по час кога да идва всяко ястие, защото.... вечерята се сервира към 10.30! Недопустимо!!!! Няма да изпадам в подробности относно колко пъти се повтори да носят, колко се бавеха и как част от гостите не дочакаха тортата!  diablo Другата изцепка беше кума... също няма да обяснявам, но човека се почерпи и след жартиера беше отпратен да си ляга. Имаше си и драма няма как biggrin
Такаааа.... да не доскучавам вече, че много дълго взе да става. Танци-манци, изведнъж стана 11, аз много се изплаших, няма време за ритуалите! Игрите.... прескочихме ги, нямаше смисъл да се прекъсва купона, за да правим някакво шоу, или поне така преценихме на място. Рязахме тортата, хвърлих букета, имаше и шоу с жартиера. Букета хвана сестра ми, а жартиера приятеля ѝ!!! Всички се майтапеха, че било нагласено и викаха "Мафия, мафия!" Наистина не беше  danceg
И това е.... имаше танци до 3.30... просто нямам думи! Страхотно беше!
Изчерпах се с това писане, надявам се, че не съм ви отекчила, но знам колко ми бяха интересни историите на всяка една булка във форума. След малко ще се опитам да пусна няколко снимки някак Wink

Мрявка това трябва да се види! Просто бях един път! Всички много ми се смяха, запретнала "два тона" тюл под мишници, ходеща, опитвайки се да игнорирам болката в краката  funnytooth
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 11, 2013, 17:42:23 »

Много забавен и хубав разказ! През цялото време се усмихвах, докато четях за вашия приказен ден! С нетърпение чакам да споделиш нукоя снимчица с нас, ако желаеш!
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #169 -: юни 11, 2013, 17:42:33 »

Lillly, изобщо не доскучаваш smile Много са ми интересни разказите като и мен това ме чака smile  Страхотно сте си изкарали, надявам се и на нас, които ни предстоят сватби да са така забавни  Bravo
Много неприятно с организацията в ресторанта  huhhuh.gif  За кума (и нашия е по почерпката, да видим дали ще има изцепки)  Xixixi много рано ли го отпратихте?
Чакам снимки с нетърпение smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 11, 2013, 17:45:01 »

Супер, радвам се, че ви е било интересно.
Относно кума, след жартиера почнаха неприятните изцепки, така че за официалната част всичко беше на ред.
Снимки опитвам се да кача, но не мога да си създам албум! Мисля, че има някакъв бъг в сайта!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #171 -: юни 11, 2013, 18:03:30 »

Олелееее това с кума и аз го очаквам да се случи!!! Пф мослех си само, че като е наясно колко му е важна позицията ще се сдържа, ама така като чета, ми се струва, че хич даже няма да се сдържи... Ами в крайна сметка важното е, че е имало легло в близост да го пратите да спи!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 11, 2013, 18:50:13 »

Не се психирай! Не се знае какво ще стане! При нас така, че получи, въпреки обещанията и предупрежденията.... Много неприятно, но по-добре така отколкото цяла вечер да треперим какво точно ще се случи Wink Не оставяй никой а ти развали сватбата! Аз се "вкиснах" само за около половин час и после празника продължи, все едно нищо не е станало.

Най-накрая намерих къде да кача снимки: http://s1345.photobucket.com/user/lilllyTo/library/08-06-2013?sort=6&page=1
парола: 7878LL

Който се интересува, Акцент публикуваха снимки на украсата в ресторанта:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=591001634264520&set=a.591001587597858.1073741828.398614803503205&type=3&theater
« Последна редакция: юни 11, 2013, 18:53:59 от Lillly » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 11, 2013, 18:52:55 »

Лили, супер разказ. Като чета мога да усетя, че си си забавна по характер, така че представям си колко лежерно и весело е било всичко, независимо от малките гафове smile
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #174 -: юни 11, 2013, 19:03:21 »

Лили страхотни сте  give_rose  Ти си като принцеса, с рокля много по мой вкус, нежен грим и прическа  infatuated
Син ли е костюма на младоженеца, на снимката на слънце ми изглежда син, на другите снимки черен  smile Половинката ще е със син костюм  girl_wink
Украсата в ресторанта също много ми харесва, отново нежно и много стилно и  изчистено smile
Поздравления за всичко smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #175 -: юни 11, 2013, 19:06:42 »

Лилиии супер сте! Много красива булка си!!! Момчето с розовата блуза ли ви беше пияния кум beating blum

А Акцент ми се струва са се справили супер!

Пропуснах да кажа, че и украшението е страхотно! Много е нежно!
« Последна редакция: юни 11, 2013, 19:14:43 от Мрявка » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 11, 2013, 19:11:46 »

Красота  heart Много красива булка- коса, грим, рокля всичко е страхотно!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 11, 2013, 19:45:11 »

Лили, прекрасна булка си! И за секунда не ми доскуча, не бях влизала няколко дни в темата ти и сега изчетох всичко на един дъх! Прекрасно е всичко  Bravo Bravo Bravo
Активен
tikvi4kata84
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #178 -: юни 11, 2013, 20:06:36 »

Лили, прекрасна си! и разказът е приказен...   girl_wink как беше организацията във Вентура, освен забавянето със сервирането - имаше ли надписване на сметката, липсващи неща, както при Искричка? Ние сме следващите там, та колкото се радвах в началото, че сме там, все повече почвам да се притеснявам, че организацията им куца... sad
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 11, 2013, 21:01:38 »

Много вълнуващ разказ и адски хубави снимки. Много красива рокля, украсата също, а грима ти е точно по мой вкус. Къде е това сълзящо око?
Много сте красиви!
Честито!
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines