Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:43:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lillly 08.06.2013  (Прочетена 58672 пъти)
 
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #150 -: юни 09, 2013, 15:10:07 »

Честито, Лили! Бъдете много щастливи!  heart  weddingday Сватбаааа Dance

Чакаме разказ и снимки smile Времето поне в София беше разкошно за сватба!

С всяка следваща булка вълнението ми се покачва  yahoo
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #151 -: юни 09, 2013, 15:29:35 »

Честито, Лили give_rose Бъдете много влюбени и щастливи heart heart heart
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #152 -: юни 09, 2013, 16:20:38 »

Честито и от мен! weddingday Желая ви все така да се обичате и да бъдете много щастливи заедно!
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 10, 2013, 10:43:22 »

Честито и от мен, пожелавам Ви цялото щастие на земята  give_rose
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 10, 2013, 12:23:38 »

Много благодаря, момичетааааа  yahoo
Сватбата беше страхотен купон! Това обобщение мога да направя  Bravo
Много ме болят краката (още!) и все още не можем да починем  crazy
Сега ще си събера мислите (и спомените biggrin) и ще разкажа по-подробно. Мога да подбера някоя "папарашка" снимка, тъй като естествено професионалните ще са готови чак след месец и половина.

Времето! Много важно, времето беше перфектно! Не знам какви заклинания сте правили, но никакви гръмотевици нямаше, даже и една капка дъжд не се проля! Не беше много слънчево, за да не умрем от жега, не беше и дъждовно! Идеално беше! Но до тук с идеалното, хаха, сватбата не беше по никакъв план.... или поне втората част от нея  blush
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #155 -: юни 10, 2013, 12:30:42 »

Всички варненски булки - бивши и бъдещи играхме танц против дъжд.  tease
Стратегията се оказа успешна  smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 10, 2013, 12:33:52 »

Честито! Да се обичате толкова силно още сто години  heart
Много се радвам, че времето е било страхотно. Аз в събота през цялото време го наблюдавах и го хвалех, че не вали Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 10, 2013, 15:34:32 »

Честито мила! Бъдете много влюбени и щастливи!
Много се радвам, че времето ви е било хубаво!
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #158 -: юни 10, 2013, 15:38:07 »

Лили, чакаме снимки и разказ, събуди любопитството определено  girl_wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #159 -: юни 10, 2013, 15:42:57 »

Честито Лили, да сте много щастливи и винаги влюбени! много се радвам че времето не ви е развалило празника smile! чакаме с нетърпение расказа как е минало всичко!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 11, 2013, 00:00:01 »

Честито!   Bravo пожелавам ви дълъг и безоблачен семеен живот!  heart И чакам снимки с нетърпение  blush
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 11, 2013, 13:22:14 »

Много благодаря за пожеланията на всички! Да ви се връщат поне тройно  Wink
Извинявам се за забавения разказ, но тези дни са ми много тежки.... знаете как е роднини, дошли да се видим, срещи с приятели за да споделят впечатленията си, афтърпартита..... тежък живот ви казвам е семейния  funnytooth

Така, да започна от сутринта.
Станах към 7 и нещо, не притеснена и много заспала  pardon Майката моя човек (вече моя свекърва) беше станала вече, не знам дали е спала въобще, приготвила плата, маси, навила си косата и т.н. Тя остана да спи в нас, защото младоженеца щяха да го вземат от тук, та да ѝ е по-удобно. Аз си мислех, че само аз се притеснявам за този ден, но не! Родителите ни се притесняваха много повече от нас  crazy
Такааааа, станах, пих кафе, закусих, говорихме си, събудих моя мъж, той леко нервозен. Снове напред-назад и се чуди какво да свърши, та влезе да се обръсне. Така се постара, че се поряза, което още повече го притесни  funnytooth
В 8,30 часа след нервно обаждане по телефона от майка ми, за да ми се скара че закъснявам, се метнах на колата и тръгнах с мама на фризьор. Тогава си казах "Ужас, всички са много спечени, само аз ли не съм притеснена?!?". В крайна сметка закъсняхме само с 15 мин, което се оказа, че въобще не е фатално. Майка ми се успокои, направиха ѝ прическата и тя замина. Останах аз на стола и към 10 и нещо бях готова. Прическата ми стана много хубава! Без да преувеличавам, беше точно това, което си представях! Толкова много се зарадвах че вече нямах търпение да се видя готова цялата  yahoo!
Към 10,30 се прибрах в нас да си чакам гостите. Грима беше в 11, много добре вървяхме с времето. Опитах се да хапна - неуспешно, бях много превъзбудена. Тогава реших да пийна, за да не се притесня. Естествено само близнах, а винаги съм си мислела, че ще се наложи да глътна 1-2 по-големички глътки за нервите  pleasantry
Стана 11 часа, Маруся (гримьорката) изключително точна дойде, хареса стаята, която бяхме предвидили за "булчинска" и започна работа. Това момиче има златни ръце! Страхотен артист е! Много съм впечатлена от работата ѝ. Обясних какво искам и какво не ми е харесало на пробния грим и тя ме направи точно както исках! Не можах да повярвам! Факта че грима и прическата са перфектни силно ме развесели и вече въобще не се притеснявах! Остана само вълнението и приятните емоции!
След мен за грим се наредиха сестра ми и мама, естествено "магически" и те бяха преобразени и готови за обличането на РОКЛЯТА. Забравих да спомена, че Милена (фотографа), дойде малко след гримьорката, така че всичко вече се заснемаше Wink
Стана 12, гледам аз - няма ми ги шаферките! Не се впрегнах, мама и сестра ми ще ме обличат, но кой ще ме пази не знам  huhhuh.gif Към 12.20 дойдоха 3 от 4, реших - това е, давайте роклята.
Обличането.... отгоре, отдолу.... реших отгоре. Момичета - НЕ! Много тъпа грешка  crazy Отвътре цялата ми рокля е в червило, цял късмет е, че по деколтето не се виждаше! Едно копче има и разбира се то се заплете в косата ми... това го отбелязвам като МГГ - много груба грешка!
Стегнаха ме яко (както си трябва), сестра ми ми постави воала и  въздъхнах, ето готова съм преди да дойде моя човек! Имах около 15 мин да закича гостите и да се покажа за снимки, когато телефона ми звънна и чух "Идвамееееееее!"
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 11, 2013, 14:37:01 »

 Bravo много вълнуващ разказ, направо се потопих в деня smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 11, 2013, 14:45:13 »

Продължавай, мила! Много хубаво е било!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 11, 2013, 16:26:27 »

Днес е ден за тотален релакс, след като изпратихме всички гости ще имам време да доразкажа  Bravo

Така...
Скрих се аз в спалнята с шаферките и разбира се започнаха да се чуват клаксоните. Помислих си, че сега вече много ще се панирам, но напротив нямах търпение да видя какво ще стане! Както си стоя и по едно време в стаята влиза кумата  yahoo Като отворих едни очи  shok, не очаквах, естествено много се зарадвах и тя много ме хареса, беше супер. Милата тя, аз ѝ казах че трябва да влезе преди всички и тя много се беше постарала да се "мушне" още преди "откупуването", та изтърва цялата дандания после.
Стоим си двете горе и си говорим, а от вън вече чувам тропане, викане, блъскане, пазарене, малко ме беше яд, че не можах да присъствам и аз, но нали има филм и снимки, ще наваксам.
Напълниха един ботуш и след 10 мин "пазарене" ги пуснаха при мен. Влиза мъжа ми и ме гледа и мига.... Притеснен, толкова беше смешен, аз много се забавлявах с него. Разбули ме, целуна ме и.... каза "това ли е? Сега какво ще правим?"  funnytooth
Голям майтап беше, казаха ни да си говорим "нежно", защото явно нямаше да се получи от самосебе си  lol После излязохме, вървяхме много добре с времето. Закичих близките с бутониерите, и една ми остана излишна. А! Гледам аз, въртя се, по едно време Цанко (другия фотограф) подсказа шепнейки "младоженеца..."  funnytooth филмът определено няма да е за изпускане.
И така, всички слязоха пред входа, баща ми ме изведе с кърпичката, даде ме на младоженеца, мама ни плисна вода (в краката, хахаха) и играхме хора, нормално. Качихме се по колите и тръгнахме бавно и тежко към църквата.
Забравих да спомена, че след като ме гримираха, едното ми око започна да сълзи. Много се ядосах грима ми малко се развали в края на едното ми око, не беше фатално, но беше много дразнещо! Разбира се спря да сълзи чак като влизахме в ресторанта!  angry Е, хората са си помислили, че съм много чувствителна, хахаха.

Стигнахме пред църквата, всичко по план, имаше доста време, стояхме отпред, събраха се всички и след около 15-20 мин влязохме в църквата и церемонията започна. Искам да похваля храм "св. Атанасий"! Всичко беше перфектно, церемонията много красива, хора беше страхотен, а свещеника - уникален! Говореше високо и ясно, а пожеланието му към нас беше толкова мило и топло... просто много ми хареса. Организацията в самата църква също ми направи голямо впечатление, тъй като седмица преди това организират среща с много младоженци и обясняват какво представлява църковния брак, както и какво точно означават всички ритуали, действия и молитви, които свещеника казва и прави. Не е дълго - 40мин, но според мен си заслужава да се чуе, за да си знаете, все пак Wink

След това, общи снимки, снимки с гостите и потегляме към фотосесията.....

 
« Последна редакция: юни 11, 2013, 16:34:04 от Lillly » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines