Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 01, 2024, 06:19:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 247346 пъти)
 
cvete88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #210 -: септември 08, 2013, 07:54:28 »

Илсс, не знаех, че не си от Стара Загора. Благодаря ти, за информацията.
Между другото и аз искам да знам за Силва  girl_wink
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #211 -: септември 08, 2013, 09:20:14 »

От Стара Загора съм и сватбата ще е там, но живеем в София, затова и организацията ми е малко по-трудна и не съм особено наясно с доста неща smile
Твоята сватба на коя дата е и къде ще бъде? Ще имате ли църковен и докъде сте с  подготовката - каква сте свършили и какво остава?  Girl_hide (извинявам се, че толкова любопитствам:
Активен
cvete88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #212 -: септември 08, 2013, 14:34:01 »

Сватбата ни е на 09.11.2013г ресторанта ни е Кипарис, църквата св. Николай чудотворец (пингвините).
Общо взето само халки, рокля и смокинг ни останаха и дреболиите- чаши, питки и такива подобни. Та във връзка с халките за това те питах защо от там. В Стара Загора поне  4,5 магазина за злато съм посетила и всички предлагат на сара трейд халките, но само в един имаше доста мостри. Цените на златото в Стара Загора и Пловдив бяха едни и същи в края на миналата година. Но като ходя в Пловдив ще ги сравня.
Поканите си чакаме, за да ги раздадем и така... smile
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #213 -: септември 08, 2013, 15:24:07 »

Покани откъде сте поръчали?
Активен
cvete88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #214 -: септември 09, 2013, 08:31:54 »

Поканите ги поръчах от сватбена агенция "Сватбената къща" и букета от там, а и всички други неща  girl_wink
Активен
dani_d
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #215 -: септември 12, 2013, 21:06:41 »

Здравейте момичета,
аз попринцип съм от Нова Загора, но от години живея в Германия. Годеника ми е Унгарец ще имаме две сватби 1 в БГ и една в Будапеща- там ще бъде подписването и обяд за 20-30 човека.(все още не знам колко)
А смятам началото на Септември- 2014 да ми бъде сватбата в околностите на Ст, Загора. Държа сватбата ми да бъде градинска, не искам затворени пространства, само не дай си Боже ако вали.
 Чудя се за хоел Сребърно езеро, чета, че цените били приемливи, но какво означава това не знам. Ако някой има информация нека ми пише на лични или тук.
Чувам, че стават хубави градински сватби в парк хотел Стара Загора, но сигурно цените са безбожни, ако някой знае примерно меню и цени нека сподели.
Сватбата ми в Бг ще е около 80 човека, ще ми се водещият или DJ да знаят малко английски, понеже гостите всички чужденци говорят Английски. Знаете ли някой такъв водещ.. изправена съм пред доста трудности, знам че има време, но гледам от сега да се подготвям психически. yahoo
Активен
decuto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #216 -: септември 13, 2013, 20:03:58 »

Здравейте smile Аз се сгодих преди 2 месеца и за момента събирам само мнения относно ресторанти, фотографи, агенции и всичко важно за организацията на една сватба. Решихме сватбата да е догодина пролетта, но много ми харесва идеята за сватба на открито лятото.
Много бих искала да ви попитам дали знаете къде мога да започна народни танци за начинаещи, за да съм готова за дансинга smile
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #217 -: септември 14, 2013, 23:44:54 »

dani_d,  Сребърното езеро не прави вече сватби (аз проверявах за моята), но ако искаш попитай. отново.

decuto, избрали ли сте дата? Ако сте - първо помислете дали ще имате църковен, защото покрай великден и малко след това не може църковен брак. А след това си запазете дата в ресторант.За ресторанта е важно да знаете какъв капацитет хора може да събере, защото аз нямах особено голям избор.
« Последна редакция: септември 14, 2013, 23:46:54 от ilss » Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: септември 16, 2013, 15:56:03 »

 ilss, ние лично сме правили сватби този сезон в Сребърно езеро, но не правят на вън....
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #219 -: септември 16, 2013, 22:37:11 »

ilss, ние лично сме правили сватби този сезон в Сребърно езеро, но не правят на вън....

Аз се интересувах в края на юли и ми казаха, че са се отказали да правят. Не знам откъде се получава разминаването в информацията.
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: септември 17, 2013, 07:53:09 »

ние тази събота на 14.09. имахме ангажимент-кръщене във лоби бара на хотела, а други колеги декорираха ресторанта за сватба.....нашите сватби в ресторанта бяха през август. Така,че смея да твърдя че правят сватби!
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #221 -: септември 18, 2013, 19:16:07 »

ние тази събота на 14.09. имахме ангажимент-кръщене във лоби бара на хотела, а други колеги декорираха ресторанта за сватба.....нашите сватби в ресторанта бяха през август. Така,че смея да твърдя че правят сватби!

а вероятността да са спрели да поемат ангажименти допускаш ли я?
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: септември 19, 2013, 07:07:39 »

Искате ли на лични да ви дам телефон на собственика и да не се разхождате до там напразно, просто да го попитате, но тази година съм убедена, че имаше доста сватби, незная кой на кого какво е казал, но ние лично работихме там....
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #223 -: септември 19, 2013, 23:08:04 »

Temira-Wedding, няма нужда - аз вече съм капарирала ресторант, а и собственика е познат на баща ми и номера го имам.Но ако някой друг прояви интерес, както казах и по-горе нека звънне да попита отново - не претендирам, че информацията ми е на 100% достоверна.

Халките са ми вече готови, доставиха ми ги от Сара Трейд, но не съм доволна от изпълнението на поръчката. Бях казвала, че останах с впечатлението, че не са разбрали какво искаме да изработят и че ще сгрешат. Е, не сгрешиха това което си мислех, но в крайна сметка доставиха две различни халки. Звъняхме, признаха, че грешката е тяхна и я поправиха, но това ми костваше нерви.
За 10 дни ми изработиха халките, а след като ги върнахме за корекция действаха много бързо и за един ден бяха отново при мен (тук мога да ги похваля).
В края на месеца ще се опитам да капарирам фотограф и ди джей (моята драма  pleasantry )
Активен
Mihailova123
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #224 -: септември 23, 2013, 16:27:03 »

Здравейте дами, някоя от вас да се е омъжвала в Калипсо? Някъкви отзиви? Нашата сватбена агентка много ми го нахвали. Вие какво ще кажете?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines