Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 21:33:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева априлска седмица 15.04 - 21.04  (Прочетена 51287 пъти)
 
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 15, 2013, 14:01:26 »

Еми, и аз така си мисля. Даже домашните ми ме бъзикат, че много съм била гледала Енимъл Планет. Ми гледам, щото има какво да се научи от там.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 15, 2013, 14:01:58 »

Роси аз пък не мисля, че тази работа е за теб. Съдя по себе си де! Може да греша, но аз не мога да гледам животинче как страда. Много ги обичам и четириноги и двуноги, всякави. От малка прибирам всичко което намеря на улицата, но не мога да ги гледам как се мъчат. А по клиниките и пиютите са все измъчени душички и много ще ме натоварват с мъката си. Даже не еднократно съм казвала, че човек мога да гледам как страда, но животно не. Ако и твоята любов е такава, сигурно и на теб ще ти е тежко.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 15, 2013, 14:10:02 »

Всъщност Пънки, номера е да си със здрава психика. Аз нямам проблем с кървища, отворени рани и прочие. За мен е удоволствие да облекчавам мъките на болно животно и сега моя го гледам като писано яйце. Да, свива ми се сърцето като ги чувам как плачат от болка, но това е съвсем нормално. Днес дори помагах на доктора в манипулациите. Е, друг е въпроса че се познаваме и той знае, че се справям и затова ми го позволява. Обикновено си отвежда животното в манипулационната и работи сам или с другия доктор. Ако ми се предостави възможност за подобна работа, не бих я изпуснала.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 15, 2013, 14:15:51 »

О аз също нямам проблем с кръв и рани, дори и по-сериозни наранявания, но самата болка в очите им не мога да понаням.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #34 -: април 15, 2013, 14:45:55 »

Всеки има различен праг на търпимост, пък и всеки гледа на тази работа от различна гледна точка .. аз също съм от тези, които не могат да гледат страдащи и мъчещи се животни, но има много хора , които не мислят за това че животните се мъчат, а за това , че те могат да им помогнат да са по-добре .... Иначе нямаше кой да ни лекува любимците, нали така smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 15, 2013, 15:26:36 »

муун, стискам палчета, моите още им трябва време  good за по-късно днес;
мулан, на това място ходихме и ние последните два пъти, аз бяха писала, чудно място е, козлето също  heart готвят вкусно, приятно е като природа и стават красиви снимки;
ето една от мен



това съм аз на едно изворче, не устоях да си "понамокря" краката  Ashamed толкова релаксиращо и приятно  heart

Тук е валящо и стана по-хладно, но мисля да гледаме някой филм с милото  Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #36 -: април 15, 2013, 16:02:17 »

Роси аз си мисля по-натам да му вземем в нас, така наистина може да спре да се страхува. Но за сега ще вземаме котка pleasantry
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 15, 2013, 16:11:58 »

Скай, прекрасна идея!  good Мисля че бързо ще свикне и лека по лека страха му ще отстъпи на заден план, докато един ден просто изчезне. И котката също е вариант. Важното е животно да има.  Wink

Пънки, разбрах какво имаше предвид с написаното. Аз просто явно съм от типа хора за които мъничето пише.
Свива ми се сърцето, боли ме заедно с тях, но в същото време искам и знам че мога да помогна, да се почувстват по-добре.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #38 -: април 15, 2013, 16:40:02 »

Скай , на майка ми така и излекувахме страха от животинки, които и ходят в краката като кучета и котки .. Успяхме някак да я склоним като бяхме малки да ни вземат кученце и отначало стояха майка в едната стая кучето в другата , после взеха да се спогаждат в една стая ама кучето вързано някъде из стаята , а после кученцето само научи да не ходи в краката и .. накрая майка ми до толкова свикна, че даже си позволяваше да го вдига да го измие след разходка примерно smile smile smile Кучето също усеща , когато има такъв проблем и се научава и то как да се държи smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 15, 2013, 17:54:32 »

За мен също е много важно децата да нямат никакъв страх от животните. Аз също като дете съм замъквала какви ли не животинки в къщи и винаги сме имали я куче я коте, даже и таралежи blush Последните години все се местим, а и преживях една голяма загуба с любимата ми котарана и от тогава не сме си взимали. Живот и здраве като се появи бебока и поотрасне, за да разбира, ще си вземем куче, че мъжът ми не си пада особено по котки. Сега се сетих за една история, която родителите ми са разказвали. Когато съм била на 3 годишна възраст, сме били на къмпинг с палатки, а ние често ходихме. Изтървали са ме от поглед за няколко минути. Започнали да ме търсят като обезумели и накрая ме намерили в една палатка с огромно "магаренце" (кучето било порода дог, но тъй като са едрички pleasantry аз съм го помислила за магаренце и съм си го яхнала) Баща ми, изпаднал в ужас посегнал да ме вземе, но стопанина го дръпнал с думите " Той нищо няма да й стори, на успокоителни е, ама теб може да не те хареса. Ще си поиграят и всичко ще е наред." laugh Аз също като Росита, понякога несъзнателно се хвърлям да ги мачкам и прегръщам и до ден днешен.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 15, 2013, 18:34:27 »

благодаря за палчетата  good heart


новините са хубави, всичко е наред с бебо на кака, за сега мислят че е мома  smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #41 -: април 15, 2013, 18:44:42 »

_Ezra_ , много се радвам ! Браво ! Да ви е живо и здравичко и дано всичко до края да е наред ! Ще си имаш една прекрасна малка принцеса ! Много е хубаво да си леля !!!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #42 -: април 15, 2013, 18:52:05 »

Езра, ако продължаваш до края на 9-я месец да пишеш с този шрифт ще си купя лупа biggrin Много се радвам за бебчето danceg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: април 15, 2013, 19:08:42 »

Хихи, аз също. Wink
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #44 -: април 15, 2013, 19:23:24 »

хахахах то и аз така smile smile smile хахахха
Аз ви изоставям за неопределен период от време за вечеря и филмче ! smile Ще се отбележа в късните часове smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines