Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 21:31:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчева априлска седмица 15.04 - 21.04  (Прочетена 51283 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 15, 2013, 21:28:14 »

Виждам, че сте подхванали кучешката тема. Много обичам Animal Planet, почти само това гледам по телевизията, но на живо хич ме няма с животните. Всъщност с жиовтните, с които на много се разбирам са кокошки  crazy Винаги много са ми харесвали, като малка по цял ден тичах след тях по двора на баба  pardon

Иначе мен ми се очертава много луда седмица - много работа на работа, разни приготовления ме чакат, а за капак в неделя съм квестор.

mynicheto радвам се, че мъжът ти е добре и че си по-спокойна.

_Ezra_ прегръдна за теб, мила smile и си много сладка с това вирче smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 15, 2013, 21:59:37 »

На какво ще си квестор?
Аз обичам всякакви животни, като малка каквото видех навън и го водех на обяд у нас. На обяд- затварям го на външната тераса и почвам да измъквам от хладилника- мама ме усеща на 2я кръг и идва да освободи плениците  bye
Сега се сещам, на един мой рожден ден докъто съм се приготвяла майка ми отворила вратата и какво да види децата от махалата ми събрали в един кашон 10 малки кученца /имаше 1-2 майки около блока/ и това за подарък. Тя като ги видяла и казала "Ами, деца той рождения ден не е почнал. Елате пак по-късно" и като се върнаха подаръците ми бяха избягали  sad
А за каналите, аз анимал нещо виче не го гледам много, но nat geo и nat geo wild  heart, а дават ли за змий...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 16, 2013, 00:12:37 »

На кандидатстудентски изпит. Май по история. Голяма скука, ама няма как. Като знам как съм аз, а и колегите - никой не следим, да правят каквото си искат, та се чудя за кво съм се притеснявала от квестори навремето.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 16, 2013, 07:39:45 »




хехе, разсмяхте ме с лупата  tease
за анимал планет, аз нямам кабелна (така сме решили), при нашите има но гледам повече бтв комеди, иначе милото мн.гледа (още от както се запознахме помня ) дискавъри  smile smile
рататуи, мн ми бе приятно да прочета историите ти с РД  heart голям смях и мн сладко  good Wink

Днес времето тук е "издухващо" и доста си мислех да не ходя никъде  blum но няма как;

Хубав ден!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #49 -: април 16, 2013, 07:45:17 »

Добро утро лейдис give_rose

Тук такова слънце грее, че чак не издържах без слънчевите очила biggrin Аз като ви казах да го чакате, че ще дойде явно е дошло всичкото biggrin Сега ние ще го чакаме... Xixixi

Панда, ти какво работиш (ако не е тайна blum )?
Мунче, Езра се отчете biggrin Какво стана с твоите палчета blum

Днес в тоя ужас имам доста задачки и ще ходи по студа, вместо да си стоя на топло angry

Роси с твоето заминаване така ми пъхаш фитила и на мен biggrin А на мен толкова малко ми трябва, ама това е друг въпрос blum Ти какви документи смяташ да легализираш или направо всички да ги имаш под ръка smile

П.П. Езра изпревари ме blum Аз си вземам от кафето give_rose От мен сладките girl_wink В щатите много ги ядях тези кукиси и мнооого ги обичам. Свекърва би трябвало също да ги е пробвала там blum Ако не е следващия път задължително! girl_wink И Ивето...по мои данни blum

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: април 16, 2013, 09:01:37 »

Привет! Хубаво време чакайте от сряда, така обещават синоптиците Wink. По Великден отново се очакват студове и дъждове....
casky , май точно такива не съм яла. Има едни огромни пакети с разни хрупкави работи за закуска с прясно мляко, от тях ядях /ама без мляко/ с голямо удоволствие. Аз като бях там, готвех предимно българска кухня и малко опитах. Водиха ме един път на типична американска закуска /ако изобщо има нещо американско/, един път на тайландски ресторант, един път на суши и един път на руски ресторант. Виж, кафета всякакви пих. Ама нали уж все слабея  Wink и съм по икономиите, гледах да не посягам към такива сладки и изкусителни работи.
Ползотворен ден, имам за вършене редица скучни неща...
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 16, 2013, 09:03:15 »

Добро утро!Casky аз не съм ходила в САЩ, но тези бисквитки си ги правя сама в къщи по оригинална рецепта, та предполагам, че са същите. Голяма врътня и много калории, но свършват за уникално бързо време. Като погледна дозата и си мисля, че няма да се справим, а то обикновено не стигат.
Даже ми даде идея с какво да поглезя мъжа като се преместим/за да има повече за него/  diablo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #52 -: април 16, 2013, 09:41:56 »

Свекърва тези ги продават по пекарните Wink Ако не се лъжа и при Дънкин донътс ги има. До колкото помня синът е в ЛА, там пекарните са главно мексикански...страшни сааа Girl_hide Сега се сетих - следващия път ги накарай да те заведат и в мексикански ресторант girl_wink Поне на мен ми беше сред любимото там danceg

Пънк, я ми дай рецептата на лично blum Даже и да не са напълно същите поне ще наподобяват Girl_hide Иначе тук също съм яла, то ги има и в пакети, но поне това, което съм опитвала не е същото sad
« Последна редакция: април 16, 2013, 09:43:47 от casky » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 16, 2013, 09:52:23 »

Може ли и на мен да я дадеш, че ми стана интересно? Благодаря!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #54 -: април 16, 2013, 10:04:33 »

casky , не им хареса Запада, сега са по източното крайбрежие Wink. Във Вашингтон са в момента. Малкият е в Канзас. Все още предпочитам те да идват, вместо аз да ходя. То и тогава отидох само защото синът бягаше от казарма и не смееше да се върне в България 3 години. Сега е ред на баща им да отиде, хем и повод има - става на 60 години през септември. Ама нещо се ослушват синковците и съм приготвила тоягата  beating
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 16, 2013, 10:51:38 »

Здравейте и от мен малко преди обедната почивка smile
Casky, Ивето тези куукита много ги хапваше в САЩ blush Но поне там не ми се лепяха, щото карах минимум по 40 мин. колело на ден  tease Ама и в БГ съм ги купувала, има една марка, които са доста вкусни и най се приближават до типичните американски. Ще я проверя и ще ви я кажа Wink
Езра, радвам се хубавите новини!  give_rose Прегръдки от мен!
Пънки, малко остава до големия ден! Сигурно много се вълнуваш? heart
Аз тази нощ сънувах, че съм записала магистратура същата специалност (Реклама), която завърших Бакалавър в същия университет - НБУ! Беше много вълнуващ сън, имаше приветствие в аулата и се почувствах отново като млада и безгрижна студентка  Cray Което доста ми липсва  pardon
Чухте ли за Бостън? girl_impossible Цял ден чета статуси на приятели в Америка и се моля да няма много пострадали. Аз съм била две лета подред на източното крайбрежие в Cape Cod, Масачузетс и Бостън ми е много любим град  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: април 16, 2013, 11:06:55 »

Аз още снощи разбрах и веднага "бих алармата". Близък приятел на малкия син бил там, но е жив и здрав. Имаме още едно познато момче, уж казаха, че няма засегнати българи....Уф, то край нямат тези истории и никога не се знае какво ще се случи. Малкият е на концерт след месец с 50000 души публика и се чуди дали да ходи. crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 16, 2013, 11:12:45 »

аз имам приятелка в Бостън, взрив е имало точно до нейната сграда, но е Ок. Честно казано, не знам дали бих си отменила ходенето на концерт, защото то терористичен акт може да има всеки ден, независимо дали предния ден е имало или не. Ама ако човек се чувства несигурно и ще е напрегнат, разбира се че по-добре да не иде.
днес не само заради това, но нещо не ми е ден, дори не ми се вдъхновява с картина или снимка.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #58 -: април 16, 2013, 11:15:44 »

Здравейте, аз напоследък нямам много време да пиша, но не съм ви забравила smile

Свекърва за твоите хора се сетих снощи като гледах новините още, радвам се, че всички са добре.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 16, 2013, 11:28:25 »

Ето това е рецептата, която ползвам аз http://tsvetkoff.wordpress.com/2008/09/25/chocolate-chip-cookies/
Ако някой ял оригинални е пробва, да каже колко се доближава до истината  smile

Иве ти пък какви сънища... аз напоследък само розови сънища сънувам, ама мъжа вика "Не! Ще вземеш да родиш! Като оправим апартамента тогава."
« Последна редакция: април 16, 2013, 11:31:37 от punk_girl123 » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines