Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:37:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топла януарска седмица 21- 27.01.2013  (Прочетена 39837 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 24, 2013, 16:54:10 »

Имам приятели, които колекционират порцеланови обувчици и вече колекцията наистина е ценна, та я сложиха във витрина с аларма..
Нещо такова:




Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #46 -: януари 25, 2013, 08:50:13 »

Днес аз ще направя откриването blum
Добро утро на всички, с пожелание за един прекрасен и усмихнат петък...и бързо минаващ работен ден blum

Черпя ви едно кафе...и едно цветче бонус с него blum

И понеже аз от сутринта съм на народна вълна biggrin ви пускам една песен за тонус blum Ако има такива, които харесват народна музика може да им хареса give_rose Аз съм си танцьор по душа, в кръвта и където там може така че на мен страшно много ми харесва yahoo

http://www.youtube.com/watch?v=1ZDjBT2ftXU

 give_rose give_rose give_rose


* kafe7 (1).jpg (46.46 KB, 285x214 - видяно 3882 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #47 -: януари 25, 2013, 08:53:42 »

Хайде, петък е! Нека си помечтаем за хуби почивни дни, макар да обещават валежи и студ!
Връщам се на гадната тема за работа от вчера и на думите на casky, че всичко зависи от нас. Така е.
Аз бях в голяма дупка точно след Промяната и края на второто майчинство, защото закриха завода ни и съкратиха всички. Безработни инженери като мен, с лопата да ги ринеш. Хванах се за една обява, че търсят мъж, учител по практика за техникум. Отидох на интервюто и видях 10-тина мъже кандидати. Когато влезнах при директора /лично ни подбираше/, той ми каза, че търсят мъж, пише го и в обявата. Пък аз викам "е да, ама аз съм 100% жена". Как съм го казала /аз постоянно ръся простотии/, с какъв тон и поглед, не зная, но назначи мен. Реших, че е заради високата ми квалификация  Wink. Да бе.....След време човекът наистина реши да пробва дали съм жена, верно, деликатно, но настойчиво. Не му мина номерът, но и моят не мина - следващата година станах на половин работен ден, а след това и ме освободиха, като мястото ми беше заето от една рускиня. Можеше да съм учителка и до ден днешен, ама като не си спазвам обещанията, пада ми се. Wink Човекът ми даде шанс, аз не се възползвах.  blum
Ха, кой ме изпреварил heart Няма да променям поста.


* kafence_n.jpg (56.35 KB, 960x854 - видяно 293 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 25, 2013, 10:01:30 »

хах свекърва, верно почвай да пишеш къси разкази !
Аз да ви почерпя с една остроумна статия за жената, ръководство от  60 те години  smile:
http://www.sharebg.org/view/13057-Dve_rakovodstva_za_jeni_Avstraliysko_Rakovodstvo.html
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 25, 2013, 10:25:57 »

Само на континент, на който са изпращали най-провинилите се затворници, може да се напише такава велика глупост. Доста дразнеща статия  blum Мен ми хареса следващата за табелите на автомобилите   tease

Добро утро, лейдис  give_rose Аз днес съм се захванала с чистене и готвене, че довечера ще идват кумовете на гости, както и сестра ми с нейният мъж. Ще ви следя  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: януари 25, 2013, 10:39:31 »

emmmmmy, ще се пукна от яд, че при поредното ни местене, изхвърлих списанията "Жената днес" на майка ми от 52-ра. Да видиш, какво се иска от равноправната българка.......Ама толкова се ядосах каква глупост съм направила, че се сещам само за една статия, как да има жената повече свободно време. Та съветът беше да накисне мръсните дрехи в петък вечер, за да може да се перат по- лесно и бързо в събота, когато се работи половин ден. Обясняваха как трябва мъжете да палят печката, да помагат при чистенето. Изобщо сме били мнооого напред в еманципацията Wink
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 25, 2013, 10:54:26 »

Привет от мен! smile
Уникално глупава статия! Съжалявам, ако някой се засегне, но наистина е глупава...Това че съм съпруга и майка, съвсем не значи, че съм слугиня някому, пък дори и това да са ми любимите мъже.

Ивлов, да ти кажа това с намирането на работа си е едно голямо изпитание за нервната система на човек.
Пожелавам ти от сърце да си намериш добра работа за добри пари.  Good luck

Работила съм работа, която не ми беше съвсем по вкуса, но пък ми спаси положението за определен период от време. Сега работя това което искам и ми е кеф, за съжаление заплащането е под всякаква критика. Поне ми е утеха, че наистина си харесвам работата и колегите (е, с някои дребни изключения).
На тази позиция съм по препоръка на мой бивш колега, от по-предишна работа. Кандидатствах по канален ред, наред с други специалисти, но е факт че препоръката за мен изигра важна роля в наемането ми.

Не ми се пише много, затова спирам дотук и излизам на разходка с жУвотното, че вече потропва нервно с лапи и мрънка до вратата. biggrin

Лек и усмихнат петъчен ден, милички!  Sunshine

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 25, 2013, 11:10:43 »

emmmmmy, ще се пукна от яд, че при поредното ни местене, изхвърлих списанията "Жената днес" на майка ми от 52-ра. Да видиш, какво се иска от равноправната българка.......Ама толкова се ядосах каква глупост съм направила, че се сещам само за една статия, как да има жената повече свободно време. Та съветът беше да накисне мръсните дрехи в петък вечер, за да може да се перат по- лесно и бързо в събота, когато се работи половин ден. Обясняваха как трябва мъжете да палят печката, да помагат при чистенето. Изобщо сме били мнооого напред в еманципацията Wink
жалко, би ми била интересна.
Хора,четете статията със смях, не знам защо я взимате насериозно.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #53 -: януари 25, 2013, 11:49:17 »

Привет, компания!
Статията си е направо находка!! Довечера ще направя артистично четене на половинката, няма начин да не я оцени  girl_wink 
Свекърва, жалко че си изхвърлила онези списания. Аз много обичам да се ровя в неща от "минали години".  Преди време, при една съседка, бях попаднала на няколко броя списание "Лада" от 70-те и поисках да ми ги продаде. Жената ококори едни очи като понички и каза да спра да се шегувам. Подари ми ги с голямо недоумение какво толкова намирам в тях.
(Подкрепям призива на emmmmmy за "Къси разкази на една Свекърва")  good
Усмихнат ден на всички!!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 25, 2013, 11:54:51 »


(Подкрепям призива на emmmmmy за "Къси разкази на една Свекърва")  good
Усмихнат ден на всички!!
Уау, вече имаме и страхотно заглавие. свекърва почвай singer, ще помагаме с издаването и оформлението. заглавието предразполага да се купува и от свекърви и от снахи, всяка поради различна причина ! LAUGHTER dirol yea
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 25, 2013, 12:02:55 »

Това е страхотна идея! Не съм чувала за БГ издание на тема Съветите на една Свекърва" или "Историите на една Свекърва"... Сериозно смятам, че ще бъде тотален хит! Предлагам заедно да съберем парички и да инвестираме в издаването и печата  yahoo
Едит: Еми, с колежката много се смяхме на статията! Не би трябвало да се приема на сериозно от съвременната жена, а по-скоро с чувство за хумор smile
« Последна редакция: януари 25, 2013, 12:11:09 от ivelka » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #56 -: януари 25, 2013, 12:07:48 »

Предлагам заедно да съберем парички и да инвестираме в издаването и печата  yahoo
И аз съм съгласна smile Идеята е супер yahoo
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #57 -: януари 25, 2013, 12:31:43 »

Хайде, Свекърва!! Имаш фен-клуб вече, няма мърдане. Този твой неподражаем стил не трябва да остава скрит. Да не говорим за позитивизма, който носиш в себе си...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: януари 25, 2013, 13:46:05 »

Хехе, колко фенки си имам! Не ми харесва, че ще подведем аудиторията със заглавието. smile Аз опит като свекърва почти нямам - снахата живее през цял океан, ама за идеята...става. От всичко на света, най- обичам да давам съвети, това си ми е и зодиакално програмирано. Остава да се вдъхновя и да си повярвам.
 blum. Обаче някой хитряга спокойно може да използва историите на форума и да спретне книга. Толкова интересни личности има тук. Я да вземем да го продадем, поне 5 филма на сватбена тематика ще излезнат. smile
Допълнение: Ще мисля под заглавие "И свекървите са били млади" какво може да се включи. Ей сега разпитвайте и вашите, да събираме материал.
« Последна редакция: януари 25, 2013, 13:52:49 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 25, 2013, 13:49:48 »

Хехе, колко фенки си имам! Не ми харесва, че ще подведем аудиторията със заглавието. smile Аз опит като свекърва почти нямам - снахата живее през цял океан, ама за идеята...става. От всичко на света, най- обичам да давам съвети, това си ми е и зодиакално програмирано. Остава да се вдъхновя и да си повярвам.
 blum. Обаче някой хитряга спокойно може да използва историите на форума и да спретне книга. Толкова интересни личности има тук. Я да вземем да го продадем, поне 5 филма на сватбена тематика ще излезнат. smile
сега не ни отклонявай вниманието , а почвай разказите  blum blum
книгата няма да е за опита на една свекърва, а за разказите й.  blum
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines