Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 14:25:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топла януарска седмица 21- 27.01.2013  (Прочетена 39801 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 25, 2013, 13:53:13 »

"Дневниците на една Свекърва" yahoo  blum blum  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #61 -: януари 25, 2013, 13:56:14 »

Май "Свекърва в чата /или в нета/" звучи добре, нали?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #62 -: януари 25, 2013, 13:57:55 »

"Дневниците на една Свекърва" yahoo  blum blum  give_rose
...с подкрепата на "сватбарките" biggrin
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #63 -: януари 25, 2013, 14:13:22 »

Свекърва, ти освен такава, си и снаха...Двете гледни точки - просто чудесно!!
Вече си представям как с мила усмивка и теменужен поглед подарявам книгата ти на моята свекърва  yahoo...
Просто трябва да повярваш...виж каква подкрепа имаш тук. В Пловдив имаме не малка сила в книгоиздаването, а за отпечатването имам доверени хора  Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 25, 2013, 15:05:04 »

здравейте дами  give_rose
едно следобедно кафе

аз тук си почивам с малко музика, че от 1ч има една кола с пусната аларма и не спира, викам малко да заглъхне и да си почина с малко музика, то хубаво ама още повече ме заболя главата  tease а уча ужким... пфу, тая сесия мн. ни се проточи, ама като си сложихме накрая изпита така ще е  Girl_hide
вчера с милото гледахме пак анимация - храбро сърце, милото вика то напоследък само такива неща гледаме с теб  blum викам да, така си е  Bravo ама като ми допадат...
Днес разглеждах за разни почивки, но за сега ще отложим, че е трудно с доста неща трябва се съобразя, ама всяко нещо ще се нагласи, вярвам  heart
хубав ден ви желая  heart
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 25, 2013, 15:35:28 »

Ммм, Езра, какво вкусно кафенце си постнала, чак ми се прииска да притичам до кафе машината  blush
Ние днес резервирахме и платихме една от тези нискобюджетни почивки през сайтовете за колективно пазаруване... Заминаваме средата на юни за 6 дни. Милото буквално ме изнуди да ходим, докато за мен не беше това приоритет, но...ще й се насладя и така на почивката. Ще бъдем със сестра му и приятеля й, което е хубаво, понеже те живеят в Русе и рядко се виждаме.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 25, 2013, 16:37:18 »

супер, радвам се, ще кажеш как е, аз от такъв сайта само в България съм била, но ще споделиш;
Ние лично гледаме отново за Турция, но заради сесията ми трябва да се изчака за септември, че имам съвсем малко почивка и тя е края на май, тогава е студено и няма смисъл (няма да е същото, не че е студено буквално); добре, че милото се съгласява да почака, а ако можем ще идем някъде в страната; само всичко да е наред  heart  good другото го оправяме лесно.
Ти сега пиеш ли фолиева киселина? Исках да те питам дали ти се отразява на апетита?  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 25, 2013, 16:44:10 »

Не, не пия фолиева киселина, аз не съм бременна още smile
А да не би да трябва да я пия и сега, когато правим опити за бебче? blush
Доста малко знам по темата, но започвам малко по малко да се информирам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 25, 2013, 16:52:37 »

Не, не пия фолиева киселина, аз не съм бременна още smile
А да не би да трябва да я пия и сега, когато правим опити за бебче? blush
Доста малко знам по темата, но започвам малко по малко да се информирам smile

още от сега е добре да пиеш, даже е задължително май май .
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 25, 2013, 17:02:20 »

и аз така знам, че за жени планиращи бременност също се изписва  good
препоръчайте някакъв младежки филм за `зяпане`  smile smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #70 -: януари 25, 2013, 20:04:09 »

Здравейте дами smile

ivelka, фолиевата киселина и предварително се пие, даже препоръчват 3 месеца преди планирана бременност, за да може да се натрупа в организма. Малко ти завиждам за почивката, аз тази година още не мога да си планирам отпуската.

Езра, в Турция е много приятно и в края на май. Била съм от 21 май и беше прекрасно, не твърде горещо, но не и студено smile Имам снимки във фейсбук, ако ти е любопитно разгледай. Единствената снимка на която съм с яке е в 6,30 сутринта в деня на пристигането. после все по джапанки си се разхождах.

Свекърва, много да внимаваш със заглавието, защото всичко със свекърви е малко подозрително Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #71 -: януари 25, 2013, 20:13:36 »

Уау, вече имаме и страхотно заглавие. свекърва почвай singer, ще помагаме с издаването и оформлението. заглавието предразполага да се купува и от свекърви и от снахи, всяка поради различна причина ! LAUGHTER dirol yea

Пускам втори пост, защото се сетих сега за един виц за референдумски ябълки  smile поради различните причини.

Седи на един пазар една баба с кошница ябълки и се провиква:
- Ябълки от Чернобил!  Ябълки от Чернобил!
Продавача до него учуден от маркетинговата стратегия я пита:
- Защо им казваш, че са от Чернобил? Никой няма да ти ги купи!
- А, не е вярно, баби! Купуват, купуват!  Купуват и свекърви за снахи и снахи за свекърви!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 25, 2013, 22:35:45 »

Привет и от ме малко сте пораздвижили темичката smile Свърши работната седмица, толкова добре се чувствах на работа, поне бях полезна на някой smile И сега от понеделник пак в къщи sad
Свекърва и аз подкрепят идеята за разказите с две ръце, време да ти идва музата.. smile
Езра младежко филмче, което гледах на скоро Три метра над небето, хареса ми, италиански е smile
ivelka и аз съм чела, че е хубава за жена, която планира бебе да пие фолиева киселина, даже на листовката пише една година преди забременяване. Не че е фатално, ако не си пила, аз не съм пила smile Приятен уикенд на всичкии smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #73 -: януари 25, 2013, 23:53:35 »

Езра младежко филмче, което гледах на скоро Три метра над небето, хареса ми, италиански е smile
Филмчето е супер good Има и втора част smile
За фолиевата киселина и аз не съм пила, не знам как ама си я пропуснах, а и никой не ми я даде blush Но съм чувала, че доста се качва от нея...не знам до колко е така...
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 26, 2013, 09:39:33 »

мерси за предложението  good
при нас навън вали сняг и се събуждам с едно зимно кафе  smile smile

днес трябва да пазаря, че не остана мн. избор за ядене вкъщи  good преполових конспекта и утре ако всичко е наред ще преговарям  good
хубав ден  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines