Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 01:43:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 3-та част  (Прочетена 115581 пъти)
 
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #225 -: март 03, 2013, 00:30:07 »

Който има опит и мнение за следните фотографи моля да го изрази тъй като съм в голяма дилема и не мога да реша вече от доста време:
Цветелина Делийска
Гриша Григоров
Николай Неделчев
Даниел и/или Кристина Златеви - Виста Вижуъл
Силно се надявам да помогнете.....

Лично познавам работата на колегите Цвети (Делийски студио) и на Дани и Криси (Виста Вижуъл) - добри професионалисти и не мисля, че ще съжаляваш с ангажирането на някой от тях.
При предварителната си среща с тях ще получиш много подробна информация за работата им и това ще ти даде основание да прецениш кого да избереш.
« Последна редакция: март 03, 2013, 00:32:32 от Влади Балевски » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 03, 2013, 00:58:06 »

Не мисля, че някой е коментирал изкуството на Балевски (ако съм в грешка, моля кажете).
И аз не съм попадала на коментари. Вероятно защото неговата работа няма нужда от коментари - сама говори за себе си. Още повече, отношението, което показва и вниманието, което отделя на клиентите е нещо, което много ми хареса. Моята сватба ще я снима той и направо нямам търпение да застана пред обектива му smilesmilesmile. Има доста време до август обаче...но всеки път като гледам нови или стари снимки на Балевски ме обхваща някакво страхотно вълнение, че скоро това ще сме и ние с моя човек smile
 yahoo
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 05, 2013, 09:32:49 »

pocketgirl, аз бих се доверила отново на Цвети Делийска. Тя беше нашия фотограф и наистина снимките са уникални, няма човек, на който да съм ги показала и да не ги похвали и да каже че са уникални. А и мацката е много готина, лъчезарна и те предразполага да се отпуснеш. Няма да съжаляваш ако й се довериш.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #228 -: март 08, 2013, 00:00:46 »

Някой с мнение за Профайл Студио и евентуално да препоръчате фотограф от там?
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #229 -: март 08, 2013, 16:04:34 »

Някой с мнение за Профайл Студио и евентуално да препоръчате фотограф от там?

Камен и Владо са много добри! заслужава си да се довериш на тях!
За останалите колеги от фирмата - разгледай повече сватбени снимки, прецени и ценовите параметри за всеки един от тях (да, не са като на Камен и Владо, но сигурно има и защо) и направи своя избор.
"Профайл" са сериозна фирма, но сватбеният фотограф е личност, която през своя поглед и умения отразява събитията.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #230 -: март 08, 2013, 17:05:02 »

Мерси за информацията.
По-скоро чуденката ми беше между Боян и Искрена (по финансови съображения).
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #231 -: март 08, 2013, 18:30:23 »

 :offtopic:Да, не го приемайте много насериозно, макар че е истина. Чета по всички теми и общо взето така седят нещата.Не го пиша с цел да се заяждам, и аз искам Мерцедес, защо да не си остана с мечтите си. Също както вас, след като сватбата мине, с мечтите за................. много неща.

Защо пишат колеги ли, явно защото участват някак си в процеса. Пишат и много интересни неща, стига да четете между редовете. Ако не харесвате нещо ( като моя пост ) , пропускате. Пък и консултациите са безплатни, когато отидете на адвокат взимат по 50лв на час.

Едит, извинявам се ако има засегнати, но ви следя по темите. Не прекалявайте, безплатен обяд няма, като сбъркате ще разберете на следващия ден, но сватбата е един път, едва ли ще повторите smile

На въпроса конкретно, и аз като Балевски - изброените от него Владо и Камен са доказали се с времето. Всичко останало е компромис.
« Последна редакция: март 08, 2013, 18:34:17 от Deliysky » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #232 -: март 08, 2013, 20:10:25 »

Понеже често ме обвинявате в комерсиализъм, наскоро пуснах една обява за безплатно заснемане на един сватбен филм през Март 2013 при определени условия, желаещи НЕ се появиха. В момента имам друго предложение за булки от района на Бургас - Слънчев Бряг, безплатно е, но отново желаещи няма.Пействам текста и тук,може и от други райони:

Уважаеми Младоженци, през Април в близост до Бургас ще се проведе едно много весело събитие - Международен фотографски форум с над 150 участника. Каним всички желаещи, който имат възможност да облекат сватбените си дрехи отново да участват в ролята на модели БЕЗПЛАТНО на събитието. Инфо за събитието на линка по-долу. Въпроси и заявки на телефона указан в инфото или на ЛС.

http://www.facebook.com/events/413390032084469/

Едит - ще присъстват над 50 чуждестранни гости, Европейски и Руски,  с който може да се договаряте за снимки на принципа ТФП (това са безплатни снимки, който фотографа може да използва в своето портфолио), както и за модели по време на указаните семинари. Това събитие се случва за втори път у нас, малко снимки от предното на следващия линк:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150654062286434.397548.278773366433&type=3
Заповядайте, купона ще е гарантиран
smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 08, 2013, 21:34:59 »

Някой с мнение за Профайл Студио и евентуално да препоръчате фотограф от там?
От Профайл Студио съм запозната единствено с работата на Камен - уникален е! Не само като крае резултат, но и като поведение - на сватбата няма да го забележите, много положителен и креативен и накрая ще имате уникални кадри. Според мен си заслужава всеки лев!
Активен
raliii
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #234 -: март 17, 2013, 20:06:41 »

Здравейте, нуждая се от помощта Ви smile Интересувам се какво е мнението Ви за сватбана и парти агенция "Като на кино" гр. Плевен, както и за оператора - Мирослав Иванов (Magic art wedding), който работи с тази агенция. Ще очаквам отговора ви  blush
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #235 -: март 19, 2013, 13:51:39 »

Здравейте, нуждая се от помощта Ви smile Интересувам се какво е мнението Ви за сватбана и парти агенция "Като на кино" гр. Плевен, както и за оператора - Мирослав Иванов (Magic art wedding), който работи с тази агенция. Ще очаквам отговора ви  blush

Мирослав Иванов e един от най-добрите в Плевен, така че няма да сбъркаш, ако го наемеш.smile
Активен
alexb
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #236 -: март 30, 2013, 12:21:30 »

Здравейте,

Моето име е Алекс, роден Румънски оставяйки в София. Аз съм страстен за фотография и биха искали да практикуват и да научат сватбена фотография.

Ако има някой, който има сватба тази пролет в София, и биха искали безплатен второ фотограф, моля да ме уведомите.

Аз ще ви дам всички най-добри снимки, аз съм като, не е нужно да ми плати или да ми даде храна в ресторанта, аз ще направя всичко за безплатно в замяна на опита.

Благодаря!
Активен
Radost8584
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #237 -: март 30, 2013, 21:38:35 »

Аз пък още от първата срещабях сигурна, че нашия фотограф ще е човека! Даже не очаквах такова страние за тези парички. Не че са малко за мен, но пък за сметка на това станахме рекламни лица на студиото за известно време!  Bravo
Но за да се получат хубави снимки процесът трябва да е двустранен. Ако видите следсвадбената фотосесия - изглежда чудно, обаче краката ме боляха от катерене на стълби и тичане по полето, а то фотографите пот се лееше!

Аз в момента си търся фотограф, ако е удобно да ме препратиш към твоя smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: април 02, 2013, 07:25:47 »

Аз в момента си търся фотограф, ако е удобно да ме препратиш към твоя smile
Фотографа ми е Димитър Трендафилов - Студио ДИТ гр. Пловдив
В началота на темата за светба в Пловдив има информация за него. Ако не можеш да се ориентираш напиши в google Студио ДИТ и ще ги излезне сайта. Можеш да го познаеш понеже ние сме на две от рекламните снимки в началото.
Активен
alexb
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #239 -: април 02, 2013, 11:49:47 »

Благодарим Ви за Вашето мнение,

Вече имам камера лещи и го използвали за известно време.

Аз не искам да бъде основният фотограф - просто искам да се натрупа опит. Не искам пари, аз ще даде на всички снимките, които приемаме за безплатно.

Ето няколко снимки, които взех за жена ми, тук, в София: http://www.digitalrev.com/album?id=18212390

И други снимки (те не са толкова от значение) тук: http://www.digitalrev.com/adrianb/photos

Също така, аз съм съжалявам за българския език - Аз съм с Google Translate всъщност.
« Последна редакция: април 02, 2013, 12:25:59 от alexb » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines