Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:33:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181372 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: март 28, 2013, 19:30:47 »

Момичета вижте на каква страница попаднах днес!
"Magic Weding" https://www.facebook.com/magikwedding?notif_t=fbpage_fan_invite
Видеооператор и видеозаснемане Георги Ставрев от Пловдив. Това е човека който правеше повечето хубави клипове и трейлъри на Димитър Димитров! Той вече работи самостоятелно! Има интересни клипове в страницата на Георги Ставрев "Magic Weding", еднакви с тези на Димитър Димитров от "Studioedno". Иначе самият Георги Ставрев е зверски добър като оператор и монтажист. Дано само Ставрев да не иска колосалната сума от 800 лева на сватба, за която парадира колегата му Димитър Димитров.
A за Джия Бийч само хубави неща могат да се кажат и в Джия Бийч имат най-много тържества от всеки друг ресторант в града. Това си е най-предпочитаното място за сватби в Пловдив.
За Ставрев,че е добър е факт. А това кой какъв хонор иска е в реда на нещата. Затова има предлагане и хората могат да избират. Колкото до това Джия Бийч дали има най-много сватби не съм много съгласна. Едва ли има повече сватби в някой друг р-т от Санкт Петербург. За всеки влак си има пътници. Тук няма най-хубав и най,най, а просто всеки харесва различни неща и това е нормално. Ако моята сватба е в най-евтиния ресторант то това значи,че за мен той ще си е най-хубавия!  good Същото важи и за роклята и за всичко останало.
« Последна редакция: март 28, 2013, 19:33:26 от Nina Style » Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #406 -: април 12, 2013, 19:46:50 »

За Георги Ставрев и аз съм чувала,че е много добър видео оператор и монтажист. Добре,че се е отделил от Димитров и работи сам.
Клиповете на Димитров и Ставрев са еднакви и според мен и някои хора,Димитров иска по 800 лева за сватба,защото други му изработват клипове и трейлари.Аз лично (без да обидя никого)Димитър Димитров не го харесвам,защото се прави винаги на много оборотен и велик,а всъщност е доста нахален човек.
Бих препоръчала видео оператори от Пловдив,които са много добри:
 *THUMBS*Видео ZANI
 *THUMBS*Студио CHOCOLATE
 *THUMBS*Александър Маринов GALEX VISION
 *THUMBS*Илко Славчев NEODIGITAL
 *THUMBS*Студио VIDEO KLIP
Всички са интелигентни и доказани професионалисти. good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #407 -: април 12, 2013, 20:14:01 »

 Интересно, защо като професионалисти никое от изброените студия не съществува в регистрите на НАП. Аз лично не бих се доверил на фирма фантом. Неплащането на данъци професионализъм ли е ? Всяка булка рано или късно става майка, от къде да се вземат парите за детски и майчинство. От джобовете на световно неизвестни професионалисти ?
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: април 12, 2013, 20:20:54 »

Най-накрая избрахме откъде ще е тортата- от "Амели", много добри отзиви чух за тях , а и цената им е добра. Обясниха ми подробно всичко, много са отзивчиви. Някой тук има ли впечатления за тях?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: април 12, 2013, 22:12:01 »

Интересно, защо като професионалисти никое от изброените студия не съществува в регистрите на НАП. Аз лично не бих се доверил на фирма фантом. Неплащането на данъци професионализъм ли е ? Всяка булка рано или късно става майка, от къде да се вземат парите за детски и майчинство. От джобовете на световно неизвестни професионалисти ?
Ама много ми е интересно в кои регистри на НАП търси?!??
Защото нас ни снимаха студио Видеоклип, който си имат редовна регистрация в Търговския регистър и си издават задължителните и изискуеми от закона документи!
Та ако обичаш, преди да обвиняваш направи малко по-компетентни проверки и тогава изказвай такива съждения.
И на последно място ....Все пак тук говорим за професионализъм, а не кой си плаща данъците. Сигурна съм, че ако влезна на една проверка на твоята фирма и ти си имаш много недодялани трески, но това прави ли те непрофесионалист?
Активен
iva_baby
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #410 -: април 13, 2013, 09:38:37 »

Ние няма да ползваме "професионален" видеооператор, цените не са ни по джоба, наши приятели ще ни снимат с любителска камера, която пък снима много хубаво.Ще си имаме само ДЖ и фотограф.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #411 -: април 13, 2013, 11:43:19 »

 punk_girl123 основният белег за професионализъм е плащането на данъци. Всичко останало е цигания и престъпление. В поста си много добре съм написал, защо трябва да се плащат данъци. За да си получиш детските, майчинството, за да раждаш безплатно, за да получиш пенсия .... трябва някой да е платил данъците си. Ако не ги е платил ,нищо от изброеното няма да ти е безплатно. Просто паричките от възнаграждението ще си ги сложи в джобчето и ще си ги похарчи за себе си примерно в Кушадъсъ или Бали. А ти ще се чудиш защо държавата не си плаща. И защо всеки ти иска пари, като всичко е безплатно. Основният белег за професионализъм е плащането на данъци. Всичко останало е престъпление, а този, който го извършва се нарича престъпник. Теб приятно ли ще ти бъде да те снима примерно "престъпник " ?
 Да, цитираната фирма е регистрирана в НАП, но все пак името се изписва по друг начин, на кирилица....все пак цивилизованото изписване на името е от значене, най-малкото за да проверим в регистрите на Агенцията по вписванията.
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #412 -: април 13, 2013, 14:46:49 »

Здравей те и аз тази година съм булка, сватбата ни е на 07.09.2013 във Виенския павилион.Ние сме сгодени от миналата година и доста от нещата наехме още тогава. Оператор ще ни е Димитър Димитров познавам го от доста отдава и от тогава съм виждала много от работата и никои друг не бих избрала. Фотограф наехме Димитър Яков,а за доброто настроение ще се погрижи DJ Алекси. За украсата на ресторанта наехме Олга Балабанова (Van-oli) и с това приключихме остават ни още много неща но за сега това.Гледахме халките на Sara-Trade в град Раковски магазина им е много голям и има много модели халки аз не бях виждала толкова много  smile Бих искала да ми препоръчате някаква църква,магазин за покани ходих вече в Асеновград и не ми хареса нищо там и в Пловдив съм ходих на няколко места но  blush
Надявам се да си бъдем полезни от тук на татък  weddingday
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: април 13, 2013, 17:34:08 »

miss_caprice,мога да ти дам няколко уточнения за някои хотели понеже вече сме минали от там.Хотел Екзотик се намира малко преди Марково,не е далеч.Ресторанта е страхотен за сватба,куверта трябва да е поне 33 лева,има възможност да си внасяш алкохол,ядки,торта съответно срещу някаква такса,единствения минус за мен беше,че нямат украса за сватба.Хотел Империал също много ми хареса.Там куверта е към 35-36лв,внасяш алкохол,ядки,торта без такси,а украсата е по 2лева на стол.Хотел Лайпциг куверта излиза около 30 лева,има такса за внос,но там можеш да внесеш абсолютно всичко,има такса и за украса.На мен също ми хареса и Сватбен дом Водолей на Асеновградско шосе-има такса и за внос и за украса,но на фона на по-евтиния куверт това не се отразява много.Залата си е направена в стил точно за сватби,а на втория етаж е хотелската част.Това е за което се сещам в момента,защото главата ми вече е изпушила от толкова обикаляне по ресторанти и съм много затруднена при избора.За това и темата сватба е забраненая вкъщи за следващите 2 дни  blush
 Момичета можете ли да ми препоръчате ДЖ и фотограф,че това е следващия въпрос с който трябва да се захвана.

Хотел "Лайпциг" няма такса за украса. Предлагат тяхна на младоженската маса, която е безплатна. Минималният куверт е 30 лева, може да се внася всичко срещу 1,50 лв. на човек, калъфи за стол - 2 лв./бр.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: април 13, 2013, 19:04:34 »

Здравей те и аз тази година съм булка, сватбата ни е на 07.09.2013 във Виенския павилион.Ние сме сгодени от миналата година и доста от нещата наехме още тогава. Оператор ще ни е Димитър Димитров познавам го от доста отдава и от тогава съм виждала много от работата и никои друг не бих избрала. Фотограф наехме Димитър Яков,а за доброто настроение ще се погрижи DJ Алекси. За украсата на ресторанта наехме Олга Балабанова (Van-oli) и с това приключихме остават ни още много неща но за сега това.Гледахме халките на Sara-Trade в град Раковски магазина им е много голям и има много модели халки аз не бях виждала толкова много  smile Бих искала да ми препоръчате някаква църква,магазин за покани ходих вече в Асеновград и не ми хареса нищо там и в Пловдив съм ходих на няколко места но  blush
Надявам се да си бъдем полезни от тук на татък  weddingday

Здравей Дими, и нашата сватба ще е на 07.09. yahoo За Църквата е хубаво да се ориентираш в зависимост от това къде ще бъде купона и Ритуала (не си писала дали ще е предварително, изнесен или в някоя от залите същия ден). Най-добре е всичко да бъде възможно по-близо, за да не се обикаля излишно и гостите да се изморят още преди да се стигне в ресторанта. Поне ние така решихме и гледахме да е максимално близо всичко. Другият ми съвет е да се спреш на няколко Църкви, да ги обиколиш и да видиш коя ще почустваш като вашето място. Мислила ли си за вариант с изнесен Църковен ритуал? въпреки, че на мен лично тази идея не ми допада. Както с мъжа ми казваме - като ще е гарга да е рошава danceg
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #415 -: април 13, 2013, 19:55:30 »

Наистина не съм уточнила ще имаме изнесен ритуал,който ще в градината на Виенския павилион.Точно поради тази причина няма проблем къде ще е църквата.Да ние също сме на мнение,че църковния брак ще е на място в църквата то иначе се губи смисъла тогава и да като ще е гарга да е рошава  pleasantry
Активен
Katenceto1
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #416 -: април 14, 2013, 14:02:28 »

много ми се иска веднъж да чуя защо някоя булка е избрала Джия Бийч,ама истинската причина. Заради цената на куверта или безплатната украса... или защото наистина нещо им е харесало там и особено леля Жечка... ама бъдете искрени, наистина на мен ми стана антипатична след петата минута. Просто след думите и " еми как, това е Джия Бийч", ме загуби. Иначе градината е хубава. Една позната прави сватба скоро там, каза че единствения вариант да стане на твоето е да се наложиш още от началото..иначе нямаш шанс пред Жечка и при все това пак нещо се е проявила ден преди сватбата.


Здравей аз съм Катя и искам да отговоря на Shtesejenim защо съм избрала комплекс Джия Бийч за моята сватба.
Джия Бийч се намира сред природата, уникална градина, цял хотелски комплекс, който ще се грижи за моите гости с професионализъм и внимание, изпълняват всичките ми желания за цвят, украса и сценарий на сватбата. Благодаря им от сърце...
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #417 -: април 14, 2013, 16:40:30 »

Здравей аз съм Катя и искам да отговоря на Shtesejenim защо съм избрала комплекс Джия Бийч за моята сватба.
Джия Бийч се намира сред природата, уникална градина, цял хотелски комплекс, който ще се грижи за моите гости с професионализъм и внимание, изпълняват всичките ми желания за цвят, украса и сценарий на сватбата. Благодаря им от сърце...


Здравей Катя,

Заедно с другите потребители с които сте се посветили на това да пишете единствено за този комплекс успяхте веднъж да заключите темата, отново ли искате това да постигнете?Разбрахме на базата на всичките ви постове, че сте доволни от комплекса, браво за това, че сте открили своето място, но колко още ще натрапвате мнението си?

За Георги Ставрев и аз съм чувала,че е много добър видео оператор и монтажист. Добре,че се е отделил от Димитров и работи сам.
Клиповете на Димитров и Ставрев са еднакви и според мен и някои хора,Димитров иска по 800 лева за сватба,защото други му изработват клипове и трейлари.Аз лично (без да обидя никого)Димитър Димитров не го харесвам,защото се прави винаги на много оборотен и велик,а всъщност е доста нахален човек.
Бих препоръчала видео оператори от Пловдив,които са много добри:
 *THUMBS*Видео ZANI
 *THUMBS*Студио CHOCOLATE
 *THUMBS*Александър Маринов GALEX VISION
 *THUMBS*Илко Славчев NEODIGITAL
 *THUMBS*Студио VIDEO KLIP
Всички са интелигентни и доказани професионалисти. good

mimi84 не за първи път се обръщаш остро срещу даден професионалист и в полза на неговите колеги/конкуренти.От постовете ти става ясно, че си добре запознат с брашна човек.Не ти прави чест да злепоставяш колеги поради лични мотиви.

Успех на всички булки с подготовката и пожелание за един незабравим празник.  give_rose
Активен
Katenceto1
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #418 -: април 14, 2013, 17:56:50 »

Зададен е въпрос Защо и аз отговарям уважително и сдържано, а Вие се дразните от истината. Не бива!
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #419 -: април 14, 2013, 18:18:58 »

Katenceto1 опитах се да Ви изпратя лично съобщение, но пощата Ви е пълна, трябва да изтривате старите съобщения.И тъй като не можах да Ви изпратя съобщението го поставам тук и ако желаете да ми отговорите нека да е на лични, за да не разводняваме темата.

"Здравейте,

Не се дразня от нищо.Притеснявам се че отново ще заключат темата по ваша вина, както и на другите потребители, които пишете единствено за Джия Бийч.Държа да подчертая, че нямам нищо против заведението или хората в него (визирам управителката и DJ, тъй като те са най-често спряганите имена и обект на нападки).Модераторите трият ваши и на други потребители мнения, които са посветени единствено на заведението и вие отново ги пишете и искате да кажете, че това не е проява на нахалство или че не сте свързани със заведението?След като екип на сайта трие вашите и на другите ви колеги мненията, значи са преценили, че са в разрез с правилата, но вие продължавате да ги налагате, защо?Един истински клиент, не би отделил чак в такава степен времето и енергията си, за да налага мнението си във форум в интернет, но вие го правите?!Няма как това да се случва ако нямате преки интереси.Всичките ви постове са свързани единствено с това заведение, както и на други потребители и искате да кажете, че сте просто много доволни клиенти и очаквате да ви се повярва?Няма лошо в това да популяризирате дейността си във форума, но го правете, като истински професионалисти, които застават с истинските си имена, дейност и мотиви зад думите си.  good"
« Последна редакция: април 14, 2013, 18:33:08 от Фотография Русинов » Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines