Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:45:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181618 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 26, 2013, 23:01:51 »

Здравейте,момичета!Нова съм в сайта и до сега само четях из форумите,но накрая реших да се запиша.И аз съм бъдеща булка и събитието ще се състои чак на 23.11.2013 г......НО още от сега се започна с главоболията.Понеже бъдещият ми мъж лятото няма да е в България решихме от сега да намерим ресторант,за да сме спокойни,но ресторантите и съответно офертите са толкова много и разнообразни,че разноглед да стане човек.Най-лошо е че някои така успяват да си представят офертата,че изглежда най-изгодна,а в крайна сметка е точно обратното.За момента сме отсяли доста и се чудим между останалите къде да е-Хитър Петър,Сватбен дом,Джия бийч или да се целим малко по-нависоко като се предполага,че с високия куверт си гарантираш и перфектно обслужване (макарче не е гаранция  pardon ). С удоволствие ще следя темичката и ако някой може да помогне със съвет ще съм много благодарна.
На същото мнение съм като Shtesejenim. За Хитър Петър има какво да се желае. Погледенте и р-т Градина Марково. По близко е от сватбения дом и кувертите са им 25лв без такси. Нямат и овъртайм след 12ч Внасяте си алкохол,торта и др. неща.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: март 26, 2013, 23:12:42 »

Моето професионално мнение е, че по висок клас ресторант - по добро качество  интериор , обслужване и храна. Имайки предвид хотелските ресторанти - Санкт Петърбург, Империал, Тримонциум, Марица, Екзотик. Успех
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #392 -: март 26, 2013, 23:54:30 »

Здравейте,момичета!Нова съм в сайта и до сега само четях из форумите,но накрая реших да се запиша.И аз съм бъдеща булка и събитието ще се състои чак на 23.11.2013 г......НО още от сега се започна с главоболията.Понеже бъдещият ми мъж лятото няма да е в България решихме от сега да намерим ресторант,за да сме спокойни,но ресторантите и съответно офертите са толкова много и разнообразни,че разноглед да стане човек.Най-лошо е че някои така успяват да си представят офертата,че изглежда най-изгодна,а в крайна сметка е точно обратното.За момента сме отсяли доста и се чудим между останалите къде да е-Хитър Петър,Сватбен дом,Джия бийч или да се целим малко по-нависоко като се предполага,че с високия куверт си гарантираш и перфектно обслужване (макарче не е гаранция  pardon ). С удоволствие ще следя темичката и ако някой може да помогне със съвет ще съм много благодарна.

sinio4i4ki, Хитър Петър има добра гледка, но като вътрешен интериор - не мога да преценя дали е подходящо там за сватба. Сватбен дом и на мен не ми харесва поради колоните, които наистина изглеждат грозни. За Джия Бийч, нашите бяха на сватба там и доста им хареса. А иначе може да помислите и за Марица (моята сватба ще е там). Кувертът и условията са доста добри Wink Предлагат украса за масата на младоженците (което за мен е предостатъчно като украса, тъй като самата зала си е "украсена" достатъчно). Също Малкият Бунарджик е добър вариант (кувертът е около 26 лв.). Сещам се за Лайпциг също. Успех  good
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 27, 2013, 08:18:44 »

sinio4i4ki за колко човека говорим? Понеже все пак различните ресторанти имат разлинчи капацитети и е добре залата да не изглежда празна.
Аз съм била на сватба в Хитър Петър. Храната е хубава, като се украси изглежда добре, но няма безплатна украса, а без украса се набива на очи интериора, който не е много сватбен.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #394 -: март 27, 2013, 13:08:33 »

Бяхме се ориентирали към Новотела, но ще проверим и Джия Бийч, утре трябва да запазим окончателно  violin
Новотел Пловдив, зала Бендида е класи над Джия Бийч. В градината от дясно на ресторанта има възможност за изнесен граждански ритуал, за съжаление не е озеленено достатъчно и има какво да се желае (озвучавал съм там изнесен подпис и доста добре се получи).Фоайето на хотела е просторно и чудесно за welcome drink...
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: март 27, 2013, 13:24:34 »

Според мен са просто доста различни, като ресторанти, да не кажа, че нямат нищо общо!
Активен
Shtesejenim
Любопитен
*
Публикации: 21


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 27, 2013, 20:43:45 »

много ми се иска веднъж да чуя защо някоя булка е избрала Джия Бийч,ама истинската причина. Заради цената на куверта или безплатната украса... или защото наистина нещо им е харесало там и особено леля Жечка... ама бъдете искрени, наистина на мен ми стана антипатична след петата минута. Просто след думите и " еми как, това е Джия Бийч", ме загуби. Иначе градината е хубава. Една позната прави сватба скоро там, каза че единствения вариант да стане на твоето е да се наложиш още от началото..иначе нямаш шанс пред Жечка и при все това пак нещо се е проявила ден преди сватбата.
Малък Бунарджик не е лошо, но е на два етажа, побира не повече от сто човека. Аз като гост на сватба там, настанена на втория етаж, в края на ресторанта, срещу младоженците, зад една колона и в средата на масата, общо взето нищо не разбрах от сватбената емоция. Нито ритуалите се виждаха, нито нищо. Добре, че има големи прозорци, та виждах частично отраженията на младоженците там.
 Бендида в Новотела е хубава зала, там също проверихме, септември имат обаче много мероприятия и почти целият хотел е зает, заедно с ресторантите. Украса на стол е три лева, предлагат и украса на стените с красиви пердета за 500лв, ако си спомням добре. За нашата дата беше зает, а и не ми хареса това, че за да излезеш в градината, трябва да минеш през още една зала. Иначе всичко е на ниво, като започнем от управителката, през красивите украси които предлагат, изискаността на менюто и още други хубави впечатления. Предлагат приготвяне на пиле, има минимална такса за внасяне на алкохол. Куверта излиза около 38-43 лв.
Активен
miss_caprice
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #397 -: март 27, 2013, 22:27:57 »

Здравейте!
Мислех си, че мога да се справя с избор на място за сватба без да се регистрирам във форум, но явно не става. Има нужда от някой, минал по този път, за да помага  smile.
Затова след няколко неуспешни опита за резервиране на комплекс, с половинката ми се спряхме на сватба в Пловдив.
Може ли да препоръчате ресторант (по възможност с хотел, тъй като нито един от нас не е от Пловдив, пък и голяма част от гостите не са) за 80-90 гости с добро обслужване и по-малко безумни условия за ползване на ресторанта. Няма проблем да бъде и в околностите на Пловдив, не държим изобщо да е в града.
Засега сме постили Санкт Петербург, за съжаление без Виенския павильон, тъй като нямаше кой да ни отвори Панаира, и Новотела, където съм била на мероприятия и имам добри впечатления, но само зала Бендида ми харесва, а сякаш е огромна за 80 души.
Досега сме ходили в "Яев", "Каталина" и "Сезони" (Цигов чарк), Русалка, Джия Бийч, Острова (Пловдив). Пловдивските комплекси няма да коментирам - определено не са нашето място. Яев е с хубава градина, но сякаш влизаш в задния двор, за да правиш обир, а пътят до него в селото е умопомрачителен. На Цигов чарк става само ресторантът на Каталина, но си промениха мнението за свободните дати 5 пъти в рамките на няколко дни, с което напълно ме отказаха (не искам да направя поканите и да им "изскочи" още някой подписан договор с чужденци).
Затова приемам всякакви предложения, тъй като август и септември не са далече, а още нямаме място sad
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #398 -: март 28, 2013, 00:43:04 »

miss_caprice , проверете и хотел "Екзотик" в с. Марково. Може да Ви допадне Wink
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #399 -: март 28, 2013, 01:34:02 »

miss_caprice , проверете и хотел "Екзотик" в с. Марково. Може да Ви допадне Wink
Хотел "Екзотик" е добро място, х-л "Марица", х-л "Империал", х-л "Лайпциг", залите им са за повече от 80 човека (за основните ресторанти на изброените хотели) , но да не ви пука, по-важни са неповторимите емоции и доброто настроение в този ден...
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: март 28, 2013, 07:56:59 »

много ми се иска веднъж да чуя защо някоя булка е избрала Джия Бийч,ама истинската причина. Заради цената на куверта или безплатната украса... или защото наистина нещо им е харесало там и особено леля Жечка... ама бъдете искрени, наистина на мен ми стана антипатична след петата минута. Просто след думите и " еми как, това е Джия Бийч", ме загуби.

Жечка е уникална - мое лично мнение, абе всичко е супер, била съм на 3 сватби там и на 2 банкета /лично организирани/ и никога до сега не съм се разочаровала!!! Това което съм искала това е станало! Това е моят избор с две ръце!!! Не ме интересуват безплатните украси или евтиния куверт или тем подобни, имам възможност и 2000 лв. да дам за украса и 60 лв. за куверт, търся преди всичко ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ и ОТНОШЕНИЕ!!! Тези които не я харесват нея и комплекса нека не подвеждат и другите булки всеки сам гради впечатление. И сега ме посрещна с широка усмивка и съм сигурна че ще направи сватбата ни вълшебна!!!

Просто умеят и знаят как да работят затова избрах Джия Бийч, а форума наистина ви е пълен само с плюнки по тях
good good good
И не само това, просто всичко е страхотно там!
« Последна редакция: март 28, 2013, 08:05:00 от stasynka » Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #401 -: март 28, 2013, 10:05:49 »

miss_caprice,мога да ти дам няколко уточнения за някои хотели понеже вече сме минали от там.Хотел Екзотик се намира малко преди Марково,не е далеч.Ресторанта е страхотен за сватба,куверта трябва да е поне 33 лева,има възможност да си внасяш алкохол,ядки,торта съответно срещу някаква такса,единствения минус за мен беше,че нямат украса за сватба.Хотел Империал също много ми хареса.Там куверта е към 35-36лв,внасяш алкохол,ядки,торта без такси,а украсата е по 2лева на стол.Хотел Лайпциг куверта излиза около 30 лева,има такса за внос,но там можеш да внесеш абсолютно всичко,има такса и за украса.На мен също ми хареса и Сватбен дом Водолей на Асеновградско шосе-има такса и за внос и за украса,но на фона на по-евтиния куверт това не се отразява много.Залата си е направена в стил точно за сватби,а на втория етаж е хотелската част.Това е за което се сещам в момента,защото главата ми вече е изпушила от толкова обикаляне по ресторанти и съм много затруднена при избора.За това и темата сватба е забраненая вкъщи за следващите 2 дни  blush
 Момичета можете ли да ми препоръчате ДЖ и фотограф,че това е следващия въпрос с който трябва да се захвана.
Активен
miss_caprice
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #402 -: март 28, 2013, 11:09:48 »

Империал, Лайпциг и Марица са следващите, които ще посетим. Половинката ми не иска Екзотик в Марково, защото наши приятели се жениха там и не можело и той да е на същото място   girl_wink. За Замъка Орфей чета доста противоречиви мнения, а г-жа Кукова от Сватбения дом ми се стори по телефона като собственичката на Джия Бийч. Каза ми, че имат три цвята панделки, да избирам между тях, и че не може друга агенция за украса  girl_impossible
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 28, 2013, 11:27:57 »

miss_caprice, ако имаш въпроси за Замъка мога да ти помогна,защото моята сватба ще е там и на сестра ми беше там.
Щом сте сенасочили към изброените хотели, не знам защо въобще четете информация за Замъка- все пак ресторантите към тези хотели са на друго ниво.
Активен
miss_caprice
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #404 -: март 28, 2013, 15:54:50 »

miss_caprice, ако имаш въпроси за Замъка мога да ти помогна,защото моята сватба ще е там и на сестра ми беше там.
Щом сте сенасочили към изброените хотели, не знам защо въобще четете информация за Замъка- все пак ресторантите към тези хотели са на друго ниво.
Със сигурност трябва да видим на живо изброените хотели, защото от форума разбирам, че снимките на залите, които са качени на сайтовете на хотелите, са неактуални относно цветовете на интериора. Някои от тях направо ме отказват с този соц червен мокет. Колкото до Замъка Орфей, трябва да го видя, защото има много малко снимки и изобщо не добивам представа как изглежда, а доколкото разбирам става за доста големи сватби. Управителката ми каза, че няма как да направим сватба на открито, защото трябвало да затвори градината и така сумите щели да бъдат различни  crazy.
Вече съвсем се обърках къде си представям да се случи тази прословута сватба. Исках сред природата - не стана, значи трябва да е в града. Като ще е там, поне да е лукс, затова се насочих към уж елитните хотели  blush
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines