Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:27:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181247 пъти)
 
Chelsea
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Guns N' Roses - November Rain


« Отговор #210 -: февруари 11, 2013, 23:00:44 »

Здравейте. Чета, че питате за фотограф, видео и DJ в Пловдив.
Ние сме спокойни, защото още от миналата година запазихме фотографа, видеото и ди джея.
Фотограф - Димитър Яков "Коралмедия"
Видео оператор - Димитър Димитров "Студио 1"
DJ е Dj Аleksi
Страхотни професионалисти и много разбрани, а също така и забавни. Лично за нас без конкуренция от всичко останало, което сме изгледали до момента.
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: февруари 11, 2013, 23:47:12 »

magi1, защо не провериш във винарска изба Тодорофф? Това беше моят тотален фаворит, но мястото е подходящо за сватба в по-тесен кръг - точно като вашата!  good Искрено се надявам да ти допадне! Има прекрасна градина и малък бутиков хотел с ресторант - прелест!  give_rose

Още един глас за Todoroff Wine & Spa Hotel! Бяхме там по Коледа да празнуваме моя РД. Много изискано, без да е претруфено. На мен също много ми хареса ресторанта, сервитьорите са перфектни, наистина се чувстваш в 4-звезден хотел. Докато бяхме там случайно се срещнахме с настоящия управител на хотела, който, преди това беше управител на ресторанта в "Лайпциг" - миналата година, когато ние капарирахме "Лайпциг" за нашата сватба. Човекът е професионалист, знае как се правят сватби, така, че хотел Тодорофф е много добър избор! smile
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #212 -: февруари 12, 2013, 08:51:03 »

Здравейте. Чета, че питате за фотограф, видео и DJ в Пловдив.
Ние сме спокойни, защото още от миналата година запазихме фотографа, видеото и ди джея.
Фотограф - Димитър Яков "Коралмедия"
Видео оператор - Димитър Димитров "Студио 1"
DJ е Dj Аleksi
Страхотни професионалисти и много разбрани, а също така и забавни. Лично за нас без конкуренция от всичко останало, което сме изгледали до момента.

Невероятен екип сте избрали, определено най-добрите имена.  good Поздравления и за съобразителността.Когато човек държи на качествена услуга е необходима ранна подготовка.   good
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: февруари 12, 2013, 11:39:30 »

Crave - Новият управител на Винарната Николов ли се казва? Той беше миналата година в Лайпциг.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 12, 2013, 11:41:38 »

Chelsea - Поздравления, избрали сте ВИП екипа, ще ви направят най- различното и
най- професионално. Успех Bravo
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 12, 2013, 15:22:07 »

Crave - Новият управител на Винарната Николов ли се казва? Той беше миналата година в Лайпциг.

Да, Георги Николов.
Активен
Tuti15
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #216 -: февруари 12, 2013, 18:40:53 »

Аз също подкрепям мнението относно винарска изба Тодорофф!Моят фаворит за малка сватба.Тъй като нашата няма да е такава се ориентирахме към по-голям ресторант.Ако се спрете на тях ще ви направят разкошна бутикова сватба с прекрасно индивидуално меню,  пълни са с  идеи.От там ще е и виното ни за сватбата...  danceg
Активен
Katenceto1
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #217 -: февруари 13, 2013, 15:02:04 »

Здравейте, аз съм Катето! Най-накрая се случи,ще бъда булка- 5.10.2013г. в най-красивото място комплекс ДЖИЯ-БИЙЧ! Два пъти бях кума там и сега там ще бъде моят незабравим ден. Моят цвят е син, в ДЖИЯ-БИЙЧ ми осигуриха всичко,ще ми трябват само две чаши и една пита. Запазих ресторанта и часът на сватбата и продължавам напред- камера,фотограф и булчински букет!:)
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #218 -: февруари 13, 2013, 15:19:32 »

Браво Katenceto1 smile Успех от мен!
Активен
Lady_Bi
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #219 -: февруари 13, 2013, 17:52:20 »

Кате,привет аз съм на 4 май, но ние сме подписали в Англия, самата сватба ще е в ДЖИЯ- БИЙЧ, в красивата й градина ще направим коктейл, в Джия- Бийч подаряват шоколадов фонтан аз ще си внеса шампанско и почерпката е готова и е много стилна, мои колеги ще свирят на цигулка и виолончело, докато приемаме поздравления и подаръци, цветът който избрахме е виолетов, ти питаш камера и фотограф аз си харесах от София, не знам откъде да си взема букет, бутониери и торта, Сподели ако вече си разучила с мен. Биляна
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 14, 2013, 17:25:39 »

Здравейте, аз съм Катето! Най-накрая се случи,ще бъда булка- 5.10.2013г. в най-красивото място комплекс ДЖИЯ-БИЙЧ! Два пъти бях кума там и сега там ще бъде моят незабравим ден. Моят цвят е син, в ДЖИЯ-БИЙЧ ми осигуриха всичко,ще ми трябват само две чаши и една пита. Запазих ресторанта и часът на сватбата и продължавам напред- камера,фотограф и булчински букет!:)
Кате,привет аз съм на 4 май, но ние сме подписали в Англия, самата сватба ще е в ДЖИЯ- БИЙЧ, в красивата й градина ще направим коктейл, в Джия- Бийч подаряват шоколадов фонтан аз ще си внеса шампанско и почерпката е готова и е много стилна, мои колеги ще свирят на цигулка и виолончело, докато приемаме поздравления и подаръци, цветът който избрахме е виолетов, ти питаш камера и фотограф аз си харесах от София, не знам откъде да си взема букет, бутониери и торта, Сподели ако вече си разучила с мен. Биляна

Здравейте, и ние сме в Джия Бийч на 06.09.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 14, 2013, 22:36:51 »

Нищо лично, но да ми бъде сватбата в Джия Бийч е все едно да си взема роклята от "Сияна" biggrin При толкова негативни отзиви, не знам как избирате сватбеното тържество да ви бъде в този ресторант. Надявам се при вас всичко да е наред give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 15, 2013, 08:50:10 »

Нищо лично, но да ми бъде сватбата в Джия Бийч е все едно да си взема роклята от "Сияна" biggrin При толкова негативни отзиви, не знам как избирате сватбеното тържество да ви бъде в този ресторант. Надявам се при вас всичко да е наред give_rose
И ние като избирахме ресторант, това ни бише най-резервния вариант! Ресторанта наистина изглежда добре, но от познати съм чувала такива изцепки по сватбите, че като ходихме да проверим за нашата дата и бях достра посърнала. Добре че беше зает!
Но на вас момичета пожелавам всичко да е наред и да останете доволни! Все пак хората са различни и всеки търси различни неща!
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #223 -: февруари 15, 2013, 09:40:19 »

Нищо лично, но да ми бъде сватбата в Джия Бийч е все едно да си взема роклята от "Сияна" biggrin При толкова негативни отзиви, не знам как избирате сватбеното тържество да ви бъде в този ресторант. Надявам се при вас всичко да е наред give_rose


Да и ние доста се притеснихме от коментарите в интернет,но пък като бяхме да питаме за дати почти всички петъци и съботи за август и септември бяха заети......за хубаво или лошо незнам.В крайна сметка се спряхме на Империал
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #224 -: февруари 15, 2013, 10:03:36 »

Преди 2 години бях на сватба в Джия Бийч и ни сервираха тората на 6  човека в едан чиния..... Ако това се случи на мойта  сватба трябва да  гръмна някой от кухнята.....
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines