Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 09:26:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 207941 пъти)
 
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #450 -: април 05, 2013, 16:14:49 »

Много благодаря на всички, които се включиха по темата. Ние също ще бъдем на тераса към градина, и идеята с ветрилата ми допада. Но как мислите да ги персонализирате дървените ветрила, т.е. ще ги гравирате или ще им слагате етикет или как? Ако някой има линк за красиви ветрила на добри цени ще съм му много благодарна да сподели. Мислех да имаме хартиени топки, сега се замислям, че може и хартиени ветрила на дървени дръжки, ама дали ще намеря някъде...Божа работа.

И все пак остават господата, които не знам как ще ги заравдаме. Пурите са оригинална идея, но аз като непушач съм малко против пушенето и предполагам, че ако около господата има хора, които не пушат, това може да им развали настроението като цяло. А и тези, които не пушат също ще са малко пренебрегнати един вид. Ще го обсъдя и с моя господин де, да видим той какво ще каже.

Магнитите също са нещо, което допускам като вариант, но не съм най-убедена все още.

Колкото до подарък-а снимка на самия гост с младоженците, аз лично мисля, че е много хубав подарък, но тъй като фотографите са от друг град и ще са заети да отразяват сватбата, не знам дали ще им остане време на по-късен етап евентуално единия да се заеме с бърза обработка и принтиране в местното фото, което от своя страна кой знае колко ще е отзивчиво...

Имам чувството, че понеже нямаме конкретна тема на сватбата, се затрудняваме с детайлите и идеите ни са някак разпиляни. От друга страна не искаме да се ограничаваме..Пък да видим къде ще му излезе края  danceg
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #451 -: април 05, 2013, 16:40:52 »

И аз съм в голяма чуденка за тия подаръчета. Аз също не харесвам подаръчета, които събират прах и въобще някакви такива ненужни неща. Въпреки, че идеята с ветрилата е много добра smile
Относно храната и на мен ми допада донякъде, но се отказахме,защото няма да остане за спомен, може да се разтече и освен това на самата сватба ще има куп неща за ядене.
Последно се спряхме за нашата морска сватба на малки шишенца с пясък, мидички и послание, но колкото и морско и красиво да е пак си събира прах. Аз също се чудя дали да не се откажем от тия подаръци....ще има много други спомени и изненади. Но още се чудя де  pardon
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: април 05, 2013, 17:50:18 »

Malkabulka, по-назад мъничко се върни и виж - постнала съм сайт с много ветрила на едро Wink Аз не харесвам дървените лично, нашите ще са някои от тези с дантела и плат, по-кокетни са някак, по-ретро. Те имат дупчица за връв, така че ще прикрепя на връвта им или на друга панделка пожелание и благодарности. За мъжете подаръка пак ще е персонализиран с благодарности - манерката гравирана например, чашата за уиски също и т.н. На мен и двата подаръка ми се струват използваеми и несъбиращи прах, определено ще могат да се ползват и след това. smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: април 05, 2013, 19:44:40 »

Аз също не съм привърженик на фигурките и всякакъв вид непотребни вещи.
Ето няколко идеи за практични сватбени подаръчета, дано послужат за вдъхновение на някого.
Аксесоари за вино:


Отварачки за бутилки:

Солнички:



Книгоразделители:

Закачалка за чанти:

Огледалце:
 
Лъжички за чай, които една булка от миналата година беше ползвала:

Нож за масло:

Тел за разбиване на яйца:

Сапунче:
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: април 05, 2013, 19:50:45 »

Госпожица , много са хубави и оригинални предложенията ти ,чак ме замисли дали и аз да не направя подаръци за гостите  щом има такива сладки и практични нещица. Откъде мога да поръчам от тях?
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: април 05, 2013, 20:12:17 »

Ами има ги навсякъде, по китайските сайтове като този http://www.aliexpress.com/ и в ebay и амазон цените са най-изгодни.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: април 05, 2013, 21:03:10 »

Много яко, че ветрилата набират все повече пливърженици сред нас smile И това благодарение на свекърва, ако не се лъжа  give_rose Ако някой поръча от сайта да сподели smile Иначе ние смятаме да ги гравираме с нашите имена и датата, а шмето на госта да е вързано с панделка good То ще бъде и тейбъл картичка Wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: април 05, 2013, 22:04:58 »

Ами има ги навсякъде, по китайските сайтове като този http://www.aliexpress.com/ и в ebay и амазон цените са най-изгодни.

Разгледах сайта и искам да питам дали някой е поръчвал, че си харесал няколко неща за сватбата, но гледам, че се докарва от 15-60 дни... Има ли възможност да е за месец? Как мислите? За безплатната доставка говоря, разбира се smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: април 05, 2013, 22:47:38 »

Много яко, че ветрилата набират все повече пливърженици сред нас smile И това благодарение на свекърва, ако не се лъжа  give_rose Ако някой поръча от сайта да сподели smile Иначе ние смятаме да ги гравираме с нашите имена и датата, а шмето на госта да е вързано с панделка good То ще бъде и тейбъл картичка Wink
Mucka, аз така си го измислих сама и като започнах в Google да търся ми излезе този сайт  girl_wink Аз мисля на място в склада им на Илиянци да отида, за да мога, както се казва, да видя, да пипна и т.н. Говорих с тях по тел. и казаха, че може на едро и на място в Илиянци. Ще споделя впечатления, след като ги посетя.
Иначе и аз така - ще завържа с панделка нашите имена и дата и някакви благодарности също на обратната страна на картичката  good
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: април 06, 2013, 07:59:21 »

Ади, аз така или иначе не ги бързам, така че задължително ще изчакам отзиви  good И ние мислим да прескочим до склада им във Варна  danceg
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: април 06, 2013, 10:15:14 »

Здравейте мили дами. Аз съм поръчвала  много неща от земя на рози, така че нещата идват такива каквито са. Нашите ветрила, ще са с панделка отдолу, на която ще пише имената ни. ще им ги раздаваме лично след наздравицата, така ми се вижда по лично, а и по този начин няма да останат по масите. За пурите и аз бях в голямо мислене, заради непушачите. Но решихме за е това, всяка ще си има стикерче с имената ни  дата. А на малките сладури ще има балончета (сапунени мехурчета) на които ще има стикерче пак с имената и дата. За в момента това измислихме. yahoo
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: април 06, 2013, 18:33:01 »

Момичета, сега бях в кауфланд и вижте какви сладки бонбонки морско дъно видях - на промоция по 1.29лв вътре има 6 бонбонки - според мен са много готини за подаръчета, опаковани, особено за сватби с морска тематика.А са и много вкусни...


* IMG_0642.JPG (28.05 KB, 382x336 - видяно 4361 пъти.)
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: април 06, 2013, 20:03:46 »

Разгледах сайта и искам да питам дали някой е поръчвал, че си харесал няколко неща за сватбата, но гледам, че се докарва от 15-60 дни... Има ли възможност да е за месец? Как мислите? За безплатната доставка говоря, разбира се smile
Миналата година имаше поне две булки с неща от там smile Виж в началото на миланалата тема, едната беше Christy, другата не помня вече.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: април 09, 2013, 10:31:20 »

Аз, аз  blum И сега нали за моята приятелка търсим, но временно сме решили да потърсим тук, защото имаме инфо, че на митницата са затегнали гащите  cray Обаче.... тъй като за сега не намираме, това което иска, в крайна сметка ще се пробваме по моя начин - но при мен не бяха отворили пратката, а сега отварят, т.е. няма как 150 лъжички да струват 9 долара... И после - -ДДС, мито, все не хубави неща (и то по някакво тяхно усмотрение на крайната цена!?!!?), а понеже скоро освобождавах пратки от митница, това си е цяло приключение. Обаче риск печели, риск губи дето се казва. Ние може би до края на месеца ще трябва да вземем решение и ще ви информирам най-надлежно как върви всичко...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: април 09, 2013, 10:59:45 »

кристи, просто ползвайте посредник, Те си имат механизми по които си се оправят на митница и сената за доставка и таксата им е фиксирана.
пример:
http://dostaviam.com/
пращаш им мейл с линк и те ти казват колко ще ви струва до БГ. Има и други фирми, просто за тази наскоро получих добри отзиви от съфорумка. Таксите излизат направо никакви в сравнение с мъките по освобождаване, още повече след като сега са се научили  и са по-стриктни и отварят.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines