Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 10:52:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 197320 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: ноември 21, 2012, 09:24:48 »

Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #1 -: ноември 21, 2012, 18:25:21 »

Четейки предходната тема и идеята за кърпички за дамите има една разработка за това, с леко намигване към гостите - "за вашите сълзи на щастие" е пояснението с придружаваща красива опаковка:



В дантелен вариант:



В красива кутийка:
Активен
regisl
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #2 -: ноември 26, 2012, 16:21:26 »

много красиви са!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #3 -: ноември 26, 2012, 17:41:56 »

Страхотни give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 16, 2012, 19:20:32 »

Аз взех керамични фигурки за гостите. Сама ще ги украсявам. За жените - лебедчета, за мъжете - слончета, за децата - едни малки слончета с големи уши, много са сладки. Искам да бъдат подредени по масите, обаче гостите ни няма да са с точно разпределени места, т.е. ще има номера по масите и имената на хората, които ще стоят на тях, но няма да е уточнено кой на кой стол ще е. Според мен така е по-добре, иначе ми е доста задължаващо за самите гости. Чудя се, как да упомена за кого какво е подаръчето, защото няма как те сами да знаят, че за мъжете е едно, за жените друго, за децата - трето. understand
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 16, 2012, 19:32:08 »

можеш да сложиш различен цвят панделка..така ще се сетят самички smile а и да не се сетят, каквото и да си изберат пак ще им е спомен smile
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #6 -: декември 17, 2012, 17:01:38 »

И още- според мен е хубаво DJ, шаферка или който обгрижва гостите да им упомене, че тези сувенири са предназначени за тях, за да не решат че са част от украсата и не трябва да се пипат. На първата приятелска сватба в живота ми бяха оставени подобни сувенири по масите и аз лично не знаех мога или не мога да си взема за спомен, както и масово други хора не ги взеха по същата причина.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 17, 2012, 17:10:50 »

да, има го и това...
аз на приятелката ми знаех какво е подаръчето и знаех, че ще има.. но поне 2-3 часа не го бях забелязала, че е на масата в една кошничка...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #8 -: декември 18, 2012, 15:13:34 »

По принцип една позната каза, че са давали подаръчетата при наздравицата. Имало няколко деца, които вървели с тях и ги носели. На мен това доста ми допадна, защото подаряването става лично smile Но ще е и малко по-голяма суматоха smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 18, 2012, 18:35:45 »

ние ги раздавахме при наздравицата, така можехме и да откликнем когато имаше въпроси относно самото подаръче, какво представлява, за какво се използва.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #10 -: декември 18, 2012, 21:09:35 »

Да, това е доста добра идея smile И по-лична smile
Активен
rita_777
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #11 -: декември 19, 2012, 11:57:39 »

Докато се подготвях за нашето тържество през цялото време(1 месец) ми беше проблем подаръка за гостите. Не искахме да е нещо травиално, купено, готово. Искахме да е нещо лично,  което да е в нашия стил. 2-3 дена преди сватбата решихме на няколко картончета с размер малко по-големи от визитна картичка, да напишем сентеции от Малкия принц(имаше ги и в изнесения ритуал) и афоризми от камъчетата Дзен. Направихме по една дупка на картончетата и ги вързахме с една червена панделчица.На първото картонче имаше името на госта, нашите имена и датата.Бяхме ги сложили предварително по масите. Докато ни чакаха да  влезнем в ресторанта  видях, как приятелите ни  бяха приятно изненадани, с интерес ги разлистваха и прочитаха.Получиха  се страхотни подаръчета. Много съм доволна  от фирма ИВИМА на ул.Ракоковски 147, която ни усигури хартията (картона) за картончетата и ги напечтаха. Просто са големи професионалисти.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 20, 2012, 09:39:13 »

На почти всички сватби на които съм била са ги раздавали при наздравицата и на мен ми се вижда добър вариант - това че го даваш лично за мен е проява на лично отношение към всеки гост, проява на внимание - така като те са те уважили като са дошли  smile. Вярно разправия си е, но пък веднъж се женя  smile. Взимаш някоя приятелка с теб или шаферка и тя върви след теб с подаръците и когато поздравяваш гостите им даваш подаръка за спомен - поне аз така смятам да направя и на нашата сватба. Иначе само на една сватба на която бях имаше канелени пръчици и почти никои не разбра че са подарък, а не част от украсата- така че действително, ако ще ги слагате по масите предупредете си гостите че са за тях.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 20, 2012, 10:17:23 »

При мен подаръчетата бяха част от украсата, получи се много добре  pardon
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #14 -: декември 20, 2012, 12:02:15 »

При мен подаръчетата бяха част от украсата, получи се много добре  pardon

И при нас беше така smile Но ако бяха отделно, определено щяхме да ги даваме лично smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines