Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 09:26:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 207949 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 24, 2013, 14:48:33 »

Ах, момичета.. тъкмо се прибирам от цял ден обикаляне.. sad Понеже със слафетките не става нищо, играх си ли играх и както ви казах или формичката е малка и няма място за печата или не е хубава.. Майка като видя на какво мъчение се подлагам предложи да направим на най-близките цял комплект салфетки с печат (по 6 бр.) и да им ги подарим, т.е. подарък на семейство, а пък на останалите да подаряваме бурканчета с мед, които да ги сложим в сатенени торбички, като на някакво листче пак ще сложим текст с благодарност и печатче.. Хем ще си използвам салфетките, хем ще има подаръци за всички.
Малко ме притеснява, че ще са два вида подаръци, ама вече просто от толкова мислене за тези подаръци ми става лошо sad Засега това са някакви идеи и ще мислим..
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: март 24, 2013, 15:52:32 »

Вчера бях на изложението в Гранд хотел София и от там ми дадоха много симпатична кутийка, която е идейна за подаръчета.
Друга подобна кутийка видях тук:
https://sites.google.com/site/jelaniqbg/kutijka-za-podark-srce
http://krokotak.com/2009/12/tri-lesni-natchina-da-opakovame-malkite-podaratsi/

Предполагам, че има много момичета, които биха могли сами да си ги направят smile


* box1.jpg (60.81 KB, 312x343 - видяно 3232 пъти.)
« Последна редакция: март 24, 2013, 15:59:43 от amisega » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: март 24, 2013, 16:26:19 »

подарък за гостите- рамка за снимки, украсена от вас с карта smile

Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: март 24, 2013, 18:05:01 »

desideskata страхотни са smile Понеже и нашата тема е морска може ли да ми кажеш откъде ги купихте раковинките и шишенцата?

Нашата тема не е морска, но понеже сватбата е на морето половинката ми реши, че това е подходящ подарък и аз естествено се съгласих smile Интересното е, че шишенцата са много различни - голямо сортиране падна  danceg
Шишенцетата са от Слънчоглед, а раковинките не сме в купували... взехме ги от плажа преди КОледа и си ги изчистихме и подбрахме, измити и подредени..ги сложихме в пипенцетата.

emmmmmy, за съжаление лентичките, които използзвахме не подлежат на горене..изглежда ужасно. ПРоблема с раздърпването го има само с беличките панделки, лилавите нямат мърдане. Нарочно съм оставила белите по-дълги, за да може след пренасянето, ако има раздърпани..да ги отрежем.
Но обмислям да пробвам с прозрачен лак да ги намажа...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #364 -: март 24, 2013, 18:12:07 »

desideskata, тъкмо щях да предложа лак за нокти, някой не много скъп. Правила съм и става.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 24, 2013, 20:00:28 »

Дааа, вече пробвах с лак и става идеално!
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #366 -: март 24, 2013, 22:26:03 »

На мен много ми харесаха ветрилата. Супер са за моето винтидж градински парти. Но за мъжете? Давайте идеи smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 24, 2013, 22:36:12 »

Bbride, ако поръчаш ветрила моля те сподели дали са ти хаесали smile Ние искаме да ги видим, да пипнем и тогава да купуваме  pardon Другият месец ще ходим към Варна и ще имаме възможност да посетим склада smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: март 25, 2013, 09:37:40 »

Аз май всяка седмица си променям идеите за подаръците  nea
Юзчетата, които бях харесала за мъжете доста дълго се задържаха като идея. За съжаление в сайта откъдето щях да ги купувам са се изчерпали. Сега трябва да търся наново.
Обаче не знам какво да правя с подаръците за жените  huhhuh.gif
Последно съм се спряла и аз на бурканчета, обаче мисля дали да не ги напълня с течен шоколад, вместо с мед.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: март 25, 2013, 09:52:16 »

Юзчета има в Метро smile Поддържат ги постоянно в наличност  pardon
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: март 25, 2013, 10:12:27 »

Олеле, колко нови момичета! Аз съм "стара" булка вече  blum, обаче се завръщам, защото на една от най-близките ми приятелки й предстои сватба и най-голямата лудница е с подаръчетата. Сигурно ще е нещо подобно на моите (едни лъжички бяха), но още се чудим, така че започвам да ви чета и обещавам, че ако намеря нещо интересно ще споделям.

То било много готино да си пак тук  give_rose
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #371 -: март 25, 2013, 14:50:37 »

Днес ми пристигнаха магнитчетата от http://svatbeni.artex-studio.com/. Много са хубави и изглеждат точно като на снимката. Ако някой е избрал магнити за подаръци на гостите тук има много хубави модели smile

Юзчета аз поръчах от http://inhomglass.com/bottles.htm, защото в метро са без тапи. От този сайт 50 мл. юзче с тапа е 1,00 лв. Само, че  доставката беше 19 лв. понеже са тежки.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 25, 2013, 16:51:04 »

Момичета, благодаря за информацията за юзчетата  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #373 -: март 25, 2013, 19:51:26 »

амисега, ти май си готова с подаръците за пътешестващата сватба, но ми дойде на ума за ключодържатели компас.
bbride, за мъжете ми идва на ума някаква ретро отварячка за бутилки, ключодържател с ретро мотив, пура crazy/ей така, за фасон, дори и да не пушат.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: март 25, 2013, 21:13:33 »

Моля ви помагайте! Трябва да предвидя няколко подаръка за деца, на около 5-8 години, на тях няма как да подарим шишенца с ракия  Xixixi
До онзи ден щеше да има само едно дете и не го мислех много много, но онзи ден свекърва ми ме хвана на къс пас /без мъжа ми, защото той винаги я реже/ и ми каза, че иска да си покани някакви приятелки и шефката й с детето, защото то никога не било ходило на сватба. И аз какво да кажа съгласих се, аз нямам против да си канят гости, неисках да има много деца просто. Както и да е сега трябва да измисля подаръци за децата, те ще са само момиченца /за сега/, помагайте! help
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines