Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 06:15:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 207554 пъти)
 
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 11, 2013, 12:22:49 »

Благодаря ви много момичета Bravo, за изпратените сайтове ще ги разгледам:) eldjy не се отказвам, надявам се някаде да намеря нещо такова smile и ако все пак някой попадне на нещо или види някаде, ще съм благодарна да ми пишете smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 11, 2013, 12:35:48 »

Alisa22 много са интересни орехчетата, би ли споделила от къде си ги купила
Активен
Valya_Ivanova
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #107 -: февруари 12, 2013, 16:19:47 »

Здравейте, някой поръчвал ли си е сватбени свещи като подаръци за гости от чужбина  blush ? Нещо не мога да си харесам тука, а пък ми харесват като идея. Цял ден се ровя из Alibaba, но не мога да разбера колко ще ми струва доставката до Бг  huhhuh.gif
Да не стане свещичка 1 левче за бройка, доставка 10 лева на бройка и да има  beating преди сватбата  pardon

Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #108 -: февруари 13, 2013, 11:00:41 »

Alisa22 много са хубави орехчетата поздравления:)

Искам да ви питам вие ще раздавате ли вашите подаръчета или ще са наредени по масите?
И някаква идея за подаръччета за деца, ама да не са сапунени балончета. Ще има 4-5 деца и то на различна възраст и незнам какво да измисля за тях.
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 13, 2013, 11:26:44 »

Здравейте и от мен ! Ние се спряхме на тези златни орехчета с късмети. Много са хубави и евтини...1.50лв/бр.
Страхотни са, идеята е простоооо супер. Браво Bravo

Valya_Ivanova - не съм поръчвала, не знам, но едва ли ще е толкова скъпа доставката. Лично аз не бих рискувала, не само заради цената на доставката, аз съм на принципа - око да види, ръка да пипне.  crazy

megan_n - нашите бяха наредени по масите. Водещата обяви, че са за спомен на гостите и като че ли нямаше неразбрали. Според мен това е по-добър вариант, защото в противен случай, ако вие ги раздавате като събирате подаръците трябва подир вас да върви идна сюрия хора. При нас шаферката вървеше с кутията за пари, шаферът носеше другите подаръци, имаше хора и цветя ни подаряваха и тях някой събираше, ама кой...  pardon ако вървеше и някой с подаръчета зад нас, щеше вече да е доста.
Активен
eldjy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #110 -: февруари 13, 2013, 12:17:43 »

Valya_Ivanova, защо не опиташ с магазините "Дар за горене" или Light House. Нашите подаръци за гостите бяха от Light House. Аз прецених, че не искам да са свещи, но бяха две сърца от ароматизиран восък в два различни цвята по мой избор (съобразно цветовете на сватбата) с дупчици в горния край, за да ги вържа с панделка заедно. Цената си я договорихме на място и беше доста по-ниска от официално обявената, защото все пак не поръчваш 2-3 бройки, а съществено количество, а и хората от магазина (говоря конкретно за този на "Патриарх Евтимий") бяха много мили и сговорчиви и определено се стараеха ние да останем доволни, а не просто да си вземат парите give_rose.

megan_n, нашите бяха наредени в кутийки по масите (качила съм снимка по-напред в темата). Ние не сме обикаляли по масите за приемане на поздрави. В куверта ни беше включен welcome drink преди влизането в ресторанта, който се оказа много добра идея - идеален момент да поздравиш всеки един от гостите си с по чаша шампанско, както и да получиш подаръците си, за да не се занимаваш после с това. В другия случай ще трябва да прекъснеш празненството по някое време, за да започнеш да обикаляш по масите - освен, че ще ти отнеме около час, в който иначе можеш да си танцуваш и да се забавляваш, така прекъсваш и самата сватба, защото DJ-ят обикновено намалява музиката, гостите си сядат по местата, а след като мине целият ритуал, DJ-ят ще трябва пак да се понапъне, за да вдигне градуса на купона nea.
Разбира се, казвам това с уговорката, че всеки трябва да си оргинизира празненството така, както смята, че ще е най-добре за него и че после ще има красиви и незабравими спомени give_rose.
Активен
Valya_Ivanova
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #111 -: февруари 13, 2013, 16:32:05 »

След дълго ровене при китайчетата се спрях на едни лъжички... май имам спомен, че едно момиче от форума си ги беше поръчало....дали има нещо такова?
Активен
Alisa22
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #112 -: февруари 14, 2013, 12:08:40 »

Alisa22 много са хубави орехчетата поздравленияsmile

Искам да ви питам вие ще раздавате ли вашите подаръчета или ще са наредени по масите?
И някаква идея за подаръччета за деца, ама да не са сапунени балончета. Ще има 4-5 деца и то на различна възраст и незнам какво да измисля за тях.



По масите ще ги наредим
« Последна редакция: февруари 14, 2013, 12:12:00 от Alisa22 » Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #113 -: февруари 14, 2013, 12:54:51 »

megan_n ние също ще имаме нещо като уелкъм дринк преди настаняването на всички по масите и там мислим докато се поздравяваве и получаваме подаръците си да даваме и нашите.... 

Относно децата и аз съм в чуденка.. минах през варианта за сапунените балончета, но си мисля че разлеят ли ги по дансинагааа ще стане страшно  Eeager

Ако някой има предложениея за подаръчета за най - малките ни гости ще се радвам  yahoo

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #114 -: февруари 14, 2013, 13:30:43 »

megan_n
Ако някой има предложениея за подаръчета за най - малките ни гости ще се радвам  yahoo

Ние поръчахме шоколади за най-малките. Вярно, че няма да обърнат особено внимание на опаковката и ще си хапнат шоколадчето веднага, но поне ще е нещо вкусно, а на играчката ще се порадват малко и после ще я захвърлят нанякъде smile
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #115 -: февруари 14, 2013, 14:00:27 »

Голяо чудене е за тези малчугани, сватбата ще е юли и незнам ако е щоколад какво ще се случи с него.
Но може би пак трябва да са някакви лакомства, играчка не става понеже децата са на различна възраст и трябва да купувам различни, а не мисля, че е добра идея.
А за сапунените балони и аз имам същите опасения, че може да ги разлея и ще стане чудо навсякъде.
Мисля си из Джъмбо дали няма да има интересни неща при джунджуриите за партира, но в Стара Загора нямаме Джъмбо. Ако някой има идея моля да сподели smile
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #116 -: февруари 14, 2013, 14:17:08 »

Аз точно в Джъмбо гледах едни огромни, шарени и най-различки близалки. Не са най-полезното нещо, но даже 12-годишният ми племенник им се зарадва като му купих, така че ние май нещо такова ще вземем за малките гости.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #117 -: февруари 14, 2013, 14:51:38 »

В Джъмбо има много неща, плюс близалките blum Ние на нашите дечковци от там им купихме всякакви дреболии и имаше мир доста дълго време tease
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 14, 2013, 15:20:49 »

Малиииииииии - е за това не се бях замисляла че могат да разлеят сапунените мехури и да омажат всичко и да пращаме гости към травматлогията -  - е добре се подредих- имам 22 бройки - е малкия ми дребосък има да си прави мехури - и сега айде пак в началото - пак търсене на подаръци за децата - ужассссссссссс. Бях до джъмбо вчера но нищо не ми направи впечатление чудя се за керамични прасенца касички - имаше ги преди там ,но дали още ги има - Ох не направо не ми се мисли моите малки гости са много разнородни по възраст, но знам че почти на всички мъници майките избягват шоколада значи отпадат лакомствата - а аз си мислех че всичко ми е готово  cray
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #119 -: февруари 14, 2013, 15:28:17 »

ELCHOOOOOOO и аз си мислех че всичко е измислено, но вчера споделих на сестра ми, която е майката на едно от децата за идеята със сапунените балончета и тя предположи че ще го разлеят по дансинга lol явно от опит...
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines