Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 09:16:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 207881 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 17, 2013, 20:16:06 »

 give_rose
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #46 -: януари 18, 2013, 11:01:57 »

Да ви покажа какво съм харесала аз за подарък за гостите.
То е дървено скринче, на снимката това с розата:


В момента договаряме условията да ни ги изработят, като ще махнем текста България и ще сложим имената си и датата на сватбата. А вътре мисля да сложа по една фиолка с розова вода, някакво късметче и по един опакован бонбон. А за опаковка на скринчето, ще измисля някаква кутия от перлен картон.

Иначе във връзка с идеите за свещите. Преди малко ми попадна един сайт http://www.neocandles.com/ където в момента има 50% промоция като се въведе промоционален код neocandles. Аз си поръчах за вкъщи няколко, ще кажа дали да били добри като пристигнат.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #47 -: януари 18, 2013, 11:38:12 »

И това е много оригинална идея Bravo 2013 има много иновативни булки give_rose
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #48 -: януари 18, 2013, 15:29:41 »

illane Много хубаво подаръче сте си измислили.. супер smile Ако го и опаковаш както казваш ще стане  yahoo

Сега ще прегледам свещите и ако не си избера за подарък на гостите то поне е сигурно че ще си купя нещо за мен... обожавам свещи  danceg
Активен
qgeorgieva
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #49 -: януари 18, 2013, 17:47:23 »

Здравейте и от мен, прясна прясна във форума. Ние пък взехме кардинално решение за попълнен тото фиш за всеки гост, завързан с панделка с имената ни. Да е по-нестандартно, мисля, че за гостите ще е интересна и забавна идеята smile. Така или иначе имаме всички витрини с куп сватбени подаръчета, от розички чак до бурканчета с мед и шишенца с вино, решихме да заложим на тази по-нестандартна идея.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 18, 2013, 18:01:18 »

qgeorgieva, наистина нестандартно и много изненадващо. Аз бих се изненадала приятно, ако ми подарят такова...не заради възможността за печалба, а за идеята!
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #51 -: януари 18, 2013, 18:10:30 »

Билети от лотария ще е по-лесно, отколкото да се попълват фишове. Във всяко тесте от 100 броя има някакви гарантирани печалби (макар и минимални). Добро решение за връзване с панделка, а в зависимост от дължината, по която са навити могат да бъдат сложени и във фини торбички.
Активен
qgeorgieva
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #52 -: януари 18, 2013, 18:11:41 »

Desideskata, благодаря за позитивното мнение, и ние разчитаме точно на този момент на изненадата smile
Активен
qgeorgieva
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #53 -: януари 18, 2013, 18:14:12 »

Продават се и готови, попълнени, даже има опция да се закупят, а да важат за след три тиража напред например, защото ще ми трябва време да ги "опаковам".
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 18, 2013, 18:21:35 »

 Bravo Bravo Bravo
Идеята с фишовете и лотарийните билети многооо ми харесва, браво за оригиналната идея smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 18, 2013, 21:46:28 »

дааааам.....и на мен много ми допадна идеята с тото или лотария......сууууууупер интересна е!  Bravo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 18, 2013, 22:15:22 »

аз пък докато се ровех за покани видях, че на едно място предлагат пръстен за салфетки като подарък за гостите, споделям като идея само. ние за сега все още не сме наясно искаме ли да има подаръци или не  smile
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #57 -: януари 20, 2013, 20:59:28 »

Изрових една стара снимка на опаковани лотарийни билети:


* lotariini-bileti.jpg (59.73 KB, 326x400 - видяно 3356 пъти.)
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 20, 2013, 22:38:12 »

Момичета, първо да ви похваля! Предлагате страхотни идеи! Изчетох почти всичко от първата тема и през отделните етапи си мислех за различни подаръчета  smile От друга страна на мен ми се иска моите подаръчета да бъдат като от едното време - кърпички, на които да пише нашите имена и датата на сватбата. Видях на едно място в темата много идеини кърпички, но те не бяха от БГ. Проверихме и в Асеновград, където впоследствие разбрахме, че някога е имало завод за кърпички  Oh my ..., но вече предлагат в повечето случаи статуетки. Попаднах на един сайт на някаква копринена кърпичка, но тя беше към 3-4 лв едната и това ме отказа. За кратко днес си мислех, че съм намерила, докато се прибрах вкъщи и видях, че това са прозрачни китайски боклучета и не стават за нищо.. А в самата опаковка изглеждаха толкова добре, че и през ум не ми мина да отворя поне един пакет.. sad Много ще ви бъда благодарна за предложения..
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 20, 2013, 22:46:04 »

Здравейте!

И аз подобно на desideskata имам идея подаръците за гости да са красиви мини-бутилки вътре с различни за всеки гост късметчета на любовна тематика. Първо мислих вътре да налеем вино и късметчетата да са вързани отвън на бутилчицата. smile Купих едно сувенирно шишенце, но формата му ми е прекалено проста и дори да се украси не го виждам достатъчно стилно като за подарък за гости на сватба.

Чудя се дали някъде се продават шишенца с по-различна форма? Някой знае ли?
« Последна редакция: януари 20, 2013, 22:53:48 от Crave » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines