Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:32:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150257 пъти)
 
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 22, 2013, 16:10:35 »

именно,за толкова малко хора не ме притеснява тази такса.пък и както каза човека вероятно тя маже и да отпадне!
Активен
petrova1234
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #196 -: януари 22, 2013, 20:57:05 »

Честито Петрова, залата наистина изглежда превъзходно!  give_rose
Може ли да споделиш колко струва наема на залата, мисля, че ще е доста полезно на много момичета.
Благодаря много! Наемът на самата залата е 1600лв, но предлагат и цялостен пакет за зала+кетъринг+украса и безалкохолни на корем за 70лв/ човек
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #197 -: януари 23, 2013, 00:20:41 »

А дали имате някакви отзиви за ресторант Барбадос? Току що ми го препоръчаха като хубав и с нормални цени.. Идеи?

Това е принципно Рибен ресторант. Има си нормално меню, обслужването и храната са на ниво, но се съмнявам малко за цените. Мисля, че бяха над средно ниво.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #198 -: януари 23, 2013, 00:22:17 »

ние ще сме максимум 12 човека.колко алкохол според теб ще изпием?

По тая логика, какъв е смисъла да го внасяте отвън?

 Offtopic P.S. - да предупредя евентуалните истински булки. В последните 2 страници има поне 2 представителя на ресторанти - "маскирани булки". Четете между редовете.
« Последна редакция: януари 23, 2013, 00:24:32 от Deliysky » Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 23, 2013, 00:29:13 »

смисъла е такъв че баща ми и мъжа ми са подготвили специален алкохол точно за този ден и държим да консумираме точно него!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #200 -: януари 23, 2013, 00:32:20 »

Ок, но може и без заядливия тон. От първоначалните ви постове не е видно , че сте само 12 души, а това съвсем променя нещата.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 23, 2013, 01:32:08 »

shantall , ресторанта не е голям,даже аз като се обадих и като казах че става дума за сватба ми казаха "ама нашия ресторант не е голям".много са готини и много любезни.аз надали в случая мога да съм критерий защото сме много малко. :)иначе колко души ще е вашата сватба? smile
иначе сори ако някой е решил че тона ми е враждебен.вероятно на повечето от вас ако не и на всички ви бащите ви са нагласили по нещо за най-специалния ден.а при мен ще е конкуренция.по-натам ще пускам и снимки. smile
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: януари 23, 2013, 01:42:24 »

ние го избрахме защото е в нашия квартал и е удобно защото племенника ми е бебе и ако се наложи някой ще се прибере с него.пък и семейството което вероятно ще ни кумува е също с бебе.
и друго-при нас няма да има ди джей, просто обяд.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 23, 2013, 08:51:48 »

Това е принципно Рибен ресторант. Има си нормално меню, обслужването и храната са на ниво, но се съмнявам малко за цените. Мисля, че бяха над средно ниво.

Ами, и ние разбрахме, че е рибен ресторант, но и не се стигна и да гледаме цените, защото въобще не е подходящ за сватба. Прекалено е разчупен.. За другите му качества не мога да кажа нищо smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: януари 23, 2013, 16:20:57 »

Попаднах на ресторант Атлантик. Някакви мнения за него или куверти? smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 23, 2013, 16:27:08 »

пуснах емейл запитване за куверти, но все още не са ми отговорили... май трети ден е днес, може би трябва по телефона или на място smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #206 -: януари 23, 2013, 20:13:24 »

Благодаря много! Наемът на самата залата е 1600лв, но предлагат и цялостен пакет за зала+кетъринг+украса и безалкохолни на корем за 70лв/ човек

Според мен (не го налагам на никой) тези 1600лв. наем за зала са грешно дадени пари. При условие че в един ресторант тези пари ще се оползотворят много по функционално и изгодно.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 24, 2013, 09:34:41 »

пуснах емейл запитване за куверти, но все още не са ми отговорили... май трети ден е днес, може би трябва по телефона или на място smile
Ние снощи отидохме да го видим. Ресторантът е хубав и приятен. Не знам защо, но направих асоциация с Каса Бояна. Според мен не е за повече от 60 души, за да може да има сравнително голям дансинг. В сайта им като проверявах вчера пишеше, че кувертите са между 28 - 50 лв., но като отидохме на място се каза, че започват от 38лв. Няма такса за внасяне на алкохол, но искат безалкохолното да си бъде от тях (не мога да си спомня точно, но една кола при тях беше към 1,60 или 1,90.. не запомних). Украсата си е от младоженците, тортата също. Паркинг има около ресторанта, т.е. свободните места по уличката, няма да има проблем с паркирането. Управителят беше много любезен и има способността да ""разтяга локуми", така че трябва да знаете точно какво искате и да питате, за да получите адекватни отговори. Попитах за цени на всяко ястие, за да може ние да си направим куверта, като се простираме според бюджета си, но ми бе отговорено, че ще трябва един месец да ми прави описание, тъй като много неща не са написани в менюто като опции.. с две думи не разбрахме цените, но ни каза, че няма никакъв проблем да му изпратим няколко варианти на менюта и той да ни каже какви са цените. Забравих да кажа, че има много хубава тераса. Е, бяхме вечерта и виждахме само гледката към София и не знаем каква е обстановката около хотела. Ние се отказахме, защото вярваме, че всичките ни гости ще дойдат, защото са ни най-близките и просто ще им бъде тясно..
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 24, 2013, 10:18:20 »

Ресторaнтът нa хотел Нaдеждa, много уютен, нов, готвят вкусно, големи,порциий
скоро бях нa свaтбa тaм.
Виждам, че скоро си била на сватба там. Би ли поразказала за обстановката, т.е. какво представлява ресторанта, тъй като от техния сайт не мога да придобия цялостна представа? smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 24, 2013, 12:49:32 »

някой с впечатления от св. Валентин ... и евентуално снимки на ресторанта, че от сайта им почти нищо не се вижда sad
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines