Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:25:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150137 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: януари 22, 2013, 09:30:33 »

някой има ли скорошна информация от Ловния? въпреки че любимия не искаше да правим сватба където сме били вече, снощи взе решение, че може да проверим и там smile въпреки, че аз много исках да има хотелска част....
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: януари 22, 2013, 09:42:21 »

Shantall,  може да проверите и във Феста на бул. България. Не съм сигурна за колко човека е ресторанта, но има и хотел. Ресторанта е малко бароков стил - златисто и синьо. Не помня и по колко бяха кувертите, но там хубавото е, че няма да ти е нужда много декорация - няма нужда от калъфи и панделки за столовете, допълнителни покривки също не са нужни. Преди време съм работила с управителя на ресторанта - Яне Търпев - уникален е! Мъж на място. Какво беше уговорено, това се случи. Обслужването беше на ниво. До колкото знам има и голяма тераса в хотел, която евентуално може да се използва за изнесена церемония.
Активен
petrova1234
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #182 -: януари 22, 2013, 10:54:40 »

Здравейте момичета! Много съм щастлива и няма как да не се похваля! Вече запазихме нашата зала. Запазихме в Бална зала София (резиденция Тера). Не обикаляхме много, но когато видяхме това местенце, разбрахме, че е нашето. Има си и фонтанче отпред за изнесения ритуал  Bravo Bravo Bravo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: януари 22, 2013, 11:07:28 »

Здравейте момичета! Много съм щастлива и няма как да не се похваля! Вече запазихме нашата зала. Запазихме в Бална зала София (резиденция Тера). Не обикаляхме много, но когато видяхме това местенце, разбрахме, че е нашето. Има си и фонтанче отпред за изнесения ритуал  Bravo Bravo Bravo

Браво! Да ти е честито! Там наистина е прекрасно и със сигурност ще бъде вълшебно.
 Ние като питахме преди време нашата дата беше заета smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: януари 22, 2013, 11:21:49 »

ma6ka_, благодаря ще пусна и там запитване smile
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: януари 22, 2013, 11:26:24 »

Здравейте момичета! Много съм щастлива и няма как да не се похваля! Вече запазихме нашата зала. Запазихме в Бална зала София (резиденция Тера). Не обикаляхме много, но когато видяхме това местенце, разбрахме, че е нашето. Има си и фонтанче отпред за изнесения ритуал  Bravo Bravo Bravo

Честито Петрова, залата наистина изглежда превъзходно!  give_rose
Може ли да споделиш колко струва наема на залата, мисля, че ще е доста полезно на много момичета.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #186 -: януари 22, 2013, 11:36:20 »

Някой с идея за ресторант-градина в София?Подобна обстановка като Дипломатическият клуб Глория Палас.
На Върха, хотел Аякс, Одаджийски, комплекс басейн ''Черната котка'', резиденция Лозенец, Лебед, ресторант Te Quiero...
аз съм в задънена улица... нито един от ресторантите. които харесах нямат свободни дати през май... то беше и ясно, ама със скорпион може ли да се спори!!!! та ако някой се сеща за не масов ресторант с хотел, които да събере 100 гости с прилични цени на кувертите и оувъртайм.. много моля да сподели  give_rose
имаш предвид хотела да събере 100 гости или само ресторанта?
Holiday Inn, Одаджийски, хотел Аякс, хотел Рила Ресторант „Враня”, Берлин Парк Витоша, Александър Палас (бивш Тя и Той), Silver house hotel, Accord
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: януари 22, 2013, 12:29:31 »

ние ще бъдем в хотел лозенец,доволна съм от отношението им,цените са прилични/за справка овчарската салата е 5 лева/,дори човека ми каза че може да ни направят отстъпка и да няма такса "бушон"/а тя е 5 лева на шише/и ако искам ще ми изготвят 3 примерни менюта.уговорката ни е да се срещнем в края на февруари/те ще правят ремонт 1 месец/.след това ще ви пиша какви са ми впечатленията.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #188 -: януари 22, 2013, 12:38:08 »

На Върха, хотел Аякс, Одаджийски, комплекс басейн ''Черната котка'', резиденция Лозенец, Лебед, ресторант Te Quiero...имаш предвид хотела да събере 100 гости или само ресторанта?
Holiday Inn, Одаджийски, хотел Аякс, хотел Рила Ресторант „Враня”, Берлин Парк Витоша, Александър Палас (бивш Тя и Той), Silver house hotel, Accord

От изброените ви препоръчвам Одаджийски и Берлин !!!
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: януари 22, 2013, 12:54:24 »

emocia_wa, ресторанта искам да събере около 100 души, иначе гостите от други градове са малко.

cherry_lady1984, колко хора събира ресторанта. разгледах снимните в сайта, но недобивам хубава представа.

« Последна редакция: януари 22, 2013, 12:56:41 от shantall » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #190 -: януари 22, 2013, 13:02:08 »

Такса бушон от 5лв на шише е прекалено много!
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: януари 22, 2013, 15:27:44 »

някой има ли скорошна информация от Ловния? въпреки че любимия не искаше да правим сватба където сме били вече, снощи взе решение, че може да проверим и там smile въпреки, че аз много исках да има хотелска част....
Има хотелска част към ресторанта - има 5-6 студия . Мои приятели си правиха сватбата там и спаха там и никак не беше лошо

Shantall,  може да проверите и във Феста на бул. България. Не съм сигурна за колко човека е ресторанта, но има и хотел. Ресторанта е малко бароков стил - златисто и синьо. Не помня и по колко бяха кувертите, но там хубавото е, че няма да ти е нужда много декорация - няма нужда от калъфи и панделки за столовете, допълнителни покривки също не са нужни. Преди време съм работила с управителя на ресторанта - Яне Търпев - уникален е! Мъж на място. Какво беше уговорено, това се случи. Обслужването беше на ниво. До колкото знам има и голяма тераса в хотел, която евентуално може да се използва за изнесена церемония.

Във Феста когато питах миналата година ми казаха че куверта беше над 50 лв. - затова се и отказахме иначе и ресторанта и терасата са страхотни.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: януари 22, 2013, 15:31:50 »

А дали имате някакви отзиви за ресторант Барбадос? Току що ми го препоръчаха като хубав и с нормални цени.. Идеи?
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: януари 22, 2013, 15:38:54 »

ние ще сме максимум 12 човека.колко алкохол според теб ще изпием?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #194 -: януари 22, 2013, 15:54:53 »

ние ще сме максимум 12 човека.колко алкохол според теб ще изпием?

Това е много специфично и индивидуално  smile smile smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines