Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 14:13:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138712 пъти)
 
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #210 -: януари 20, 2013, 00:45:28 »

Lillly хахаха направо си е геройство, но решихме, че няма смисъл да го мислим повече. Винаги има + и -, претегляш ги и решаваш, знам, че е трудно, но няма как. Пожелавам ви и на вас скоро да решите този въпрос Wink Иначе за музиката и  на нас ни казаха същото от Орхидея. Там ресторантът ми се струва доста отдалечен от хотелската част, така че надали ще има кой знае какъе проблем. Скай бара понеже е нависоко ще се разсейва звука и няма да е като да ти е под терасата сватбата, както е на доста места. Поне така си мисля. Пък и както каза няма да сте в силния сезон, за разлика от нас - юли. Сега като се замисля, ние по всички параграфи си рискуваме  danceg Така че давайте смело smile
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: януари 20, 2013, 11:12:11 »

Милена Великова ни снима църковния брак и фотосесията след това. Аз лично съм изключително доволна, страхотен професионалист и прекрасен човек! Много сме доволни от снимките, които получихме и дори след това бяхме подарили на нашите кумове семейна фотосесия и те също останаха много доволни. Аз лично я препоръчвам с две ръце good

Милена Великова снима сватбата на едни наши приятели, снимките наистина станаха много хубави, голям професионалист е, но ги забави 2 месеца.
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #212 -: януари 20, 2013, 18:50:15 »

 
Милена Великова снима сватбата на едни наши приятели, снимките наистина станаха много хубави, голям професионалист е, но ги забави 2 месеца.

 Shiny, предполагам, че на младоженците 2 месеца за получаването на снимките им се е сторило ужасно дълго, но не е точно така- особено, ако сватбата е била в "разгара на сезона" и на фотографката й се натрупала работа...или пък е имало някакви други фактори като пътуване и т.н, или просто работи по-бавно...но пост обработката отнема време -не толкова, колкото при видеото, но все пак не става и с магическата пръчка smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: януари 20, 2013, 21:22:22 »

shiny, съгласна съм с мнението на bilyana_l - Милена прави всякакви фотосесии и е нормално да не успява за кратки срокове. А и да ти кажа аз лично предпочитам да почакам, но да имам прекрасни снимки, отколкото да ми ги дадат след 2-3 седмици, но да не са изобщо обработвани и да изглеждат така, сякаш са снимани любителски. Казвам го, защото минах и през едното, и през другото. 2011г. беше сватбата ни - тогава получихме снимките си бързо, но не си личеше дали са правени от фотограф професионалист с професионален фотоапарат или някой от приятелите ни е снимал с любителски апарат pardon През 2012г. правихме църковен брак - тогава ни снима Милена, почакахме малко за снимките, но резултатът си заслужаваше! Тогава никой не се усъмни дали са правени от професионалист или не smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: януари 21, 2013, 11:48:54 »

Здравейте! Някой има ли впечатление от Краси Андреев фотограф
http://www.sunnywedding.net/about.html , гледала съм как снима една сватба и доста ми хареса резултата  Bravo
Активен
Viliste
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #215 -: януари 21, 2013, 12:51:06 »

Здравейте всички lol) Отдавна ви чета, но все не се регистрирах и сега се реших:))) сватбата ми ще е в началото на юни, почти всичко вече е запазено и капарирано. сега търся фолклорен ансамбъл от 4-5 човека, които да са изненада за родителите (а и за всички останали) но нещо не мога да намеря информация, ако някой може да помогне с инфо за състави и цени ще съм много благодарна:)) успех на всички с организацията girl_wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #216 -: януари 21, 2013, 16:50:55 »

Понеже съм от Аксаково и съм играла народни танци доста дълги години тук веднага мога да ти предложа ансамбъла от тук. Отдавна се занимават с подобен вид "шоу" като освен народните танци имат и с по-различни модерен стил. На кръстниците на сватбата бяха поканени, пак за изненада - от техните кръстници и  самия ритуал беше доста дълъг. Мисля, че вземаха около 400лв. Имат и забавни игри към представлението. Четерима са, двама мъже и две жени, ако искаш и деца могат да ви включат (предполагам) smile
http://narodnitancikolevi.com/aksakovo11.html

Ето и снимка от сватбата им


* 1.jpg (74.16 KB, 452x301 - видяно 244 пъти.)
« Последна редакция: януари 21, 2013, 16:52:39 от casky » Активен
osinko
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #217 -: януари 21, 2013, 17:05:13 »

Момичета отчаях се....ресторанта който се вписваше перфектно във фантазиите ми за сватба ми обявиха нечовешки куверт Oh my ..., а толкова много исках да е там!!! Как може да искат двойно на останалите ресторанти  cray И сега какво да правя....как да си го изтрия от фантазията sad Търсенето ми започва от начало. Явно тръгнах на принципа опит - грешка. Дано следващите да са по успешни.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: януари 21, 2013, 18:42:42 »

osinko от кой ресторант ти предложиха толкова висока цена..
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #219 -: януари 21, 2013, 19:20:29 »

osinko ако става въпрос за Албатрос и аз се сбогувах със същата мечта, но не съжалявам smile Събитието, което всички тук ни очаква е толкова прекрасно и емоционално, че където и да сме ще е весело и хубаво. Скоро ще си намерите друго подходящо място, не се отчайвай, радвай се какво ви предстои Wink
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: януари 21, 2013, 19:25:12 »

Момичета отчаях се....ресторанта който се вписваше перфектно във фантазиите ми за сватба ми обявиха нечовешки куверт Oh my ..., а толкова много исках да е там!!! Как може да искат двойно на останалите ресторанти  cray И сега какво да правя....как да си го изтрия от фантазията sad Търсенето ми започва от начало. Явно тръгнах на принципа опит - грешка. Дано следващите да са по успешни.

Osinko, не се притеснявай, всяко зло за добро. Може пък като обикаляте други хотели и ресторанти, нещо да ти хареса повече smile Аз така си бях харесала една рокля, не ми излизаше от главата, виждах се по снимки с нея, представях си се....но уви като разбрах цената, трябваше да се откажа от нея. Сега вече пост фактум да ти кажа, не помня нито роклята, нито храната, нито ресторанта, само емоциите и усмивките на всички. Убедена съм, че макар и в друг ресторант, това няма да попречи да имате една прекрасна сватба good
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #221 -: януари 21, 2013, 20:07:52 »

Osinko, не се отчайвай има хиляди ресторанти из варна и покрайнините, а и аз също харесвам албатрос страшно много, но до колкото знам те ще ви намалят там музиката след 00:00, а това си е доста неприятно, по добре си намерете нещо където партито ще продължи цяла нощ! Мога ли да попитам колко струват кувертите на Албатрос?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: януари 21, 2013, 21:04:59 »

Ха-ха-ха, май всички сме в един клуб  pleasantry
И аз харесах рибния ресторант, но цената... нея не я харесах много biggrin

Oтносно хотелите на Гранд хотел Варна ми казах, че кувертите стартират от 80лв.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #223 -: януари 21, 2013, 21:11:38 »

Ми то нещата обикновено са обвързани. По нашето черноморие има супер лукс, ама явно и цените са им супер лукс. Но да ви кажа от мъжка гледна точка, така е навсякъде в живота. И по-хубавите булки, също излизат по-скъпичко на мераклиите  хи-хи-хи.  Offtopic
Активен
osinko
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #224 -: януари 21, 2013, 22:02:54 »

М да, и на мен така ми казаха за кувертите на Гранд Хотел Варна....дайте идея за някой подобен ресторант. Иска ми се да е близо до морето, да има открита част, все пак ще е лятото, но да не е на тези безумни цени. В близките дни ще проуча и рибния ресторант на хотел Палас, който е изцяло на плажа. Макар, че за него имам притеснения 1-во от туристите, 2- ро за музиката и 3-то влагата вечер точно на плажа ми се струва, че ще е доста голяма. Помагайте....приемам всякакви свежи идеи.  smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines