Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 14:13:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138710 пъти)
 
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #195 -: януари 18, 2013, 14:16:26 »

А мнения за Рапонги? Някой бил ли е на сватба там?

Почти не се правят празненства на сватби в "Рапонги". Ако сватбата ви е като коктейл е подходящо място, за кафе-пауза и фото-сесия също.
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #196 -: януари 18, 2013, 16:37:49 »

Lilly, какъв тип сватба ще правите? ще има ли куверти, маси и т.н. или по-скоро коктейлна (пиене, кетъринг и т.н.)
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 18, 2013, 16:42:40 »

Lilly, какъв тип сватба ще правите? ще има ли куверти, маси и т.н. или по-скоро коктейлна (пиене, кетъринг и т.н.)

Много ми се иска да е външна, с куверти (не тип коктейл) и вечерна.
За съжаление проблемът е, че на повечето места казват, че музиката след 12 е проблем за почиващите, а вътре не се пуши.
Така, че сега съм изключително затруднена... мнения за спа хотел Орхидея?
Имат и градина и скай бар, твърдят че за музиката няма проблем, но.....
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #198 -: януари 18, 2013, 16:51:48 »

Дам задачата ти не е лесна, подходящо място с тези изисквания е трудно да се намери, за мен също беше важно да е вечерна, полуоткрита заради сигурността от дъжд и пушачите и задължително с продължителност до сутринтя на танците, да не те отчайвам, но обърнах града и околностите му, но такова място не намерих, всичките тея условия обаче се изпълняват от мястото което ние накрая избрахме (Блексийрама до Балчик), макар че трябваше да направим голям компромис с отдалечеността, но всеки си слага приоритети, идеално няма за съжаление...
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #199 -: януари 18, 2013, 17:28:03 »

Хоризонт имат много хубава тераса на ресторанта.. и не мисля,че ще е проблем с музиката, тъй като в непосредствена  близост няма хотели хем е открито към поляната, хем има козирка отгоре, ако се не лъжа и като им гледах сайта, атмосферата е много приятна
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 18, 2013, 17:36:58 »

Хоризонт имат много хубава тераса на ресторанта.. и не мисля,че ще е проблем с музиката, тъй като в непосредствена  близост няма хотели хем е открито към поляната, хем има козирка отгоре, ако се не лъжа и като им гледах сайта, атмосферата е много приятна
Относно Хоризонт: първо, че е зает вече и второ - ако си ходила там знаеш, че има много хубав клуб на долния етаж, който лятото е навън. Така, че в 10 музиките ще се смесват.
Явно за съжаления компромиса при мен ще е да е вътре :/
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #201 -: януари 18, 2013, 17:50:44 »

не се замислих за смесването на музиките, изобщо... стискам палци да излезе нещо подходящо,за да стане всичко както си го представяш
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #202 -: януари 18, 2013, 21:11:51 »

Lillly и аз търсих доста време мнения за Орхидея, но не намерих. В крайна сметка решихме да сме там и то в Скай бара, ще стискаме палци за хубаво време. А иначе полуоткрит вариант - Бриз 2 градината също е много хубаво. Това ни беше другия вариант.
Активен
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #203 -: януари 19, 2013, 09:37:36 »

Относно Вентура нашата дата е 11 май. Кувертите започват от 30-35лв. Бях много впечатлена от професионализмът на управителя. Стархотен човек. Относно паркирането. самия комплекс разполага с 10 парко места, но има достатъчно място около хотела, което е осветено и се наблюдава, така че мисля че този проблем не е голям. Относно пушенете, - комплекса ще работи само за нас в тази връзка ни казаха, че ще си изберем дали да се пуши или да не се пуши. Така, че и това отпада като роблем. Можем да си внесем колкото си поискаме алкохол, без бира, като за това не не искат никакви пари.
Дано съм била полезна.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #204 -: януари 19, 2013, 10:55:47 »

А иначе полуоткрит вариант - Бриз 2 градината също е много хубаво. Това ни беше другия вариант.
В Бриз 2 музиката се намаля в 12ч, имайте го предвид защото до колкото разбрах, вие Lilly искате през цялата нощ да е увеличена smile
Сега видях, че във Вентура има доста добър пакет за Св. Валентин...възможност да го пробвате предварително и да решите smile
П.П. Вчера управителя на Бриз 2 страшно много ни изненада като получихме покана за празника със специална оферта за всички оженили се там и за бъдещите (явно вече записани) smile
« Последна редакция: януари 19, 2013, 11:00:39 от casky » Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #205 -: януари 19, 2013, 11:18:24 »

casky много осезаемо ли я намалят?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #206 -: януари 19, 2013, 11:35:22 »

casky много осезаемо ли я намалят?
Ами усеща се хич да не е sad На мен само това ми беше разочарованието от там, защото не се бяхме разбрали така nea Даже ги накарах да смъкнат тия неща отстрани, за да изолираме шума ама пак не я увеличихме кой знае колко след това. Тъпичко си беше...
Иначе всичко останало е повече от перфектно good Надали има такова обслужване другаде...просто този (управителя) е от хората, които се усеща, че са различни и че влагат много повече от стандарта...абе идва му отвътре smile
П.П. Сега като се замисля ние бяхме в най-активния сезон - август, не знам по другото време как е. На нашата дата вътрешната част беше свободна и ако знаех предварително как стои въпроса щях да говоря след 12 да се изместим вътре. То без друго по-възрастните гости си тръгват по това време и остават младите за "истинския" купон blum
« Последна редакция: януари 19, 2013, 11:41:43 от casky » Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 19, 2013, 13:16:38 »

Lillly и аз търсих доста време мнения за Орхидея, но не намерих. В крайна сметка решихме да сме там и то в Скай бара, ще стискаме палци за хубаво време. А иначе полуоткрит вариант - Бриз 2 градината също е много хубаво. Това ни беше другия вариант.
Честито, че си направила своя избор! Това си е същинско геройство  Bravo
На теб от орхидея не ти ли казаха, че музиката не се намаля? На мен ми 'обещаха', че евентуално може да се намали, но не осезаемо ... е все пак аз планувам за началото на юни и тогава не е силния сезон, но сякаш не ми се рискува.
« Последна редакция: януари 19, 2013, 13:18:41 от Lillly » Активен
osinko
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #208 -: януари 19, 2013, 23:41:37 »

Ето ме и мен поредната булка 2013 с подобен проблем като на Lillly - опитвам се да намеря подходящ открит ресторант за лятна сватба, но навсякъде се сблъсквам с проблема турист и намаляне на музиката. Някой има ли впечатления от ресторант Гранд Албатрос - разрешават ли сватби в активния летен сезон? Ще се радвам ако някой знае нещо по въпроса, въпреки че това е абсолютно открит ресторант и фактора дъжд и турист отново го има. Ако имате по свежи идеи за открит или полуоткрит ресторант ще се радвам да ги чуя, че вече се виждам в чудо  crazy.
В момента се мъча и да си избера фотограф....някой има ли впечатления за Милена Великова, знаете ли в какъв ценови диапазон работи?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 20, 2013, 00:35:01 »

В момента се мъча и да си избера фотограф....някой има ли впечатления за Милена Великова, знаете ли в какъв ценови диапазон работи?

Милена Великова ни снима църковния брак и фотосесията след това. Аз лично съм изключително доволна, страхотен професионалист и прекрасен човек! Много сме доволни от снимките, които получихме и дори след това бяхме подарили на нашите кумове семейна фотосесия и те също останаха много доволни. Аз лично я препоръчвам с две ръце good
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines