Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:19:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138599 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: октомври 23, 2012, 19:05:03 »

Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #1 -: октомври 24, 2012, 12:39:15 »

Някой да знае къде във Варна се изработват/продават халки от платина?
Активен
nataliandonova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #2 -: октомври 25, 2012, 12:32:45 »

Мрявка-мисля, че с платина работят в златарското ателие в уличката след Дилайт, но не сам на 100% сигурна. На мен също ми допада идеята, имаш ли представа каква е цената на грам?
Активен
teeri
Гост
« Отговор #3 -: октомври 26, 2012, 11:54:19 »

И аз съм бъдеща булка и ви чета с интерес. Имам едно въпросче - има ли някой мнение за сватбен бутик Агресия до ритуална? Препоръча ми го една позната, а имам мой модел на рокля.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #4 -: октомври 26, 2012, 15:54:19 »

nataliandonova: нямам представа колко е грама в БГ, но скоро ще разбера, иначе намерих нещо интересно --> http://www.christ.de/pages/christ/trauringkonfigurator.jsf. Това е Конфигуратор за пръстени и също могат да се видят всички допълнителни неща по пръстените колко струват.
За платината, тя е 30 пъти по рядко срещана от златото и по издържлива и ненадраскваща се (аз съм доста невнимателен човек и ми трябва нещо наисина здраво pleasantry), на мен ми харесва защото е сребърен цвят и е абслютно антиалергична, което е добре дошло, тъй като съм пълна с алергии, и на края моя годежен пръстен е от платина и смятам че най-хубаво би било и халките ни да са от нея. Интересно, но май в БГ не е разпространено халките да са от платина, много малко информация намерих по форумите и из гугъл на български.
Активен
teeri
Гост
« Отговор #5 -: октомври 31, 2012, 01:29:18 »

Лелелееее, няма ли булки през 2013 г?
Имам да ви питам толкова много неща и ми се искаше да си обсъждаме заедно, но темичката е май малко позабравена и няма активност sad Аз ви питах нещо, но никой не се включва с предложение за бутик, който е добър. Дано както беше писала една от вас, след Нова година да започнем да запълваме темичката, но пък ми се струва, че има доста време до тогава, а май трябва да се действа с запазването на дати, часове и т.н.
 crazy
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 31, 2012, 09:41:24 »

Лелелееее, няма ли булки през 2013 г?
Имам да ви питам толкова много неща и ми се искаше да си обсъждаме заедно, но темичката е май малко позабравена и няма активност sad Аз ви питах нещо, но никой не се включва с предложение за бутик, който е добър. Дано както беше писала една от вас, след Нова година да започнем да запълваме темичката, но пък ми се струва, че има доста време до тогава, а май трябва да се действа с запазването на дати, часове и т.н.
 crazy

Здравей smile

За съжаление не съм посещавала бутика, за който пишеш, но моята рокля беше от сватбен магазин "Алба", също в района на ритуална зала. Много съм доволна от работата им, защото аз имах корекции по модела, които бяха изпълнени доста прецизно. Много добри отзиви съм чувала и за "Алегра". Аз само ги посетих, докато си търсех рокля, бяха много любезни, но за съжаление цената на роклята, която харесах, не ми се вписваше в бюджета  pardon За кога сте планирали сватбата?
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 31, 2012, 13:17:10 »

Аз съм булка 2013г, още не сме запланували дата... Надявам се да е лятото...
Активен
teeri
Гост
« Отговор #8 -: ноември 01, 2012, 13:34:32 »

Seagirl-благодаря, ще отида и до Алба, макар че обикалях уж почти всички салони. Ходила съм в Алегра, но роклите са им скъпи и за нашия бюджет. Сватбата ни ще е края на юни. Твоята сватба е минала, така ли? Ще се радвам да разкажеш ти и други булки, които са минали по този път повече подробности, за да ни е по-лесно на нас:), от какво и кого сте доволни, от кого и какво не толкова. Аз лично бих се вслушала в съветите ви:) Мерси предварително.
« Последна редакция: ноември 01, 2012, 13:37:52 от teeri » Активен
Indira
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Заедно завинаги...


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 11, 2012, 21:23:59 »

Здравейте и от мен!
Изчетох предната тема и ми беше много полезна,а сега е време и аз да се включа в отбора на булките за 2013 год.Нашата дата е 04.05 и отсега започнах да се ориентирам в обстановката.Първото нещо,което моето момче направи е заедно с годежния пръстен да поръча и халките,даже вчера ги взехме.Много са красиви-бяло и жълто злато.Поръчахме ги в големия златарски магазин на ъгъла срещу "Дилайт".Излязаха ни около 700 лв-гравирането е безплатно.От там взехме и годежния пръстен,който е от бяло злато,та затова и халките са от смесено злато.
За роклята съм си избрала модел,който ще ушият в един шивашки цех.Плата ще го взема от големия склад на ул.Струга,зад новия ресторант "Ташкент".
Агенция не съм избрала още.Тепърва ми предстоят срещи със агенти.
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 16, 2012, 17:39:07 »

Здравейте момичета,

Отдавна не съм влизала, пиша само да кажа, че от днес видях, че пускат намаление в Ла Споса на всички рокли от старите колекции от 50%!

Цените почват от 480-490лв и има страхотни модели, които пробвах миналата година, но  ми бяха прекалено скъпи. Все пак намерих моята мечтана рокля именно там, а след няколко месеца и сестра ми. Препоръчвам ги със 100 ръце!

Който има фейс може да види тук
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150118448268251.278783.161113973250&type=1
Активен
teeri
Гост
« Отговор #11 -: ноември 17, 2012, 00:25:44 »

yara-много ти благодаря, ролките са уникаааааааааааааални и цените сега са мног по-добри. Аз обаче си харесвам май най-скъпите модели, а бюджета не ми го позволява. Някак си предпочитам да дам повече пари за нещо друго, отколкото за рокля, защото само за няколко часа ще я нося и после какво - в гардероба ще пожълтее. Толкова много ми допадат обаче моделите, че ще питам, дали не могат някъде да ми ушият ето тази http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150118448268251.278783.161113973250&type=1#!/photo.php?fbid=10151267092638251&set=a.10150118448268251.278783.161113973250&type=3&theater - много нежна, изискана и стилна.
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 17, 2012, 09:25:41 »

teeri то с всички ни е така, все на най-скъпото се хвърляме smile
 
А иначе поне може да си запишеш час и да видиш как стои. Убедих се, че много от моделите, които си харесвах ми стояха ужасно и отпадаха като вариант. За шиенето аз имах големи перипети тази зима и куп загубени пари. Съветвам Ви ако шиете е да шиете модел, който вече го има в сватбената къща или модел, който поне сте пробвали.
Активен
teeri
Гост
« Отговор #13 -: ноември 17, 2012, 12:41:28 »

yara- good мерси за съветите!
Активен
mira_pd
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #14 -: ноември 20, 2012, 00:09:57 »

Здравейте! Нова съм във форума, току-що се регистрирах, днес цял ден само чета и накрая се престраших smile Предстои ни сватба през юли 2013 г., тепърва започвам с подготовка, ще се радвам да обменяме идеи и мнения smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines