Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 21:27:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143557 пъти)
 
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 17, 2013, 22:16:02 »

tyi kato tyrsih nqkade tema "tema za svatba" i ne namerih, pi6a tuk otnovo smile Momi4eto spodelqite kakvi sa vi bili temite na svatbata smile az si izbrah cvetove, no ne moga da se setq za to4na tema, koqto da mi pomogne za napred (podaraci za gosti, ukrasa i t.n.) Blagodarq vi smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 17, 2013, 22:25:26 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,27746.135.html
Ето това е темата за "Тема на сватбата" има много интересни и свежи идеи  good
Активен
Mika4
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #152 -: януари 17, 2013, 23:03:17 »

Mika4, като човек, който сам си организира цялата сватба те съветвам първо да избереш ресторант, фото, видео и ДЖ, за дата в гражданското можете да запишете най-рано 3 месеца преди събитието. Обсъди с ресторанта какво могат да ти предоставят като услуги /ако искаш калъфи, покривки, платнени салфетки, настаняване на гостите, пиле за кумовете, пътечката за влизането/ и след това вече се захващай с останалите неща - рокля, костюм, халки, покани. Когато си изчистиш концепцията за събитието - цветове, акценти, цветя, ще видиш, че във форума има много съвети, кое как да сътвориш, да обмислиш детайлите. За моята сватба ми трябваха 6 месеца за да обмисля какво точно искам - реализацията стана много бързо. Ако няма да използваш агенция за украсата трябва да обясниш на някой близък /който ще отговоря за украсяването/ или в ресторанта, какво точно искаш. Съветвам всички бъдещи булки да се ровят из сайтовете и всичко, което им харесва да го запазват в съответната папка в компа си /напр. "Прически", "Украси", "Грим", "Торти"/, и 3 месеца преди сватбата да разгледате всяка папка, ще видите как идеите сами ще дойдат. Съветвам и да не се нахвърляте на много сложни неща /ако ще украсявате без агенция/ - рискувате да не се получат нещата.

InLove_Girl, аз мисля, че имам идея и концепция за сватбата, но има дребни неща, които ме притеснява, че ще пропусна.... Като например някакви задължителни неща  pardon Иначе идеята за моята сватба е да бъде малко по-разчупена от традиционните  danceg Може би тип градинско парти или коктейл или да е около басейн (този момент малко ми се губи). Искам да има много свещници, фенери... Подаръци за гостите мисля да е пускане на фенери (баба ми едва ли би го разбрала, но .... мисля да го направя  pardon ) и някакви малки живи цветчета, които да им останат за спомен.... И горе долу съм се спряла на някакви неща smile

По-скоро се интересувам от идеите за украса, които имате или които сте виждали по сватби и които могат лесно да се приложат...

Също така ме интересуват подходящите места за сватби. Ние ще бъдем около 50-60 души и много ми се иска да сме някъде около Бургас и към заведението да има и хотелска част... Харесала съм си една вила на Отманли, която изглежда много приятна и към нея  има заведение, има и басейн и цените са доста приемливи. Четох коментари за доста заведения, но специално за това нищо не видях ( няма да го споменавам, за да не си помисли някой правя реклама) и съм в голяма чуденка....

InLove_Girl, специално твоите идеи за сватба са доста интересни... Някъде из темите ги бях чела и мисля, да използвам това за свещите с пръчиците от канела  pardon Нали ти беше писала за тях или съм се объркала в многото теми и коментари?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 18, 2013, 08:19:15 »

Да, аз писах за тях, стават много ефектни и бързо. Не знам какъв ви е бюджета, но имай предвид, че украсата със свещи хич не е евтина, ако не смяташ да наемаш агенция и фенерите не са малко пари. По принцип аз цяла година събирах "зимни" идеи и не съм много в час с летните сватби, но има много красиви неща из отделните сватбени теми.Летящите фенери са също много красиви, но трябва да сте на високо, защото инъче няма да литнат. Разгледай сватбената темичката на emmmmmy, тя има много красиви идеи на поляни и въобще на открито.
 Не знам дали ще имате църковен брак, но основните неща са : рокля, бижута, покани, букет, костюм, чаши за шампанско, шампанско, бокал за църквата, ресторант, професионалисти, подаръчета за гости, бутониери, чанта/кутия за пликове, фризьор, грим, маникюр, уелкъм /ако имате/, халки, украси за колата, оркестър за извеждане /ако имате/, торта, украса в ресторанта, питки, вино и свещи за църква, тейбълки. Можеш да разгледаш темата http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,32421.msg571797.html#msg571797 и да си направиш списък с нещата.
Активен
Mika4
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #154 -: януари 18, 2013, 11:40:43 »

Да, аз писах за тях, стават много ефектни и бързо. Не знам какъв ви е бюджета, но имай предвид, че украсата със свещи хич не е евтина, ако не смяташ да наемаш агенция и фенерите не са малко пари. По принцип аз цяла година събирах "зимни" идеи и не съм много в час с летните сватби, но има много красиви неща из отделните сватбени теми.Летящите фенери са също много красиви, но трябва да сте на високо, защото инъче няма да литнат. Разгледай сватбената темичката на emmmmmy, тя има много красиви идеи на поляни и въобще на открито.
 Не знам дали ще имате църковен брак, но основните неща са : рокля, бижута, покани, букет, костюм, чаши за шампанско, шампанско, бокал за църквата, ресторант, професионалисти, подаръчета за гости, бутониери, чанта/кутия за пликове, фризьор, грим, маникюр, уелкъм /ако имате/, халки, украси за колата, оркестър за извеждане /ако имате/, торта, украса в ресторанта, питки, вино и свещи за църква, тейбълки. Можеш да разгледаш темата http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,32421.msg571797.html#msg571797 и да си направиш списък с нещата.

Леле.. леле.... За някои неща изобщо не съм се сещала.....  Oh my ... Благодаря ти!  give_rose Ще разгледам подробно темата.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 18, 2013, 12:01:18 »

InLove_Girl Благодаря ти smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 18, 2013, 12:12:53 »

Няма за какво , beberona  Wink Толкова е приятно да следиш подготовката на другите, особено като толкова време основна грижа е била собствената ти сватба.  smile
Активен
plamba
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 18, 2013, 16:56:51 »

Здравейте момичета smile
мога да се похваля, че и нашата дата вече е уточнена и тя е 11 май yahoo!!!!!!Имаме си хотел с ресторант и басейн (като го исках) smile Благодаря на Josephine за идеята на Съни Бийч Хилс, предложиха ни отлични условия good
Имаме си фото, дж, видео Wink и за мое щастие изнесения ритуал ще си е "истински" (т.к. в несебър изнасят регистъра yahoo)
В момента сме на тема халки, покани и ей такива нещица. За бутониери съм решила да са значки, на който да пише сватбари и датата или нещо подобно. А за подаръчета за гостите магнитчета ,но още не съм решила какви по точно. Като цвят за украса съм си избрала лилаво и май клоня към тема пеперуди  girl_wink
Дали знаете в Бургас да се продават някъде такива пънчове http://livaart.com/XCUT-prostranstven-punch-3D-peperuda    scratch one-s head
Също така ако може да споделите бижутерски магазини където има действително халки, а не само  на каталози  smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 18, 2013, 17:20:17 »

Огромно разнообразие на пънчове има в Армстронг център, намира се до църквата Кирил и Методи, имат и сайт.
За халки - можеш да разгледаш в подлеза на Операта - входа от към главната улица, от лявата страна на Безистена също има различни модели. Лично ние сме много доволни от Трепечови, в една от пресечките на Мара Гидик, но там няма налични модели. За сметка на това при тях можете да занесете модел по ваш вкус и ще ви го направят.
Активен
plamba
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 18, 2013, 20:11:54 »

Много ти благодаря  Инлов  give_rose още утре се заемам да ги обиколя  good
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 18, 2013, 21:39:39 »

Plamba, суперска идея за значките  good
Активен
elly_l
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #161 -: януари 18, 2013, 22:28:51 »



Също така ме интересуват подходящите места за сватби. Ние ще бъдем около 50-60 души и много ми се иска да сме някъде около Бургас и към заведението да има и хотелска част... Харесала съм си една вила на Отманли, която изглежда много приятна и към нея  има заведение, има и басейн и цените са доста приемливи. Четох коментари за доста заведения, но специално за това нищо не видях ( няма да го споменавам, за да не си помисли някой правя реклама) и съм в голяма чуденка....


Mika, може ли действително да споделиш коя е тази вила на Отманли? Ние в неделя ходихме там и намерихме едно хотелче, на което в момента правят ремонт, бившата вила Селекта, но от месец била с нови собственици и нямат нито цени, нито ресторант и менюта още.

А не те ли притеснява там миризмата - много е силна, дори през деня, да не говорим вечер и лятото?
« Последна редакция: януари 18, 2013, 22:33:29 от elly_l » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 19, 2013, 10:40:12 »

Пламба, няма да съжаляваш за ресторанта и хотела ние бяхме адски доволни, а Вили управителката е много разбрана и точна. Иначе за пънчовете точно такъв съм виждала в Армстронга, както Инлов ти е обяснила smile
Активен
plamba
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 19, 2013, 18:06:55 »

Вече си имам перфоратор пеперуда  yahoo
Даже ще ви покажа и какво сътворих, но е малко аматьорско и с налични материали само за проба  Wink


* Снимка0085.jpg (8.35 KB, 150x111 - видяно 2874 пъти.)
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 21, 2013, 13:14:51 »

Форумска среща
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31181.msg572858.html#msg572858
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines