Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 21:30:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143604 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: януари 30, 2013, 11:59:18 »

При нас нямаше проблем да ни го затвори ресторанта за 1.09 за 120 човека, предполагам че и за тях няма да направи проблем, но все пак наистина е добре да пита на място smile
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #181 -: февруари 02, 2013, 18:59:40 »

Момичета, ди джей Иван Байрактаров чували ли сте го?
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #182 -: февруари 02, 2013, 23:17:38 »

Ухх това за затварянето на място заради сезона е много гадно. И ние се сблъзкахме със същия проблем в Созополския район за края на юли sad
Много ми е притеснено и затова утре потегляме натам да търсим опции. Стискайте палци!
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #183 -: февруари 15, 2013, 11:07:30 »

Привет и от мен, бургаски булки smile Много изчетох тук из форумите и реших най-накрая и аз да се присъединя към вас. На нас ни предстои сватба през септември и мисля да е в цвят корал (сьомга, диня или както още го знаете). По принцип мисля аз да си направя част от украсата, но за панделки за столовете ще се обърна към агенция. Чичо Гугъл ми показа страхотни снимки с тези цветове- точно както си го представям аз, но агенцията е от Стара Загора- "Стелина". Някой правил ли е сватба в тези нюанси и знае ли в Бургас коя агенция предлага такава цветова гама. Разглеждах снимки на "Брилянтин" и "Диаманти", но там са нещо като от сатен, а на мен ми се изкаше да са органза.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 16, 2013, 09:11:24 »

Коралка, по-добре обиколи агенциите и говори с тях! Ако имат украсявани такива сватби ще те покажат снимки предполагам Wink
Активен
Yana_Stoyanova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8


www.yana.bg


« Отговор #185 -: февруари 16, 2013, 12:36:24 »

desi_nikolcheva, Зелената къща във Ветрен ще ви събере. Там трябва да работите с кетъринг фирма обаче и да разчитате на добро време, защото няма опция за план Б. Иначе в Несебър началото на септември си е още сезон. Нямам голям опит с локациите за сватба там, знам, че The Mill имат градинска част, но не съм запозната колко души събира. За сватба през юни там ми отказаха изнесен ритуал в градината и изискваха тържеството да е във вътрешния ресторант.
Успех! smile
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #186 -: февруари 21, 2013, 17:03:05 »

Мацки, да ви питам вие резервирахте ли си вече ресторант? Има ли бъдещи булки, които ще правят сватба през август-септември? Как стои въпросът с овъртайма на ресторанта, понеже ние питахме вече на няколко места, но ни казват, че може само до 00:00, което е малко тъпичко. И сега се колебаем дали да не я направим сватбата след края на сезона.
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 23, 2013, 18:22:37 »

Здравейте от още една предстояща булка. Като цяло вече резервирахме ресторанта, агенцията, dj, фото ... ритуалната и църквата. Сега обаче изобщо не мога да с и харесам покани, и незнам къде да търся рокля.... а сватбата наближава - ще бъде на 11.05 ... Ще ви бъда благодарна за съвети  smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 23, 2013, 19:20:50 »

Коралка, ние сме в Атриум Поморие и там няма часово ограничение Wink Друг такъв ресторант е Рубаят ди Маре, но както съм написала по-горе, може да срещнете проблем при желание сватбата ви да е през сезона! Ако не държите - през октомври можете да си спретнете една страхотна сватба good Цените там също са много добри Wink
Bilyanki4ka, съжалявам, на не мога да помогна, тъй като самата аз не съм мерила рокли .... Що се отнася до поканите, аз май сама ще ги правя и не знам откъде можеш да си купиш освен от интернет smile Виж темата за сватбените покани Wink
Активен
plamba
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 24, 2013, 12:09:49 »

Здравейте момичета  smile
bilyanki4ka и ние ще сме на 11.05  Wink ще се опитам да кача снимка на нашата покана ,ако ти хареса мога да ти дам координати на момичето, което ни ги прави. Аз съм доволна, справи се страхотно и се съобрази с моите капризи  smile Може да ти направи каквото ти си пожелаеш:)
 А колкото до рокля има доста магазини за булчински рокли в Бургас, нищо че и аз не съм ги обикаляла. Моята  рокля ще я шият Мирена.


* pokana za kymove i roditeli.jpg (13.49 KB, 475x356 - видяно 218 пъти.)
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #190 -: февруари 24, 2013, 12:59:09 »

Mucka<3 , запазихме си датичка за началото на октомври smile Мисля, че времето също ще е приятно smile
Plamba, поканите са ви страхотни! Може ли и на мен да ми пратиш координатите smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 24, 2013, 15:27:07 »

Koralka, ние сме на 28.09. smile Началото на октомври времето е хубаво, но все пак си зависи от годината smile Аз вярвам, че времето ще бъде благосклонно към тазгодишните булки  girl_wink А къде запазихте, ако не е тайна? smile
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #192 -: февруари 24, 2013, 15:49:31 »

Ай, супер smile значи датичките са ни през една седмица smile Аз също вярвам, че слънцето ще грее за нас smile Резервирахме ресторанта в Атлантис smile
Активен
plamba
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: февруари 24, 2013, 16:29:59 »

Koralka7 не мога да ти пратя координатите, защото пощата ти е пълна  smile
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: февруари 24, 2013, 16:47:21 »

На мен агенцията ми е Мирена, като цяло там харесах една рокля... но имам известни колебания и затова предпочитам да поразгледам. А поканата е много хубава, пиши ми за координатите. Ако не харесам тази седмица, ще се свържа с момичето.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines