Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:15:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143259 пъти)
 
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #60 -: ноември 14, 2012, 14:58:14 »

Индира, добре дошла.
Освен Захаро аз бих ти препоръчала и Неделя.
Активен
tedytto
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #61 -: ноември 14, 2012, 15:01:27 »

Аз също съм за Захаро...напоследък тортите са променени и са изключително вкусни, дизайнерката страхотна. А цветарско ателие  - Ема, имат страница във Фейсбук - много мои познати от тях поръчват. Аз също щях от там да поръчам, ако не трябваше да се ходи чак до там  pardon
Аз по принцип не съм "за" използването на агенции, при достатъчно време и добра организация - можеш всичко и сама да направиш  give_rose
Още едно ЗА за Захоро. Нашата сватбена торта беше от там и беше освен много красива и мноого вкусна smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 14, 2012, 15:02:17 »

провери все пак и в Роза, цените са къде къде по-ниски smile
Активен
tedytto
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #63 -: ноември 14, 2012, 15:55:57 »

Аз може да ставам малко  Offtopic вече с моите фотограф и видеооператор, но ви моляяяя, ако имате някакви препоръки пишете ми на лично, че да не става реклама  give_rose Понеже отскоро живея в Бургас и ще ми е адски трудно да се справя с всичко и най-вече гореспоменатите + оркестър  sad Ще се радвам миналите по този път бургазлийки да пишат  и да ни съветват smile Благодаря предварително  give_rose
Виж сайта на Алекс студио - http://www.alexstudio.bg/
Ние наехме тези фотографи за нашата сватба и сме страшно доволни - позитивни, усмихнати, предразполагащи професионалисти.
За заснемането на тържеството наехме Станислав Камбуров(видеооператор), но все още нямаме диска за да си дам мнението. Имаме познати които са доволни от неговата работа, а и не пречи да си уредите среща и той да ви покаже заснeти от него сватби и да прецените. smile
« Последна редакция: ноември 14, 2012, 15:59:36 от tedytto » Активен
Indira
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Заедно завинаги...


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 14, 2012, 21:06:36 »

провери все пак и в Роза, цените са къде къде по-ниски smile

Роза в Бургас ли се намира или в Поморие?
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #65 -: ноември 14, 2012, 22:47:28 »

Индира, Роза е в Бургас, цеха им е в ж.к. "Изгрев"
Активен
Indira
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Заедно завинаги...


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 15, 2012, 09:31:23 »

Благодаря,ще проверя и там.Всякаква информация е полезна в случая girl_wink
А има ли някой сключвал  брак в Поморие?Какви са условията в ритуалната зала там?В сайта на общината прочетох,че таксата била 15 лв.Вярно ли е?Във Варна е пъти по-скъпо!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 15, 2012, 11:54:41 »

не мога да ти помогна за Поморие, но със сигурност мога да ти кажа че някой зали имат различни тарифи в зависимост от това дали сключваш брак уикенда, главно събота, дали през седмицата, дали ще има хор, дали не...дали ще се снима...някакви такива условия. Така че ако няма никой достоверно инфо за да не гадаеш, най-добре разпитай там.
Активен
Indira
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Заедно завинаги...


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 15, 2012, 14:33:32 »

Да,това ми е ясно.Просто се учудих от разликата в обявените тарифи във Варна и Поморие.
Тортите на Захаро са страхотни и веднага отговориха на запитването ми.Мисля,че нашата торта и тази за кръстниците ще ги поръчаме от там,тъй като не са толкова скъпи.Харесах си и сладки за почерпката в ритуална зала.Много удобно ще ми е да взема всичко от едно място.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #69 -: ноември 15, 2012, 14:37:53 »

Индира, просто във Варна тарифите са прекалено високи....
Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #70 -: ноември 16, 2012, 12:37:56 »

Момичета, искам да попитам дали някой от вас или ваши познати да са ползвали услугите на фотографите от Ka Studio Photography от Варна??? Снимките са просто....вълшебство!  heart  Ако някой има впечатления да сподели. Много ще съм благодарна smile
Активен
Yana_Stoyanova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8


www.yana.bg


« Отговор #71 -: ноември 16, 2012, 13:38:14 »

Polito_, аз съм работила за няколко сватби с Ка Студио. Мога да кажа само хубави неща за тях. Точни са, усмихнати, изключителни професионалисти, раздават се и отделят голямо внимание на обработката на снимките, което не всеки прави. Снимките им са наистина вълшебни! Всяка сватба с тях чакам с голямо нетърпение..В момента имат нови пакетни цени за сезон 2013 и можеш да се свържеш директно с тях за повече информация, за да не изпадам в подробности. Поемат сватби извън Варна при поети разходи, което е нормална практика в бранша.

Поздравявам те за вкуса, който проявяваш  good
Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #72 -: ноември 16, 2012, 22:41:39 »

Мерси за информацията! И благодаря за комплимента, но тези снимки няма човек на планетата, който да не ги хареса smile
Изпратиха ми офертата. Цените не са никак ниски, поне като сравнявам с бургаските фотографи, но и качеството е светлинни години напред. Така че май ще преглътна цената, за да мога и след 20 години да се радвам на снимките от сватбения си ден! smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 17, 2012, 15:24:24 »

Поли, я ми пусни моля те офертата на лично smile
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #74 -: ноември 21, 2012, 11:25:28 »

Момичета, ако някоя от вас има ценови оферти на агенциите Диаманти, Магнетик дей или White Magic, моля да ми ги прати на ЛС.

Благодаря Ви предварително...
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines