Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:18:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143295 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 10, 2012, 00:01:51 »

А по принцип изброените фото и видео оператори предлагат ли опция да прегледаш техни снимки /съответно видео/ ? Защото аз не знам как иначе бих си избрала някой от тях за това събитие...
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 10, 2012, 00:05:33 »

Исках да питам още нещо :-) Понеже виждам, че почти всички сте имали ДЖ на сватбата си, а пък ние искаме оркестър...та мисълта ми е някой може ли да ми препоръча добър оркестър за Бургас :-)
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #47 -: ноември 11, 2012, 09:32:55 »

А по принцип изброените фото и видео оператори предлагат ли опция да прегледаш техни снимки /съответно видео/ ? Защото аз не знам как иначе бих си избрала някой от тях за това събитие...

Можеш да прегледаш сайтовете им, там има материали, които да разгледаш.
Активен
aalex
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #48 -: ноември 13, 2012, 11:02:31 »

Здравейте!
И аз ще ставам булка.Датата е за 21.09.2013г.
Засега не съм свършила почти нищо.Но много съм харесала Марина Холидей Клуб - Поморие -но нямам никой познат който да е правил там сватба.Аз лично още не съм ходила тъй като чакам за това почивните дни.Ще се радвам на малко повече инфо.Благодаря предварително.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 13, 2012, 14:13:31 »

имат си примерни менюта, не си спомням на сайта мисля че също ги имаше...но ние като отидохме на място ни разпечатаха някакви с цени. Кажи за колко човека е сватбата ви за да решим. Ние мислехме да сме в Марина, но се отказахме защото ресторанта ни дойде малък.
Активен
Indira
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Заедно завинаги...


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 13, 2012, 16:02:20 »

Здравейте,момичета!
Искам да помоля за малко помощ запознатите от Бургас и региона.Аз и бъдещия ми съпруг сме от Варна,но поради редица обстоятелства сватбата ни май ще е в Поморие.Нямам никаква представа към кого да се обърна там за цветя и декорация,а и проблема с оркестъра също не е никак маловажен.Имам добри впечатления от орк.Комити,но никога не съм ги чувала на живо,не съм била и на тяхна сватба.Много ще съм благодарна,ако някой сподели мнението си за тях.Също така ще трябва да проуча и сладкарските цехове,за да поръчаме и тортата там.
Така че,с каквото и да е като инфо,помагайте!
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #51 -: ноември 13, 2012, 16:31:52 »

Индира, мисля че ще ти е по-лесно ако работиш с някоя местна агенция, която да ти помогне да организираш всичко което искаш. Иначе не виждам как ще се справиш от растояние.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 13, 2012, 16:37:28 »

Здравей Индира  smile Радвам се, че бургаските и в частност поморийските булки ставаме все повече  danceg За оркестър не мога да помогна...дори и аз си търся, така че като май ти ще помагаш smile За тортата обаче веднага давам инфо - сладкарски цех Захаро - страхотни торти на добри цени! Успех с подготовката на сватбата smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 13, 2012, 16:54:42 »

на мен в Захаро ми дадоха високи цени...така че преди да поръчвате разгледайте на всякъде дали могат да направят каквото искате и за какви пари smile

Иначе Индира, по-добре се обърни към някоя агенция щом няма да си тук smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 13, 2012, 17:07:59 »

Аз също съм за Захаро...напоследък тортите са променени и са изключително вкусни, дизайнерката страхотна. А цветарско ателие  - Ема, имат страница във Фейсбук - много мои познати от тях поръчват. Аз също щях от там да поръчам, ако не трябваше да се ходи чак до там  pardon
Аз по принцип не съм "за" използването на агенции, при достатъчно време и добра организация - можеш всичко и сама да направиш  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 13, 2012, 17:36:22 »

Честито на всички бъдещи булки!Много се радвам,че бургаската тема така се оживи.
И от мен един глас за сладкарница Захаро-напоследък хапнах доста торти,по различни поводи,но на Захаро са наистина вкусни.Мисля,че доста добре се справят и с декорацията,когато се избере нещо от каталога им.Наистина цените са високи,но то кое е вече евтино.А е важно и съотношението качество-цена.

Искам да ви препоръчам една флористка.Магазинчето й се намира на Сливница,зад пожарната.Това момиче има истински талант по отношение на цветята. good
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 13, 2012, 18:11:50 »

Аз може да ставам малко  Offtopic вече с моите фотограф и видеооператор, но ви моляяяя, ако имате някакви препоръки пишете ми на лично, че да не става реклама  give_rose Понеже отскоро живея в Бургас и ще ми е адски трудно да се справя с всичко и най-вече гореспоменатите + оркестър  sad Ще се радвам миналите по този път бургазлийки да пишат  и да ни съветват smile Благодаря предварително  give_rose
Активен
Indira
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Заедно завинаги...


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 14, 2012, 13:24:51 »

Благодаря за насоките.Сега ще проверя за торти,да видим каква ще си харесаме.
Иначе по-принцип не съм много добре настроена към агенциите.Мисля,че имам достатъчно време да се справя сама с нещата.Смятам и подаръчетата да си измайсторя сама-спряхме се на малки бурканчета с мед.
При нас ситуацията е малко по различна,защото на милото сестра му държи ресторант в Поморие и много иска да направим сватбата там.А и на нас ни хареса идеята за нещо по-нестандартно,за по-различни снимки и място.Та ще видим до къде ще я докараме  smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 14, 2012, 14:23:17 »

Cucka_Mucka,моята сватба беше преди 3г,и тогава ползвах услугите на Сарикови за видеото и на Тодор Волков за фото.Доволна съм,снимки можеш да видиш в албума ми.
Оркестър наех от Каблешково,мога да потърся координати,ако искаш.
Активен
Indira
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Заедно завинаги...


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 14, 2012, 14:27:19 »

И аз се интересувам от координати на оркестър.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines