Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 14:25:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 182644 пъти)
 
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: август 11, 2013, 20:58:30 »

На мен това което много ми хареса е,че е с регулируем тазмер  good Да събира помпа за кърма,главно за това го ползвах в началото.Целия процес трае 6 минути и ако не отваряш капака съдържанието остава стерилно за 24ч.

Ето клипче и цялата информация от сайта на Филипс:

http://www.philips.bg/c/avent-baby-preparing-for-feeding/electric-sterilizer-scf284_03/prd/

 give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: август 12, 2013, 11:54:22 »

Момичета бихте ли си казали мнението за тази количка Peg Perego Pliko P 3, понеже мога да я взема на по-добри пари и ме интересува дали си заслужава.Мен лично ме притесняват двойните колелца и отделните дръжки.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #392 -: август 12, 2013, 12:07:59 »

Аз лично не бих я взела, именно заради двойните колела и двете дръжки. Но аз все пак съм с термин октомври и ще ми предстоят зимни месеци със сняг, лапавици, поледици и тн. Най-добре да я пробваш в магазин, за да прецениш дали ще ти пасне. Нещо не намирам калкулирани килограмите й със зимния кош?!?  pardon
П.П. Виж дали има и пълно легнало положение на летния кош  Wink
« Последна редакция: август 12, 2013, 12:09:53 от Alichka » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: август 12, 2013, 12:34:36 »

Маги,нямам преки впечатления от тази количка, а те са най важни,аз лично не харесвам отделни дръжки и двойни колела,не е много удобно от това което съмпробвала,не можеш да буташ с една ръка количката. Според мен пробвай как се движи и как маневрира. май и всеки аксесоар се заплаща поотделно.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: август 14, 2013, 13:35:57 »

Момичета има ли някоя от вас такава триколка и какви са отзивите от нея. изглежда ми много по стабилна от Smart trike,a и гумите са по-големи,би трябвало да вози по меко.
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: август 21, 2013, 12:32:31 »

Ние имаме такава триколка и съм изключително доволна, много лесно се бута и меко вози. Най- важното е че на Иво му харесва и с кеф се вози.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: август 21, 2013, 13:59:52 »

Eдна приятелка също взе такава за детенцето си и казва, че е доволна good
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: август 25, 2013, 23:07:37 »

И при мен една приятелка има такова и е доволна smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: август 26, 2013, 10:25:02 »

Ечи аз съм с електрически на Томи Типи и съм много доволна и със сигурност побира помпа на Авент в него.Стерилизира бързо и се почиства лесно.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #399 -: август 28, 2013, 22:28:34 »

Още един глас за стерилизатора на Томи Типи - аз си поръчах голям стартов пакет от Англия със стерилизатор, шишета, затоплителен уред и т.н. и всичко ми излезе изключително изгодно. С изключение на шишетата (защото кърмя успешно) използвам всичко друго и съм страшно доволна smile
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: август 29, 2013, 12:46:13 »

Аз съм с електрически стерилизатор на Чико,много съм доволна,побира всичко което използвам и е удобен.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #401 -: септември 26, 2013, 12:39:18 »

Искам да ви се похваля - ние вече си имаме количка yahoo http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&cPath=72&products_id=340 Толкова много мерак имах за нея. това ми беше най-важната покупка за бебка и сега не мога да се нарадвам. На живо изглежда още по-свежа като цветове.
Историята с нашата количка е следната. Представителите на Хаук са в Пловдив. Обаче вариантът, който харесах е 3 в 1. На нас столчето за кола не ни трябва, защото имаме вече такова. Та искахме все пак да си го спестим като разход, но от фирмата вносител такава опция нямаше.
В крайна сметка намерих един магазин в София, където ми предложиха да ми развалят комплекта http://www.lmfashion.net/bebe/ В понеделник поръчах количката, във вторник към обяд беше при мен. При това с безплатна доставка и без да ни взимат процент, заради наложения платеж. Много рядко пазарувам от интернет. с мъжа ми сме скептични като цяло, но определено тези хора ме спечелиха good Дано не звучи прекалено като реклама, но смятам, че всеки споделен опит би бил полезен.  Wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: септември 26, 2013, 12:57:36 »

Честита да ви е и най-вече да вози бебчо безаварийно и комфортно! smile

А за пазаруването онлайн - тепърва ще ти стане любимо, най-вероятно, покрай невъзможността да обикаляш с детето по магазини. Поне при мен така се получи smile
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: септември 26, 2013, 13:16:02 »

Alichka честита количка и ние сме с такава,много е удобна  good.А сайта сега ще го разгледам
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: септември 27, 2013, 10:26:16 »

Честита нова придобивка Bravo Изглежда наистина много удобна. След някой друг месец ще споделиш дали наистина е така Wink
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines