Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 23:35:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 176883 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: август 05, 2013, 13:09:15 »

До колкото чувам най-сигурните столчета за кола са на Recaro. Ето го http://www.amazon.co.uk/Recaro-Young-Sport-Group-Cherry/dp/B003VQS4Z8/ref=sr_1_11?ie=UTF8&qid=1375700881&sr=8-11&keywords=recaro+car+seats и е от 9кг до 36кг.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #376 -: август 05, 2013, 17:52:10 »

Sunray, много ти благодаря, изглеждат хубави, ще ги проуча smile

Еми, не знам дали си проучвала въпроса, но комбинираните столчета за кола не могат да се мерят по резултати от краш тестовете със столчетата, покриващи само една група.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: август 05, 2013, 22:21:44 »

комбинираните столчета за кола не могат да се мерят по резултати от краш тестовете със столчетата, покриващи само една група.

И на нас така ни казаха като избирахме столче.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: август 06, 2013, 13:14:42 »

Момичета споделете какви шишета/биберони ползвате,понеже аз така и неможах да улуча,малката все се дави.Става въпрос за даване на АМ.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: август 06, 2013, 13:21:23 »

аз ползвам на Авент,последната серия,не се сещам за името нещо Натурал или подобно беше. Дълго време ползвах единица, защото а Ники връщаше,а и с повече дупки се яде по бързо и съответно повече колики. Така че щом се дави ползвай по малки дупки.Ти какви ползваш?
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: август 06, 2013, 14:46:18 »

На Нук първо беше с биберона М размер,която е за адаптирано мляко,после взех S и пак се дави.Сега реших да пробвам шишето на Чико Step up,което използвах за вода и слава богу вече яде без да се дави.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: август 07, 2013, 13:30:36 »

Sunray, много ти благодаря, изглеждат хубави, ще ги проуча smile

Еми, не знам дали си проучвала въпроса, но комбинираните столчета за кола не могат да се мерят по резултати от краш тестовете със столчетата, покриващи само една група.
Чак до там не съм стигнала, но гледам че около мен все повече такива столчета купуват. Иначе нашето е на Макси Коузи (как само изглежда написано на кирилица) Тоби, дадоха ни го и не мисля да купувам друго.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #382 -: август 07, 2013, 14:37:23 »

Чак до там не съм стигнала, но гледам че около мен все повече такива столчета купуват. Иначе нашето е на Макси Коузи (как само изглежда написано на кирилица) Тоби, дадоха ни го и не мисля да купувам друго.

  good good good Тобито е много добро като параметри за столче без изофикс (интересувала съм се само от такива, тъй като ние нямаме)
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: август 07, 2013, 14:52:20 »

Здравейте момичета, можете ли да ми препоръчате магазини в София, в които продават дървени играчки или хубави образователни игри? Трябва ми за мъничко дете и имам предвид пъзели, кубчета, животни и т.н. Не съм много запозната с марките, но ми допадат тези на Djeco. Намирам ги само в онлайн магазини, а срокът за доставката не ме устройва. Ако може да ме посъветвате нещо, ще ви бъда благодарна  smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: август 07, 2013, 17:43:16 »

Мими, виждала съм в мола на Цариградско, има магазин Комсед и един разкошен нов детски магазин до него. Та в този новия има дървени играчки. В Комсед също съм виждала добри и интересни образователни игри, но в другия има по-голям избор.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: август 07, 2013, 22:44:46 »

По центъра има доста магазини с такива играчки, не мога да ти кажа точни адреси, но като съм се разхождала по преките около Витошка и Славейков съм виждала.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: август 08, 2013, 10:55:17 »

Благодаря ви за информацията  give_rose
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: август 11, 2013, 17:10:48 »

здравейте момичета, търся съвет за стерилизаторите. Предния път ползвах такъв за микровълнова, но сега мисля че електрическите ще са по-удачни. Гледам и се чудя между Чико и Авент. Ходих до един магазин разгледах ги, но неможах да се спра. Гледах и дигиталните, казаха ми че отброяват минутите на стерилизация, а в нета четох че показват нивото на стерилизация.
Вие каква информация имате? На какви модели са се спрели бъдещите мами?
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: август 11, 2013, 18:36:15 »

ency_ ние се спряхме на стерилизатор на Авент 3 в 1.



Аз държах да е електрически тъй като не съм фен на микровълновите.Много е функционален и бърз.Не мисля,че е от голяма необходимост да има дигитален дисплей.Този си има лампичка по която разбираш,че е изключил,но това си е въпрос на личен избор  girl_wink
Докато моя син беше по-малък не съм го ползвала много тъй като той е изключително кърмен и даже биба не искаше,но сега стерилизирам(не всеки ден)чашки,лажици,купи,чесалки за зъбки доста е голям и побира много неща.
Доволна съм от него.В отлично състояние е и смятам да си го запазя живот и здраве за второто ни дете smile
Спрях се на Авент защото много мои близки ми го препоръчаха.
Успех с избора  give_rose
« Последна редакция: август 11, 2013, 18:38:29 от miauka » Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: август 11, 2013, 18:57:28 »

miauka, единия стерилизатор на който съм се спряла е точно този който си показала. В него събора ли се помпа за кърма? За колко време става целия процес, загряване на водата и самата стерилизация?
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines