Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 01:07:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 177767 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #90 -: декември 06, 2012, 00:27:20 »

Поли, приятелчето на Марта има подобен гараж, но пластмасов и много играе с него. В детския кьт сьщо има такьв и на момченцата им е любимо място. Мисля, че Ники много ще му се зарадва  good

Сьщо и за кьщичката, макар че нямам конкретни наблюдения ми се струва много добра идея  good
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #91 -: декември 06, 2012, 09:48:45 »

Sunray, ние имаме палатка от Икеа,вътре и нареждам играчки и наистина много се заиграва там. Щом Ели си търси местенце да се крие може би ще и допадне къщата.
Ето я нашата палАтка


* image.jpg (42.92 KB, 500x500 - видяно 200 пъти.)
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 06, 2012, 10:32:09 »

Ина, в крайна сметка  я поръчах. Прецених, че е играчка с бъдеще:) Ако сега не се заиграва, то малко като порасне със сигурност ще и обърне внимание. Избрах и няколко дървени играчки на Djeco от магазинчето до вкъщи и сме готови с подаръците:)
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: декември 06, 2012, 11:14:02 »

Дани, сега виждам поста ти за къщичката. Ние нямаме такава, но наши приятели купиха за малката. Наблюденията са ми, че не е стабилна, лесно се огъва и пада- Ники игра с момиченцето там, но за кратко. За това реших да се възползвам от идеята за направена у дома къщичка от картон, тъкмо и той да участва в украсата, а и инвестицията е много по-малка, а къщичката много по-ценна. Ето няколко варианта, нашата ще я покажа като е готова  Wink






Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 06, 2012, 11:38:40 »

sunray аз купих такава къщичка точно защото детето започна все под масата да се крие и играе и в него период беше голям хит у нас. Много си игра с нея. Нашата не беше никак скъпа. В един момент обаче му омръзна и просто я прибрахме. Наистина за стабилност не може да се говори, но пък не е и нужна според мен. Даже той сам си я местеше и разнасяше където иска.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #95 -: декември 06, 2012, 13:54:37 »

Кьщичките от картон и аз сьм ги гледала и са страхотни  Bravo Bravo Bravo Но у нас за сьжаление няма място, а и толкова голям картон трудно се намира.

Нямам тьрпение да видя вашата. Вие сте големи майстори у вас и това е супер просто, браво!

За вкьщи мисля да направя това:


* il_570xN.180706333.jpg (61.13 KB, 570x854 - видяно 198 пъти.)
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 06, 2012, 15:32:37 »

Ина, непременно ще ви я покажа след 31.12;) Идеята е до тогава да е готова, защото тя ще присъства на партито за Рождения му ден и всички гости ще искам да напишат послание за празника му вътре в къщичката, а приятелчетата му ще "нарисуват" нещо  yahoo  И понеже партито ще е на тема Мики Маус сега обмисляме кое точно ще е с такъв акцент, може би перденцата, че намерих червен плат на бели точки:)Но хубавото е, че тати активно участва в изпълнението на подобни идеи и си имам помощници:)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #97 -: декември 06, 2012, 15:39:28 »

Еееей, ти си извор на идеи  yahoo

Ама споделяй малко повече с нас, да се вьзползваме и ние от тях де  blush Това, което си замислила е повече от страхотно !! Може ли и аз да направя така? (може догодина)

За теб знаех, че си ужасно талантлива, ама в другата тема видях столчето на Ники и останах без думи.

ПП. Извинявам се за ОффТопика, който се получи по моя вина  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 07, 2012, 12:15:58 »

Аз малко встрани от текущият разговор ,но какво мислите за тази количка

http://www.novobebe.com/chicco-trio-living-cube-detska-kombinirana-kolichka-bg-1272.html
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 07, 2012, 12:36:20 »

За Чико Трио съм чувала само хубави неща. Ние не сме с такава, не е от личен опит, но поне 2-3 мами знам с такива и са доволни smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 07, 2012, 14:16:48 »

Фийби,количката е хубава и на добра цена,ноне знам дали си я виждала на живо,на мен дръжката ми идва ниско. От позната знам,че се разбиват колелата. миналата седмица гледах сайта на Премаман и имаше промоция на Чико ай мув,което струва 2200. и беше намалено на 1600.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 07, 2012, 14:21:48 »

Премаман е от най-скъпарските магазини, така че техните промоции не се знае дали реално са промоции smile
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 07, 2012, 14:32:35 »

Ние купихме количка от Продавалника -Пег Перего (като нова е), така че проверявайте и там както втора употреба има и нови колички на доста по-ниски цени от тези по скъпите магазини. smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 07, 2012, 14:35:45 »

sunray права си,но тази специално навсякъде е 2000 лв.,дори в магазина на Чико.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 07, 2012, 14:38:36 »

Аз по принцип ще я купя втора ръка от позната със зимен и летен кош за 300 лв.Количката е запазена.Не са и изтрити колелата и не е избеляла.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines