Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 15:21:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ"  (Прочетена 173200 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 07, 2012, 19:29:23 »

Момичета ,минавам да се разпиша ,че утре отивам на ранен БХС.Малко съм се поуплашила,но силно се надявам всичко да е ок .
Иначе вие как сте?Как са бебоците ?Нямам търпение да усетя първите движения и да имам постоянно информация от бебчо!:)
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #46 -: юни 07, 2012, 19:34:47 »

Ето ме сега бях на ЖК, ами почти нищо не ми каза,освен че вече окончателно съм +3 кг.Чакам си 22-ри за ФМ и стискам палци беболинка да ни се покаже Bravo.Фийби стискам палци за БХС,не се притеснявай,всъщност самия преглед с ехографа е един от най-приятните,понеже се отделя много време и обясняват всичко много подробно.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 08, 2012, 08:00:55 »

Ехааа, колко много нови попълнения имаме! Добре дошли бъдещи мамчета! Пожелавам ви прекрасна бременност и още по-прекрасни бебоци на финала!

Katence, светът е малък - радвам се, че и тук те срещам, та пораздвижихме темата give_rose

Snow_White,
радвам се за теб, че съвсем скоро ти предстоят толкова хубави неща - сватба и бебче! Как върви подготовката? Виждам, че съвсем малко остана girl_wink

Anita81, daisyto, bergeria,fiibi_bg,  - много се радвам за вас! Радвам се, че групата ни нараства! Отначало бяхме само една-две тук и нямаше какво толкова да си пишем, ама сега - ще има да споделяме опит! danceg girl_wink

Аз да ви кажа, че напоследък занемарих и форуми и сайтове покрай това земетресение. Така се уплаших, че още не мога да спя като хората, а пък първите 5-6 дни не спях по цяла нощ. Отидохме малко при нашите, там ми  е по-добре, но като се прибрах миналата седмица вкъщи и пак не можах да спя цяла нощ sad cray За това сега пак сме при тях и докато не се успокоя напълно, мисля там да седим. girl_impossible Не знам за вас, но аз такъв стрес изживях, такъв страх.....че направо нямам думи да опиша! girl_impossible girl_impossible

Стига толкова за това, сега да се похваля - на 29.05 бях на ФМ при д-р Марков и ми каза, че имаме момиченце!!! Моята докторка 3 седмици преди това ми беше казала, че май е момче, ама ще видим сега като отида какво ще види girl_wink Аз повече вярвам на Марков, но все пак ако тя пак си държи на момче....не знам....Другата седмица ще ходя и ще ви пиша после give_rose Иначе всичко е наред при мен, не се оплаквам от нищо, само дето май съм качила към 6 кг вече, което хич не е малко  nea nea nea, но ще го мисля после това girl_wink

хайде мамчета, оставям ви, че много подробна станах! лек ден и цунки по пупите!
« Последна редакция: юни 08, 2012, 08:05:02 от V_e_S_i » Активен
daisyto
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #48 -: юни 08, 2012, 09:38:46 »

V_e_S_i , благодаря за топлото посрещане! smile
Спомням си как миналата година четох темичката за твоята сватба, организирайки своята (която беше на 05.05.2012). Сега след като мина се отдавам на този подфорум smile pqz
Прекрасно е, че знаете пола на бебо  :stork-gurl:ние още не знаем, надяваме се в края на месеца да разберем...нетърпението нараства с всеки изминал ден

Относно земетресението - щом се чувстваш по-добре при вашите, прекарвай повече време там. И аз в началото много се бях уплашила. Но сега трябва да сме спокойни заради нашите малки съкровища вътре в нас  girl_in_love
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 08, 2012, 17:23:43 »

Веси, мерси за посрещането.

Радвам се, че всичко при вас е наред.

Фийби,как мина БХС? Надявам се всичко е наред.

Сега за мен. Аз тези дни се чувствам супер кофти понеже на последната консутация преди 2 дни ми казаха че шийката на матката ми е по-къса отколкото трябва и това увеличава риска от преждевременно раждане. Много ме притесни това и по странното е че нямаше нищо да ми каже за това ако не бях питала дали може да минем 600км да отиде на гости на едни приятели. Едва когато я опитах, тогава ми каза за шийката. Каза да почивам повече, да не седя дълго права. Ужким мога да си готвя и върша домакинскаат работа но каза да не се претоварвам, да не се уморявам и никакво пътуване. Викна ме пак след 3 седмици, както обикновено, но аз си поисках да е след 2. Отделно и звъннах да си изискам ултрасаунд за да се измери колко  ереално шийката понеже тя я мери с пръста а не с ултрасаунд. Та имам ултрасаунд другия четвъртък и се надявам всичко да е наред или ако е наистина къса, поне да не е прекалено къса. Най-малкото ще се разбере скоро какво става и ще може да се предприеме нещо ако има нужда. Май аз се притенсих повече отколкото лекарката, след като не ми предложи ултрасаунд веднага и не ми спомена веднага за късата шийка, но как да не се притесня при такава новина. Иначе измери ми корема и позицията на матката, каза че е наред, както и пулса на бебчо  с доплер. ОСвен това се оказа че имам и гбична инфекция която била нромално да се появи при бременност, та сега и нея трябва да лекувам. Ужким пише че не  е опасна за плода та поне не я мисля и нея. След прегледа ми е супер тъпо. Не ми се яде изобщо, ям насила и даже вчера коремчето ми не беше толкова голямо както друг път, предполагам защото не съм яла много и няма какво толкова да го надува. Бебчо май е още малък за да имам голям корем. Надявам се да си получава всичко необходимо. Имам чувството че на моменти имам някакви странни усещания  вкорема- нещо като тупкане вътре, като газове но в корема. Не знам дали е бебчо това или нещо друго.
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #50 -: юни 08, 2012, 18:09:32 »

Анита не се притеснявай за гъбичките и аз имах,лекуват се.За тупкането-бебо е, така и аз го усетих първо,но в 15-та седмица,ела виж сега какви здрави ритници раздава.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 09, 2012, 05:22:10 »

Катенце, мерси, надявам се наистина това да е бебчо Wink Ако е така, то тогава го усещам от 10-на дни, просто не съм сигурна дали е бебчо.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #52 -: юни 09, 2012, 21:05:26 »

Anita81, бебчо е - и аз така го усещах в началото, вече свикнах и съм сигурна, че е бебо smile
Аз ти предлагам да потърсиш и второ мнение за шийката - на мен АГ-то по здравна каса ми хвърли подобна бомба преди време, а моя доктор в Токуда напълно ми опроверга нейните твърдения ...някак на него повече му вярвам  pardon
Веси, и аз благодаря за посрещането smile МОето подписване мина на 24май - можеш да погледнеш една-две снимки в галерията smile
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 10, 2012, 01:53:55 »

мерси, Snow_White,ще го мисля след ултрасаунда, дано всичко е  наред
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #54 -: юни 10, 2012, 11:48:04 »

стискам палци, Анита smile
Фиби, мина ли БХС-то? Как си? Сигурна съм, че всичко ще е наред smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 10, 2012, 20:50:00 »

БХС -то мина и сега чакам резултатите ,които ще са готови в сряда чак.Старая се да бъда спокойна,но определено ми е трудно.
Иначе се чувствам добре ,вече хапвам повечко и очаквам първите наддадени килограми smile.Чакам с нетърпение да усетя бебчо и да си имам контакт с него постоянно.Може би е твърде рано,незнам.
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #56 -: юни 10, 2012, 22:30:36 »

Фийби,не е рано,аз някъде в твоите седмици започнах да усещам нещо,друг е въпроса дали ще му обърнеш внимание,че в началото се иска доста въображение tease.Аз нещо май съм настинала,цял ден гърлото ме дразни,а сега и носа ми потече cray
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 12, 2012, 11:40:02 »

яяя имало вече темичка и за последните 3 месеца от годината .. преди време търсих, но не намерих актуална, затова с леко закъснение се записвам и аз .. термин 12.11.2012г.

V_e_S_i много се радвам, че имаме възможността да се засечем и в тази тема give_rose
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 12, 2012, 18:30:16 »

Рафаела, добре дошла



Момичета, нормално ли е корема ми да е с различна големина постоянно. Имам предвид един ден може да ми е доста голям, а друг ден- малък Това на течностите и количеството храна ли се дължи? Забелязвам, че последните 5-6 дни ям по-малко от преди и корема ми  не е така издут нито ми е тежко като си легна. А преди като си легна ми беше тежко и корема вечер ми беше доста издут, чак ще се пръсне. ДАже кантара показва 3-400 грама по-малко от преди когато се тъпчех и корема ми беше издут. Предполагам на течностите и храната се дължи, но да питам и при вас ли е така.

Иначе за движенията, и аз май съм почти сигурна че това е бебчо. Случва ми се особено често когато легна по гръб, но понякога и в седнало положение. Понякога е съвсем лекичко, а друг път си е силно. Забелязвам обаче че е главно вечер.Обаче понякога тези движения ги усещам малко долу към бикините. Нормално ли е?

Сноу-Уайт, като ти казаха, че имаш къса шийка казаха ли ти да лежиш и почиваш?
« Последна редакция: юни 12, 2012, 19:56:58 от Anita81 » Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 12, 2012, 21:02:04 »

напълно е възможно да се дължи на храна, течности, газове, моя корем и той си мени големината biggrin
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines