Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 18:19:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 6 - та част  (Прочетена 227001 пъти)
 
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #195 -: юни 27, 2012, 20:43:29 »

Емичка, благодаря.give_rose Почти всичко ми допадна, всъщност всичко без ултра тупираната нагоре прическа и то защото не знам как ще се съчетае с воала. Лошото е, че вариантите за прибрана коса са сякаш безброй и много са тези, дето ми допадат, та ще е трудно да избера, но имам време още - цели три седмици. pleasantry

პატარძალი , косата ми в момента е до малко под раменете. Ще си сложа и екстеншъните, така че ще има и обем. Бретонът ще го реша според прическата, до скоро имах...скосен, настрани...но е поизраснал, не го пипам, за да се съобразя първоначално със сватбената прическа. Ще се радвам да ми покажеш това, онова.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #196 -: юни 28, 2012, 09:51:58 »

Привет  give_rose

За моята сватбена прическа, нека кажа първо че косата ми е мн "жива" и не подлежи на никакви манипулации, независимо колко тона лак ще ми се изпръска, вакса и всякакви подобни. Но знам едно със сигурност повече за нищо на света няма да дам на никой да ми топира косата. girl_impossible Това е адско мъчение, минимум 20 мин съм се опитвала в банята да я среша, след като изсипах яко балсам на цялата коса. Mad girl И истината, е че не издържа (то си се вижда, като цяло на снимките). Хубаво  бях решила да съм с елегантно направен кок, ама е на зор  nea Съвет към булките с такива коси, момичета единствената прическа, която ще бъде подходяща е наистина един стилно направен кок.  good Другите прически тип полу или изцяло пусната коса не!!! Това е от личното ми мнение. smile
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #197 -: юли 01, 2012, 13:15:38 »

Аз си запазих Слав за грим. Сега се чудя дали да се доверя на него и за прическа или да се доверя на Жоро Петков? Тези,които ги е правил Слав, какво бихте ме посъветвали? Искам наистина хубава прическа и затова се чудя кой ще е най-добрият вариант? Другото ми чудене е за прическите на мама и сестра ми. Можете ли да ми препоръчате добра фризьорка и гримьорка в района на Овча купел, Красно село- да не е много скъпо. Ако може да дойде у нас, ще е идеално, но те могат и в салона да идат.
Активен
radina85
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #198 -: юли 03, 2012, 17:40:31 »

Здравейте на всички  smile реших и аз да се регистрирам и да задам въпроса си а той е от къде мога да си закупя онлайн хубава естествена коса, но ако може да е дълга поне 65см.? реших за сватбата си, която е след месец да бъда с пусната коса а моята собствена е много дълга (до опашната кост) и много гъста, но за всеки случай исках да добавя още коса за повече плътност понеже си ми е краста.
някоя от вас може ли да ме посъветва откъде мога да купя такава коса на добра цена и доста дълга, понеже всички на които попадам ми идват дооста късички. мерси много  give_rose
« Последна редакция: юли 03, 2012, 21:45:46 от radina85 » Активен
bul4iccccaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


« Отговор #199 -: юли 04, 2012, 08:15:59 »

radina85 аз ако имах като твоята коса никога не бих си сложила допълнителна от малка си мечтая да имам такава но уви не всеки може да има такава.Добре сирешила да я пуснеш, всеки може да си направи кок,но малко момичета могат да развеят такова косище.
На въпроса ти мога да отговоря веднага, на бала си, когато бях счерна коса си бях купила коса от студио Рен на много добра цена, която ще ти пипа на лични. Прилагам ти снимка да видиш специално 65см коса как стои. Предполагам и твоята е толкова дълга по описанието.Ако ти хареса ще ти пратя още снимки да я видиш и изправена как стои.И координати на Рени за косата наистина в БГ нейните оси са най хубави.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юли 04, 2012, 08:26:32 »

Може ли и на мен да ми пратиш координатите на тази Рени за косата, а доставка има ли до Бургас?

п.с. не мога да ти пратя лично затова ти пиша тук, пише ми че си блокирала личните съобщения...
Активен
radina85
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #201 -: юли 04, 2012, 08:27:02 »

Благодаря за бързия отговор; Ами да моята коса е горе - долу с такава дължина, дори малко по - дълга, но като се изправи предполагам ще заспи на моята. Ами добре пиши ми на личи ако може някакви оферти да си поръчам. И, благодасря ти  yahoo
Активен
radina85
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #202 -: юли 04, 2012, 08:34:55 »

Ох, толкова съм ти благодарна, беше ми толкова трудно да намеря по - дълги удължения от собствената си коса. Мерси много още днес ще поръчам! kiss2 Супер мила си!
Активен
wera84
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #203 -: юли 04, 2012, 08:42:30 »

Здравейте, бихте ли ми изпратили и на мен координатите на студио Рен и горе долу за какви цени става въпрос  blush Предварително благодаря!  smile
Активен
radina85
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #204 -: юли 04, 2012, 20:31:40 »

дааа ами на лични ще ти пиша за цените но идват малко по скъпи и аз се зачудих. иначе съм качил в галерията си снимка на пробна прическа с която мисля да съм. а като сложа и още коса ще стане още по голяма косата ми.
Активен
strawberry88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #205 -: юли 04, 2012, 20:40:05 »

Леле че косааа! Много красиво! Подкрепям! Но според мен не ти е нужна допълнителна! така си добре, само малко по - загладено да е, понеже е доста рошаво отгоре. Пиши да кажеш какво си решила!
Активен
bul4iccccaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


« Отговор #206 -: юли 04, 2012, 21:15:41 »

и аз успях да я зърна. та ти си едно съвършено същество. нямам търпение да видя снимки от сватбата ти.... като ангел от виктория сикрет си  Oh my ...
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юли 04, 2012, 22:30:31 »

дааа ами на лични ще ти пиша за цените но идват малко по скъпи и аз се зачудих. иначе съм качил в галерията си снимка на пробна прическа с която мисля да съм. а като сложа и още коса ще стане още по голяма косата ми.
Но къде ти е галерията? Как си качила там като нямаш такава?
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #208 -: юли 05, 2012, 07:44:22 »

Ех, как събудихте любопитството ми рано, рано над недоизпитата чаша сутрешно кафе.... Възхищавам се на дълги, гъсти коси! Само да можех да надзърна  blum
Активен
radina85
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #209 -: юли 05, 2012, 08:25:35 »

 blush мерси за комплиментите. ами аз качих снимка но реших да я изтрия после и самата галеря изтрих. ще си изрежа лицето пак и пак ще кача ако искате да видите пробната прическа
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines