Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:23:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175668 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: ноември 26, 2011, 18:04:53 »

Имам въпрос към тези, които са правили сватба в Санкт Петербург. Тъй като не ни разрешават да си внесем тортата отвън, се притеснявам дали ще я направят хубава на вкус и на вид. Вие доволни ли бяхте? Добри ли са сладкарите, с които работят?
Позволяват,но на който си искат.  sad Точно днес имаме сватба там и тортата е от "Попимони". Не знам по какъв критерии, решават кой може и кой не може.  good Сега се сетих и за друго,което ми направи впечатление. Почти винаги не са съгласни да няма салати и бутилки по-масите,когато влезнат гостите от сватбата. Миналата седмица обаче нямаше нищо сложено предварително и даже сложиха подложни чинии за да се сложат вътре подаръците за гости. Аз лично страшно много го харесвам този ресторант,защото всичко им е на ниво. Техните торти също.  good Сервитьори и управители са повече от професионалисти.  good smile
« Последна редакция: ноември 26, 2011, 18:53:25 от Nina Style » Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: ноември 26, 2011, 18:08:33 »

Posum, не съм съгласна, защото в една част от случаите, Жоро снима, а Димитър след това монтира... все пак са работили заедно до скоро, а в момента доколкото знам, Жоро се отдели, но пак има неща, които работят заедно. Така, че за плагиатстване трудно може да се говори, особено към онзи момент. Може би трябва да говориш с Жоро Ставрев и при положение, че той е имал ангажимент към твоята сватба, трябва най-малкото да си спазва срокове, изисквания, които си имала и т.н. Аз с Димитър съм нямала такива проблеми, беше коректен и точен, отговаряше на всичките ми въпроси и спази изискванията ми. Успех и дано всичко се оправи smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: ноември 26, 2011, 20:01:03 »

Лойър, в случая съм склонна да вярвам на Жоро. Имайки предвид, че нашата фотосесия е на летище, е по-вероятно нашият клип да започва с информационно табло от летище, нали? Жоро твърди, че той ни е монтирал клипа.
Иначе вече 5 месеца и 1 ден не можем да си вземем крайното видео. А и си платихме парите crazy.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: ноември 26, 2011, 20:47:33 »

След като той ви е монтирал сватбата, защо ви я бави толкова време, не го ли питахте? Димитров никога не би си позволил да забави толкова време един продукт, а Ставрев предпочитам да не го коментирам...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #139 -: ноември 30, 2011, 03:14:51 »

Лойър, в случая съм склонна да вярвам на Жоро. Имайки предвид, че нашата фотосесия е на летище, е по-вероятно нашият клип да започва с информационно табло от летище, нали? Жоро твърди, че той ни е монтирал клипа.
Иначе вече 5 месеца и 1 ден не можем да си вземем крайното видео. А и си платихме парите crazy.

Като видеооператор да ти кажа, множко ми се вижда, попитай, може да има основателни доводи. Ние повече от 45 дни не сме бавили никого досега. Не знам за какво става въпрос, ама малко не схванах, защо един клип трябва да почва с таблото от летището. Независимо от случая, къде е логиката? От Америка ли идвате?!? Или как това е свързано с вашата сватба? Това че сесията е снимана там е просто страничен факт.
Активен
Marti1
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #140 -: декември 01, 2011, 08:39:30 »

Лойър, в случая съм склонна да вярвам на Жоро. Имайки предвид, че нашата фотосесия е на летище, е по-вероятно нашият клип да започва с информационно табло от летище, нали? Жоро твърди, че той ни е монтирал клипа.
Иначе вече 5 месеца и 1 ден не можем да си вземем крайното видео. А и си платихме парите crazy.
Жоро Ставрев и Димитър Димитров са от един екип и работят съвместно. Жоро Ставрев прави по-добри неща от колегата си Димитров и напълно вероятно, че Ставрев е монтажистът на Димитров. Но защо толкова време ви бавят видеото? Цели 5 месеца от както е минала сватбата и сте си платили.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: декември 01, 2011, 09:44:02 »

Работят в екип, но не е вярно, че Ставрев е монтажиста на Димитров. Всяка сватба е различна, понякога Жоро снима, а Димитър монтира, както и има случаи, в които този, който си е снимал сватбата, той си монтира и прави крайния продукт. В случая на posum е точно така- Ставрев е снимал и той е обработвал, монтирал и т.н., така, че е негов проблема защо толкова време не я е предал на младоженците. В моя случай беше обратното- Димитров снима, монтира и крайният продукт го получих около месец и малко след сватбата, а и доколкото знам не си е позволявал да бави толкова много младоженците. Но предполагам това се получава от годините, опита и т.н., които единият определено има да наваксва!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #142 -: декември 01, 2011, 12:23:56 »

 Според мен има технически проблеми при заснемането и сватбен филм няма да има. Пет месеца е времето за монтаж на холивудска продукция. Приемете факта, че филм няма да получите.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: декември 01, 2011, 15:37:52 »

Работят в екип, но не е вярно, че Ставрев е монтажиста на Димитров. Всяка сватба е различна, понякога Жоро снима, а Димитър монтира, както и има случаи, в които този, който си е снимал сватбата, той си монтира и прави крайния продукт. В случая на posum е точно така- Ставрев е снимал и той е обработвал, монтирал и т.н., така, че е негов проблема защо толкова време не я е предал на младоженците. В моя случай беше обратното- Димитров снима, монтира и крайният продукт го получих около месец и малко след сватбата, а и доколкото знам не си е позволявал да бави толкова много младоженците. Но предполагам това се получава от годините, опита и т.н., които единият определено има да наваксва!
Леар не искам да те засягам по никакъв начин,но не мисля,че една булка знае всичко,какво се случва в "кухнята". Това може да го кажеш,ако си 24ч в денонощието с този екип. До колкото си спомням момичето на което 5 мес. не са му дали видеото,няколко пъти каза "чирака на Димитров",което ме навява на мисълта,че никой от тук не знае как са и представени нещата. Защото ако въпросния оператор е представен така това означава,че Димитров също носи отговорност за случилото се. Колкото до това кой от кой е взел идеята за летището е без значение. Много неща се повтарят,което е нормално,защото никой от професионалистите не е открил топлата вода. Смятам,че Димитров е достатъчно отговорна личност и ще намери решение на въпроса,дори и да става въпрос за колегата му с който работи в екип.  good
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: декември 01, 2011, 15:39:54 »

Ето защо казвам, че хора, които не познават други лично не е добре да коментират!
Реших да не споделям какво точно знам, защото и аз като posum съм клиент на Студио Едно, макар и за мен да работи Димитров, но имам преки наблюдения за това сватбено видео.
Pachoran, технически проблеми няма и филм не само, че има, но е готов много преди тези 5 месеца.
За пръв път видях кутията с видеото на posum, някъде преди моята сватба, която беше на 4.09. Бях в студиото и говорихме с Димитров, когато зърнах обложката, хареса ми, взех да я разглеждам и разпознах posum (гледала съм нейни снимки от сватбата). Тогава го попитах, защото знаех, че Ставрев я е снимал и разбрах, че видеото си е било готово съвсем навреме. Просто булката не е отишла да си го вземе, защото имала някакви изисквания, които мисля, че трябва да се обсъждат между нейния оператор Ставрев и нея. Така или иначе Студио Едно вече е само с Димитър Димитров и мисля, че е редно posum да се уточнява само и единствено със Жоро Ставрев, а не да се намесва и другия оператор, който в случая няма нищо общо.
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: декември 01, 2011, 17:20:06 »

Аз също смятам, че отговорността е само в този, който е снимал сватбата, а не да се коментира кой с кой работи и нарочно да се плетят интриги. В случая Димитър Димитров няма нищо общо със случая, защото той НЕ е снимал сватбата. Предлагам да спрем до тук, за да се запази добрия тон. smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: декември 01, 2011, 19:20:57 »

Тогава го попитах, защото знаех, че Ставрев я е снимал и разбрах, че видеото си е било готово съвсем навреме. Просто булката не е отишла да си го вземе, защото имала някакви изисквания, които мисля, че трябва да се обсъждат между нейния оператор Ставрев и нея.
Интересно ми беше да прочета как се представя информацията пред другите.
Просто отидох да си взема видеото МНОГО НАВРЕМЕ, но и 2-та комплекта дискове засичаха, на много места при това. Димитър и Жоро казаха, че им гръмнала записвачката и затова. От гледаното видяхме, че има мн объркани цветове, като зеленикави слънчогледи, например, изрязани моменти (като поздрава за най-най-добрия баща на света - мн важен момент за мен - твърди се, че този момент е заснет от Жоро, резната е речта на майка ми...) и ние като фотографи имаме по-различен поглед върху детайлите, а аз имам голям обем дългосрочна памет, та си спомням доста ясно моменти, които не са снимани във видеото. Върнах дисковете с молба тези неща да се корегират. От тогава чакаме...
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: декември 01, 2011, 20:06:49 »

Ами, Димитров много коректно човекът не ми е обяснявал подробности, нормално е да ми каже, че си имала изисквания и затова не си го взела... естествено няма да обяснява какво трябва се корегира, какво точно си искала и т.н., още повече, че става въпрос за работа на негов колега, а не за негова, най-малкото не е етично. И какво значи твърди се, че този момент е заснет от Жоро- ти не знаеш ли кой е снимал сватбата ти??? И не че искам да се превръщам в защитник на един или друг, но отново намесвате име на човек, който според няма нищо, отговорността си я търсете от Жоро Ставрев, а и какво значи чакате? На мен, ако  някой нещо не ми е дообработил както трябва няма да стоя и просто да чакам 5 месеца, а ще направя ред други неща, най-малкото ще звъня всеки ден и ще си го търся.
Мисля, че не е етично да говорите за човек, който не е снимал сватбата ви, а това, че негов ученик, който дори вече не работи в това студио е направил някакъв гаф, в момента писаниците рефлектират върху Димитров, заради грешките на някой друг. Не мисля, че е етично да намесвате неговото име. Въпреки всичко, дано си получите видеото и да останете доволни, пожелавам ви успех и предлагам да спрем с коментарите, защото сме дооста  Offtopic да не говорим, че се намесиха и хора, които пък изобщо не знаят за какво става въпрос.
Активен
Marti1
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #148 -: декември 01, 2011, 20:34:54 »

Момичета малко си противоречите. Естествено че Ставрев и Димитров имат общо като са в един екип и взаимно се предлагат. Леар, моите уважения, но на 8 ноември сте се похвалила в форума, че сте си получили видеото от сватбата си, а сватбата ви е била на 4 септември... Това са 2 месеца, а не 1... На Миленага; по същия начин на 22 ноември се е похвалила в форума, че си е взела видеото от сватбата, която е била на 10 септември. До 22 ноември са малко повече от 2 месеца и половина. А сватбите са снимани от Димитър Димитров, не от Жоро Ставрев.. Струва ми се, че "лекичко" се заобикаля истината... Тези ваши коментари всеки може да ги прочете. Вината не е само в Ставрев според мен в разказа на Посум. Гръмналата записвачка на кой е? Offtopic
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: декември 01, 2011, 20:53:32 »

Лойър, лойър, твърдиш, че си адвокат, а изобщо не си личи... Казваш едно, после го замазваш, че всъщност не било точно така... Ти, като правист знаеш колко е важно да се борави с точна информация и именно поради тази причина аз подчертах, че не аз не съм отишла да си взема видеото навреме, а си го взех, но имах изисквания и върнах дисковете на Жоро, от тук следва, че двете твърдения са различни.
Много добре знам кой ми снима сватбата, въпросът ти е повече от излишен, но ако помислиш малко, ще стигнеш до извода, че аз няма как да знам дали точно този момент е сниман, поради простата причина, че видео-операторът е Жоро, а не аз. И защо си мислиш, че сме стояли и чакали 5 месеца без да се опитваме да контактуваме с момчето???
Къде видя, че обвинявам Димитър за забавянето на диска??? Димитър дори ни каза, че ако не успеем да се свържем с Жоро, той ще ни монтира наново видеото.
Иначе Жоро ни направи комплимент като ни подари трейлъра, както и 2 комплекта дискове. Което си е истина, няма как да го извъртя.
И никого не искам да обвинявам и черня. Жоро многократно ни се е извинявал за забавянето, имал мн ангажименти, на мен също ми се е случвало да не успея да се вместя в сроковете и затова не сме го пришпорвали, ама станаха 5 месеца, а ние все още не сме си гледали окончателното видео и ми стана cray и го споделих.
Marti1, записвачката е най-малкият проблем (не съм сигурна дали не беше и цял комп), техника е, случва се. Ето, например, на нашата сватба се развали единият от обективите на фотоапарата ни. Дошло му е времето и толкова. С това исках да кажа, че явно записвачката им е давала дефекти и нашите дискове накъсваха.
П. П. Явно ДД или някой негов познат чете във форума, защото преди час Жоро ни се обади утре да си вземем видеото. Нямам лоши чувства, искам да се разделим с добри спомени.
И както казва моят съпруг за др форум: "Явно форумът е велика сила" good.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines